TV Barrandov oživila Nikdo není dokonalý

Mnoho let byl pořad Nikdo není dokonalý neodmyslitelnou součástí televizního vysílání a našel si nespočet věrných diváků, kteří se těšili na vtipy Jiřího Krampola, zajímavé hosty i fatální neznalost českého národa. A teď se mohou těšit zase.

Na TV Barrandov je od soboty 20. září k vidění trochu pozměněná varianta této show, která nese název Nikdo není perfektní a je inspirována slovenským vzorem Aj múdry schybí. S pořadem, který až donedávna vysílala FTV Prima, má mnoho společného. Jde opět o koncept, kdy se moderátor s kamerou ptá na ulici náhodných kolemjdoucích na relativně jednoduché vědomostní otázky a oni mají odpovědět. A často jsou to perly.

S Hezuckým a Janků

I když formát zůstal podobný, vše ostatní je jinak. Jiří Krampol už se zde nebude objevovat, ale pořadem naopak bude provázet moderátorská dvojice – tu tvoří Patrik Hezucký, kterého znají posluchači rádiové stanice Evropa 2, a sekundovat mu bude Heidi Janků, která uvádí i pořad Intim na TV Barrandov. Zvát si budou vždy dvojici zajímavých hostů, kteří budou bavit diváky svými historkami a vtipy a spolu s nimi se budou podivovat nad (ne)znalostí národa.

V sobotu od osmi

Premiérový díl se na TV Barrandov objevil minulou sobotu od 20:10 hodin. Hosty již zmiňované dvojice byla jiná sehraná dvojka, a to Josef Alois Náhlovský a Josef Mladý. Ty už diváci znají z mnoha jejich scének a vystoupení, takže ani tentokrát nebyla o zábavu nouze a oba pánové se stali hvězdami večera. A i když bylo na moderátorech znát, že jsou trochu nervózní, prvním dílem nakonec hravě probruslili. A jestli podobně svižné, hravé a lehké budou i další díly, jistě si získají své věrné diváky, kteří nebudou chtít propást jediný díl. A komu pořád schází Jiří Krampol, ten může přeladit na jeho poměrně nový pořad Krampovoloviny na TV Relax.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018