TV Barrandov oživila Nikdo není dokonalý

Mnoho let byl pořad Nikdo není dokonalý neodmyslitelnou součástí televizního vysílání a našel si nespočet věrných diváků, kteří se těšili na vtipy Jiřího Krampola, zajímavé hosty i fatální neznalost českého národa. A teď se mohou těšit zase.

Na TV Barrandov je od soboty 20. září k vidění trochu pozměněná varianta této show, která nese název Nikdo není perfektní a je inspirována slovenským vzorem Aj múdry schybí. S pořadem, který až donedávna vysílala FTV Prima, má mnoho společného. Jde opět o koncept, kdy se moderátor s kamerou ptá na ulici náhodných kolemjdoucích na relativně jednoduché vědomostní otázky a oni mají odpovědět. A často jsou to perly.

S Hezuckým a Janků

I když formát zůstal podobný, vše ostatní je jinak. Jiří Krampol už se zde nebude objevovat, ale pořadem naopak bude provázet moderátorská dvojice – tu tvoří Patrik Hezucký, kterého znají posluchači rádiové stanice Evropa 2, a sekundovat mu bude Heidi Janků, která uvádí i pořad Intim na TV Barrandov. Zvát si budou vždy dvojici zajímavých hostů, kteří budou bavit diváky svými historkami a vtipy a spolu s nimi se budou podivovat nad (ne)znalostí národa.

V sobotu od osmi

Premiérový díl se na TV Barrandov objevil minulou sobotu od 20:10 hodin. Hosty již zmiňované dvojice byla jiná sehraná dvojka, a to Josef Alois Náhlovský a Josef Mladý. Ty už diváci znají z mnoha jejich scének a vystoupení, takže ani tentokrát nebyla o zábavu nouze a oba pánové se stali hvězdami večera. A i když bylo na moderátorech znát, že jsou trochu nervózní, prvním dílem nakonec hravě probruslili. A jestli podobně svižné, hravé a lehké budou i další díly, jistě si získají své věrné diváky, kteří nebudou chtít propást jediný díl. A komu pořád schází Jiří Krampol, ten může přeladit na jeho poměrně nový pořad Krampovoloviny na TV Relax.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018