TV Barrandov oživila Nikdo není dokonalý

Mnoho let byl pořad Nikdo není dokonalý neodmyslitelnou součástí televizního vysílání a našel si nespočet věrných diváků, kteří se těšili na vtipy Jiřího Krampola, zajímavé hosty i fatální neznalost českého národa. A teď se mohou těšit zase.

Na TV Barrandov je od soboty 20. září k vidění trochu pozměněná varianta této show, která nese název Nikdo není perfektní a je inspirována slovenským vzorem Aj múdry schybí. S pořadem, který až donedávna vysílala FTV Prima, má mnoho společného. Jde opět o koncept, kdy se moderátor s kamerou ptá na ulici náhodných kolemjdoucích na relativně jednoduché vědomostní otázky a oni mají odpovědět. A často jsou to perly.

S Hezuckým a Janků

I když formát zůstal podobný, vše ostatní je jinak. Jiří Krampol už se zde nebude objevovat, ale pořadem naopak bude provázet moderátorská dvojice – tu tvoří Patrik Hezucký, kterého znají posluchači rádiové stanice Evropa 2, a sekundovat mu bude Heidi Janků, která uvádí i pořad Intim na TV Barrandov. Zvát si budou vždy dvojici zajímavých hostů, kteří budou bavit diváky svými historkami a vtipy a spolu s nimi se budou podivovat nad (ne)znalostí národa.

V sobotu od osmi

Premiérový díl se na TV Barrandov objevil minulou sobotu od 20:10 hodin. Hosty již zmiňované dvojice byla jiná sehraná dvojka, a to Josef Alois Náhlovský a Josef Mladý. Ty už diváci znají z mnoha jejich scének a vystoupení, takže ani tentokrát nebyla o zábavu nouze a oba pánové se stali hvězdami večera. A i když bylo na moderátorech znát, že jsou trochu nervózní, prvním dílem nakonec hravě probruslili. A jestli podobně svižné, hravé a lehké budou i další díly, jistě si získají své věrné diváky, kteří nebudou chtít propást jediný díl. A komu pořád schází Jiří Krampol, ten může přeladit na jeho poměrně nový pořad Krampovoloviny na TV Relax.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018