TV Barrandov přináší nový magazín Sedmička

Milovníci bulvárních zpráv, srdceryvných příběhů a ti, kteří nedokážou přežít ani jediný den, aniž by byť jen jedním očkem nahlédli do soukromí celebrit, mohou jásat. TV Barrandov se rozhodla přijít s novým společenským pořadem Barrandovská Sedmička, který nabídne to, co všichni tito lidé chtějí.

Barrandovská Sedmička bude na první pohled dalším z řady pořadů, který každý týden nahlíží do utajených životů slavných lidí, přináší drby, zprávy ze showbyznysu a další pikantnosti. Na rozdíl od konkurenčního TOP STAR magazínu, který už léta vysílá FTV Prima, ale tento pořad vzniká ve spolupráci se společenským magazínem Sedmička, který vydává Empresa Media (toto vydavatelství mimochodem vlastní i TV Barrandov).

S Heidi do světa lesku

Pořadem, který si svou premiéru odbyl v neděli 5. října, a to od 22 hodin, provází herečka a moderátorka Heidi Janků, kterou diváci TV Barrandov znají třeba z pořadu Intim. Tentokrát se ponoří do světa svých kolegů, a to herců, hereček, zpěváků, modelek a dalších takzvaných celebrit. Každý díl Barrandovské Sedmičky přinese hned sedm zpráv – čtyři budou vycházet přímo z kauz vydaných v aktuálním čísle Sedmičky a budou je dále rozvádět. Další tři příspěvky budou trochu obšírněji pojednávat o významných osobnostech českého showbyznysu.

Ve stopách Baarové

V prvním díle, který už na TV Barrandov měl svou premiéru, si diváci mohli připomenout mimo jiné skladatele Karla Svobodu. Jací lidé budou v dalších, to se odvíjí právě od textů v bulvární Sedmičce. Vše se ovšem natáčí v honosné prvorepublikové Havlově vile, která byla místem, kde se vždy scházela smetánka. Na večírky a další akce sem tak přicházívala Lída Baarová, Adina Mandlová a objevoval se tu i Hugo Haas. Teď tu dostanou prostor jejich soudobí následovníci a jejich příběhy.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018