TV Barrandov přináší nový magazín Sedmička

Milovníci bulvárních zpráv, srdceryvných příběhů a ti, kteří nedokážou přežít ani jediný den, aniž by byť jen jedním očkem nahlédli do soukromí celebrit, mohou jásat. TV Barrandov se rozhodla přijít s novým společenským pořadem Barrandovská Sedmička, který nabídne to, co všichni tito lidé chtějí.

Barrandovská Sedmička bude na první pohled dalším z řady pořadů, který každý týden nahlíží do utajených životů slavných lidí, přináší drby, zprávy ze showbyznysu a další pikantnosti. Na rozdíl od konkurenčního TOP STAR magazínu, který už léta vysílá FTV Prima, ale tento pořad vzniká ve spolupráci se společenským magazínem Sedmička, který vydává Empresa Media (toto vydavatelství mimochodem vlastní i TV Barrandov).

S Heidi do světa lesku

Pořadem, který si svou premiéru odbyl v neděli 5. října, a to od 22 hodin, provází herečka a moderátorka Heidi Janků, kterou diváci TV Barrandov znají třeba z pořadu Intim. Tentokrát se ponoří do světa svých kolegů, a to herců, hereček, zpěváků, modelek a dalších takzvaných celebrit. Každý díl Barrandovské Sedmičky přinese hned sedm zpráv – čtyři budou vycházet přímo z kauz vydaných v aktuálním čísle Sedmičky a budou je dále rozvádět. Další tři příspěvky budou trochu obšírněji pojednávat o významných osobnostech českého showbyznysu.

Ve stopách Baarové

V prvním díle, který už na TV Barrandov měl svou premiéru, si diváci mohli připomenout mimo jiné skladatele Karla Svobodu. Jací lidé budou v dalších, to se odvíjí právě od textů v bulvární Sedmičce. Vše se ovšem natáčí v honosné prvorepublikové Havlově vile, která byla místem, kde se vždy scházela smetánka. Na večírky a další akce sem tak přicházívala Lída Baarová, Adina Mandlová a objevoval se tu i Hugo Haas. Teď tu dostanou prostor jejich soudobí následovníci a jejich příběhy.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018