TV Barrandov přináší nový magazín Sedmička

Milovníci bulvárních zpráv, srdceryvných příběhů a ti, kteří nedokážou přežít ani jediný den, aniž by byť jen jedním očkem nahlédli do soukromí celebrit, mohou jásat. TV Barrandov se rozhodla přijít s novým společenským pořadem Barrandovská Sedmička, který nabídne to, co všichni tito lidé chtějí.

Barrandovská Sedmička bude na první pohled dalším z řady pořadů, který každý týden nahlíží do utajených životů slavných lidí, přináší drby, zprávy ze showbyznysu a další pikantnosti. Na rozdíl od konkurenčního TOP STAR magazínu, který už léta vysílá FTV Prima, ale tento pořad vzniká ve spolupráci se společenským magazínem Sedmička, který vydává Empresa Media (toto vydavatelství mimochodem vlastní i TV Barrandov).

S Heidi do světa lesku

Pořadem, který si svou premiéru odbyl v neděli 5. října, a to od 22 hodin, provází herečka a moderátorka Heidi Janků, kterou diváci TV Barrandov znají třeba z pořadu Intim. Tentokrát se ponoří do světa svých kolegů, a to herců, hereček, zpěváků, modelek a dalších takzvaných celebrit. Každý díl Barrandovské Sedmičky přinese hned sedm zpráv – čtyři budou vycházet přímo z kauz vydaných v aktuálním čísle Sedmičky a budou je dále rozvádět. Další tři příspěvky budou trochu obšírněji pojednávat o významných osobnostech českého showbyznysu.

Ve stopách Baarové

V prvním díle, který už na TV Barrandov měl svou premiéru, si diváci mohli připomenout mimo jiné skladatele Karla Svobodu. Jací lidé budou v dalších, to se odvíjí právě od textů v bulvární Sedmičce. Vše se ovšem natáčí v honosné prvorepublikové Havlově vile, která byla místem, kde se vždy scházela smetánka. Na večírky a další akce sem tak přicházívala Lída Baarová, Adina Mandlová a objevoval se tu i Hugo Haas. Teď tu dostanou prostor jejich soudobí následovníci a jejich příběhy.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018