TV Barrandov spouští dva nové kanály

Televizní diváci by se měli připravit na další velký zlom – už v dubnu nám přibudou dva nové české kanály. Spadat budou pod TV Barrandov a ponesou názvy Kino Barrandov (stanice bude zaměřena především na filmy) a Barrandov Plus (zde se budou vysílat dětské pořady a dokumenty). Nových kanálů není nikdy dost – zdá se, že takové heslo razí většina tuzemských televizních stanic, a to jak komerčních, tak veřejnoprávních. Proto se už v dubnu můžeme těšit na dva zbrusu nové, které zavádí vydavatelství Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa. Stávající programové schéma TV Barrandov se měnit nebude. Novinkové stanice však přinesou mnohem víc pořadů a dohromady by měly pokrývat zájmy a potřeby většiny publika – jejich programové spektrum totiž bude široké.

Spousty filmů

První z kanálů, Kino Barrandov, by měl podle plánů společnosti vysílat hlavně filmovou tvorbu. Tu mu bude dodávat firma SPI International, a to konkrétně od stanic spadajících pod Filmbox – Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox HD či Filmbox Family. Měli bychom se tedy dočkat českých i zahraničních filmů, těch slavnějších, méně známých i novinkových. Jak přesně bude programové schéma vypadat, ještě není známo. A více se neví ani o druhé stanici Barrandov Plus, která by měla být hlavně dokumentární v kombinaci s dětskými programy – ale jak to bude ve vysílání rozvrženo, ještě vedení TV Barrandov neprozradilo.

Pro všechny

Podstatné pro diváky je, že oba kanály budou dostupné v multiplexu 3. To nám sice na první pohled nemusí nic říci, ale ve stejném multiplexu vysílají i další stanice jako Prima Cool, Prima Love, ČT:D/Art či Óčko. Běžný majitel televize by tak měl bez problémů naladit i obě nové stanice, a to zdarma – podle dosavadních informací by totiž měly být dostupné bezplatně.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018