TV Barrandov spouští dva nové kanály

Televizní diváci by se měli připravit na další velký zlom – už v dubnu nám přibudou dva nové české kanály. Spadat budou pod TV Barrandov a ponesou názvy Kino Barrandov (stanice bude zaměřena především na filmy) a Barrandov Plus (zde se budou vysílat dětské pořady a dokumenty). Nových kanálů není nikdy dost – zdá se, že takové heslo razí většina tuzemských televizních stanic, a to jak komerčních, tak veřejnoprávních. Proto se už v dubnu můžeme těšit na dva zbrusu nové, které zavádí vydavatelství Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa. Stávající programové schéma TV Barrandov se měnit nebude. Novinkové stanice však přinesou mnohem víc pořadů a dohromady by měly pokrývat zájmy a potřeby většiny publika – jejich programové spektrum totiž bude široké.

Spousty filmů

První z kanálů, Kino Barrandov, by měl podle plánů společnosti vysílat hlavně filmovou tvorbu. Tu mu bude dodávat firma SPI International, a to konkrétně od stanic spadajících pod Filmbox – Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox HD či Filmbox Family. Měli bychom se tedy dočkat českých i zahraničních filmů, těch slavnějších, méně známých i novinkových. Jak přesně bude programové schéma vypadat, ještě není známo. A více se neví ani o druhé stanici Barrandov Plus, která by měla být hlavně dokumentární v kombinaci s dětskými programy – ale jak to bude ve vysílání rozvrženo, ještě vedení TV Barrandov neprozradilo.

Pro všechny

Podstatné pro diváky je, že oba kanály budou dostupné v multiplexu 3. To nám sice na první pohled nemusí nic říci, ale ve stejném multiplexu vysílají i další stanice jako Prima Cool, Prima Love, ČT:D/Art či Óčko. Běžný majitel televize by tak měl bez problémů naladit i obě nové stanice, a to zdarma – podle dosavadních informací by totiž měly být dostupné bezplatně.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018