TV Barrandov vrací na obrazovky klasické estrády

Dnes jsou moderní talentové show, reality show a další pořady s velkolepými názvy. Jenže sledovanost jim velmi kolísá – Češi v nich nenacházejí to, co by rádi viděli. Proto se TV Barrandov rozhodla přinést klasické estrády a zábavné pořady, které pobaví snad každého diváka.

Leckdo si o silvestrovském večeru povzdychne, že dnešní silvestrovské pořady už nejsou to, co bývaly. Stejně tak leckdy v sobotu marně přepínáme kanály a nenacházíme pořad vhodný ke koukání. Ale zato takové pořady jako Možná přijde i kouzelník, Televarieté a podobné mají pořád obrovskou sledovanost a televize je často reprízují. Není se čemu divit – Češi milují klasický humor, vtipy a scénky, u kterých se od srdce zasmějí. Jenže těch je dnes pomálu. A i proto se vedení TV Barrandov rozhodlo tento typ pořadů vzkřísit.

Mladý s Náhlovským

Kdo by neznal dvojici populárních komiků Josefa Aloise Náhlovského a Josefa Mladého? Baví už několikátou generaci a až donedávna nemohli chybět snad v žádném zábavném pořadu. Na TV Barrandov nyní budou mít svůj vlastní, nazvaný jednoduše Estrádička – a hodlají v něm dostát tradici klasických estrád a bavit diváky, seč jim síly budou stačit. A aby na to tihle dva pánové nebyli sami, budou jim sekundovat Miloš Knor a Petr Vydra, kteří jsou známí jako takzvaní stand-up komici. Startují už v sobotu 24. ledna večer.

Jablonský a jeho týden

Kromě toho se na Barrandově začne vysílat i další novinkový pořad podobného charakteru, a to Neuvěřitelný týden imitátora Petra Jablonského. Ten si hodlá vzít na paškál vše od politiky, přes dění ve společnosti po běžné denní situace. Ostatně, o tomto počinu jsme vás už zde na Spustit.cz informovali – a těšit se na tento skvost můžete od 30. ledna. Vypadá to tak, že minimálně tato zima bude na Barrandově ve znamení smíchu.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018