TV Barrandov vrací na obrazovky klasické estrády

Dnes jsou moderní talentové show, reality show a další pořady s velkolepými názvy. Jenže sledovanost jim velmi kolísá – Češi v nich nenacházejí to, co by rádi viděli. Proto se TV Barrandov rozhodla přinést klasické estrády a zábavné pořady, které pobaví snad každého diváka.

Leckdo si o silvestrovském večeru povzdychne, že dnešní silvestrovské pořady už nejsou to, co bývaly. Stejně tak leckdy v sobotu marně přepínáme kanály a nenacházíme pořad vhodný ke koukání. Ale zato takové pořady jako Možná přijde i kouzelník, Televarieté a podobné mají pořád obrovskou sledovanost a televize je často reprízují. Není se čemu divit – Češi milují klasický humor, vtipy a scénky, u kterých se od srdce zasmějí. Jenže těch je dnes pomálu. A i proto se vedení TV Barrandov rozhodlo tento typ pořadů vzkřísit.

Mladý s Náhlovským

Kdo by neznal dvojici populárních komiků Josefa Aloise Náhlovského a Josefa Mladého? Baví už několikátou generaci a až donedávna nemohli chybět snad v žádném zábavném pořadu. Na TV Barrandov nyní budou mít svůj vlastní, nazvaný jednoduše Estrádička – a hodlají v něm dostát tradici klasických estrád a bavit diváky, seč jim síly budou stačit. A aby na to tihle dva pánové nebyli sami, budou jim sekundovat Miloš Knor a Petr Vydra, kteří jsou známí jako takzvaní stand-up komici. Startují už v sobotu 24. ledna večer.

Jablonský a jeho týden

Kromě toho se na Barrandově začne vysílat i další novinkový pořad podobného charakteru, a to Neuvěřitelný týden imitátora Petra Jablonského. Ten si hodlá vzít na paškál vše od politiky, přes dění ve společnosti po běžné denní situace. Ostatně, o tomto počinu jsme vás už zde na Spustit.cz informovali – a těšit se na tento skvost můžete od 30. ledna. Vypadá to tak, že minimálně tato zima bude na Barrandově ve znamení smíchu.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018