TV Barrandov vrací na obrazovky klasické estrády

Dnes jsou moderní talentové show, reality show a další pořady s velkolepými názvy. Jenže sledovanost jim velmi kolísá – Češi v nich nenacházejí to, co by rádi viděli. Proto se TV Barrandov rozhodla přinést klasické estrády a zábavné pořady, které pobaví snad každého diváka.

Leckdo si o silvestrovském večeru povzdychne, že dnešní silvestrovské pořady už nejsou to, co bývaly. Stejně tak leckdy v sobotu marně přepínáme kanály a nenacházíme pořad vhodný ke koukání. Ale zato takové pořady jako Možná přijde i kouzelník, Televarieté a podobné mají pořád obrovskou sledovanost a televize je často reprízují. Není se čemu divit – Češi milují klasický humor, vtipy a scénky, u kterých se od srdce zasmějí. Jenže těch je dnes pomálu. A i proto se vedení TV Barrandov rozhodlo tento typ pořadů vzkřísit.

Mladý s Náhlovským

Kdo by neznal dvojici populárních komiků Josefa Aloise Náhlovského a Josefa Mladého? Baví už několikátou generaci a až donedávna nemohli chybět snad v žádném zábavném pořadu. Na TV Barrandov nyní budou mít svůj vlastní, nazvaný jednoduše Estrádička – a hodlají v něm dostát tradici klasických estrád a bavit diváky, seč jim síly budou stačit. A aby na to tihle dva pánové nebyli sami, budou jim sekundovat Miloš Knor a Petr Vydra, kteří jsou známí jako takzvaní stand-up komici. Startují už v sobotu 24. ledna večer.

Jablonský a jeho týden

Kromě toho se na Barrandově začne vysílat i další novinkový pořad podobného charakteru, a to Neuvěřitelný týden imitátora Petra Jablonského. Ten si hodlá vzít na paškál vše od politiky, přes dění ve společnosti po běžné denní situace. Ostatně, o tomto počinu jsme vás už zde na Spustit.cz informovali – a těšit se na tento skvost můžete od 30. ledna. Vypadá to tak, že minimálně tato zima bude na Barrandově ve znamení smíchu.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018