TV Nova má nové znělky

Sice není nový rok a ani nevznikla nová televize, ale stanice se přesto vždy s příchodem podzimu snaží přinést divákům něco nového – něco, co jim je ještě víc přiblíží. A nemusí jít jen o seriály a filmy. TV Nova se třeba rozhodla změnit své dosavadní znělky.

Každá televizní stanice má své vlastní, originální znělky, jež se ve vysílání průběžně objevují a doprovázejí většinou každý reklamní blok. A diváci už je znají – stačí je zaslechnout a hned si danou skladbičku spojíme s určitou stanicí. Proto by se zdálo logické, že televize si nechá vytvořit jednu znělku a bude ji používat navždy. Ale není tomu tak, znělky se průběžně obnovují – a TV Nova po tomto kroku sáhla právě nyní.

14 znělek

Stanice dříve divákům pouštěla krátké klipy a znělky ze sady, jíž nazvala „Dívejte se a objevujte“. Tu už ale na obrazovkách neuvidíme a ani neuslyšíme. Od 31. srpna ji nahradila nová sada 14 znělek, které se budou ve vysílání objevovat postupně během celého podzimu. Stanice novinky představila v podvečer, a to rovnou během Televizních novin, aby diváci hmed věděli, oč se jedná. Nejde přitom jen o jakési krátké skladbičky, znělky mají stopáž vždy pět vteřin a kromě podkreslení hudbou se v nich objevují i slavné tváře téhle televizní stanice.

Známé tváře

Chybět tam proto nemůže populární moderátorská dvojice z televizních novin Lucie Borhyová a Rey Koranteng, ale objeví se i páry z právě vysílaných seriálů. I během reklam tak na diváky budou vykukovat Zlata Adamovská a Petr Rychlý jako zástupci postav z Ordinace v Růžové zahradě, Iva Janžurová s Josefem Dvořákem z Doktorů z Počátků či Dana Syslová a Rudolf Hrušínský jako postavy z Ulice.

Ostatně, nejde o jediné změny, které letos Nova v této oblasti provedla. Už v březnu se změnilo studio zpravodajských Televizních novin a s ním i logo, grafika a taktéž znělka této relace.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017