TV Nova nasadí od podzimu barvitý program

Jak tomu ke konci prázdninového období bývá, jednotlivé televizní stanice již dopředu oznamují mnoho podzimních programových novinek. TV Nova nasadí několik novinek, jak seriálových, tak i filmových, a své popularity nepozbydou ani stále populárnější reality show.

Vlajkovou lodí televize se na podzim stane seriál ze středoškolského prostředí Pan profesor, kde hlavní roli svérázného profesora ztvární Vojtěch Dyk. Diváci se na seriál, kde si zahrají i další osvědčené figury jako Martin Pechlát nebo Beáta Kaňoková, budou moci těšit již od prvního zářijového čtvrtka. Pro věrné fanoušky stanice bude programově změna jistě velkým nezvykem: donedávna měli pevný opěrný bod v pravidelném vysílání jednoho z nejdelších seriálů v českých televizích, Ordinace v růžové zahradě. Ta, jak již bylo dříve avizováno, se přesouvá pro předplatitele do videotéky Voyo.

Nedílnou součástí programové struktury na Nově bude i další obdoba kulinářských show, jež bude vysílána pod názvem Souboj na talíři, kterou doplní další řada masově oblíbené série MasterChef Česko. Reality show se samozřejmě nebudou týkat jen a pouze gastronomie, ale i vztahů. S kuchařskými soutěžemi přijde i druhá řada sociálního experimentu Svatba na první pohled a svou premiéru si zažije i Love Island, v němž se parta studentů na letovisku na Kanárských ostrovech bude snažit najít lásku svého života. Mimoto byla již dříve oznámena i další série československé SuperStar. A nebude chybět ani kus programu vyhrazený pro příznivce vědomostních soutěží, vysílat se bude zcela nový formát zábavně poučné show Na lovu. U všech výše zmíněných soutěží a show budou zcela jistě dostupné i reprízy a sestřihy, pokud by leckterý divák nedopatřením nestihl některý z dílů oblíbené série.

Aktuálně v tv světě
Programová skupina Nova prošla prochází tento rok již několikátou změnou. Od začátku tohoto týdne rebrandovala kanál ..
20.09.2021
Seriálová produkce České televize zaznamenala neskromný úspěch. Čtyřdílná minisérie Božena, kde hlavní roli ..
12.09.2021
S blížícími se volbami do poslanecké sněmovny bude Česká televize jako obvykle vysílat tradiční debaty. Celkem budou ..
06.09.2021
Televize Prima už sice letos na jaře zahájila vysílání dalšího tematického kanálu Prima Star, hodlá ale dále ..
26.08.2021

Každým rokem se Česká televize producentsky podílí na ..

22.08.2021
Kriminální žánr je bez přehánění prakticky zcela nevyčerpatelným a každé jednotlivé období  vzniká na každé z ..
18.08.2021

Jak tomu ke konci prázdninového období bývá, jednotlivé ..

16.08.2021
Programové skupině Nova přibude opět další kanál. Portfolio svých stanic rozšíří o nový kanál Nova Lady, jenž by ..
08.08.2021
Střet rozdílných povah a zároveň podprahová blízkost aktérů vůči sobě samým v úzké komunitě je stále živým a ..
07.08.2021

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021