TV Nova nasadí od podzimu barvitý program

Jak tomu ke konci prázdninového období bývá, jednotlivé televizní stanice již dopředu oznamují mnoho podzimních programových novinek. TV Nova nasadí několik novinek, jak seriálových, tak i filmových, a své popularity nepozbydou ani stále populárnější reality show.

Vlajkovou lodí televize se na podzim stane seriál ze středoškolského prostředí Pan profesor, kde hlavní roli svérázného profesora ztvární Vojtěch Dyk. Diváci se na seriál, kde si zahrají i další osvědčené figury jako Martin Pechlát nebo Beáta Kaňoková, budou moci těšit již od prvního zářijového čtvrtka. Pro věrné fanoušky stanice bude programově změna jistě velkým nezvykem: donedávna měli pevný opěrný bod v pravidelném vysílání jednoho z nejdelších seriálů v českých televizích, Ordinace v růžové zahradě. Ta, jak již bylo dříve avizováno, se přesouvá pro předplatitele do videotéky Voyo.

Nedílnou součástí programové struktury na Nově bude i další obdoba kulinářských show, jež bude vysílána pod názvem Souboj na talíři, kterou doplní další řada masově oblíbené série MasterChef Česko. Reality show se samozřejmě nebudou týkat jen a pouze gastronomie, ale i vztahů. S kuchařskými soutěžemi přijde i druhá řada sociálního experimentu Svatba na první pohled a svou premiéru si zažije i Love Island, v němž se parta studentů na letovisku na Kanárských ostrovech bude snažit najít lásku svého života. Mimoto byla již dříve oznámena i další série československé SuperStar. A nebude chybět ani kus programu vyhrazený pro příznivce vědomostních soutěží, vysílat se bude zcela nový formát zábavně poučné show Na lovu. U všech výše zmíněných soutěží a show budou zcela jistě dostupné i reprízy a sestřihy, pokud by leckterý divák nedopatřením nestihl některý z dílů oblíbené série.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022