TV Nova připravuje duely nejúspěšnějších z MasterChef Česko

Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve vysílacím čase 21:30 hodin. MasterChef Česko: Souboj nejlepších nabídne duely těch nejúspěšnějších soutěžících z předchozích řad kuchařské show.

V porotě budou ti nejlepší

Stavět se proti sobě budou ti nejlepší z minulých sérií kulinární soutěže. Kdo bude tvořit porotu? Samozřejmě ti nejznámější z kuchařské branže, a to Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt. První dvojici, která bude bojovat o vítězství, budou Pavel Berky a Jan Vorel. Oba jenom těsně minulo finále.

Inspirace sociálními sítěmi

Proč televize sáhla právě po tomto modelu? Vše vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova: „Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuse, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších.“ Ti, kteří jsou na souboje zvědaví už nyní, nepřijdou zkrátka. Premiéru první dílu budou moci zhlédnout s předstihem, a to na videoplatformě Voyo. Na první díl se mohou těšit už 17. února 2021. Ve stejném modelu bude všechno fungovat i v dalších týdnech. Vždy týden předem se budou moci předplatitelé na Voyo podívat na premiéru. Už v sedmidenním předstihu tak budou znát vítěze duelu.

Zpětné přehrání není problém

Smůlu ale nebudou mít ani ti, kteří nejenom nestihnou předpremiéru, ale ani televizní vysílání. Každý díl si může pustit ještě zpětně. Tuto možnost mohou využít ještě týden po odvysílání 24 hodin denně. Další možností je využití červeného tlačítka nebo přehrání přes Nova Plus.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021