TV Nova připravuje duely nejúspěšnějších z MasterChef Česko

Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve vysílacím čase 21:30 hodin. MasterChef Česko: Souboj nejlepších nabídne duely těch nejúspěšnějších soutěžících z předchozích řad kuchařské show.

V porotě budou ti nejlepší

Stavět se proti sobě budou ti nejlepší z minulých sérií kulinární soutěže. Kdo bude tvořit porotu? Samozřejmě ti nejznámější z kuchařské branže, a to Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt. První dvojici, která bude bojovat o vítězství, budou Pavel Berky a Jan Vorel. Oba jenom těsně minulo finále.

Inspirace sociálními sítěmi

Proč televize sáhla právě po tomto modelu? Vše vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova: „Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuse, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších.“ Ti, kteří jsou na souboje zvědaví už nyní, nepřijdou zkrátka. Premiéru první dílu budou moci zhlédnout s předstihem, a to na videoplatformě Voyo. Na první díl se mohou těšit už 17. února 2021. Ve stejném modelu bude všechno fungovat i v dalších týdnech. Vždy týden předem se budou moci předplatitelé na Voyo podívat na premiéru. Už v sedmidenním předstihu tak budou znát vítěze duelu.

Zpětné přehrání není problém

Smůlu ale nebudou mít ani ti, kteří nejenom nestihnou předpremiéru, ale ani televizní vysílání. Každý díl si může pustit ještě zpětně. Tuto možnost mohou využít ještě týden po odvysílání 24 hodin denně. Další možností je využití červeného tlačítka nebo přehrání přes Nova Plus.

Aktuálně v tv světě
Myslet si, že křivka vývoje sledovanosti televizních pořadů na počítači je totožná jako ta u televize by bylo chybou. ..
23.02.2021
I když mezi nejoblíbenější televizní programy patří seriály, samozřejmě televizní kanály chystají i další ..
21.02.2021
Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve ..
16.02.2021
V lednu letošního roku se jedničkou ve sledovanosti stala Česká televize, jejíž podíl na sledovanosti se dostal až na ..
14.02.2021
Zcela určitě k tomu dopomohla koronavirová krize – v loňském roce stoupla sledovanost televizí obecně. Na dvojnásobek ..
09.02.2021
Nové zpravodajství chystá na svém kanále Česká televize. Na ČT3, kanále, který odstartoval svoje vysílání vloni ..
07.02.2021
Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální ..
02.02.2021
Jaké trendy se objevují na televizním trhu? Vzájemnou symbiózu a podporu stále více vykazuje video, video na online ..
29.01.2021
Počínaje nedělním večerem 31. ledna 2021 chystá Česká televize žhavou novinku z kriminální branže. Jde o nový ..
26.01.2021
Televizní kanály a jejich vedení už dávno dobře ví, jak důležitá je provázanost a vzájemná podpora televizního ..
22.01.2021