TV Nova připravuje duely nejúspěšnějších z MasterChef Česko

Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve vysílacím čase 21:30 hodin. MasterChef Česko: Souboj nejlepších nabídne duely těch nejúspěšnějších soutěžících z předchozích řad kuchařské show.

V porotě budou ti nejlepší

Stavět se proti sobě budou ti nejlepší z minulých sérií kulinární soutěže. Kdo bude tvořit porotu? Samozřejmě ti nejznámější z kuchařské branže, a to Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt. První dvojici, která bude bojovat o vítězství, budou Pavel Berky a Jan Vorel. Oba jenom těsně minulo finále.

Inspirace sociálními sítěmi

Proč televize sáhla právě po tomto modelu? Vše vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova: „Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuse, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších.“ Ti, kteří jsou na souboje zvědaví už nyní, nepřijdou zkrátka. Premiéru první dílu budou moci zhlédnout s předstihem, a to na videoplatformě Voyo. Na první díl se mohou těšit už 17. února 2021. Ve stejném modelu bude všechno fungovat i v dalších týdnech. Vždy týden předem se budou moci předplatitelé na Voyo podívat na premiéru. Už v sedmidenním předstihu tak budou znát vítěze duelu.

Zpětné přehrání není problém

Smůlu ale nebudou mít ani ti, kteří nejenom nestihnou předpremiéru, ale ani televizní vysílání. Každý díl si může pustit ještě zpětně. Tuto možnost mohou využít ještě týden po odvysílání 24 hodin denně. Další možností je využití červeného tlačítka nebo přehrání přes Nova Plus.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021