TV Nova rozšiřuje nabídku na Voyo a chystá novou soutěž

Na osvědčenou reality show nyní opět vsadí televize Nova. Bude vysílat už osmou řadu programu Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho připravuje i jednu žhavou novinku. Bude točit vědomostní soutěž.

Osmá řada Tváře

Na obrazovkách odstartuje 21. března 2021 už osmá série oblíbené reality show Tvoje tvář má známý hlas z produkce TV Nova. Ovšem kdo je předplatitelem kanálu Voyo, už ji mohl vidět. V předpremiéře se zde vysílala již 14. března 2021. I tuto řadu Tváře moderují Ondřej Sokol s Alešem Hámou. Chybět nebudou ani ti nejúspěšnější, kteří se zúčastnili minulých řad. Nova nabídkou Tváře na Voyo pokračuje v trendu nabízet svoje původní programy na tomto kanále s předstihem. Podobně si mohli předplatitelé Voyo užít v předpremiérách například řadu oblíbené show MasterChef a dále Kameňák, seriály Ulice a Anatomie života. K dispozici bude ale i další rozšíření nabídky Voyo. Objeví se v ní film V síti a také rodinná komedie režisérky Marie Poledňákové nazvaná Ten, kdo tě miloval. Dále budou moci diváci Voyo shlédnout i francouzskou komedii Taxi nebo slovenskou variantu reality show Svatba na první pohled.

Prověření znalostí v britské licenci

Novinkou na TV Nova bude zbrusu nová vědomostní soutěž. Jedná se o licenční pořad známý pod názvem The Chase. Vysílá ho britská ITV a řadí se k jejím nejúspěšnějším projektům. V této soutěži prověřující znalosti bojují účastníci proti profesionálnímu hráči. Ten se vše možně snaží je připravit o možnost výhry. Účastníkům přitom jde o to, aby získali co nejvíce finančních prostředků. Důkazem o úspěšnosti této soutěže v mateřské Velké Británii je skutečnost, že pořad obdržel v letech 2016, 2017 a 2019 britskou Národní televizní cenu. Zároveň se začal úspěšně šířit i do zahraničí. V licenci se vysílá v USA a Austrálii, ale také v Německu a Číně. Podle ředitelky programu TV Nova je tato soutěž koktejlem slibujícím prověření vědomostí soutěžících, ale zároveň i zdrojem velkého množství zábavy a napětí. Startují castingy na účastníky a brzy se bude natáčet. V České republice soutěž poběží pod názvem Na lovu.

Aktuálně v tv světě
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021
Na osvědčenou reality show nyní opět vsadí televize Nova. Bude vysílat už osmou řadu programu Tvoje tvář má ..
18.03.2021
Skupina TV Prima spustila 8. března 2021 kampaň, která má název Lásky není nikdy dost! Touto kampaní upozorňuje, že ..
14.03.2021
Doba pandemie přináší i určité očekávané trendy ve sledovanosti. Boduje veřejnoprávní Česká televize, klasika, mnoho ..
12.03.2021
Loňský rok spojený s pandemií přiměl více lidí setrvat u televizních obrazovek, což se samozřejmě projevilo ..
06.03.2021
Aktuální situace lockdownu přiměla televizní kanál ČT ke drobným inovacím ve zpravodajském programu. Ke sledovanosti ..
03.03.2021