TV Nova rozšiřuje nabídku na Voyo a chystá novou soutěž

Na osvědčenou reality show nyní opět vsadí televize Nova. Bude vysílat už osmou řadu programu Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho připravuje i jednu žhavou novinku. Bude točit vědomostní soutěž.

Osmá řada Tváře

Na obrazovkách odstartuje 21. března 2021 už osmá série oblíbené reality show Tvoje tvář má známý hlas z produkce TV Nova. Ovšem kdo je předplatitelem kanálu Voyo, už ji mohl vidět. V předpremiéře se zde vysílala již 14. března 2021. I tuto řadu Tváře moderují Ondřej Sokol s Alešem Hámou. Chybět nebudou ani ti nejúspěšnější, kteří se zúčastnili minulých řad. Nova nabídkou Tváře na Voyo pokračuje v trendu nabízet svoje původní programy na tomto kanále s předstihem. Podobně si mohli předplatitelé Voyo užít v předpremiérách například řadu oblíbené show MasterChef a dále Kameňák, seriály Ulice a Anatomie života. K dispozici bude ale i další rozšíření nabídky Voyo. Objeví se v ní film V síti a také rodinná komedie režisérky Marie Poledňákové nazvaná Ten, kdo tě miloval. Dále budou moci diváci Voyo shlédnout i francouzskou komedii Taxi nebo slovenskou variantu reality show Svatba na první pohled.

Prověření znalostí v britské licenci

Novinkou na TV Nova bude zbrusu nová vědomostní soutěž. Jedná se o licenční pořad známý pod názvem The Chase. Vysílá ho britská ITV a řadí se k jejím nejúspěšnějším projektům. V této soutěži prověřující znalosti bojují účastníci proti profesionálnímu hráči. Ten se vše možně snaží je připravit o možnost výhry. Účastníkům přitom jde o to, aby získali co nejvíce finančních prostředků. Důkazem o úspěšnosti této soutěže v mateřské Velké Británii je skutečnost, že pořad obdržel v letech 2016, 2017 a 2019 britskou Národní televizní cenu. Zároveň se začal úspěšně šířit i do zahraničí. V licenci se vysílá v USA a Austrálii, ale také v Německu a Číně. Podle ředitelky programu TV Nova je tato soutěž koktejlem slibujícím prověření vědomostí soutěžících, ale zároveň i zdrojem velkého množství zábavy a napětí. Startují castingy na účastníky a brzy se bude natáčet. V České republice soutěž poběží pod názvem Na lovu.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021