TV Nova se daří. Tržby rostou

Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a s velkým náskokem okupuje první příčky. Nutno říci, že je to patrné jak ze sledovanosti, tak samozřejmě i z počtu různých reklam, stejně jako i z velikosti zisků, které televize má. Nyní bylo potvrzeno, že jsou opět větší, než tomu bylo v minulosti.

O kolik?

Zajímá vás i to, o kolik se zvedly této televizi její tržby a jak se jí daří? Pokud jde o informace mediální společnosti CentralEuropean Media Enterprises, která za TV Nova přímo stojí, tak potvrzuje, že se nárůst výnosů zvedl až o celých 17 procent. To je poměrně zajímavé číslo, které jenom potvrzuje unikátnost aktivit této velké televize.

Kolik je to číslech?

Zajímá vás nejenom procentuální nárůst, ale také konkrétní čísla? Pokud ano, i tady vám je samozřejmě můžeme sdělit. Daný nárůst znamená dosažení zisku ve výši 158 milionů dolarů. Pokud máme tuto sumu přepočítat na tuzemské české koruny, tak se mluví o částce, která je více než 3,5 miliardy korun.

Co je důvodem?

Co stojí za takovou oblibou? Je to celkem jednoduché. Hlavním důvodem je samozřejmě sledovanost, od které se odvíjí všechno ostatní. Hlavně potom zájem inzerentů o televizní reklamy, které mohou být vzhledem k zásahu noha lidí poměrně drahé. Velká sledovanost má vliv i na možnost spouštět další kanály a nakupovat zajímavé pořady. Díky tomu je udržována, stejně jako může být podpořen i její růst do budoucna.

Jako zdroj příjmů však musíme zařadit i fakt, že TV Nova se nešíří jenom v rámci volného vysílání skrz DVB-T a v budoucnu skrz DVB-T2. Zapomínat bychom neměli ani na fakt, že šíří v rámci nabídky placených televizí. Na kabelu, satelitu, ale i internetu. A právě od těchto poskytovatelů placené televize také získává pravidelné platby. A tak zisk stále roste.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018