TV Nova startuje nový pořad Spolu z domu. Natáčí se přímo v obýváku moderátorů

Programy televizních stanic se kvůli současné situaci musí měnit. Některé pořady se ruší, jiné naopak vznikají. A TV Nova přichází s novým pořadem Spolu z domu, který si klade za cíl poskytnout trochu zábavy a nadhledu v těchto nelehkých časech. Televizním studiem se totiž stávají obývací pokoje moderátorů, kteří mají za úkol diváky pobavit, rozesmát a alespoň na chvíli jim umožnit uniknout od tíživých myšlenek.

Zábava přímo z gauče

Moderátory jsou Adéla Gondíková, Ondřej Sokol a Jakub Kohák. Tento nový pořad má představit nejen jejich život v karanténě, ale také se chce zaměřit na příběhy těch, kteří dnes a denně musí nasazovat vlastní zdraví v první linii. Připadá vám tento koncept zajímavý? Tak jej nezapomeňte sledovat. Poprvé na obrazovkách se pořad objevil už v pátek 3. dubna ve 21.25. Protože se show vysílá přímo z domovů moderátorů, je to také menší riziko a zátěž pro celý realizační tým. Zatím není jasné, kolik dílů se plánuje, ani co přesně bude obsahem. Je to ale rozhodně netradiční koncept, který může zaujmout a třeba i do budoucna nastínit možnost nového typu zábavy, který není nutně fixován na televizní studia.

Informace, zábava i motivace

Mimo tento pořad reaguje TV Nova na celou situace i jinými cestami. Například spustila reklamní spot, v němž prostřednictvím tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyjadřuje obdiv a poděkování zdravotníkům za péči a ochotu riskovat vlastní zdraví. Pravidelně se také vysílá nový pořad Nova je s vámi, a to vždy v pondělí (21:15), ve středu (21:35) a v pátek večer (21:35). Živě vysílaným pořadem přináší přehledné shrnutí všech událostí, a i užitečné rady, jak nastalou situaci zvládnout.A zde to nekončí – TV Nova se aktivně snaží své diváky spojovat a motivovat. Přináší jim například zajímavé recepty od soutěžících MasterChef Česko nebo diváky vyzývá k hudebním a tanečním číslům skrze kanály SuperStar.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021