TV Nova výrazně zvýšila svůj současný zisk

Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto pozici dokáže dlouhodobě držet. Jde jí to hlavně díky osvědčeným pořadům, které jsou hlavním klíčem k úspěchu. A to, že je televize jasnou jedničkou se také podepisuje na tom, že se jí daří i ve finančním segmentu. Tedy v oblasti jejich zisků. Zajímá vás, jak se televizi daří? Musíme říci, že velmi dobře, jelikož její zisk byl opět vyšší, než v loňském roce. Aktuálně jsou k dispozici první čísla, která ukazují jasnou a důležitou věc. Zisk stoupl, a to na číslo, které činilo necelých 300 milionů korun. Konkrétně tedy 297 milionů korun českých. Jde o zisk, který je již čistý. Důvodem růstu zisku je pochopitelně i stoupající obraz, který se meziročně zvýšil zhruba o čtyři procenta. I toto číslo známe a můžeme vám ho říci. Aktuálně obrat společnosti TV Nova činil 4,65 miliardy korun českých.

Dominuje především reklama

Co mělo a stále má na zisky největší možný vliv? Rozhodně to nebude jakýmkoliv překvapením, jelikož se zcela pochopitelně nejedná o nic jiného,m než o reklamu. Právě její objem se v loňském roce opět zvýšil, a to na téměř 3,7 miliard korun českých. Zde mluvíme o reklamě, která je spojena s televizním vysíláním. Jinak ale Nova prodává reklamu třeba i na internetu, kde se však získalo zhruba jenom 144 milionů korun českých.

Lákají hlavně novinky

Důvodem takového stavu je mimo jiné také to, že televize stále láká na zajímavé novinky, které jsou spojeny se zájmem samotných diváků. Pokud jde o úspěšné pořady, tak nesmíme opomíjet ten s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Když se podíváme na internet, tak zde jasně dominuje třeba nová aplikace TN.cz. A co další novinky? Je to třeba hybridní televize HbbTV, nebo i to, že vznikla stanice Nova International, která je určená divákům nikoliv u nás, ale na Slovensku.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018