TV Nova výrazně zvýšila svůj současný zisk

Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto pozici dokáže dlouhodobě držet. Jde jí to hlavně díky osvědčeným pořadům, které jsou hlavním klíčem k úspěchu. A to, že je televize jasnou jedničkou se také podepisuje na tom, že se jí daří i ve finančním segmentu. Tedy v oblasti jejich zisků. Zajímá vás, jak se televizi daří? Musíme říci, že velmi dobře, jelikož její zisk byl opět vyšší, než v loňském roce. Aktuálně jsou k dispozici první čísla, která ukazují jasnou a důležitou věc. Zisk stoupl, a to na číslo, které činilo necelých 300 milionů korun. Konkrétně tedy 297 milionů korun českých. Jde o zisk, který je již čistý. Důvodem růstu zisku je pochopitelně i stoupající obraz, který se meziročně zvýšil zhruba o čtyři procenta. I toto číslo známe a můžeme vám ho říci. Aktuálně obrat společnosti TV Nova činil 4,65 miliardy korun českých.

Dominuje především reklama

Co mělo a stále má na zisky největší možný vliv? Rozhodně to nebude jakýmkoliv překvapením, jelikož se zcela pochopitelně nejedná o nic jiného,m než o reklamu. Právě její objem se v loňském roce opět zvýšil, a to na téměř 3,7 miliard korun českých. Zde mluvíme o reklamě, která je spojena s televizním vysíláním. Jinak ale Nova prodává reklamu třeba i na internetu, kde se však získalo zhruba jenom 144 milionů korun českých.

Lákají hlavně novinky

Důvodem takového stavu je mimo jiné také to, že televize stále láká na zajímavé novinky, které jsou spojeny se zájmem samotných diváků. Pokud jde o úspěšné pořady, tak nesmíme opomíjet ten s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Když se podíváme na internet, tak zde jasně dominuje třeba nová aplikace TN.cz. A co další novinky? Je to třeba hybridní televize HbbTV, nebo i to, že vznikla stanice Nova International, která je určená divákům nikoliv u nás, ale na Slovensku.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018