TV Nova výrazně zvýšila svůj současný zisk

Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto pozici dokáže dlouhodobě držet. Jde jí to hlavně díky osvědčeným pořadům, které jsou hlavním klíčem k úspěchu. A to, že je televize jasnou jedničkou se také podepisuje na tom, že se jí daří i ve finančním segmentu. Tedy v oblasti jejich zisků. Zajímá vás, jak se televizi daří? Musíme říci, že velmi dobře, jelikož její zisk byl opět vyšší, než v loňském roce. Aktuálně jsou k dispozici první čísla, která ukazují jasnou a důležitou věc. Zisk stoupl, a to na číslo, které činilo necelých 300 milionů korun. Konkrétně tedy 297 milionů korun českých. Jde o zisk, který je již čistý. Důvodem růstu zisku je pochopitelně i stoupající obraz, který se meziročně zvýšil zhruba o čtyři procenta. I toto číslo známe a můžeme vám ho říci. Aktuálně obrat společnosti TV Nova činil 4,65 miliardy korun českých.

Dominuje především reklama

Co mělo a stále má na zisky největší možný vliv? Rozhodně to nebude jakýmkoliv překvapením, jelikož se zcela pochopitelně nejedná o nic jiného,m než o reklamu. Právě její objem se v loňském roce opět zvýšil, a to na téměř 3,7 miliard korun českých. Zde mluvíme o reklamě, která je spojena s televizním vysíláním. Jinak ale Nova prodává reklamu třeba i na internetu, kde se však získalo zhruba jenom 144 milionů korun českých.

Lákají hlavně novinky

Důvodem takového stavu je mimo jiné také to, že televize stále láká na zajímavé novinky, které jsou spojeny se zájmem samotných diváků. Pokud jde o úspěšné pořady, tak nesmíme opomíjet ten s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Když se podíváme na internet, tak zde jasně dominuje třeba nová aplikace TN.cz. A co další novinky? Je to třeba hybridní televize HbbTV, nebo i to, že vznikla stanice Nova International, která je určená divákům nikoliv u nás, ale na Slovensku.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018