TV Óčko připravilo pořad o luxusu

Milovníci hudby a hudebních klipů se dočkají zpestření. TV Óčko se rozhodlo začít vysílat zbrusu nový pořad, který bude jen a jen o světě luxusu a o nákladných výrobcích, které můžeme sehnat v Česku, a nebo třeba jen v zahraniční. Moderovat ho bude Kateřina Kristelová.

Kdo by nesnil o životě v bohatství a luxusu, o nákladných dárečcích, předražených mobilech, diamantech a nákupech ve světových buticích? Ale jsou takovéhle sny možné i v České republice nebo si je mohou splnit jen světoví milionáři a známé celebrity? A co všechno je vůbec možné si pořídit, za kolik a kde to nejlépe sehnat? O tom všem bude pořad nazvaný příhodně Ve vatě.

Srovnání a detaily

Ve vatě budeme moci sledovat každý pátek večer, a to konkrétně od 21:20 hodin. Půjde o jakýsi magazín, který se na obrazovkách bude objevovat každý týden a potrvá vždy 20 minut. Nebude jen ukazovat luxusní věci, ale bude se je snažit i srovnávat a ukazovat jejich dostupnost, možnosti a využití u nás i ve světě. A rozhodně nepůjde jen o drahé oblečení a šperky – tvůrci zabrousí do všech možných odvětví lidské činnosti a budou se snažit podrobně vše prozkoumat a představit divákům.

Kristelová ve svém živlu

Moderátorkou pořadu je Kateřina Kristelová, jíž si diváci mohou pamatovat jako moderátorku českého předkola hudební soutěže Eurosong nebo z pořadu Souboj hitů, který uváděla. A pánům možná utkvěla v paměti díky odvážným fotografiím, které nafotila pro časopisy Maxim a Playboy. V minulosti ovšem působila i na TV Óčko, kam se nyní po pětileté pauze vrací. A jak sama říká, tenhle pořad je její vysněnou prací, a tak se podílí i na jeho samotné tvorbě a výběru materiálů. I ji totiž tato oblast zajímá a sama se k tak úchvatným věcem, jaké hodlá divákům představovat, často jen těžko dostane – a tak je okusí alespoň v roli moderátorky. Jak uspěje, na to si teprve musíme počkat.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018