TV Óčko připravilo pořad o luxusu

Milovníci hudby a hudebních klipů se dočkají zpestření. TV Óčko se rozhodlo začít vysílat zbrusu nový pořad, který bude jen a jen o světě luxusu a o nákladných výrobcích, které můžeme sehnat v Česku, a nebo třeba jen v zahraniční. Moderovat ho bude Kateřina Kristelová.

Kdo by nesnil o životě v bohatství a luxusu, o nákladných dárečcích, předražených mobilech, diamantech a nákupech ve světových buticích? Ale jsou takovéhle sny možné i v České republice nebo si je mohou splnit jen světoví milionáři a známé celebrity? A co všechno je vůbec možné si pořídit, za kolik a kde to nejlépe sehnat? O tom všem bude pořad nazvaný příhodně Ve vatě.

Srovnání a detaily

Ve vatě budeme moci sledovat každý pátek večer, a to konkrétně od 21:20 hodin. Půjde o jakýsi magazín, který se na obrazovkách bude objevovat každý týden a potrvá vždy 20 minut. Nebude jen ukazovat luxusní věci, ale bude se je snažit i srovnávat a ukazovat jejich dostupnost, možnosti a využití u nás i ve světě. A rozhodně nepůjde jen o drahé oblečení a šperky – tvůrci zabrousí do všech možných odvětví lidské činnosti a budou se snažit podrobně vše prozkoumat a představit divákům.

Kristelová ve svém živlu

Moderátorkou pořadu je Kateřina Kristelová, jíž si diváci mohou pamatovat jako moderátorku českého předkola hudební soutěže Eurosong nebo z pořadu Souboj hitů, který uváděla. A pánům možná utkvěla v paměti díky odvážným fotografiím, které nafotila pro časopisy Maxim a Playboy. V minulosti ovšem působila i na TV Óčko, kam se nyní po pětileté pauze vrací. A jak sama říká, tenhle pořad je její vysněnou prací, a tak se podílí i na jeho samotné tvorbě a výběru materiálů. I ji totiž tato oblast zajímá a sama se k tak úchvatným věcem, jaké hodlá divákům představovat, často jen těžko dostane – a tak je okusí alespoň v roli moderátorky. Jak uspěje, na to si teprve musíme počkat.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017