TV Óčko připravilo pořad o luxusu

Milovníci hudby a hudebních klipů se dočkají zpestření. TV Óčko se rozhodlo začít vysílat zbrusu nový pořad, který bude jen a jen o světě luxusu a o nákladných výrobcích, které můžeme sehnat v Česku, a nebo třeba jen v zahraniční. Moderovat ho bude Kateřina Kristelová.

Kdo by nesnil o životě v bohatství a luxusu, o nákladných dárečcích, předražených mobilech, diamantech a nákupech ve světových buticích? Ale jsou takovéhle sny možné i v České republice nebo si je mohou splnit jen světoví milionáři a známé celebrity? A co všechno je vůbec možné si pořídit, za kolik a kde to nejlépe sehnat? O tom všem bude pořad nazvaný příhodně Ve vatě.

Srovnání a detaily

Ve vatě budeme moci sledovat každý pátek večer, a to konkrétně od 21:20 hodin. Půjde o jakýsi magazín, který se na obrazovkách bude objevovat každý týden a potrvá vždy 20 minut. Nebude jen ukazovat luxusní věci, ale bude se je snažit i srovnávat a ukazovat jejich dostupnost, možnosti a využití u nás i ve světě. A rozhodně nepůjde jen o drahé oblečení a šperky – tvůrci zabrousí do všech možných odvětví lidské činnosti a budou se snažit podrobně vše prozkoumat a představit divákům.

Kristelová ve svém živlu

Moderátorkou pořadu je Kateřina Kristelová, jíž si diváci mohou pamatovat jako moderátorku českého předkola hudební soutěže Eurosong nebo z pořadu Souboj hitů, který uváděla. A pánům možná utkvěla v paměti díky odvážným fotografiím, které nafotila pro časopisy Maxim a Playboy. V minulosti ovšem působila i na TV Óčko, kam se nyní po pětileté pauze vrací. A jak sama říká, tenhle pořad je její vysněnou prací, a tak se podílí i na jeho samotné tvorbě a výběru materiálů. I ji totiž tato oblast zajímá a sama se k tak úchvatným věcem, jaké hodlá divákům představovat, často jen těžko dostane – a tak je okusí alespoň v roli moderátorky. Jak uspěje, na to si teprve musíme počkat.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018