TV Óčko připravilo pořad o luxusu

Milovníci hudby a hudebních klipů se dočkají zpestření. TV Óčko se rozhodlo začít vysílat zbrusu nový pořad, který bude jen a jen o světě luxusu a o nákladných výrobcích, které můžeme sehnat v Česku, a nebo třeba jen v zahraniční. Moderovat ho bude Kateřina Kristelová.

Kdo by nesnil o životě v bohatství a luxusu, o nákladných dárečcích, předražených mobilech, diamantech a nákupech ve světových buticích? Ale jsou takovéhle sny možné i v České republice nebo si je mohou splnit jen světoví milionáři a známé celebrity? A co všechno je vůbec možné si pořídit, za kolik a kde to nejlépe sehnat? O tom všem bude pořad nazvaný příhodně Ve vatě.

Srovnání a detaily

Ve vatě budeme moci sledovat každý pátek večer, a to konkrétně od 21:20 hodin. Půjde o jakýsi magazín, který se na obrazovkách bude objevovat každý týden a potrvá vždy 20 minut. Nebude jen ukazovat luxusní věci, ale bude se je snažit i srovnávat a ukazovat jejich dostupnost, možnosti a využití u nás i ve světě. A rozhodně nepůjde jen o drahé oblečení a šperky – tvůrci zabrousí do všech možných odvětví lidské činnosti a budou se snažit podrobně vše prozkoumat a představit divákům.

Kristelová ve svém živlu

Moderátorkou pořadu je Kateřina Kristelová, jíž si diváci mohou pamatovat jako moderátorku českého předkola hudební soutěže Eurosong nebo z pořadu Souboj hitů, který uváděla. A pánům možná utkvěla v paměti díky odvážným fotografiím, které nafotila pro časopisy Maxim a Playboy. V minulosti ovšem působila i na TV Óčko, kam se nyní po pětileté pauze vrací. A jak sama říká, tenhle pořad je její vysněnou prací, a tak se podílí i na jeho samotné tvorbě a výběru materiálů. I ji totiž tato oblast zajímá a sama se k tak úchvatným věcem, jaké hodlá divákům představovat, často jen těžko dostane – a tak je okusí alespoň v roli moderátorky. Jak uspěje, na to si teprve musíme počkat.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018