TV Prima chystá premiéry nových dílů hobby pořadů, HBO GO atraktivní seriál

Na obrazovku TV Prima se vrací pořady Libovky Pepy Libického, Vychytávky Ládi Hrušky, Prima Receptář Prima nápadů. Jejich vysílání startuje v neděli 7. března 2021 v poledne. Na sobotu 27. února 2021 chystá premiéru i HBO GO. 

Hobby programy divácky zabírají

TV Prima uvede všechny tři premiéry pořadů hned za sebou. Není to ale všechno. Úterní večer bude potom patřit dalšímu z hobby pořadů, a sice premiérám Fachmanů. Pokud jde o moderátory, nic se samozřejmě měnit nebude, i u mikrofonu Receptáře Prima nápadů bude stále Oldřich Navrátil. Také obsah bude navazovat a rozšiřovat se. V Receptáři Prima nápadů se objeví i nový seriál, který pomůže s vytvořením koncepce zahrady. Bude mít celkem šest dílů. Ve Vychytávkách Ládi Hrušky se znovu objeví nejrůznější zlepšovací návrhy. Kromě toho ale přibude i jedna úplná novinka, rubrika zaměřená na bylinky, léčivé pokojové rostliny, ale také zeleninu a ovoce. V minulém roce patřily všechny tři hobby pořady mezi stálice obrazovek. Receptář dosahoval průměrné sledovanosti 404 tisíc, Libovky 397 tisíc a Vychytávky 355 tisíc.

Seriál z prostředí drogově závislých

Novinky chystá i televizní kanál HBO GO. 27. února 2021 představí seriál My děti ze stanice ZOO. Jde o adaptaci příběhu Christiane F, čtrnáctileté dívky, která po rozvodu svých rodičů najde útočiště na západoberlínském nádraží Berlin Zoologischer Garten. Vše se odehrává během 70. letech 20. století, kdy právě jmenovaná stanice patří k centrům obchodu s drogami. Seriál je koprodukční, natočila ho Constantin Television společně s Amazon Germany. Na HBO GO poběží hned všech osm dílů seriálu na jednou. Zajímavým počinem je i doprovodná hudba k seriálu, která pochází z pozůstalosti známého hudebníka Davida Bowieho.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021