TV Prima nabídne nové seriál i seznamovací reality show

Jaké novinky chystá TV Prima? Jakých úspěchů dosáhla v minulém roce? Už v předvánočním období představila televize Prima svoji show Milionář mezi námi a s úspěchem odvysílala tři díly. Na ně navázala nyní pokračováními, z nichž první běželo 8. ledna 2021 ve 20:15 hodin a v dalších týdnech se diváci dočkají ještě čtyř dalších premiérových dílů.

Milionářský experiment

Představí se další z milionářů, kteří podstoupili experiment žít s 550 Kč na týden a pomáhat v neziskových organizacích. Postupně půjde o podnikatele Václava Staňka, dále Lenku Hlavatou, jež je spolumajitelkou poradenské firmy Hlavatý & Partners, Petru Plemlovou, která vlastní textilku Unuo, a také Martina Hausenblase, který spoluzaložil platformu Liftago.

Show uvede Zdeněk Pohlreich

TV Prima také avizovala několik novinek plánovaných pro letošní rok. Představí na obrazovkách dokonce několik žhavých novinek z oblasti seriálové tvorby a diváky chce nalákat také zbrusu novou reality show First Dates. Jde o britskou licenci, kdy se dvojice seznamují v restauraci a českou variantu této show by měl uvádět Zdeněk Pohlreich.  Ze seriálových překvapení na diváky čeká Einstein. Detektivní řada Einstein v hlavní roli s Vojtou Kotkem měla běžet už zjara roku 2020, ale všechno oddálila pandemie.

Bodovala Slunečná i Polda

Dále se lidé mohou těšit na novou řadu seriálu Slunečná, ta odstartovala už v pondělí 11.ledna 2021. Slunečná se v minulém roce stala vůbec největším trhákem TV Prima. Díl ze 14. dubna 2020 sledovala 1, 63 milionu diváků, což činí podíl 35,63 %. Celkem 23 milionů zhlédnutí pak Slunečná nasbírala ve videoarchivu. Druhým nejúspěšnějším počinem Primy v loňském roce byla čtvrtá řada Poldy v hlavní roli s Davidem Matáskem. Průměrnou sledovanost měla v kategorii 15+ podíl 23,65 %. V letošním roce přijde do vysílání opět nová série Poldy. Úplnou novinkou bude seriál Hvězdy nad hlavou, který se začal točit v létě 2020. Děj romanticko-komediálních příběhů je situován do prostředí venkova a připraveno bude šestnáct dílů. Nebudou chybět také nové díly z řady seriálu Sestřičky Modrý kód, které běží už od tohoto týdne.

Aktuálně v tv světě
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021
Na osvědčenou reality show nyní opět vsadí televize Nova. Bude vysílat už osmou řadu programu Tvoje tvář má ..
18.03.2021
Skupina TV Prima spustila 8. března 2021 kampaň, která má název Lásky není nikdy dost! Touto kampaní upozorňuje, že ..
14.03.2021
Doba pandemie přináší i určité očekávané trendy ve sledovanosti. Boduje veřejnoprávní Česká televize, klasika, mnoho ..
12.03.2021
Loňský rok spojený s pandemií přiměl více lidí setrvat u televizních obrazovek, což se samozřejmě projevilo ..
06.03.2021
Aktuální situace lockdownu přiměla televizní kanál ČT ke drobným inovacím ve zpravodajském programu. Ke sledovanosti ..
03.03.2021