Tv Prima natáčí nový komediální seriál

Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který režíroval například film Snowboarďáci nebo Rafťáci.

V tomto seriálu máte možnost vidět Kristýnu Leichtovou, kterou jistě znáte ze seriálu Comeback nebo Ohnivé kuře. Také můžete vidět Lukáše Příkazkého, který si zahrál ve filmu Rapl a také Případ mrtvého nebožtíka. Dále se zde ujal role Petr Strach, který hrál ve filmu Hořící keř. Můžete zde vidět i porotkyni Superstar Patrícii Pagáčovou, kterou jistě znáte ze seriálu Ulice. Máme tu i dalšího herce, který si zahrá v seriálu Comeback a tím je Matouš Ruml. Další role obsadil například Jaroslav Plesl, Ondřej Malý, Milan Šteindler, Petr Čtvrtníček a Andrea Růžičková.

Tento seriál bude celkem osmidílný. Jeho děj j zasazený do fiktivní české vesnice s názvem Čertice. Hlavní hrdina, kterého ztvárňuje Lukáš Příkazký zapomene na výročí svatby, tudíž nemá žádný dárek pro svojí manželku. Na čerpací stanici uvidí plakát o soutěži amatérských kapel s hlavní výhrou motorky. To se mu zdá jako skvělý nápad na vyřešení jeho problému, výhru by mohl dát jako dárek manželce k výročí jejich svatby. Avšak nastává problém, když mu dojde, že vlastně žádný kapelu nebo ani na žádný hudební nástroj neumí hrát. To o avšak neodradí od této soutěže, kterou je za každou cenu rozhodnutý vyhrát.

Jeho cesta stát se muzikantem, hlavně dost dobrým muzikantem ab tuto soutěž vyhrál je velmi náročná a také velmi humorná. Podaří se mu soutěž vyhrát a zažehne manželskou krizi? Nebo si jen udělá na podium ostudu?

Přesný datum , kdy bude seriál vypuštěn do světa TV Prima zatím neuvedla.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022