TV Prima odhalila svůj podzimní program

Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se můžeme těšit. Vévodit vysílacímu času bude opět osvědčená původní tvorba zavedených seriálů, reality show nebo talk show. Těšit se tedy můžete na pokračování seriálů Modrý kód a Krejzovi. Oba seriály se vysílají dvakrát do týdne – Modrý kód v pondělí a ve středu, Krejzovi zase v úterý a ve čtvrtek. Novou řadou se představí seriál Temný Kraj II, opět v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem.

Talenty se budou hledat už poosmé

Znovu, tentokrát již poosmé, zamíří na obrazovky oblíbená reality show Česko Slovensko má talent. Tento program bude odvysílaný ve spolupráci se slovenskou TV Joj. Těšit se můžete ne nového speciálního porotce, herečku Jiřinu Bohdalovou.

Novinkou bude i zbrusu nová talk show Marta, kterou bude moderovat zpěvačka Marta Jandová, a v každém díle bude zpovídat dva hosty ze světa showbyznysu. Necháme se překvapit, zda bude nový koncept něčím inovativní, nebo půjde o obyčejné rozhovory.

Stálice primácké tvorby budou pokračovat

V programovém schématu samozřejmě nebudou chybět další oblíbené programy jako je Show Jana Krause, Partička, Policie v akci, Prostřeno!, Receptář Prima nápadů, Vychytávky Ládi Hrušky nebo Poklad z půdy. Nedělní večery chce Prima věnovat českým filmům, které Prima koprodukuje. Premiérově tedy diváci budou mít možnost vidět filmy Když draka bolí hlava, Po čem muži touží, Bezva ženská na krku, Hodinový manžel, Pohádky pro Emu, Špindl, Všechno nebo nic a další.

Prima se tedy ve větší míře bude držet osvědčených konceptů. Nechystá nic nového nebo revolučního. Nová řada seriálu Temný Kraj nebo nová talk show Marta nepředstavují něco, čím by produkce vykročila mimo očekávané koleje. Fanoušci osvědčené klasiky se nicméně mohou těšit na pokračování svých oblíbených programů.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019