TV Prima odhalila svůj podzimní program

Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se můžeme těšit. Vévodit vysílacímu času bude opět osvědčená původní tvorba zavedených seriálů, reality show nebo talk show. Těšit se tedy můžete na pokračování seriálů Modrý kód a Krejzovi. Oba seriály se vysílají dvakrát do týdne – Modrý kód v pondělí a ve středu, Krejzovi zase v úterý a ve čtvrtek. Novou řadou se představí seriál Temný Kraj II, opět v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem.

Talenty se budou hledat už poosmé

Znovu, tentokrát již poosmé, zamíří na obrazovky oblíbená reality show Česko Slovensko má talent. Tento program bude odvysílaný ve spolupráci se slovenskou TV Joj. Těšit se můžete ne nového speciálního porotce, herečku Jiřinu Bohdalovou.

Novinkou bude i zbrusu nová talk show Marta, kterou bude moderovat zpěvačka Marta Jandová, a v každém díle bude zpovídat dva hosty ze světa showbyznysu. Necháme se překvapit, zda bude nový koncept něčím inovativní, nebo půjde o obyčejné rozhovory.

Stálice primácké tvorby budou pokračovat

V programovém schématu samozřejmě nebudou chybět další oblíbené programy jako je Show Jana Krause, Partička, Policie v akci, Prostřeno!, Receptář Prima nápadů, Vychytávky Ládi Hrušky nebo Poklad z půdy. Nedělní večery chce Prima věnovat českým filmům, které Prima koprodukuje. Premiérově tedy diváci budou mít možnost vidět filmy Když draka bolí hlava, Po čem muži touží, Bezva ženská na krku, Hodinový manžel, Pohádky pro Emu, Špindl, Všechno nebo nic a další.

Prima se tedy ve větší míře bude držet osvědčených konceptů. Nechystá nic nového nebo revolučního. Nová řada seriálu Temný Kraj nebo nová talk show Marta nepředstavují něco, čím by produkce vykročila mimo očekávané koleje. Fanoušci osvědčené klasiky se nicméně mohou těšit na pokračování svých oblíbených programů.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019