TV Prima opět obšťastní příznivce žánru

Kriminální žánr je bez přehánění prakticky zcela nevyčerpatelným a každé jednotlivé období  vzniká na každé z lokálních televizí další zástupce. Dalšího počinu se tentokrát zhostila TV Prima. Programová skupina ještě před startem podzimní sezóny oznámila natáčení seriálu pod názvem Duch.

Prima poskytla již několik málo kusých informací. Seriál bude pouze osmidílný a hlavní roli v něm ztvární Štěpán Benoni. Pro Benoniho se tak nebude jednat o debut v rámci kriminálky, za sebou má již herecké party například v televizním filmu Zločin v Polné, severské nápodobě Cirkus Bukowsky nebo nejambicióznější a kriticky oceněné Pustině. Jeho hereckou a v seriálu profesní kolegyni bude dělat Marta Dancingerová. Oba vyšetřovatelé nepracují nikde jinde než v elitní jednotce Národní centrály proti organizovanému zločinu.

Mimo ústřední dvojici se dále v Duchovi objeví i Petr a Pavel Baťkovi, Petr Vaněk, Pavel Nečas anebo české veřejnosti ne úplně známá severomakedonská herečka Verica Nedeská. Režie se spolu s Robertem Švedou ujme Peter Bebjak, známý z poslední doby především adaptací hororové knihy Trhlina nebo retro minisérií Herec. Pod scénářem se podepsalo trio Peter Nagy, Tomáš Koňařík a David Laňka. Celý seriál se nachází teprve v přípravné fázi, o uvedení a dalších náležitostech bude televize informovat během podzimu.

Diváci soustředící se na seriálové novinky ovšem vůbec nemusí žehrat. V podzimním schématu Primy se objeví dokonce tři nové seriály, a to Hvězdy nad hlavou, 1. mise a Dvojka na zabití. První zmíněný se dočká své premiéry již v pondělí 30. srpna,vojensko lékařská 1. mise již večer předtím a s Dvojkou na zabití se seznámíte již první zářijový večer.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022