TV Prima plánuje řadu nových eventů

Není to zase až tak dávno, kdy se na TV Prima spustil projekt, který měl za cíl přiblížit běžné zpravodajství lidem. Tato akce byla spojena s tím, že se celý štáb vydal do velkých měst, kde večer, ve vysílacím čase zpráv proběhlo i jejich natáčení. A to za přítomnosti živého publika. A jelikož měla tato akce velký úspěch, je TV Prima rozhodnuta jít do několika dalších projektů. A ty mohou být zaměřeny jak stejným směrem, tak mohou být spojeny i s pořádáním zajímavých akcí pro klienty. V tomto segmentu již velmi živě podnikají rádia, ale televize se zatím do dané oblasti pomalu chystají. TV Prima je tak prvním průkopníkem této cesty.

Chystá se akce s youtubery

Youtube je mocným kanálem, který dne stále více láká nejenom ty, kteří vytvářejí zajímavý obsah, ale láká stále více také ty, kteří daný obsah sledují. I to je jeden z hlavních důvodů, proč má Prima v plánu spojit se právě s youtubery a vymyslet zajímavou show, která by měla za cíl především přitáhnout lidi. Důvodem není jenom to, že se lidé pobaví, ale důvodem jsou i marketingové důsledky, stejně jako možnost vydělat nějakou tu korunu.

Podobným směrem se mají ubírat také čistě soukromé eventy, které už nebudou zaměřeny na širokou veřejnost, ale budou spojeny spíše s podnikatelským segmentem, v rámci kterého může Prima sestavit i celkem zajímavý program pro jednotlivé zaměstnance.

Láká také kino

Opomíjet nesmíme ani další vcelku zajímavý projekt, který je spojený s televizním kanálem Prima Max. Právě ten se rozhodl nalákat filmové fanoušky na jedinečné kino, které bude postaveno na střechách různých obchodních center po celé republice. Promítat se budou různé české filmy a hlavním pozitivem rozhodně zůstává to, že vstup do daného improvizovaného letního kina bude pro zájemce zcela zdarma. Start je plánován vždy na devátou hodinu.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018