TV Prima plánuje řadu nových eventů

Není to zase až tak dávno, kdy se na TV Prima spustil projekt, který měl za cíl přiblížit běžné zpravodajství lidem. Tato akce byla spojena s tím, že se celý štáb vydal do velkých měst, kde večer, ve vysílacím čase zpráv proběhlo i jejich natáčení. A to za přítomnosti živého publika. A jelikož měla tato akce velký úspěch, je TV Prima rozhodnuta jít do několika dalších projektů. A ty mohou být zaměřeny jak stejným směrem, tak mohou být spojeny i s pořádáním zajímavých akcí pro klienty. V tomto segmentu již velmi živě podnikají rádia, ale televize se zatím do dané oblasti pomalu chystají. TV Prima je tak prvním průkopníkem této cesty.

Chystá se akce s youtubery

Youtube je mocným kanálem, který dne stále více láká nejenom ty, kteří vytvářejí zajímavý obsah, ale láká stále více také ty, kteří daný obsah sledují. I to je jeden z hlavních důvodů, proč má Prima v plánu spojit se právě s youtubery a vymyslet zajímavou show, která by měla za cíl především přitáhnout lidi. Důvodem není jenom to, že se lidé pobaví, ale důvodem jsou i marketingové důsledky, stejně jako možnost vydělat nějakou tu korunu.

Podobným směrem se mají ubírat také čistě soukromé eventy, které už nebudou zaměřeny na širokou veřejnost, ale budou spojeny spíše s podnikatelským segmentem, v rámci kterého může Prima sestavit i celkem zajímavý program pro jednotlivé zaměstnance.

Láká také kino

Opomíjet nesmíme ani další vcelku zajímavý projekt, který je spojený s televizním kanálem Prima Max. Právě ten se rozhodl nalákat filmové fanoušky na jedinečné kino, které bude postaveno na střechách různých obchodních center po celé republice. Promítat se budou různé české filmy a hlavním pozitivem rozhodně zůstává to, že vstup do daného improvizovaného letního kina bude pro zájemce zcela zdarma. Start je plánován vždy na devátou hodinu.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018