TV Prima plánuje řadu nových eventů

Není to zase až tak dávno, kdy se na TV Prima spustil projekt, který měl za cíl přiblížit běžné zpravodajství lidem. Tato akce byla spojena s tím, že se celý štáb vydal do velkých měst, kde večer, ve vysílacím čase zpráv proběhlo i jejich natáčení. A to za přítomnosti živého publika. A jelikož měla tato akce velký úspěch, je TV Prima rozhodnuta jít do několika dalších projektů. A ty mohou být zaměřeny jak stejným směrem, tak mohou být spojeny i s pořádáním zajímavých akcí pro klienty. V tomto segmentu již velmi živě podnikají rádia, ale televize se zatím do dané oblasti pomalu chystají. TV Prima je tak prvním průkopníkem této cesty.

Chystá se akce s youtubery

Youtube je mocným kanálem, který dne stále více láká nejenom ty, kteří vytvářejí zajímavý obsah, ale láká stále více také ty, kteří daný obsah sledují. I to je jeden z hlavních důvodů, proč má Prima v plánu spojit se právě s youtubery a vymyslet zajímavou show, která by měla za cíl především přitáhnout lidi. Důvodem není jenom to, že se lidé pobaví, ale důvodem jsou i marketingové důsledky, stejně jako možnost vydělat nějakou tu korunu.

Podobným směrem se mají ubírat také čistě soukromé eventy, které už nebudou zaměřeny na širokou veřejnost, ale budou spojeny spíše s podnikatelským segmentem, v rámci kterého může Prima sestavit i celkem zajímavý program pro jednotlivé zaměstnance.

Láká také kino

Opomíjet nesmíme ani další vcelku zajímavý projekt, který je spojený s televizním kanálem Prima Max. Právě ten se rozhodl nalákat filmové fanoušky na jedinečné kino, které bude postaveno na střechách různých obchodních center po celé republice. Promítat se budou různé české filmy a hlavním pozitivem rozhodně zůstává to, že vstup do daného improvizovaného letního kina bude pro zájemce zcela zdarma. Start je plánován vždy na devátou hodinu.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018