TV Prima představí seriálový trumf

Seriálový trumf chystá do vysílání TV Prima.  Nedávno dotočila svoji novinku.  Ve vysílacím schématu by se měla objevit v příštím roce,

V Hvězdách uvidíte herecké star

Jedná se o šestnáctidílnou romanticko-komediální sérii nazvanou Hvězdy nad hlavou. Pod seriálem je podepsán produkční tým Infinity Prague, který reprezentují dva režiséři, a to David Laňka a Martin Kopp. Dále tu můžeme číst jméno výkonné producentky Jany Gospičové a producenta Tomáše Hoffmana. Lucie Kršáková, výrobní ředitelka TV Prima, říká: „Seriál se nám povedlo dotočit i přes nepříznivé podmínky, které nyní panují, hlavně díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných.“  Kdo se řadí ke zúčastněným? V seriálu se objeví celá plejáda hereckých hvězd počínaje něžným pohlavím, kde dominuje Terezou Kostková, dále Kateřina Marie Fialová a Veronika Žilková a Jitka Smutná. Z pánů jde o star kalibru Bolka Polívky, Romana Vojtka, Petra Nárožného, Romana Zacha, Oldřicha Vlacha, Pavla Zedníčka nebo Václava Kopty.

Vědomostní hra spojí TV a mobilní aplikace 

Kromě toho nachází TV Prima další cestu, jak obstát v konkurenci internetu a dalších médií. Společně se skupinou Adveri uvádějí na náš trh vědomostní hru, která spojí televizi a mobilní aplikace. A co vlastně jde? A aplikaci Prima Trefa. Diváci, a tedy soutěžící, budou odpovídat na dotazy, které se týkají hvězd televize Prima a jejích programů. Pokud správně odpoví, budou moci získat žetony, které je pošlou do online finále, které proběhne každý týden, Získají v něm různé ceny a také postoupí do online finále. V budoucnosti pak zřejmě proběhne i televizní finále. Soutěžící budou hrou provádět tváře známé z vysílání TV Prima jako Eva Perkausová, Eva Burešová, Libor Bouček nebo Jan Šťastný. Zájemci si mohou aplikaci stáhnout v Google Play a App Store.

Aktuálně v tv světě
Aktuální situace lockdownu přiměla televizní kanál ČT ke drobným inovacím ve zpravodajském programu. Ke sledovanosti ..
03.03.2021
Na obrazovku TV Prima se vrací pořady Libovky Pepy Libického, Vychytávky Ládi Hrušky, Prima Receptář Prima nápadů. ..
28.02.2021
Myslet si, že křivka vývoje sledovanosti televizních pořadů na počítači je totožná jako ta u televize by bylo chybou. ..
23.02.2021
I když mezi nejoblíbenější televizní programy patří seriály, samozřejmě televizní kanály chystají i další ..
21.02.2021
Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve ..
16.02.2021
V lednu letošního roku se jedničkou ve sledovanosti stala Česká televize, jejíž podíl na sledovanosti se dostal až na ..
14.02.2021
Zcela určitě k tomu dopomohla koronavirová krize – v loňském roce stoupla sledovanost televizí obecně. Na dvojnásobek ..
09.02.2021
Nové zpravodajství chystá na svém kanále Česká televize. Na ČT3, kanále, který odstartoval svoje vysílání vloni ..
07.02.2021
Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální ..
02.02.2021
Jaké trendy se objevují na televizním trhu? Vzájemnou symbiózu a podporu stále více vykazuje video, video na online ..
29.01.2021