TV Prima představí seriálový trumf

Seriálový trumf chystá do vysílání TV Prima.  Nedávno dotočila svoji novinku.  Ve vysílacím schématu by se měla objevit v příštím roce,

V Hvězdách uvidíte herecké star

Jedná se o šestnáctidílnou romanticko-komediální sérii nazvanou Hvězdy nad hlavou. Pod seriálem je podepsán produkční tým Infinity Prague, který reprezentují dva režiséři, a to David Laňka a Martin Kopp. Dále tu můžeme číst jméno výkonné producentky Jany Gospičové a producenta Tomáše Hoffmana. Lucie Kršáková, výrobní ředitelka TV Prima, říká: „Seriál se nám povedlo dotočit i přes nepříznivé podmínky, které nyní panují, hlavně díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných.“  Kdo se řadí ke zúčastněným? V seriálu se objeví celá plejáda hereckých hvězd počínaje něžným pohlavím, kde dominuje Terezou Kostková, dále Kateřina Marie Fialová a Veronika Žilková a Jitka Smutná. Z pánů jde o star kalibru Bolka Polívky, Romana Vojtka, Petra Nárožného, Romana Zacha, Oldřicha Vlacha, Pavla Zedníčka nebo Václava Kopty.

Vědomostní hra spojí TV a mobilní aplikace 

Kromě toho nachází TV Prima další cestu, jak obstát v konkurenci internetu a dalších médií. Společně se skupinou Adveri uvádějí na náš trh vědomostní hru, která spojí televizi a mobilní aplikace. A co vlastně jde? A aplikaci Prima Trefa. Diváci, a tedy soutěžící, budou odpovídat na dotazy, které se týkají hvězd televize Prima a jejích programů. Pokud správně odpoví, budou moci získat žetony, které je pošlou do online finále, které proběhne každý týden, Získají v něm různé ceny a také postoupí do online finále. V budoucnosti pak zřejmě proběhne i televizní finále. Soutěžící budou hrou provádět tváře známé z vysílání TV Prima jako Eva Perkausová, Eva Burešová, Libor Bouček nebo Jan Šťastný. Zájemci si mohou aplikaci stáhnout v Google Play a App Store.

Aktuálně v tv světě
Už během vysílání 11.listopadu 2020 odvolala Rada České televize dozorčí komisi, která má pět členů. Měla totiž ..
22.11.2020
Seriálový trumf chystá do vysílání TV Prima.  Nedávno dotočila svoji novinku.  Ve vysílacím schématu by se měla ..
19.11.2020
Česká televize nyní prozradila první novinku, kterou ve svém vysílání chystá pro příští rok. Diváci se mohou těšit ..
15.11.2020
Iniciativu na posílení ekologických projektů Moje země připravila TV Nova. Pod heslem „Pečujeme společně o přírodu ..
11.11.2020
U Štědrovečerního stolu si velká část Čechů zvykla sledovat v premiéře vždy zbrusu novou pohádku pocházející ..
08.11.2020
Přísnější opatření související s pandemií covid-19 mnoho lidí opět přikovalo k televizním obrazovkám. Promítá ..
06.11.2020
Česká televize aktuálně reaguje na druhou vlnu koronaviru. Rozhodla se prodloužit vysílání programu ČT3, a to minimálně ..
01.11.2020
V pondělí 26. října 2020 odstartovala na HBO a HBO Go nová minisérie s názvem Mělas to vědět. Šestidílný seriál ..
29.10.2020
Jak se projevuje druhá vlna pandemie koronaviru na sledovanosti televizního vysílání? Podle očekávání roste sledovanost ..
25.10.2020
Natáčení zbrusu nového pořadu nyní ohlásila Česká televize. Pod jejími křídly vzniká desetidílný televizní seriál ..
20.10.2020