TV Prima představuje třetí nový seriál – Vinaři

Prima neustupuje od seriálového útoku a přichází s novým třetím seriálem, který si získal název Vinaři. Režiséry nového seriálu jsou Vojtěch Moravec a Dan Wlodarczyk a režijní supervizí byl pověřen Jiří Vejdělek. Hlavní role v seriálu obsadili Václav Postránecký, Tereza Kostková a Hynek Čermák.

Nový seriál Vinaři TV Prima zařadila do kategorie komediálních seriálů. Jeho klíčovým autorem je Petr Kolečko, s nímž se na scénářích dále podíleli Zuzana Dzurindová, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček a další autoři. Programový ředitel Prima Group Roman Mrázek uvedl, že nový seriál Vinaři přiláká diváky k televizním obrazovkám hlavně díky své pozitivní atmosféře.

Další nové seriály TV Prima

Koncem loňského léta oznámila TV Prima novinku o natáčení nového seriálu Svatby v Benátkách, který také spadá do humorné kategorie. Dále v úterý seznámila příznivce seriálu se skutečností, že se natáčí nový seriál Všechny moje lásky, ve kterém bude hrát i Dagmar Havlová. Na podzim chce TV Prima ohromit své diváky hlavně seriály. Nový seriál Svatby v Benátkách by se měl na obrazovkách objevit už během léta a na podzim se podle informací předpokládá spuštění seriálu Vinaři.

Jaký bude děj seriálu Vinaři?

Abyste se měli na co těšit, nastíníme vám děj seriálu Vinaři. Hlavní hrdinkou příběhu je Kateřina, pracovně a časově vytížená manažerka. Její otec slaví kulaté narozeniny, na které Kateřina se svými dospívajícími dětmi přijede. Kateřina se tak vrací na Moravu do rodné vinařské vesnice. Nakonec zde stráví i s dětmi celé prázdniny, během nichž si zdejší prostředí zamiluje. Nejen samotná Kateřina, ale také děti zjistí, že život může být i jiný než jen ruch, pracovní shon a spěch ve velkoměstě.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018