Tv Prima připravuje nový seriál – Pálava

Seriál s názvem Paláva- život zalitý sluncem se dělí tři režiséři. Jedním z nich je Jaroslav Fuit, který režíroval také například Jedině Tereza nebo Dvojka. Dalším režisérem je Petr Kolečko, který řezíroval film Bajkeři nebo známý seriál Most, také režíroval okresní přebor. A posledním režisérem je Petr Nikolaev, který režíroval Vybíjenou, Lidi nebo Příběh kmotra.

Natáčení seriálu probíhá v okolí Sedlece a Valitic, v Novém Přerově, Mikulově, Lednici a také kolem lednických rybníků nebo na Mušlově u farmy Pálava.

Tento seriál bude mít 12 dílnou sérii. Jeho přiběh je o 5 hrdinech, kterými jsou Michal Lsteník, Patrik Děgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzer a Denise Nesvačilová. Tyto hrdinové se díky nešťastné náhodě a jejich starému kamarádovi ocitnou v nepříjemné situaci. Kdy se jejich pobyt na Pálavě místo dvou dnů přemění na dobu neurčitou.

Patrik Děrgelztvárňuje postavu Jaromíra Kerndla, který je burzovním makléřem. Další postavou je flegmatiky Michal, kterého hraje Michal Lsteník. Dále tu máme knihkupce Filipa Kořínka, kterého hraje JíříPanzer. Toto jsou naši 3 mužských hrdinové. Ještě nám zbývají 2 ženské hrdinky a těmi jsou sportovkyně Ája, kterou hraje Denisa Nesvačilová. A velmi pracovitá podnikatelka Iveta, kterou hraje Pavla Dostávalová.

Tito přátelé se z nají z vysoké školy a pravidelně se každých pět let scházejí na Pálavě. Aby zavzpomínali na staré časy. Tento pobyt zde na dobu neurčitou jim změní celý život, uvědomí si své priority a jaký život by chtěli žít. Zjistí co do teď dělávali špatně a pokusí se vše změnit.

Tv Prima bude včas informovat o vypuštění seriálu do světa.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022