Tv Program Čt4 Sport na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den




Dnes
Zítra
Pátek
Sobota
Neděle
Pondělí
Úterý

06:00 – HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary

Záznam utkání hokejové Tipsport extraligy

07:55 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:30 – Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Loučnou nad Desnou a její krásné okolí. Tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi

08:40 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

08:50 – BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím…

09:10 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos krátkého programu žen na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

06:00 – ME 2019 Bělorusko

Záznam krátkého programu sportovních dvojic na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

07:50 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:15 – Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Michala Dusíka

09:05 – STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Reportáž ze závodu v běhu na lyžích pro širokou věřejnost, který je součástí seriálu Stopa pro život 2019

09:20 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu nejprestižnější soutěže v alpském lyžování

09:45 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

10:00 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos krátkého programu mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

11:30 – SP Rakousko

Přímý přenos tréninku na sjezd mužů z rakouského Kitzbühelu

06:00 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z volných jízd sportovních dvojic na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

07:55 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:30 – SP Itálie

Záznam sprintu žen na 7,5 km z italské Anterselvy

10:25 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

10:40 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

10:55 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu nejprestižnější soutěže v alpském lyžování

11:25 – SP Rakousko

Přímý přenos Super G mužů z rakouského Kitzbühelu

06:00 – Olympijský magazín

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

06:20 – Speciál

Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na aktuální téma

06:35 – M ČR v motoskijöringu Klášterec nad Orlicí

Reportáž ze závodu domácího mistrovství

06:45 – Aktuálně

Aktuality z domácího a světového motorsportu

07:00 – Archiv D: Ze Skaláku do Himálaje

V dokumentu z roku 1987 vzpomíná horolezec Josef Rakoncaj mj. na své horolezecké začátky a na pokusy o zdolání Daulagiri

07:35 – Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy na Slovensku. Tentokrát navštívíme Malinô Brdo, tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi

07:45 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z volných jízd žen na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

09:05 – Hokej na zemi

Magazín o pozemním hokeji v Česku i zahraničí

09:35 – IPPON

Měsíčník českého juda

09:55 – SP Německo

Přímý přenos sjezdu žen z německého Garmisch-Partenkirchenu

11:30 – SP Rakousko

Přímý přenos sjezdu mužů z rakouského Kitzbühelu

06:00 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z volných jízd mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

07:05 – BasketManie

Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť

07:20 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

07:35 – Marcialonga

Přímý přenos závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics z italského Trentina

10:25 – SP Rakousko

Přímý přenos 1. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu

10:50 – Marcialonga

Přímý přenos dojezdu závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics z italského Trentina

11:15 – SP Rakousko

Přímý přenos 1. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu

11:30 – SP Německo

Přímý přenos Super G žen z německého Garmisch-Partenkirchenu

06:00 – SP Švýcarsko

Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů ze švýcarského Svatého Mořice

06:50 – SP Švýcarsko

Záznam 2. jízdy čtyřbobu mužů ze švýcarského Svatého Mořice

07:40 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:15 – HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Záznam utkání hokejové Tipsport extraligy

10:10 – SP Rakousko

Záznam 2. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu

11:40 – IPPON

Měsíčník českého juda

11:55 – Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy na Slovensku. Tentokrát navštívíme Malinô Brdo, tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi

06:00 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z volných jízd žen na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

07:20 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z volných jízd mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

08:25 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:55 – VK Jihostroj České Budějovice – VK Ostrava

Záznam utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

11:15 – Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Pátek – 12:00
Sobota – 12:00
Neděle – 12:00
Pondělí – 12:00
Úterý – 12:00

15:00 – Olympijský magazín

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

15:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos utkání ze světového šampionátu v házené

12:55 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos krátkého programu mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

14:00 – SP Itálie

Přímý přenos sprintu žen na 7,5 km z italské Anterselvy

13:30 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu

14:00 – SP Itálie

Přímý přenos sprintu mužů na 10 km z italské Anterselvy

13:05 – SP Itálie

Přímý přenos stíhacího závodu žen na 10 km z italské Anterselvy

14:20 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování

14:45 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

15:00 – SP Itálie

Přímý přenos stíhacího závodu mužů na 12,5 km z italské Anterselvy

12:40 – SP Itálie

Přímý přenos závodu žen s hromadným startem na 12,5 km z italské Anterselvy

13:35 – SP Rakousko

Přímý přenos 2. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu

15:05 – SP Itálie

Přímý přenos závodu mužů s hromadným startem na 15 km z italské Anterselvy

12:05 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

12:25 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

12:55 – SP Itálie

Záznam závodu žen s hromadným startem na 12,5 km z italské Anterselvy

13:50 – SP Itálie

Záznam závodu mužů s hromadným startem na 15 km z italské Anterselvy

14:50 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

15:05 – Volejbalový magazín

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu

15:20 – Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

12:05 – Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

12:25 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

12:55 – BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím…

13:05 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

13:20 – Olympijský magazín

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

13:40 – SP Německo

Záznam Super G žen z německého Garmisch-Partenkirchenu

14:55 – SP Itálie

Záznam stíhacího závodu žen na 10 km z italské Anterselvy

15:45 – SP Itálie

Záznam stíhacího závodu mužů na 12,5 km z italské Anterselvy

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Pátek – 16:00
Sobota – 16:00
Neděle – 16:00
Pondělí – 16:00
Úterý – 16:00

17:10 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos krátkého programu sportovních dvojic na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

19:05 – Speciál

Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na aktuální téma

19:20 – M ČR na ledové ploché dráze Kopřivnice

Reportáž ze závodu domácího mistrovství jednotlivců

19:35 – M ČR na ledové ploché dráze Holice

Reportáž ze závodu domácího mistrovství družstev

19:50 – Aktuálně

Aktuality z domácího a světového motorsportu

16:00 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z krátkého programu mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

17:40 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos volných jízd sportovních dvojic na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

16:00 – IJF World Tour 2019 Izrael

Přímý přenos z bojů 2. dne mezinárodního turnaje v judu kategorie Grand Prix z Tel Avivu

17:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos semifinálového utkání ze světového šampionátu v házené

19:10 – 100. výročí založení Československého amatérského plaveckého svazu

Záznam ze slavnostního vyhlášení ankety Nejlepší plavec Česka a Slovenska za rok 2018 a vyhlášení nejvýznamnějších plavců, trenérů a funkcionářů za stoletou existenci plaveckého svazu

16:25 – ME 2019 Bělorusko

Přímý přenos volných tanců na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

19:15 – SP Švýcarsko

Sestřih z 1. jízdy dvojbobu mužů ze švýcarského Svatého Mořice

19:30 – SP Švýcarsko

Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů ze švýcarského Svatého Mořice

16:20 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam z utkání o 3. místo ze světového šampionátu v házené

17:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos finálového utkání ze světového šampionátu v házené

19:20 – SP Nizozemsko

Záznam závodu žen z nizozemského Hoogerheide

16:15 – Hokej den poté

Darina Vymětalíková a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize

17:00 – Tatran Teka Střešovice – FBC Liberec

Přímý přenos utkání Tipsport Superligy ve florbalu mužů

19:30 – VK Jihostroj České Budějovice – VK Ostrava

Přímý přenos utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

16:40 – Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Barbory Černoškové

17:00 – Mountfield HK – HC Sparta Praha

Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji komentují Tomáš Jílek a David Pospíšil. Buly hokej živě uvádějí Jiří Hölzel a Milan Antoš

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Pátek – 20:00
Sobota – 20:00
Neděle – 20:00
Pondělí – 20:00
Úterý – 20:00

20:10 – Sportovní legendy

Medailon Bohumíra Zemana, bývalého českého sjezdaře, který jako první Čech v historii stál na stupních vítězů v závodě Světového poháru

20:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos utkání ze světového šampionátu v házené

22:05 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

22:25 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z krátkého programu žen na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

23:55 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam utkání ze světového šampionátu v házené

01:35 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam utkání ze světového šampionátu v házené

03:15 – Branky, body, vteřiny

03:25 – MS WASO 2018

Záznam ze světového šampionátu bojových sportů organizace WASO, který se konal v Praze

04:55 – Speciál

Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na aktuální téma

05:10 – M ČR na ledové ploché dráze Kopřivnice

Reportáž ze závodu domácího mistrovství jednotlivců

05:25 – M ČR na ledové ploché dráze Holice

Reportáž ze závodu domácího mistrovství družstev

05:45 – Branky, body, vteřiny

20:05 – VK UP Olomouc – Asterix Avo Beveren

Přenos osmifinálového utkání Poháru CEV ve volejbalu žen

22:15 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

22:35 – SP Itálie

Záznam sprintu žen na 7,5 km z italské Anterselvy

00:00 – IJF World Tour 2019 Izrael

Záznam z bojů 1. dne mezinárodního turnaje v judu kategorie Grand Prix z Tel Avivu

02:30 – Branky, body, vteřiny

02:40 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu nejprestižnější soutěže v alpském lyžování

03:05 – ME 2019 Bělorusko

Záznam z krátkého programu mužů na evropském šampionátu krasobruslařů z Minsku

04:40 – Branky, body, vteřiny

04:55 – Noc Mistrů 2018

Záznam z vyhlášení nejlepších sportovců bojových sportů za rok 2018

20:05 – Čtyřka sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

20:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos semifinálového utkání ze světového šampionátu v házené

22:05 – Buly

Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy

23:10 – SP Itálie

Záznam sprintu mužů na 10 km z italské Anterselvy

00:40 – Branky, body, vteřiny

00:50 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam semifinálového utkání ze světového šampionátu v házené

02:30 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam semifinálového utkání ze světového šampionátu v házené

04:10 – Buly

Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy

05:10 – Branky, body, vteřiny

05:20 – Čtyřka sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

05:40 – Volejbalový magazín

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu

20:25 – MS 2019 Německo, Dánsko

Přímý přenos utkání o 5. místo ze světového šampionátu v házené

22:05 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

22:25 – IJF World Tour 2019 Izrael

Záznam z bojů 3. dne mezinárodního turnaje v judu kategorie Grand Prix z Tel Avivu

00:55 – Branky, body, vteřiny

01:10 – SP Německo

Záznam sjezdu žen z německého Garmisch-Partenkirchenu

02:45 – SP Rakousko

Záznam sjezdu mužů z rakouského Kitzbühelu

04:15 – Branky, body, vteřiny

04:25 – Čtyřka sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

04:40 – FIS magazín SP

Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování

05:05 – SP Itálie

Záznam stíhacího závodu žen na 10 km z italské Anterselvy

20:15 – SP Nizozemsko

Záznam závodu mužů z nizozemského Hoogerheide

21:35 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

21:55 – SP Švýcarsko

Záznam 2. jízdy čtyřbobu mužů ze švýcarského Svatého Mořice

22:45 – SP Hongkong

Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Hongkongu

02:15 – Branky, body, vteřiny

02:25 – SP Itálie

Záznam závodu žen s hromadným startem na 12,5 km z italské Anterselvy

03:20 – SP Itálie

Záznam závodu mužů s hromadným startem na 15 km z italské Anterselvy

04:15 – Branky, body, vteřiny

04:30 – SP Rakousko

Záznam 2. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu

21:50 – Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

22:10 – Hokej den poté

Darina Vymětalíková a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize

22:50 – Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

23:40 – Dutch Classics

Přímý přenos pokerového turnaje z King’s Casino Rozvadov

02:40 – Branky, body, vteřiny

02:50 – Tatran Teka Střešovice – FBC Liberec

Záznam utkání Tipsport Superligy ve florbalu mužů

05:15 – Čtyřka sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

05:30 – Branky, body, vteřiny

05:40 – S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Devátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

20:05 – SP Rakousko

Záznam z 1. kola slalomu mužů z rakouského Schladmingu

20:45 – SP Rakousko

Přímý přenos 2. kola slalomu mužů z rakouského Schladmingu

22:05 – SP Rakousko

Záznam sjezdu mužů z rakouského Kitzbühelu

23:35 – Mountfield HK – HC Sparta Praha

Záznam utkání hokejové Tipsport extraligy

01:30 – Branky, body, vteřiny

01:40 – SP Rakousko

Záznam 1. kola slalomu mužů z rakouského Schladmingu

02:55 – STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Reportáž ze závodu v běhu na lyžích pro širokou veřejnost, který je součástí seriálu Stopa pro život 2019

03:05 – MS 2019 Německo, Dánsko

Záznam finálového utkání ze světového šampionátu v házené

04:55 – Volejbalový magazín

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu

05:10 – Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy na Slovensku. Tentokrát navštívíme Malinô Brdo, tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi

05:25 – Branky, body, vteřiny

05:40 – Téma pro hosty ČT sport

Diskusní pořad Barbory Černoškové