Tv Program Nova Cinema na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den
Dnes
Zítra
Sobota
Neděle
Pondělí
Úterý
Středa

04:45 – Bratříček a sestřička

(Brother and Sister aka Brüderchen und Schwesterchen) Sestřička a její bratříček musí čelit zlobě a prokletí vlastní macechy, která je ve skutečnosti krutá čarodějnice. Ale na upřímnou lásku mladého krále k něžné dívce jsou vš echna její kouzla marná… Německý film na motivy pohádky bratří Grimmů (2008). Hrají H. L. Beyerling, O. Johne, Ch. M. Ohrt, A. Sawatzki, J. Jägermeyr a další. Režie W. Eissler (58 min)

05:45 – Spider-Man 3

Když Peter Parker konečně najde rovnováhu mezi láskou k Mary Jane a povinnostmi superhrdiny, objeví se nový problém. Jeho oblek se náhle změní na černočerný. Sice tak získá novou sílu, jenž e se naopak znásobí stinná stránka jeho povahy. Musí proto bojovat nejen s nebezpečnými padouchy, ale i se svým temným a agresivním druhým já. A navíc nejobávanější zloč inci Sandman a Venom spojili svou jedinečnou moc, aby se mu pomstili… Americký akční film (2007). Hrají T. Maguire, K. Dunst, Th. H. Church, J. Franco, D. Baker, E. Banks, T. Grace a další. Režie S. Raimi (129 min)

08:10 – Kriminálka Miami (5)

(CSI Miami) Tragická madona Vyšetřovatelé řeší případ zavražděného kněze. Druhý případ je emocionálně náročný. Nenarozený plod je snad jediná mrtvola, při které Alex není do řeči. Kolem smrti mlad é ženy je mnoho nejasného a vyústění nadzvedne i Horatia. Americký seriál (2002) s Davidem Carusem v hlavní roli. Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:00 – Kriminálka Miami (6)

(CSI Miami) Cukrová vata David Caruso se svým týmem kriminalistů musí tentokrát pracovat s nejvyšším nasazením. V zábavním centru byla zabita malá holčička a je potřeba držet lidi na místě a rychle sbírat důkazy, ne ž se ztratí… Americký seriál (2002). Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:50 – Šakal

(The Day of the Jackal) Šakal je nájemný vrah. Tentokrát však dostává trochu tvrdší oříšek na rozlousknutí – zabít prezidenta de Gaulla. Britsko-francouzský film (1973). Hrají E. Fox, A. Badel, T. Britton, T. Alexander, A. Cayla-Legrand, C. Cusack, O. Georges-Picot a další. Režie F. Zinnemann (136 min)

05:15 – Kráska a zvíře

(Die Schöne und das Biest) Hostinský Hugo, otec krásné Elsy se ztratil v lese, azyl našel v tajemném opouštěném hradě. Když utrhne na nádvoří hradu růži, je náhle napaden netvorem. V hrůze mu slíbí, že svůj ž ivot vymění za život první lidské bytosti, kterou potká na cestě domů. Není to ale nikdo jiný, než jeho milovaná dcera Elsa… Německo-rakouský film (2012). Hrají C. Grö schel, M. Simonischek, J. Tarrach, Ch. Letkowski a další. Režie M.- A. Bochert (89 min)

06:45 – Pompeje

(Pompeii) Hlavní hrdina Milo, otrok, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zničil své soupeře a dostal se na svobodu. Americký akční film (2014). Hrají : Kit Harington, Emily Browning, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss a další. Režie Paul W.S. Anderson (94 min)

08:30 – Kriminálka Miami (7)

(CSI Miami) U konce s dechem Kriminalisté řeší nevšední případ tanečníka, který zemřel na sexy party. Podle komárů, kteří pili jeho krev a poté uhynuli, byl zřejmě otráven… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:20 – Kriminálka Miami (8)

(CSI Miami) Nepříčetnost Tým kriminalistů pod vedením Davida Carusa musí vyřešit případ batolete, které se našlo celé zakrvácené. Brzy se zjistí, že krev není dítěte, ale jeho rodiny. Někdo všechny zabil, až na otce. Ten byl těžce zraněn… Americký seriál (2002). Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

10:15 – Diagnóza: Šampión

(Concussion) Film inspirovaný skutečným příběhem nigerijského přistěhovalce, doktora Benneta Omalu. Geniální forenzní neuropatolog jako první objevil chronickou traumatickou encefalopatii. Onemocnění mozku, které často postihuje profesionální hráče amerického fotbalu. Upozornit na takové nebezpečí, ale není snadné. Film v koprodukci USA, Velké Británie, Austrálie (2015). Hrají W.l Smith, A. Baldwin, G. Mbatha-Raw, A. Akinnuoye-Agbaje, E. Tulloch, L. Wilson a další. Režie P. Landesman (116 min)

04:40 – Diagnóza: Šampión

(Concussion) Film inspirovaný skutečným příběhem nigerijského přistěhovalce, doktora Benneta Omalu. Geniální forenzní neuropatolog jako první objevil chronickou traumatickou encefalopatii. Onemocnění mozku, které často postihuje profesionální hráče amerického fotbalu. Upozornit na takové nebezpečí, ale není snadné. Film v koprodukci USA, Velké Británie, Austrálie (2015). Hrají W.l Smith, A. Baldwin, G. Mbatha-Raw, A. Akinnuoye-Agbaje, E. Tulloch, L. Wilson a další. Režie P. Landesman (116 min)

06:50 – Policajt ze sámošky

(Paul Blart: Mall Cop) Dobrotivý Kevin James vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadš ením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí… Americká komedie (2009). Dále hrají K. O’Donnell, J. Mays, S. Kn ight, S. Rannazzisi, P. Gerety, B. Cannavale, E. Avari, A. Covert, M. Vallely, M. Escamilla a další. Režie S. Carr (88 min)

08:35 – Kriminálka Miami (9)

(CSI Miami) Sniper potřeboval pouhé tři rány, aby zabil tři lidi. David Caruso a jeho tým kriminalistů dojdou k závěru, že jde o elitního střelce, který bude pravděpodobně dál zabíjet. Média okamžitě považují případ za senzaci. Americký seriál (2002). Dále hrají K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:25 – Kriminálka Miami (10)

(CSI Miami) Učitel Na stromě je nalezena mrtvola, která nese známky mučení. Jde o profesora nedaleké univerzity, který se při své výuce zabýval nenávistí a zlem a vyučoval velmi netradičními metodami. K podezřelý m patří nejen všech jeho třináct studentů, ale i další lidé, které si zval pro zpestření výuky. Tým zároveň hledá příčiny úmrtí muže, který zahynul nešťastnou ná hodou v kufru svého auta… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

10:25 – Rampelník

(Rumpelstiltskin aka Rumpelstilzchen) Chlubivý mlynář jednoho dne na trhu prohlásil, že jeho dcera umí i ze slámy upříst zlato. Zaslechl to chamtivý král Gustav a zavřel dívku do vysoké věže s kolovratem a několika otepmi slá my. Zoufalé přadleně se zjevil podivný mužíček a slíbil jí pomoc. Ale musela za to draze zaplatit… Německý film na motivy pohádky bratří Grimmů (2009). Hrají J. Engelbrecht, G. John, K. Kiehling, R. Stadlober a další. Režie U. König (58 min)

11:35 – Dívčí parta

(The Clique) Exkluzivní soukromé dívčí škole vládne půvabná Massie a její parta zvaná „spolek krásek“. Zajímají se jen o značkové šaty a diety, a když se ve třídě objeví Claire z Floridy, nemá zdánlivě šanci dostat se mezi vyvolené. Ale nikdy neříkej nikdy… Americký film (2008). Hrají E. McLaughlin, E. Marlow, S. Boscarino, S. A. Everhard, B. Mendler, L. Keifer, V. Marano a další. Režie M. Lembeck (80 min)

04:05 – Říjnový polibek

(October Kiss) Poppy Summerall se nechá, jen několik dnů před Halloweenem, najmout ovdovělým Ryanem Larsonem jako chůva k dětem. Ryan je nenapravitelný workoholik, a tak na své dvě děti nemá příliš č asu. Zprvu se zdá, že Poppy bude mít problém se s dětmi sblížit. Děti se totiž stále nesmířily se smrtí své maminky a o žádnou chůvu nestojí… Americko-kanadský romantický film (2015). Hrají A. Williams, S. Jaeger, C. Balint, H. Cheramy, M. Frigon, K. O’Reilly a další. Režie L. Stopkewich (81 min)

05:25 – Pompeje

(Pompeii) Hlavní hrdina Milo, otrok, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zničil své soupeře a dostal se na svobodu. Americký akční film (2014). Hrají : Kit Harington, Emily Browning, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss a další. Režie Paul W.S. Anderson (94 min)

07:00 – Pixely

(Pixels) Mezigalaktičtí mimozemšťané si vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami pří mo inspiruje. Prezident Kevin James musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství Adama Sandlera, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu, mimozemšťany porazil a zachránil planetu… Americká akčn í sci-fi komedie (2015). Dále hrají J. Gad, P. Dinklage, S. Bean, M. Monaghan, B. Cox, M. Lintz, M. Boisvert a další. Režie Ch. Columbus (94 min)

08:45 – Chlupáčci

(Extinct) Sourozenci Pupí a Eda jsou dva Chlupáčci ve tvaru donutu, kteří pocházejí z Galapág. Když Pupí nešťastnou náhodou zničí přípravy na Květinový festival, jsou ostatními vyhnáni. Vydávaj í se proto na zakázané území najít nejkrásnější květinu, aby jim Chlupáčci odpustili. Americký animovaný film (2021). Hrají A. Devine, R. Bloom, K. Jeong, Z. Beetz, J. Jefferies, C. O’Hara a další. Re žie D. Silverman, R. S. Persi (74 min)

10:15 – Za plotem

(Over the Hedge) Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Prohnaný mýval RJ jim ale namluví, že svět za plotem je bránou k lepšímu životu a zvířátka se vydají vše prozkoumat. Jenže netuší, že na ně číhá spousta nebezpečí… Americk á animovaná komedie (2006). Režie T. Johnson a K. Kirkpatrick (73 min)

11:40 – Herkules: Zrození legendy

(The Legend of Hercules) Píše se rok 1200 př. n. l. Ve starověkém Řecku dobývá král Amphitryon další a další království, hnán touhou po moci a bohatství. S tímto počínáním nesouhlasí jeho manželka, kr álovna Alkména. Modlí se k bohyni Héře, aby zakročila a zastavila jeho krutovládu. Hera se jí zjeví a sdělí jí, že pokud bude svolná s jejím manželem Diem, ten jí oplodní a ona pak porodí zachrá nce jejího lidu, polobožského syna, který se bude jmenovat Hercules… Dobrodružný film USA-Německo-Bulharsko (2014). Hrají K. Lutz, S. Adkins, L. McIntyre, L. Garrigan, J. Schaech, R. McKee a další. Rež ie R. Harlin (87 min)

04:05 – Policajt ze sámošky

(Paul Blart: Mall Cop) Dobrotivý Kevin James vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadš ením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí… Americká komedie (2009). Dále hrají K. O’Donnell, J. Mays, S. Knight, S. Rannazzisi, P. Gerety, B. Cannavale, E. Avari, A. Covert, M. Vallely, M. Escamilla a další. Režie S. Carr (88 min)

05:30 – Rampelník

(Rumpelstiltskin aka Rumpelstilzchen) Chlubivý mlynář jednoho dne na trhu prohlásil, že jeho dcera umí i ze slámy upříst zlato. Zaslechl to chamtivý král Gustav a zavřel dívku do vysoké věže s kolovratem a několika otepmi slá my. Zoufalé přadleně se zjevil podivný mužíček a slíbil jí pomoc. Ale musela za to draze zaplatit… Německý film na motivy pohádky bratří Grimmů (2009). Hrají J. Engelbrecht, G. J ohn, K. Kiehling, R. Stadlober a další. Režie U. König (58 min)

06:25 – Za plotem

(Over the Hedge) Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Prohnaný mýval RJ jim ale namluví, že svět za plotem je bránou k lepšímu životu a zvířátka se vydají vše prozkoumat. Jenže netuší, že na ně číhá spousta nebezpečí… Americk á animovaná komedie (2006). Režie T. Johnson a K. Kirkpatrick (73 min)

07:55 – Dívčí parta

(The Clique) Exkluzivní soukromé dívčí škole vládne půvabná Massie a její parta zvaná „spolek krásek“. Zajímají se jen o značkové šaty a diety, a když se ve třídě objeví Claire z Floridy, nemá zdánlivě šanci dostat se mezi vyvolené. Ale nikdy neříkej nikdy… Americký film (2008). Hrají E. McLaughlin, E. Marlow, S. Boscarino, S. A. Everhard, B. Mendler, L. Keifer, V. Marano a další. Režie M. Lembeck (80 min)

09:25 – Je to i můj život

(My Sister’s Keeper) Když Cameron Diaz a Alecu Baldwinovi onemocní dcerka Kate leukémií, život celé rodiny se změní. A protože nikdo z rodiny není vhodným dárcem, rozhodnou se zachránit život Kate tím, že si „poříd í“ další dítě. A tak se narodila Anna. Dítě ze zkumavky, které rodiče sice milují, ale už od narození slouží jako dodavatel genetického materiálu pro svou starší sestru… Americké drama (2009). D ále hrají A. Breslin, J. Patric, H. Wahlquist, S. Vassilieva, J. Cusack a další. Režie N. Cassavetes (100 min)

11:30 – Malá černá skříňka

(Little Black Book) Brittany Murphy by ráda znala minulost svého přítele Rona Livingstona. Nechá se přemluvit svou kamarádkou a nahlédne do jeho elektronického diáře. Když postupně odhalí jeho bývalé partnerky, dostane šílený nápad poznat je osobně. Její poznávací výzkum se ale začne hroutit ve chvíli, kdy se s jednou z jeho bejvalek spřátelí… Americká komedie (2004). Dále hrají H. Hunter, K. Bates, J. Nicholson, S. Tobolowsky, K. Sussman a další. Režie N. Hurran (96 min)

04:35 – Je to i můj život

(My Sister’s Keeper) Když Cameron Diaz a Alecu Baldwinovi onemocní dcerka Kate leukémií, život celé rodiny se změní. A protože nikdo z rodiny není vhodným dárcem, rozhodnou se zachránit život Kate tím, že si „poříd í“ další dítě. A tak se narodila Anna. Dítě ze zkumavky, které rodiče sice milují, ale už od narození slouží jako dodavatel genetického materiálu pro svou starší sestru… Americké drama (2009). D ále hrají A. Breslin, J. Patric, H. Wahlquist, S. Vassilieva, J. Cusack a další. Režie N. Cassavetes (100 min)

06:15 – Chlupáčci

(Extinct) Sourozenci Pupí a Eda jsou dva Chlupáčci ve tvaru donutu, kteří pocházejí z Galapág. Když Pupí nešťastnou náhodou zničí přípravy na Květinový festival, jsou ostatními vyhnáni. Vydávaj í se proto na zakázané území najít nejkrásnější květinu, aby jim Chlupáčci odpustili. Americký animovaný film (2021). Hrají A. Devine, R. Bloom, K. Jeong, Z. Beetz, J. Jefferies, C. O’Hara a další. Re žie D. Silverman, R. S. Persi (74 min)

07:45 – Kriminálka Miami (11)

(CSI Miami) Modelka Pár kilometrů od převýchovného tábora pro děvčata je nalezena mrtvá dívka. Vyšetřování odhalují, že z ní životodárnou tekutinu vysálo velké množství pijavic. Druhým pří padem, kterým se kriminalisté zabývají, je popálený muž. Záhadou je, že nemá spáleniny na povrchu, ale naopak uvnitř těla… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander , R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

08:40 – Kriminálka Miami (12)

(CSI Miami) Falešný otisk V hotelu pod postelí je nalezena mrtvola ženy. Místo činu je velmi dobře uklizeno, na opasku oběti je jediný krvavý otisk prstu. Ten přivádí kriminalisty na stopu Colea Judsona, který v mládí údajně napadl ženu nožem. Důsledný Horatio Caine však zjistí, že jde o otisk falešný… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:35 – Herkules: Zrození legendy

(The Legend of Hercules) Píše se rok 1200 př. n. l. Ve starověkém Řecku dobývá král Amphitryon další a další království, hnán touhou po moci a bohatství. S tímto počínáním nesouhlasí jeho manželka, kr álovna Alkména. Modlí se k bohyni Héře, aby zakročila a zastavila jeho krutovládu. Hera se jí zjeví a sdělí jí, že pokud bude svolná s jejím manželem Diem, ten jí oplodní a ona pak porodí zachrá nce jejího lidu, polobožského syna, který se bude jmenovat Hercules… Dobrodružný film USA-Německo-Bulharsko (2014). Hrají K. Lutz, S. Adkins, L. McIntyre, L. Garrigan, J. Schaech, R. McKee a další. Rež ie R. Harlin (87 min)

11:20 – Pasažéři

(Passengers) Vesmírná archa Avalon cestuje ze Země na planetu Homestead II. Přepravuje pět tisíc kolonistů v hibernačních modulech. Cesta má trvat 120 let, jenže ná sledkem poruchy jsou Chris Pratt a Jenifer Lawrence probuzeni o 90 let dříve… Americké sci-fi (2016). Dále hrají M. Sheen, L. Fishburne, A. Perrineau, A. Garcia, F. Melamed a další. Režie M. Tyldum (112 min)

04:05 – Herkules: Zrození legendy

(The Legend of Hercules) Píše se rok 1200 př. n. l. Ve starověkém Řecku dobývá král Amphitryon další a další království, hnán touhou po moci a bohatství. S tímto počínáním nesouhlasí jeho manželka, kr álovna Alkména. Modlí se k bohyni Héře, aby zakročila a zastavila jeho krutovládu. Hera se jí zjeví a sdělí jí, že pokud bude svolná s jejím manželem Diem, ten jí oplodní a ona pak porodí zachrá nce jejího lidu, polobožského syna, který se bude jmenovat Hercules… Dobrodružný film USA-Německo-Bulharsko (2014). Hrají K. Lutz, S. Adkins, L. McIntyre, L. Garrigan, J. Schaech, R. McKee a další. Rež ie R. Harlin (87 min)

05:30 – Pasažéři

(Passengers) Vesmírná archa Avalon cestuje ze Země na planetu Homestead II. Přepravuje pět tisíc kolonistů v hibernačních modulech. Cesta má trvat 120 let, jenže následkem poruchy jsou Chris Pratt a Jenifer Lawrence probuzeni o 90 let dříve… Americké sci-fi (2016). Dále hrají M. Sheen, L. Fishburne, A. Perrineau, A. Garcia, F. Melamed a další. Režie M. Tyldum (112 min)

07:30 – Kriminálka Miami (13)

(CSI Miami) Chemik Muž, který jde do opuštěné budovy pro svou kočku, se stane obětí chemických výparů. Vyšetřovatelé zjišťují, že dům sloužil jako ilegální laboratoř pro výrobu extáze. Majitel é objektu, sdružení lékařů, pronajímali své domy výrobcům drog, kterým navíc i dodávali suroviny… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

08:25 – Kriminálka Miami (14)

(CSI Miami) Spravedlnost Neznámý muž je nalezen ve svém domě mrtvý, spoutaný v posteli a s rozbitou hlavou. Poté, co je podle tetování odhalena jeho totožnost, zjišťují kriminalisté, že jde o člověka, který se už v minulosti zabýval trestnou činností. Jeho luxusní dům je navíc plný předmětů, které mu prokazatelně nepatří… Americký seriál (2002). Hrají D. Caruso, K. Alexander, R. Cochrane, E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:20 – Tančím, abych žil

(Take the Lead) Učitel klasického tance Antonio Banderas se nabídne jako dohled nad problémovými žáky v městské škole, která se potýká s nedostatkem peněz, ale i s kriminalitou svých svěřenců. Jako profesioná lní tanečník je přesvědčený, že tancem může dětem z chudých poměrů dát důstojnost a respekt. Jenže jeho průprava jim vůbec není po chuti. Pak ale poznají pravé kouzlo tance a společně vytvoří kompletně nový styl… Americký film (2006). Dále hrají Y. DaCosta, J. Dewan, D. Basco, A. Woodard, L. Collins, J. Ortiz, R. Brown a další. Režie L. Friedlander (106 min)

11:35 – Život po životě

(Hereafter) Příběh tří lidí, které nějakým způsobem postihla smrt. Matt Damon je americký dělník, který má zvláštní napojení na posmrtný život. Na druhé straně světa prožije francouzsk á novinářka Cécile De France okamžik, kdy se ocitne blízko smrti, což naprosto otřese jejím vnímáním reality. A když londýnský školák Marcus ztratí nejbližšího člověka, potřebuje nutn ě odpovědi na otázky, které s odchodem milované osoby vyvstávají… Americké drama (2010). Dále hrají M. Keller, M. Jampanoi, B. D. Howard, J. Mohr, T. Neuvic a další. Režie C. Eastwood (124 min)

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Sobota – 12:00
Neděle – 12:00
Pondělí – 12:00
Úterý – 12:00
Středa – 12:00

12:35 – Pompeje

(Pompeii) Hlavní hrdina Milo, otrok, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zničil své soupeře a dostal se na svobodu. Americký akční film (2014). Hrají : Kit Harington, Emily Browning, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss a další. Režie Paul W.S. Anderson (94 min)

14:35 – Diagnóza: Šampión

(Concussion) Film inspirovaný skutečným příběhem nigerijského přistěhovalce, doktora Benneta Omalu. Geniální forenzní neuropatolog jako první objevil chronickou traumatickou encefalopatii. Onemocnění mozku, které často postihuje profesionální hráče amerického fotbalu. Upozornit na takové nebezpečí, ale není snadné. Film v koprodukci USA, Velké Británie, Austrálie (2015). Hrají W.l Smith, A. Baldwin, G. Mbatha-Raw, A. Akinnuoye-Agbaje, E. Tulloch, L. Wilson a další. Režie P. Landesman (116 min)

12:40 – Policajt ze sámošky

(Paul Blart: Mall Cop) Dobrotivý Kevin James vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadš ením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí… Americká komedie (2009). Dále hrají K. O’Donnell, J. Mays, S. Knight, S. Rannazzisi, P. Gerety, B. Cannavale, E. Avari, A. Covert, M. Vallely, M. Escamilla a další. Režie S. Carr (88 min)

14:25 – Je to i můj život

(My Sister’s Keeper) Když Cameron Diaz a Alecu Baldwinovi onemocní dcerka Kate leukémií, život celé rodiny se změní. A protože nikdo z rodiny není vhodným dárcem, rozhodnou se zachránit život Kate tím, že si „poříd í“ další dítě. A tak se narodila Anna. Dítě ze zkumavky, které rodiče sice milují, ale už od narození slouží jako dodavatel genetického materiálu pro svou starší sestru… Americké drama (2009). D ále hrají A. Breslin, J. Patric, H. Wahlquist, S. Vassilieva, J. Cusack a další. Režie N. Cassavetes (100 min)

13:05 – Pixely

(Pixels) Mezigalaktičtí mimozemšťané si vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami pří mo inspiruje. Prezident Kevin James musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství Adama Sandlera, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu, mimozemšťany porazil a zachránil planetu… Americká akčn í sci-fi komedie (2015). Dále hrají J. Gad, P. Dinklage, S. Bean, M. Monaghan, B. Cox, M. Lintz, M. Boisvert a další. Režie Ch. Columbus (94 min)

15:05 – Za plotem

(Over the Hedge) Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Prohnaný mýval RJ jim ale namluví, že svět za plotem je bránou k lepšímu životu a zvířátka se vydají vše prozkoumat. Jenže netuší, že na ně číhá spousta nebezpečí… Americk á animovaná komedie (2006). Režie T. Johnson a K. Kirkpatrick (73 min)

13:30 – Malá černá skříňka

(Little Black Book) Brittany Murphy by ráda znala minulost svého přítele Rona Livingstona. Nechá se přemluvit svou kamarádkou a nahlédne do jeho elektronického diáře. Když postupně odhalí jeho bývalé partnerky, dostane šílený nápad poznat je osobně. Její poznávací výzkum se ale začne hroutit ve chvíli, kdy se s jednou z jeho bejvalek spřátelí… Americká komedie (2004). Dále hrají H. Hunter, K. Bates, J. Nicholson, S. Tobolowsky, K. Sussman a další. Režie N. Hurran (96 min)

15:30 – Život po životě

(Hereafter) Příběh tří lidí, které nějakým způsobem postihla smrt. Matt Damon je americký dělník, který má zvláštní napojení na posmrtný život. Na druhé straně světa prožije francouzsk á novinářka Cécile De France okamžik, kdy se ocitne blízko smrti, což naprosto otřese jejím vnímáním reality. A když londýnský školák Marcus ztratí nejbližšího člověka, potřebuje nutn ě odpovědi na otázky, které s odchodem milované osoby vyvstávají… Americké drama (2010). Dále hrají M. Keller, M. Jampanoi, B. D. Howard, J. Mohr, T. Neuvic a další. Režie C. Eastwood (124 min)

13:30 – Láska na inzerát

(Must Love Dogs) Přátelé nebo snad osud tomu chtěl, aby se rozvedená Diane Lane seznámila na inzerát se stavitelem lodí Johnem Cusackem. Ten se právě také rozvedl a hledá vztah, který by mu vydržel do konce života. Když už se zdá, že k sobě oba našli cestu, objeví se okouzlující, uvolněný, prostě dokonalý Dermot Mulroney a vše pořádně zkomplikuje… Americká komedie (2005). Dále hrají E. Perkins, Ch. Plummer, S. Channing a další. Režie G. D. Goldberg (90 min)

15:25 – Pasažéři

(Passengers) Vesmírná archa Avalon cestuje ze Země na planetu Homestead II. Přepravuje pět tisíc kolonistů v hibernačních modulech. Cesta má trvat 120 let, jenže ná sledkem poruchy jsou Chris Pratt a Jenifer Lawrence probuzeni o 90 let dříve… Americké sci-fi (2016). Dále hrají M. Sheen, L. Fishburne, A. Perrineau, A. Garcia, F. Melamed a další. Režie M. Tyldum (112 min)

13:35 – Tančím, abych žil

(Take the Lead) Učitel klasického tance Antonio Banderas se nabídne jako dohled nad problémovými žáky v městské škole, která se potýká s nedostatkem peněz, ale i s kriminalitou svých svěřenců. Jako profesioná lní tanečník je přesvědčený, že tancem může dětem z chudých poměrů dát důstojnost a respekt. Jenže jeho průprava jim vůbec není po chuti. Pak ale poznají pravé kouzlo tance a společně vytvoří kompletně nový styl… Americký film (2006). Dále hrají Y. DaCosta, J. Dewan, D. Basco, A. Woodard, L. Collins, J. Ortiz, R. Brown a další. Režie L. Friedlander (106 min)

14:00 – Pán domu

(Man of the House) Být policistou je náročné, honit nájemného vraha je těžké, ale uhlídat pět mladých a krásných děvčat je nadlidský úkol! O tom se na vlastní kůži přesvědčí Tom my Lee Jones, který musí ochránit pět univerzitních roztleskávaček, které se staly svědky vraždy informátora z drogového podsvětí… Americká akční komedie (2005). Dále hrají A. Archer, Ch. Milian, Cedric the Entertainer, Sh. M. Woodward a další. Režie S. Herek (92 min)

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Sobota – 16:00
Neděle – 16:00
Pondělí – 16:00
Úterý – 16:00
Středa – 16:00

17:00 – Arabela (11)

Příliš mnoho generálů Rumburak překazí Petrovi vysílání jeho tajného studia a uvězní ho. Poté se vydá do světa lidí, aby se definitivně zmocnil Arabely… Český seriál (1980). Hrají J. Nagyová Pulm, V. Menší k, S. Zázvorková, V. Dlouhý, O. Kepka, V. Týblová, J. Lábus, J. Hrzán, J. Drbohlavová, L. Županič, J. Kodet a další. Režie V. Vorlíček

17:35 – Arabela (12)

Hrdlička zasahuje Rumburak vězní princeznu Arabelu i Petra na svém hradě. Na okno cely přiletí hrdlička, ve které Arabela pozná svou matku a pošle po ní zprávu Fantomasovi, aby osvobodil Petra… Český seriál (1980). Hraj í J. Nagyová Pulm, V. Menšík, S. Zázvorková, V. Dlouhý, O. Kepka, V. Týblová, J. Lábus, J. Hrzán, J. Drbohlavová, L. Županič, J. Kodet a další. Režie V. Vorlíček

18:15 – Policajt ze sámošky

(Paul Blart: Mall Cop) Dobrotivý Kevin James vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadš ením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí… Americká komedie (2009). Dále hrají K. O’Donnell, J. Mays, S. Knight, S. Rannazzisi, P. Gerety, B. Cannavale, E. Avari, A. Covert, M. Vallely, M. Escamilla a další. Režie S. Carr (88 min)

16:30 – Pixely

(Pixels) Mezigalaktičtí mimozemšťané si vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami pří mo inspiruje. Prezident Kevin James musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství Adama Sandlera, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu, mimozemšťany porazil a zachránil planetu… Americká akčn í sci-fi komedie (2015). Dále hrají J. Gad, P. Dinklage, S. Bean, M. Monaghan, B. Cox, M. Lintz, M. Boisvert a další. Režie Ch. Columbus (94 min)

18:30 – Dívčí parta

(The Clique) Exkluzivní soukromé dívčí škole vládne půvabná Massie a její parta zvaná „spolek krásek“. Zajímají se jen o značkové šaty a diety, a když se ve třídě objeví Claire z Floridy, nemá zdánlivě šanci dostat se mezi vyvolené. Ale nikdy neříkej nikdy… Americký film (2008). Hrají E. McLaughlin, E. Marlow, S. Boscarino, S. A. Everhard, B. Mendler, L. Keifer, V. Marano a další. Režie M. Lembeck (80 min)

16:30 – Chlupáčci

(Extinct) Sourozenci Pupí a Eda jsou dva Chlupáčci ve tvaru donutu, kteří pocházejí z Galapág. Když Pupí nešťastnou náhodou zničí přípravy na Květinový festival, jsou ostatními vyhnáni. Vydávaj í se proto na zakázané území najít nejkrásnější květinu, aby jim Chlupáčci odpustili. Americký animovaný film (2021). Hrají A. Devine, R. Bloom, K. Jeong, Z. Beetz, J. Jefferies, C. O’Hara a další. Re žie D. Silverman, R. S. Persi (74 min)

18:10 – Herkules: Zrození legendy

(The Legend of Hercules) Píše se rok 1200 př. n. l. Ve starověkém Řecku dobývá král Amphitryon další a další království, hnán touhou po moci a bohatství. S tímto počínáním nesouhlasí jeho manželka, kr álovna Alkména. Modlí se k bohyni Héře, aby zakročila a zastavila jeho krutovládu. Hera se jí zjeví a sdělí jí, že pokud bude svolná s jejím manželem Diem, ten jí oplodní a ona pak porodí zachrá nce jejího lidu, polobožského syna, který se bude jmenovat Hercules… Dobrodružný film USA-Německo-Bulharsko (2014). Hrají K. Lutz, S. Adkins, L. McIntyre, L. Garrigan, J. Schaech, R. McKee a další. Rež ie R. Harlin (87 min)

18:05 – Láska na inzerát

(Must Love Dogs) Přátelé nebo snad osud tomu chtěl, aby se rozvedená Diane Lane seznámila na inzerát se stavitelem lodí Johnem Cusackem. Ten se právě také rozvedl a hledá vztah, který by mu vydržel do konce života. Když už se zdá, že k sobě oba našli cestu, objeví se okouzlující, uvolněný, prostě dokonalý Dermot Mulroney a vše pořádně zkomplikuje… Americká komedie (2005). Dále hrají E. Perkins, Ch. Plummer, S. Channing a další. Režie G. D. Goldberg (90 min)

17:45 – Tančím, abych žil

(Take the Lead) Učitel klasického tance Antonio Banderas se nabídne jako dohled nad problémovými žáky v městské škole, která se potýká s nedostatkem peněz, ale i s kriminalitou svých svěřenců. Jako profesioná lní tanečník je přesvědčený, že tancem může dětem z chudých poměrů dát důstojnost a respekt. Jenže jeho průprava jim vůbec není po chuti. Pak ale poznají pravé kouzlo tance a společně vytvoří kompletně nový styl… Americký film (2006). Dále hrají Y. DaCosta, J. Dewan, D. Basco, A. Woodard, L. Collins, J. Ortiz, R. Brown a další. Režie L. Friedlander (106 min)

16:00 – Život nebo něco takového

(Life or Something Like It) Televizní reportérka Angelina Jolie si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci, nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí p ředpoví, že za týden zemře… Americký film (2002). Dále hrají E. Burns, T. Shalhoub, Ch. Kane, L. Thornhill a další. Režie S. Herek (95 min)

18:00 – Pán domu

(Man of the House) Být policistou je náročné, honit nájemného vraha je těžké, ale uhlídat pět mladých a krásných děvčat je nadlidský úkol! O tom se na vlastní kůži přesvědčí Tommy Lee Jones, který musí ochránit pět univerzitních roztleskávaček, které se staly svědky vraždy informátora z drogového podsvětí… Americká akční komedie (2005). Dále hrají A. Archer, Ch. Milian, Cedric the Entertainer, Sh. M. Woodward a další. Režie S. Herek (92 min)

16:00 – 10 dní bez mámy

(10 jours sans maman) Antoine je vedoucím personálního oddělení velké společnosti a na rodinu nemá moc času. Když se jeho žena rozhodne odjet se sestrou na dovolenou a přenechat mu zodpovědnost za jejich čtyři děti, vě ří, že to pro něj bude snadný úkol… Francouzská komedie (2019). Hrají F. Dubosc, A. Atika, A. David, A. Michalik, K. Marimon, F. Miquelis, M. Bodnar a další. Režie L. Bernard (94 min)

18:00 – Krotitelé duchů

(Ghostbusters) Duchové se začínají v New Yorku nebezpečně rozmáhat a dělají výtržnosti! Je nejvyšší čas s tím něco udělat! Americká komedie (1984). Hrají B. Murray, D. Aykroyd, S. Weaver, H. Ramis, R. Moranis a další. Režie I. Reitman (97 min)

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Sobota – 20:00
Neděle – 20:00
Pondělí – 20:00
Úterý – 20:00
Středa – 20:00

20:00 – Pixely

(Pixels) Mezigalaktičtí mimozemšťané si vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami pří mo inspiruje. Prezident Kevin James musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství Adama Sandlera, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu, mimozemšťany porazil a zachránil planetu… Americká akčn í sci-fi komedie (2015). Dále hrají J. Gad, P. Dinklage, S. Bean, M. Monaghan, B. Cox, M. Lintz, M. Boisvert a další. Režie Ch. Columbus (94 min)

22:05 – Tým zabijáků

(The Kill Team) Andrew Briggman je mladý rekrut americké armády, který v roce 2009 slouží na základně v Afghánistánu. Poté, co je velitel jejich roty zabit při výbuchu bomby, přebírá velení rotný Deeks. Jenž e seržat Deeks, ve snaze vypátrat afghánce zodpovědné za výbuch, začne zabíjet i nevinné civilisty… Americké drama (2019). Hrají N. Wolff, A. Skarsgard, A. Long, J. Whitesell, B. Marc, O. Ikhile a další. Rež ie D. Krauss (85 min)

23:45 – Zhoubné zlo

(Malignant) Madison, těhotná žena žijící v Seattlu, se vrací domů ke svému násilnickému manželovi Derekovi. Během následné hádky, Derek rozbije Madison hlavu o zeï a ona krvácí. Poté , co se zamkne v ložnici, má noční můru, ve které vstoupí do jejich domu neznámý muž a Dereka zabije. Pak zaútočí i na ni a ona po úderu končí v bezvědomí… Americký horor (2021). Hrají A. Wall is, M. Hasson, J. Abel, J. McKenzie, G. Young, M. B. White a další. Režie J. Wan (103 min)

01:40 – Divoši *

(Savages) V nablýskaném kalifornském přímořském městečku dva nejlepší kamarádi s úspěchem obchodují s marihuanou, což neunikne pozornosti brutálního mexického kartelu. Přátelé se ocitají uprostřed války, ze které podle všeho nemůžou vyjít vítězně. Přesto se do nerovného souboje vrhají, aby ochránili dívku, kterou oba milují… Americký film (2012). Hrají T. Kitsch, A. Taylor – Johnson, S. Hayek, B. Lively, J. Travolta, B. Del Toro, E. Hirsch a další. Režie O. Stone (132 min)

03:50 – Kriminálka Las Vegas IV (11)

(CSI IV) Jedenáct rozhněvaných porotců Brass a Grissom vyšetřují v soudní síni smrt jednoho z porotců, který byl nalezen ve chvíli, kdy se ostatních jedenáct porotců vracelo z oběda. Detektivové Nick a Vartan se znovu zaměřili na čtyř i roky uzavřenou vraždu. Na policii se dostavila sestra zavražděné s tvrzením, že ji zabil její nynější manžel… Americký seriál (2003). Hrají P. Guilfoyle, W. Petersen, M. Helgenberger, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox a další.

04:30 – Kriminálka Las Vegas IV (12) *

(CSI IV) Jako motýl Lasvegaská vyšetřovací divize, vedená zkušeným tandemem Paul Guilfoyl a Wiliam L. Petersen vyšetřují drsný případ mladé ženy a jejího přítele. Stopy vedou policisty neomylně do nemocnice, kde obě oběti pracovaly… Americký seriál (2003). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox a další.

20:00 – Za plotem

(Over the Hedge) Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Prohnaný mýval RJ jim ale namluví, že svět za plotem je bránou k lepšímu životu a zvířátka se vydají vše prozkoumat. Jenže netuší, že na ně číhá spousta nebezpečí… Americk á animovaná komedie (2006). Režie T. Johnson a K. Kirkpatrick (73 min)

21:35 – Bojovník

(Southpaw) Boxer Billy Hope je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více č asu se svojí dcerou Leilou. Během jednoho večírku Billy skutečně svůj konec kariéry oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiný m boxerem… Americké sportovní drama (2015). Hrají J Gyllenhaal, F. Whitaker, O. Laurence, M. Gomez, C. „50 Cent“ Jackson, R. McAdams a další. Režie A. Fuqua (115 min)

00:05 – Tým zabijáků

(The Kill Team) Andrew Briggman je mladý rekrut americké armády, který v roce 2009 slouží na základně v Afghánistánu. Poté, co je velitel jejich roty zabit při výbuchu bomby, přebírá velení rotný Deeks. Jenž e seržat Deeks, ve snaze vypátrat afghánce zodpovědné za výbuch, začne zabíjet i nevinné civilisty… Americké drama (2019). Hrají N. Wolff, A. Skarsgard, A. Long, J. Whitesell, B. Marc, O. Ikhile a další. Rež ie D. Krauss (85 min)

01:35 – Zhoubné zlo

(Malignant) Madison, těhotná žena žijící v Seattlu, se vrací domů ke svému násilnickému manželovi Derekovi. Během následné hádky, Derek rozbije Madison hlavu o zeï a ona krvácí. Poté , co se zamkne v ložnici, má noční můru, ve které vstoupí do jejich domu neznámý muž a Dereka zabije. Pak zaútočí i na ni a ona po úderu končí v bezvědomí… Americký horor (2021). Hrají A. Wallis, M. Hasson, J. Abel, J. McKenzie, G. Young, M. B. White a další. Režie J. Wan (103 min)

03:15 – Za všechno může Valentýn

(All Things Valentine) Avery píše do novin blog, ve kterém radí čtenářům v milostných záležitostech. Když se seznámí se sympatickým veterinářem Brendanem, začne se její kritický názor na muže mě nit. Avery ovšem netuší, že Brendan je ten, kdo na jejím blogu vystupuje jako její nemilosrdný kritik. A Brendan zase netuší, že právě tahle milá dívka svou neuváženou radou způsobila krach jeho př edchozího vztahu. Jednou to ale najevo vyjít musí… Americká romantická komedie (2016). Hrají S. Rafferty, S. Page, J. Guilbaut, H. Doerksen, K. Sustad, B. Crichlow, D. Shuttleworth, B. Elliott, H.Jardine a další. Rež ie G. Harvey (83 min)

20:00 – Benga v záloze

(The Other Guys) Ulice New Yorku dnem i nocí střeží dva drsní a ostřílení detektivové, Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson. Oba ale na vrcholu své kariéry náhle umírají. Dokážou je někteří z jejich kolegů nahradit? Policejní úředník Will Ferrell a jeho všemi opovrhovaný parťák Mark Wahlberg se o to každopádně pokusí… Americká akční krimikomedie (2010). Dále hrají E. Mendes, M. Keaton, R. Stevenso n, S. Coogan, A. Heche a další. Režie A. McKay (98 min)

22:05 – Blade: Trinity *

(Blade: Trinity) Zdá se, že upíři konečně našli způsob, jak se nadobro zbavit svého úhlavního nepřítele Wesley Snipese. Rozhodli se jeho identitu medializovat a vše naplánovat tak, aby podezření ze série brutá lních vražd padlo právě na něj. Zabiják upírů se tak musí s FBI v patách vydat na dlouhou a krvavou cestu s cílem očistit svoje jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje nejmocnější upír Drake… Americký akční film (2004). Dále hrají K. Kristofferson, D. Purcell, J. Biel, R. Reynolds, P. Posey, J. M. Higgins, P. Levesque, J. Remar a další. Režie D. S. Goyer (101 min)

00:10 – Bojovník

(Southpaw) Boxer Billy Hope je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více č asu se svojí dcerou Leilou. Během jednoho večírku Billy skutečně svůj konec kariéry oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiný m boxerem… Americké sportovní drama (2015). Hrají J Gyllenhaal, F. Whitaker, O. Laurence, M. Gomez, C. „50 Cent“ Jackson, R. McAdams a další. Režie A. Fuqua (115 min)

02:20 – Tým zabijáků

(The Kill Team) Andrew Briggman je mladý rekrut americké armády, který v roce 2009 slouží na základně v Afghánistánu. Poté, co je velitel jejich roty zabit při výbuchu bomby, přebírá velení rotný Deeks. Jenž e seržat Deeks, ve snaze vypátrat afghánce zodpovědné za výbuch, začne zabíjet i nevinné civilisty… Americké drama (2019). Hrají N. Wolff, A. Skarsgard, A. Long, J. Whitesell, B. Marc, O. Ikhile a další. Rež ie D. Krauss (85 min)

20:00 – Pasažéři

(Passengers) Vesmírná archa Avalon cestuje ze Země na planetu Homestead II. Přepravuje pět tisíc kolonistů v hibernačních modulech. Cesta má trvat 120 let, jenže ná sledkem poruchy jsou Chris Pratt a Jenifer Lawrence probuzeni o 90 let dříve… Americké sci-fi (2016). Dále hrají M. Sheen, L. Fishburne, A. Perrineau, A. Garcia, F. Melamed a další. Režie M. Tyldum (112 min)

22:20 – Glimmer Man *

(The Glimmer Man) Steven Seagal je jako jediný schopen odhalit totožnost profesionálního vraha! Počet jeho obětí roste a tak se nemluvný a tajuplný detektiv spolu s vyšetřovatelem Keenenem Ivory Wayansem vydávají do ulic… Americký thriller (1996). Dále hrají B. Gunton, B. Cox, J. M. Jackson, M. Johnson a další. Režie J. Gray (85 min)

00:10 – Blade: Trinity *

(Blade: Trinity) Zdá se, že upíři konečně našli způsob, jak se nadobro zbavit svého úhlavního nepřítele Wesley Snipese. Rozhodli se jeho identitu medializovat a vše naplánovat tak, aby podezření ze série brutá lních vražd padlo právě na něj. Zabiják upírů se tak musí s FBI v patách vydat na dlouhou a krvavou cestu s cílem očistit svoje jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje nejmocnější upír Drake… Americký akční film (2004). Dále hrají K. Kristofferson, D. Purcell, J. Biel, R. Reynolds, P. Posey, J. M. Higgins, P. Levesque, J. Remar a další. Režie D. S. Goyer (101 min)

02:05 – Bojovník

(Southpaw) Boxer Billy Hope je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více č asu se svojí dcerou Leilou. Během jednoho večírku Billy skutečně svůj konec kariéry oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiný m boxerem… Americké sportovní drama (2015). Hrají J Gyllenhaal, F. Whitaker, O. Laurence, M. Gomez, C. „50 Cent“ Jackson, R. McAdams a další. Režie A. Fuqua (115 min)

20:00 – Harry Potter a Relikvie smrti – část 2

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2) Bitva mezi dobrem a zlem se přenese do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teï. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem… Americko-britský dobrodružný film (2011). Hrají D. Radcliffe, E. Watson, R. Grint, R. Fiennes, H. B. Carter, A. Rickman, J. Isaacs, B. Nighy, B. Wright a další. Režie D. Yates (114 min)

22:30 – Z cizího krev neteče *

(Identity Thief) Finanční poradce a účetní Sandy Patterson má krásnou manželku, dvě skvělé děti, luxusní dům i úžasnou kariéru ve finančnictví. Jednoho dne se však dozví, že mu ně kdo ukradl identitu a vyčerpal všechny jeho peníze. Od toho dne se mu celý život obrátí naruby… Americký film (2013). Hrají J. Bateman, M. McCarthy, J. Favreau a další. Režie S. Gordon (103 min)

00:45 – Na dostřel

(Striking Distance) Policista Bruce Willis na vlastní pěst pátrá po psychopatickém vrahovi žen, který má na svědomí i smrt jeho otce… Americký thriller (1993). Dále hrají S. J. Parker, D. Farina, T. Sizemore, B. James a dalš í. Režie R. Herrington (95 min)

02:40 – Kamarád taky rád

(Friends with Benefits) Justin Timberlake se vztahy jednou provždy skoncoval a Mila Kunis také přestala brát vážně hollywoodská klišé o pravé lásce. Když se z těchto dvou stali přátelé, rozhodli se, že zkusí ně co nového. Nezávazný sex „bez emocí“ a jakýchkoliv očekávání se ale komplikuje, s láskou totiž ani jeden z nich nepočítal… Americká komedie (2011). Dále hrají E. Stone, W. Harrelson, P. Clarkson, N. Gould, R. Jenkins, J. Elfman, B. Greenberg, A. Samberg a další. Režie W. Gluck (99 min)

20:00 – Rychle a zběsile 8

(The Fate of the Furious) Vin Diesel si užívá líbánky na Kubě, zbytek týmu byl očištěn a zdá se, že všichni povedou normální, nudný život. Pak se ale na scéně objeví záhadná Charlize Theron, která ho donut í, aby své přátele a rodinu zradil. Sveden do světa zločinu, odkud není úniku, je v problémech, jako nikdy dřív. Rychlá a zběsilá parta tak musí zastavit chaos, který anarchistka hrozí vypustit na celý svět… Akční film natočený v koprodukci USA, Číny a Japonska (2017). Dále hrají D. Johnson, J. Statham, K. Russell, M. Rodriguez, T. Gibson a další. Režie F. Gary Gray (122 min)

22:35 – Úniková cesta

(Term Life) Nick Barrow má zvláštní práci. Plánuje loupeže a prodává je tomu, kdo nabídne nejvíc peněz. Když se ale jedna loupež zvrtne a všichni tři lupiči jsou zastřeleni, je nucen utéct i se svou š estnáctiletou dcerou Cate. V patách jim jsou nejen mafiáni, alel také zkorumpovaní policisté. Americký krimi film (2015). Hrají V. Vaughn, H. Steinfeld, B. Paxton, J. Banks, M. Epps, J. Molla a další. Rež ie P. Billingsley (89 min)

00:30 – Benga v záloze

(The Other Guys) Ulice New Yorku dnem i nocí střeží dva drsní a ostřílení detektivové, Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson. Oba ale na vrcholu své kariéry náhle umírají. Dokážou je někteří z jejich kolegů nahradit? Policejní úředník Will Ferrell a jeho všemi opovrhovaný parťák Mark Wahlberg se o to každopádně pokusí… Americká akční krimikomedie (2010). Dále hrají E. M endes, M. Keaton, R. Stevenson, S. Coogan, A. Heche a další. Režie A. McKay (98 min)

02:25 – Na dostřel

(Striking Distance) Policista Bruce Willis na vlastní pěst pátrá po psychopatickém vrahovi žen, který má na svědomí i smrt jeho otce… Americký thriller (1993). Dále hrají S. J. Parker, D. Farina, T. Sizemore, B. James a dalš í. Režie R. Herrington (95 min)

20:00 – R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodně neživých agentů

(R.I.P.D.) Útvar rozhodně neživých agentů je největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona a jejich úkolem je chránit všechny živé před zrůdnými duchy, kteř í na sebe vzali podobu obyčejných lidí. Když veterán URNA Jeff Bridges a jeho nový parťák Ryan Reynolds odhalí plán, který může zničit život na Zemi, musí spojit své síly a porazit zuřivé du še, které se vzpírají spravedlnosti… Dále hrají K. Bacon, M.-L. Parker, S. Szostak, R. Knepper, J. Hong, M. Miller, M. O’Malley a další. Režie R. Schwentke (84 min)

21:55 – Vdovy

(Widows) Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně zabiti při pokusu o loupež. Skoro nic po nich nezůstane, jen jejich vdovy, kterým zanechají hrozivé dluhy u hodně nepříjemných věřitelů. V t éto zoufalé situaci se ženy spojí dohromady a rozhodnou se pokračovat ve stopách svých zesnulých manželů.. Americko-britský krimi film (2018). Hrají V. Davis, M. Rodriguez, E. Debicki, C. Erivo, C. Farrell a další . Režie S. McQueen (122 min)

00:25 – Glimmer Man *

(The Glimmer Man) Steven Seagal je jako jediný schopen odhalit totožnost profesionálního vraha! Počet jeho obětí roste a tak se nemluvný a tajuplný detektiv spolu s vyšetřovatelem Keenenem Ivory Wayansem vydávají do ulic… Americký thriller (1996). Dále hrají B. Gunton, B. Cox, J. M. Jackson, M. Johnson a další. Režie J. Gray (85 min)

02:15 – Úniková cesta

(Term Life) Nick Barrow má zvláštní práci. Plánuje loupeže a prodává je tomu, kdo nabídne nejvíc peněz. Když se ale jedna loupež zvrtne a všichni tři lupiči jsou zastřeleni, je nucen utéct i se svou š estnáctiletou dcerou Cate. V patách jim jsou nejen mafiáni, alel také zkorumpovaní policisté. Americký krimi film (2015). Hrají V. Vaughn, H. Steinfeld, B. Paxton, J. Banks, M. Epps, J. Molla a další. Rež ie P. Billingsley (89 min)

03:45 – Kriminálka Las Vegas IV (15)

(CSI IV) Ranní budíček Lasvegaská vyšetřovací divize vedená zkušeným tandemem Paul Guilfoyl a Wiliam L. Petersen, pátrá po vrahovi známé pornohvězdy a jejího manžela. Vyšetřování ukáže, že pá r byl zabit na objednávku… Americký seriál (2003). Dále hrají M. Helgenberger, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox a další.