Tv Program Nova Cinema na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den
Dnes
Zítra
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

05:05 – Batman

Zvítězí dobro nad zlem? Ochrání statečný Michael Keaton v netopýří masce Gotham City před padouchem Jackem Nicholsonem? Americko-britský dobrodružný film (1989). Dále hrají K. Basinger, R. Wuhl, P. Hingle a další. Režie T. Burton (121 min)

07:00 – Tom Horn

Steve Mc Queen je slavný stopař, který pracoval pro americkou vládu v indiánských válkách. Zlaté doby éry Divokého západu však pomalu končí a pro podobné tvrdé muže není příliš uplatn ění. V kraji řádí zloději dobytka, a tak je Steve místními farmáři požádán, aby jim pomohl se jich zbavit… Americký western (1980). Hrají S. McQueen, L. Evans, R. Farnsworth, B. Green Bush, S. Pickens a dal ší. Režie W. Wiard (94 min)

08:50 – Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories) V zrcadle Cestujte s námi do minulosti, přítomnosti i budoucnosti v příbězích, ve kterých mírně mrazí v zádech! Epizoda z amerického sci-fi seriálu (1985-87)

09:15 – Mentalista III (15)

(The Mentalist III) V malém zlatokopeckém táboře je nalezen na korbě vlastní dodávky zavražděný zlatokop Rick. Vyšetřování je komplikované proto, že Lisbon si vykloubí nohu. Ale hned ze začátku Patrick objeví podvody s prodejem zlatonosných míst… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

10:10 – Mentalista III (16)

(The Mentalist III) Když se ukáže, že se Johnson znal s Monterem, zavražděným pašerákem zbraní a uměleckých předmětů, kterého vraždu teï Lisbonové tým vyšetřuje, policisté se zaměří na toto spojení. U mrtvého Montera se objeví i otisky Hightowerové a ona musí jednat… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

11:00 – Námořní vyšetřovací služba VIII (18)

(Navy NCIS VIII) Vance si přeje, aby tým převzal vyšetřování vraždy od městské policie, která před dvěma týdny nalezla tělo Yalea Peytona. Všechny důkazy mluví proti drogově závislému synovi, 18leté mu Nickovi. Gibbs a jeho tým pátrají také, kam se poděla mladíkova matka a zda ji Nick nemá také na svědomí… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

11:55 – Námořní vyšetřovací služba VIII (19)

(Navy NCIS VIII) Mladý pár na projížïce do přírodního parku objeví tělo poručíka Patricka Caseyho. Byl zasažen řadou úlomků. Na nedalekém kameni se mu ještě podařilo vlastní krví napsat slovo „birdsong“, které však jeho nadřízenému admirálovi Hindleymu nic neříká… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

04:25 – Tři do tanga

(Three to Tango) Žárlivý milionář Dylan McDermott si myslí, že Matthew Perry je homosexuál a tak mu svěří do opatrování svou milenku. Všechno je ale jinak… Australsko-americká romantická komedie (1999). Dále hraj í N. Campbell, O. Platt, C. Cozart a další. Režie D. Santostefano (92 min)

05:55 – Falešná hra s králíkem Rogerem

(Who Framed Roger Rabbit) Píše se rok 1947 a svět filmu je zaplněn nejen lidskými hvězdami, ale i tzv.kreslouny – animovanými postavičkami, které hrají ve filmech, ale zároveň žijí normální život v Kreslounově, čá sti Los Angeles. Lidé i kreslouni spolu žijí v symbióze a bez větších problémů. Velkou filmovou hvězdou je kresloun králík Roger. V poslední době se mu ale při natáčení moc nedaří. Je totiž velice zamilovaný do své překrásné ženy Jessici, a tak je celý roztržitý… Americká komedie (1988). Hrají B. Hoskins, Ch. Lloyd, J. Cassidy, S. Kaye, J. Silver, M. Questel a další. Režie R. Zemeckis (103 min)

07:45 – Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories) Tajné obrázky Cestujte s námi do minulosti, přítomnosti i budoucnosti v příbězích, ve kterých mírně mrazí v zádech! Epizoda z amerického sci-fi seriálu (1985-87)

08:15 – Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories) Ïábelské tupé Cestujte s námi do minulosti, přítomnosti i budoucnosti v příbězích, ve kterých mírně mrazí v zádech! Epizody z amerického sci-fi seriálu (1985-87)

08:40 – Pan tělocvikář

(Mr. Woodcock) Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. Po letech, kdy se už jako slavný autor knihy o hubnutí vrací do rodného města, zjišťuje, že obávaný tělocvikář má v úmyslu vzít si za ženu jeho matku. Tomu musí samozřejmě všemi způsoby zabránit… Americká komedie (2007). Hrají B. B. Thornton, S. W. Scott, S. Sarandon, E. Suplee, M. Sagemiller, K. Fuller a další. Režie C. Gillespie (79 min)

10:15 – Teleshopping

10:45 – Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

(Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore) Zlá a prohnaná kočka Kitty má v plánu uvést do provozu ïábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě . Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe – a své milované lidi – před globální kočičí katastrofou? Americká komedie (2010). Režie B. Peyton (74 min)

05:25 – Tom Horn

Steve Mc Queen je slavný stopař, který pracoval pro americkou vládu v indiánských válkách. Zlaté doby éry Divokého západu však pomalu končí a pro podobné tvrdé muže není příliš uplatn ění. V kraji řádí zloději dobytka, a tak je Steve místními farmáři požádán, aby jim pomohl se jich zbavit… Americký western (1980). Hrají S. McQueen, L. Evans, R. Farnsworth, B. Green Bush, S. Pickens a dal ší. Režie W. Wiard (94 min)

07:10 – Vojna není kojná

(In the Army Now) Bones a Jack jsou dva mladí prodavači v obchodě s elektronikou. Víc než o kšeft jim ale jde o to, aby se nenudili. Když se jim však v práci podaří rozbít jedenadvacet televizorů, je rázem po zábavě i po zaměstnání. Zláká je inzerát Americké armády a možnost stát se vcelku dobře placenými žoldáky – takže vzhůru do výcviku a pak si budeme žít! Americká komedie P. Shore, A. Dick, L. Petty, D.A. Grier, E. Morales a další. Režie D. Petrie Jr. (89 min)

08:50 – A zase jedna Popelka

(Another Cinderella Story) Po smrti matky musí dospívající Selena Gomez plnit rozkazy nejen od své poručnice, ale i od jejích rozmazlených dvou dcer. Život dívky se ale nečekaně změní v okamžiku, kdy se na střední školu vr átí z koncertního turné lamač dívčích srdcí, zpěvák a talentovaný tanečník Drew Seeley a jeho nahrávací studio vyhlásí taneční soutěž… Kanadsko – americký romantický film (2008). D ále hrají J. Lynch, K. Isabelle, E. Perkins, M. T. Paulk, J. P. Kennedy, N. LaPlaca a další. Režie D. Santostefano (83 min)

10:35 – Teleshopping

11:05 – 33 životů

(The 33) Příběh filmu je inspirovaný skutečnými událostmi, které se odehrály v létě roku 2010 v Chile, kde po zhroucení dolu zůstala skupina třiatřiceti horníků uvězněna 701 metrů hluboko pod zemí se zásobami vody a jídla jen na pár dní. Zatím nahoře se společnost snaží celý incident ututlat. Odmítá zahájit záchranné práce a nevěří, že někdo z horníků zával přežil. Zpr ávy o neštěstí se však dostávají rychle ven… Americko-chilské drama (2015). Hrají A. Banderas, R. Santoro, J. Binoche, J. Brolin, L. D. Phillips, M. Casas další. Režie P. Riggen (116 min)

05:20 – A zase jedna Popelka

(Another Cinderella Story) Po smrti matky musí dospívající Selena Gomez plnit rozkazy nejen od své poručnice, ale i od jejích rozmazlených dvou dcer. Život dívky se ale nečekaně změní v okamžiku, kdy se na střední školu vr átí z koncertního turné lamač dívčích srdcí, zpěvák a talentovaný tanečník Drew Seeley a jeho nahrávací studio vyhlásí taneční soutěž… Kanadsko – americký romantický film (2008). D ále hrají J. Lynch, K. Isabelle, E. Perkins, M. T. Paulk, J. P. Kennedy, N. LaPlaca a další. Režie D. Santostefano (83 min)

06:55 – Mentalista III (17)

(The Mentalist III) Na golfovém hřišti je nalezen zavražděný lékař z místní nemocnice. Policisté se zaměřují na lékařovo pracoviště, kde se mimo jiné provádějí transplantace. Právě oběť byla vedoucím transplantačního týmu. Ten teï přebírá jiný lékař a Patrick ví, že něco není v pořádku… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dá le hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

07:50 – Mentalista III (18)

(The Mentalist III) Uprostřed pole je nalezena mrtvola manažera z investičních fondů. Jenže při převozu těla na patologii neznámí pachatelé přepadnou auto patologa a tělo ukradnou. To však není jediná podivná udá lost okolo mrtvého… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

08:40 – Koření života

(No Reservations) Úspěšná Catherine Zeta-Jones žije svůj život se stejnou náruživostí jako řídí svou kuchyň v prestižní manhattanské restauraci. Její perfekcionistická povaha projde zatěžkávací zkou škou, když po rodinné tragédii „zdědí“ svoji neteř. Navíc si musí v práci poradit se svým drzým zástupcem… Americko-australská komedie (2007). Dále hrají A. Eckhart, A. Breslin, P. Clarkson, J. Wade a dal ší. Režie S. Hicks (97 min)

10:35 – Teleshopping

11:05 – Fantastická zvířata a kde je najít

(Fantastic Beasts and Where to Find Them) Mlok Scamander s kufrem plným kouzelných tvorů se vypravil do Ameriky. Nezbedná zvířátka ale hromadně utekla a začala v New Yorku tropit neplechu. Jenže i zde mají ministerstvo kouzel, kterému se nepořá dky v mudlovských ulicích vůbec nelíbí. Tak začne honba za kouzelnými zvířaty, která ovšem skončí pronásledováním něčeho mnohem většího a nebezpečnějšího… Americko-britský film (2016). Hrají E. Redmayne, D. Fogler, C. Farrell, R. Perlman, K. Waterston, A. Sudol, E. Miller, S. Morton, J. Murray a další. Režie D. Yates (125 min)

03:50 – Válečný kůň

(War Horse) Šestnáctiletý chlapec Albert svého koně Joeyho považuje za věrného přítele. Jenže Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde ho čeká strastiplná cesta plná překážek. Albert ale nedokáže na svého milovaného koně zapomenout a rozhodne se najít ho uprostřed válkou zmítané Francie za každou cenu… Americký film (2011). Hrají E. Watson, D. Thewlis, P. Mullan, N. Arestrup, T. Hiddleston, J. Irvine, B. Cumberbatch a další. Režie S. Spielberg (133 min)

06:15 – Mentalista III (19)

(The Mentalist III) Tým vyšetřuje smrt bohatého podnikatele, spolumajitele seznamovací agentury. Hned poté, co se Patrick setká s jeho současnou ženou Erikou, oznámí překvapené Lisbon, že je to právě ona, kdo muž e zabila. Je jen problém jí to prokázat a tak Patrick připraví lest… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

07:05 – Mentalista III (20)

(The Mentalist III) Při loupeži v domě La Rocheho je chycen zloděj. Muže najal Patrick, aby mu v domě ukradl seznam podezřelých. Ten má odhalit komplice Rudého Johna. Jenže chycený lupič Patricka vydírá a chce, aby proti n ěmu byla zrušena žaloba, jinak ho prozradí… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

07:55 – Sherlock Holmes: Jak prosté (21)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

08:50 – Sherlock Holmes: Jak prosté (22)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

09:40 – Sherlock Holmes: Jak prosté (23)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

10:30 – Teleshopping

11:05 – Catwoman

Ostýchavá návrhářka Halle Berry pracuje pro kosmetickou společnost, která přichází na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Ale náhodné odhalení děsivého tajemství nového př ípravku se pro dívku stane osudným. V noci se pak mění v mrštnou, smyslnou a neporazitelnou lidskou šelmu s kočičími pudy, která má jediný cíl – pomstít svou smrt… Australsko-americký film (2004). Dá le hrají B. Bratt, Sh. Stone, L. Wilson, F. Conroy, A. Borstein a další. Režie Pitof (99 min)

04:30 – Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories) Tajné obrázky Cestujte s námi do minulosti, přítomnosti i budoucnosti v příbězích, ve kterých mírně mrazí v zádech! Epizoda z amerického sci-fi seriálu (1985-87)

04:50 – Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories) Ïábelské tupé Cestujte s námi do minulosti, přítomnosti i budoucnosti v příbězích, ve kterých mírně mrazí v zádech! Epizody z amerického sci-fi seriálu (1985-87)

05:15 – Chladné srdce

(Das Kalte Herz) Uhlíř Petr je tak chudý, že nemůže ani pomyslet na svatbu s dívkou Lisbeth, která se mu tolik líbí. Rozhodne se vyhledat v lese Skleněného mužíčka, který mu splní přání mít kapsy plné zlaťáků. Ale je štěstí vzbuzovat u ostatních závist, nebo je štěstí v něčem jiném? Německá pohádka (2014). Hrají R. Gareisen, L. L. Garde, M. Gruber, T. Prückner, T. Thieme a další. Rež ie M.-A. Bochert (82 min)

06:50 – Mentalista III (21)

(The Mentalist III) Patrick s týmem vyšetřuje vraždu dozorce z věznice, který byl nalezen ubodaný na chodníku před zlatnictvím. Policistům se podaří zjistit, že obět měla záměr přemístit místního věze ňského lídra. Je tedy jasné, že právě on by měl největší zisk z jeho smrti… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

07:45 – Mentalista III (22)

(The Mentalist III) Na autobusové zastávce je nalezena zastřelená mladá žena. Hned na místě Patrick zjistí, že se jedná o špičkovou hudební virtuosku. Zprvu se zdá, že dívka byla obětí svého bývalého p řítele, Patrick však neomylně začíná pátrat mezi kolegy oběti v symfonickém orchestru… Třetí řada amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

08:35 – Absolvent

(The Graduate) Benjamin Braddock se vrací domů poté, co ukončil vysokoškolská studia. Bohatí rodiče mu uspořádají párty na přivítanou a zdá se, že ho čeká skvělá budoucnost. Benjamin ale nemá do nič eho chuť a neví, co vlastně chce. Nesmělého mladíka svede krásná paní Robinsonová, znuděná manželka obchodního partnera jeho otce. Problém nastane ve chvíli, kdy se Benjamin zamiluje do její dcery. Americké drama (1967). Hrají A. Bancroft, D. Hoffman, K. Ross, W. Daniels, M. Hamilton a další. Režie M. Nichols (101 min)

10:35 – Teleshopping

11:05 – Frekvence

(Frequency) Policejní důstojník Jim Caviezel jednoho dne najde starou vysílačku a ke svému údivu zjistí, že díky zvláštní atmosférické poruše komunikuje se svým otcem Dennisem Quaidem, který přesně p řed třiceti lety zahynul při požáru. Nyní dostává šanci změnit minulost a tragickému neštěstí zabránit, ale netuší, že tím spustí řetězec brutálních vražd… Americký thriller (2000). Dále hrají Sh. Doyle, E. Mitchell, A. Braugher a další. Režie G. Hoblit (110 min)

04:35 – Popelka

(Aschenputtel) Do úmoru musí Popelka sloužit zlé maceše a její rozmazlené dceři. Jednoho dne potká v lese mladého lovce, který se do ní zamiluje. Popelka ale netuší, že se jedná o prince Viktora, a ž e mu otec zrovna přikázal pozvat ke dvoru všechny dívky z království, aby si našel nevěstu… Německý film na motivy pohádky bratří Grimmů (2011). Hrají A. Tezel, B. Auer, Ph. Roggan, F. Bartholomäi, A. Br üggemann, H. Krassnitzer a další. Režie U. Janson (60 min)

05:35 – Velký draft

(Draft Day) Manažer Kevin Costner má před sebou nejdůležitější okamžik nadcházející sezóny – den draftu. Právě narazil na fotbalistu, jenž má našlápnuto k opravdu hvězdné kariéře. Ovš em aby ho získal, bude muset naplánovat neprůhlednou strategii, kterou porazí všechny své kolegy v lize… Americký film (2014). Dále hrají J. Garner, D. Leary, F. Langella, S. Elliott, S. Combs a další. Rež ie I. Reitman (99 min)

07:25 – Mentalista III (23)

(The Mentalist III) Mladík, který je opásaný bombou a chvíli předtím přepadl peněžní společnost, je na benzínové pumpě kontrolován dvěma policisty a vybuchne. Brzy se zjistí, že ho kdosi donutil pomocí bomby ukradnout v peněžní společnosti peníze a CD s operacemi klientů. Při pátrání po pachateli se v nebezpečí života ocitne sama Lisbon… Třetí řada amerického krimi seriá lu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

08:15 – Mentalista III (24)

(The Mentalist III) Patrick, se kterým se Hightowerová spojila, vymyslí plán, jak očistit její jméno a odhalit Red Johnova spolupracovníka u CBI. Patrick proto vyláká z La Rocheho seznam lidí, které podezříval ze spoluprá ce s Red Johnem. Těmto lidem pak prozradí, kde by se měla Hightowerová nacházet. Jedná se však o léčku… Závěr třetí řady amerického krimi seriálu s Simonem Bakerem v hlavní roli (2010). Dále hrají R. Tunney, T. Kang, O. Yeoman, A. Righetti a další.

09:10 – Osudové pláže

(Beaches) Píše se rok 1958 a v prázdninovém letovisku v Atlantik City, se poprvé setkají dvě dívky. Newyorská talentovaná dětská hvězdička C.C. Bloomová a stydlivá a přemýšlivá Hillary Whitneyová z bohaté sanfranciské rodiny. Jedenáctileté dívenky uzavřou přátelství na život a na smrt. Uteče mnoho let a nyní již dospělá Hillary, úspěšná právnička, odjíždí do New Yorku, aby tady vyhledala C.C., která se živí zpěvem v pochybných barech… Americké drama (1988). Hrají B. Midler, B. Hershey, J. Heard, S. Gray, L. Kazan a další. Režie G. Marshall (119 min)

11:30 – Teleshopping

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Pondělí – 12:00
Úterý – 12:00
Středa – 12:00
Čtvrtek – 12:00
Pátek – 12:00

12:50 – Teleshopping

13:20 – Vojna není kojná

(In the Army Now) Bones a Jack jsou dva mladí prodavači v obchodě s elektronikou. Víc než o kšeft jim ale jde o to, aby se nenudili. Když se jim však v práci podaří rozbít jedenadvacet televizorů, je rázem po zábavě i po zaměstnání. Zláká je inzerát Americké armády a možnost stát se vcelku dobře placenými žoldáky – takže vzhůru do výcviku a pak si budeme žít! Americká komedie P. Shore, A. Dick, L. Petty, D.A. Grier, E. Morales a další. Režie D. Petrie Jr. (89 min)

15:10 – Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

(Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore) Zlá a prohnaná kočka Kitty má v plánu uvést do provozu ïábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě . Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachrá nit sebe – a své milované lidi – před globální kočičí katastrofou? Americká komedie (2010). Režie B. Peyton (74 min)

12:10 – 33 životů

(The 33) Příběh filmu je inspirovaný skutečnými událostmi, které se odehrály v létě roku 2010 v Chile, kde po zhroucení dolu zůstala skupina třiatřiceti horníků uvězněna 701 metrů hluboko pod zemí se zásobami vody a jídla jen na pár dní. Zatím nahoře se společnost snaží celý incident ututlat. Odmítá zahájit záchranné práce a nevěří, že někdo z horníků zával přežil. Zpr ávy o neštěstí se však dostávají rychle ven… Americko-chilské drama (2015). Hrají A. Banderas, R. Santoro, J. Binoche, J. Brolin, L. D. Phillips, M. Casas další. Režie P. Riggen (116 min)

14:35 – Sherlock Holmes: Jak prosté (21)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

15:30 – Sherlock Holmes: Jak prosté (22)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

13:30 – Teleshopping

14:00 – Koření života

(No Reservations) Úspěšná Catherine Zeta-Jones žije svůj život se stejnou náruživostí jako řídí svou kuchyň v prestižní manhattanské restauraci. Její perfekcionistická povaha projde zatěžkávací zkou škou, když po rodinné tragédii „zdědí“ svoji neteř. Navíc si musí v práci poradit se svým drzým zástupcem… Americko-australská komedie (2007). Dále hrají A. Eckhart, A. Breslin, P. Clarkson, J. Wade a dal ší. Režie S. Hicks (97 min)

15:55 – Catwoman

Ostýchavá návrhářka Halle Berry pracuje pro kosmetickou společnost, která přichází na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Ale náhodné odhalení děsivého tajemství nového př ípravku se pro dívku stane osudným. V noci se pak mění v mrštnou, smyslnou a neporazitelnou lidskou šelmu s kočičími pudy, která má jediný cíl – pomstít svou smrt… Australsko-americký film (2004). Dá le hrají B. Bratt, Sh. Stone, L. Wilson, F. Conroy, A. Borstein a další. Režie Pitof (99 min)

13:35 – Teleshopping

14:05 – 10 000 př. n. l.

(10,000 BC) Krásná dívka Camilla Belle osudově vstoupí do života mladého lovce horského kmene Jagalů Stevena Straita. Když do vesnice vtrhnou neznámí nájezdníci a jeho milovanou dívku unesou, neohrožený mladí k se společně s tlupou odvážných lovců vydá po jejich stopách. Odhodláni jít třeba až na konec světa se nedobrovolní hrdinové musí utkat s šavlozubými tygry, prehistorickými stvů rami, i sami se sebou… Dobrodružný film v koprodukci USA – JAR (2008). Dále hrají C. Curtis, J. Virgel, A. B. Badra, M. Zinal, N. Baring, M. Hammond a další. Režie R. Emmerich (94 min)

13:10 – Teleshopping

13:40 – Deník princezny

(Princess Diaries) Život Anne Hathaway se ze dne na den převrátil naruby, když se od své babičky dozvěděla, že je dědičkou královského trůnu. Brzy se z nesmělé a mírně potřeštěné dívky stala skuteč ná dáma, ale nic není zadarmo… Americká romantická komedie (2001). Dále hrají J. Andrews, H. Elizondo, H. Matarazzo, M. Moore a další. Režie G. Marshall (106 min)

15:50 – Auta

(Cars) Sebevědomý červený sporťák Blesk McQueen je nejmladším šampiónem mezi závodními auty. Jeho největším snem je vyhrát legendární Zlatý píst a získat místo ve stáji Dino co, pak ho ale osud zavede do zapadlého městečka uprostřed pouště. Pár dní strávených v Kardanové Lhotě navždy změní Bleskovi život. Konečně totiž pochopí, že jsou na světě důlež itější věci, než sláva, sponzoři a trofeje… Americký animovaný film (2006). Režie J. Lasseter a J. Ranft (104 min)

13:25 – Teleshopping

13:55 – Zbraně pro San Sebastian

(Guns for San Sebastian aka La bataille de San Sebastian) Mexiko 1746. Pistolník Leon prchá před zákonem, ale nad uprchlíkem se slituje otec Josef a ukryje ho. Když místní zjistí, že kněz chrání kriminálníka, vyženou je z města. Leon cestuje v přestrojen í za mnicha. Po dlouhé cestě pod pouštním sluncem konečně přicházejí do San Sebastian. Jsou však překvapeni, protože město je úplně vylidněné… Francouzsko-italsko-mexický western (1968). Hrají A. Quinn, A. Comer, Ch. Bronson, S. Jaffe, S. Pinal, J. Fernandez, R. Furman a další. Režie H. Verneuil (107 min)

12:00 – Nevinnost

(Nevinnost aka S pravdou ven) Uznávaný lékař Ondřej Vetchý je nečekaně obviněn ze sexuálního zneužití své čtrnáctileté pacientky a marně se snaží prokázat svou nevinu. Aby toho nebylo málo, vedoucím vyšetř ování je pověřen policista, kterému přebral ženu a může tak být motivován osobní pomstou. Když se ale nakonec podaří celé obvinění vyvrátit a lékař je propuštěn z vazby, netuší, že to nejhorší ho teprve čeká… Český film (2010). Dále hrají Z. Morávková, A. Geislerová, H. Čermák, A. Linhartová, A. Mihulová, R. Lizlerová, M. Hanuš, L. Munzar, D. Czeizel a další. Rež ie J. Hřebejk (98 min)

14:00 – Teleshopping

14:30 – Trhala fialky dynamitem

Cestovní kancelář Český ráj nevyváží do ciziny chudé Čechy, ale naopak přiváží do Čech bohaté cizince. Jenomže každé podnikání má své problémy… Česká komedie (1992). Hrají Helena a Jiří Růžičkovi, L. Kostelka, R. Skamene, J. Asterová, V. Thielová a další. Režie M. Růžička (93 min)

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Pondělí – 16:00
Úterý – 16:00
Středa – 16:00
Čtvrtek – 16:00
Pátek – 16:00

16:35 – Malá mořská víla

(Mermaid) Malá holčička se nemůže smířit se smrtí otce. Píše mu dopisy a doufá že jí „z nebe“ odpoví. Jedno dne však odpověï přijde… Americký film podle skutečné události (2000). Hrají E. Burstyn, S. Mathis, J. Ferland, D. Kaye a další. Režie P. Masterson (91 min) (Premiéra)

18:30 – Pan tělocvikář

(Mr. Woodcock) Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. Po letech, kdy se už jako slavný autor knihy o hubnutí vrací do rodného města, zjišťuje, že obávaný tělocvikář má v úmyslu vzít si za ženu jeho matku. Tomu musí samozřejmě všemi způsoby zabránit… Americká komedie (2007). Hrají B. B. Thornton, S. W. Scott, S. Sarandon, E. Suplee, M. Sagemiller, K. Fuller a další. Režie C. Gillespie (79 min)

16:30 – Sherlock Holmes: Jak prosté (23)

(Elementary I) Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku. Sherlock Holmes, který dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard, se nyní vzpamatovává z nedávné drogov é závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký krimi seriál (2012). Hrají J. Lee Miller, L. Liu, A. Quinn, J. M. Hill, N. Dormer, D. Roberts a dal ší.

17:25 – Fantastická zvířata a kde je najít

(Fantastic Beasts and Where to Find Them) Mlok Scamander s kufrem plným kouzelných tvorů se vypravil do Ameriky. Nezbedná zvířátka ale hromadně utekla a začala v New Yorku tropit neplechu. Jenže i zde mají ministerstvo kouzel, kterému se nepořá dky v mudlovských ulicích vůbec nelíbí. Tak začne honba za kouzelnými zvířaty, která ovšem skončí pronásledováním něčeho mnohem většího a nebezpečnějšího… Americko-britský film (2016). Hrají E. Redmayne, D. Fogler, C. Farrell, R. Perlman, K. Waterston, A. Sudol, E. Miller, S. Morton, J. Murray a další. Režie D. Yates (125 min)

17:50 – Deník princezny

(Princess Diaries) Život Anne Hathaway se ze dne na den převrátil naruby, když se od své babičky dozvěděla, že je dědičkou královského trůnu. Brzy se z nesmělé a mírně potřeštěné dívky stala skuteč ná dáma, ale nic není zadarmo… Americká romantická komedie (2001). Dále hrají J. Andrews, H. Elizondo, H. Matarazzo, M. Moore a další. Režie G. Marshall (106 min)

16:00 – Válečný kůň

(War Horse) Šestnáctiletý chlapec Albert svého koně Joeyho považuje za věrného přítele. Jenže Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde ho čeká strastiplná cesta plná překážek. Albert ale nedokáže na svého milovaného koně zapomenout a rozhodne se najít ho uprostřed válkou zmítané Francie za každou cenu… Americký film (2011). Hrají E. Watson, D. Thewlis, P. Mullan, N. Arestrup, T. Hiddleston, J. Irvine, B. Cumberbatch a další. Režie S. Spielberg (133 min)

18:40 – Za trnkovým keřem

Malý Tomáš Holý i tentokrát přijíždí k dědovi do krásných šumavských vrchů, aby tu prožil další nezapomenutelné prázdniny a řadu dobrodružství… Český film (1980). Dá le hrají G. Valach, J. Brejchová, L. Frej, J. Kemr, V. Sloup a další. Režie V. Gajer (72 min)

18:00 – Absolvent

(The Graduate) Benjamin Braddock se vrací domů poté, co ukončil vysokoškolská studia. Bohatí rodiče mu uspořádají párty na přivítanou a zdá se, že ho čeká skvělá budoucnost. Benjamin ale nemá do nič eho chuť a neví, co vlastně chce. Nesmělého mladíka svede krásná paní Robinsonová, znuděná manželka obchodního partnera jeho otce. Problém nastane ve chvíli, kdy se Benjamin zamiluje do její dcery. Americké drama (1967). Hrají A. Bancroft, D. Hoffman, K. Ross, W. Daniels, M. Hamilton a další. Režie M. Nichols (101 min) (Premiéra)

16:05 – Nevinnost

(Nevinnost aka S pravdou ven) Uznávaný lékař Ondřej Vetchý je nečekaně obviněn ze sexuálního zneužití své čtrnáctileté pacientky a marně se snaží prokázat svou nevinu. Aby toho nebylo málo, vedoucím vyšetř ování je pověřen policista, kterému přebral ženu a může tak být motivován osobní pomstou. Když se ale nakonec podaří celé obvinění vyvrátit a lékař je propuštěn z vazby, netuší, že to nejhorší ho teprve čeká… Český film (2010). Dále hrají Z. Morávková, A. Geislerová, H. Čermák, A. Linhartová, A. Mihulová, R. Lizlerová, M. Hanuš, L. Munzar, D. Czeizel a další. Rež ie J. Hřebejk (98 min)

18:00 – Velký draft

(Draft Day) Manažer Kevin Costner má před sebou nejdůležitější okamžik nadcházející sezóny – den draftu. Právě narazil na fotbalistu, jenž má našlápnuto k opravdu hvězdné kariéře. Ovš em aby ho získal, bude muset naplánovat neprůhlednou strategii, kterou porazí všechny své kolegy v lize… Americký film (2014). Dále hrají J. Garner, D. Leary, F. Langella, S. Elliott, S. Combs a další. Rež ie I. Reitman (99 min)

16:20 – Námořní vyšetřovací služba VIII (20)

(Navy NCIS VIII) Tým NCIS je přivolán k mrtvému tělu ve Virginii. Tělo leží uprostřed pole zabalené v igelitu a oběť má svázané kotníky. Je zjevné, že ho někdo po vraždě převlékl a jeho oči nasm ěroval tak, aby se upíraly směrem k Washingtonu. Podle otisků jde o Derricka Balfoura, který má za několik týdnů nastoupit na svoji druhou misi v Afghanistánu. Zivu překvapí příjezd jejího pří tele Raye ze CIA… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

17:15 – Námořní vyšetřovací služba VIII (21)

(Navy NCIS VIII) V Pentagonu je nalezeno tělo poručíka Rosové. Ze záznamu kamery je patrné, že vrahem je rotný Donner. Jenomže ten je pár dní nato nalezen mrtvý a Doug při ohledání zjistí, že zemřel už dva dny předtím, než měl v Pentagonu vraždit… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

18:10 – Srdce a duše

(Heart and Souls) Neopatrný řidič autobusu se srazí s taxíkem, ve kterém jede matka do porodnice. Autobus havaruje a všichni v něm zahynou. Zatímco řidič hned odletí do nebe, zbylí čtyři pasažéři zů stanou jako duchové na zemi a starají se o dítě, které se po havárii v taxíku narodilo… Americká komedie (1993). Hrají R. Downey Jr., Ch. Grodin, E. Lloyd, A. Woodard, K. Sedgwick, T. Sizemore a další. Reži e R. Underwood (95 min)

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Pondělí – 20:00
Úterý – 20:00
Středa – 20:00
Čtvrtek – 20:00
Pátek – 20:00

20:00 – 33 životů

(The 33) Příběh filmu je inspirovaný skutečnými událostmi, které se odehrály v létě roku 2010 v Chile, kde po zhroucení dolu zůstala skupina třiatřiceti horníků uvězněna 701 metrů hluboko pod zemí se zásobami vody a jídla jen na pár dní. Zatím nahoře se společnost snaží celý incident ututlat. Odmítá zahájit záchranné práce a nevěří, že někdo z horníků zával přežil. Zpr ávy o neštěstí se však dostávají rychle ven… Americko-chilské drama (2015). Hrají A. Banderas, R. Santoro, J. Binoche, J. Brolin, L. D. Phillips, M. Casas další. Režie P. Riggen (116 min)

22:25 – Constantine

Ten, kdo vlastní kopí osudu, má v rukou osud světa. Jenže kopí osudu zmizelo na konci druhé světové války. V Los Angeles žije John Constantine. Narodil se s darem, který nechtěl. Má schopnost rozeznat and ěli a démony pohybující se na zemi. Rozhodl se tedy bojovat proti peklu a démonům a doufá, že se tak dočká spásy… Americko-německý fantasy film (2005). Hrají K. Reeves, R. Weisz, S. LaBeouf, D. Hounsou, M. Baker a další. Režie F. Lawrence (115 min)

00:45 – Rychle a zběsile 5

(Fast Five) Vin Diesel a jeho parta chtějí definitivně prchnout před zákonem. Aby se jim to povedlo, musí v Riu provést loupež století. A to mají za zády policii i konkurenční gang… Americký film (2011). Dále hraj í P. Walker, J. Brewster, D. Johnson, T. Gibson, E. Pataky a další. Režie J. Lin (119 min)

20:00 – Catwoman

Ostýchavá návrhářka Halle Berry pracuje pro kosmetickou společnost, která přichází na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Ale náhodné odhalení děsivého tajemství nového př ípravku se pro dívku stane osudným. V noci se pak mění v mrštnou, smyslnou a neporazitelnou lidskou šelmu s kočičími pudy, která má jediný cíl – pomstít svou smrt… Australsko-americký film (2004). Dá le hrají B. Bratt, Sh. Stone, L. Wilson, F. Conroy, A. Borstein a další. Režie Pitof (99 min)

22:00 – Žoldák: Legie zkázy *

(Soldier) Veterán Kurt Russel prohraje v boji se žoldákem nové generace a je odsunut na odpadkovou planetu s mírumilovnými osadníky. Jen ztěžka začíná nový život…. Americko-britský sci-fi film (1998). Dále hraj í J. S. Lee, C. Nielsen, J. Isaacs, S. Pertwee a další. Režie P. Anderson (92 min)

23:45 – Unesená *

(Stolen) Při nepovedené loupeži padne zloděj Nicolas Cage do rukou policie. Po návratu z vězení se snaží začít žít normální život, ale minulost mu je v patách. Strohý telefonát mu oznámí, ž e jeho dcera byla unesena a zoufalý otec má jen několik málo hodin na její nalezení. Závod s časem začíná… Americký thriller (2012). Dále hrají M. Akerman, D. Huston, M. Valley, M.C. Gainey, T. Sade, G. Warner, G. Hines a další. Režie S. West (87 min)

01:30 – Constantine

Ten, kdo vlastní kopí osudu, má v rukou osud světa. Jenže kopí osudu zmizelo na konci druhé světové války. V Los Angeles žije John Constantine. Narodil se s darem, který nechtěl. Má schopnost rozeznat and ěli a démony pohybující se na zemi. Rozhodl se tedy bojovat proti peklu a démonům a doufá, že se tak dočká spásy… Americko-německý fantasy film (2005). Hrají K. Reeves, R. Weisz, S. LaBeouf, D. Hounsou, M. Baker a další. Režie F. Lawrence (115 min)

03:35 – Deuce Bigalow: Dobrej striptér

(Deuce Bigalow: Male Gigolo) Profesionální čistič akvárií Rob Schneider má smůlu. Vyhodili ho z práce a dalšímu klientovi způsobil škodu, kterou musí uhradit. Ale jak, když nejsou peníze? Je to jednoduché – stačí dělat ženám gigola… Americká komedie (1999). Dále hrají W. Forsythe, A. Bareikis, E. Griffin a další. Režie M. Mitchell (84 min)

20:00 – Válečný kůň

(War Horse) Šestnáctiletý chlapec Albert svého koně Joeyho považuje za věrného přítele. Jenže Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde ho čeká strastiplná cesta plná překážek. Albert ale nedokáže na svého milovaného koně zapomenout a rozhodne se najít ho uprostřed válkou zmítané Francie za každou cenu… Americký film (2011). Hrají E. Watson, D. Thewlis, P. Mullan, N. Arestrup, T. Hiddleston, J. Irvine, B. Cumberbatch a další. Režie S. Spielberg (133 min)

22:40 – Dějiny násilí *

(A History of Violence) Viggo Mortensen poklidně žije se svou manželkou a jejich dvěma dětmi na malém městě, když se ze dne na den stane mediální celebritou. Během loupežného přepadení svého bistra zabije v sebeobraně dva nebezpečné kriminálníky a zachrání tak několik životů. Jenže pak se ve městě objeví tajemný a nebezpečný muž Ed Harris a vše je rázem jinak… Americký kriminální film (2005). Dá le hrají M. Bello, W. Hurt, A. Holmes, S. McHattie, P. MacNeill a další. Režie D. Cronenberg (92 min)

00:30 – 40 let panic *

(The 40 Year Old Virgin) Čtyřicátník Andy Stitzer má slušně placenou práci v prodejně s elektronikou, hezký byt, dobré kámoše a veselou mysl. Nicméně o jeden drobný detail byl zatím v životě ochuzen – o něco, co lid é v jeho věku běžně dělají. Jeho kamarádi se proto rozhodnou, že ho jeho celoživotní cudnosti zbaví… Americký film (2005). Hrají S. Carell, C. Keener, P. Rudd, R. Malco, S. Rogen, E. Banks a další. Rež ie J. Apatow (124 min)

02:50 – Žoldák: Legie zkázy *

(Soldier) Veterán Kurt Russel prohraje v boji se žoldákem nové generace a je odsunut na odpadkovou planetu s mírumilovnými osadníky. Jen ztěžka začíná nový život…. Americko-britský sci-fi film (1998). Dále hraj í J. S. Lee, C. Nielsen, J. Isaacs, S. Pertwee a další. Režie P. Anderson (92 min)

20:00 – Frekvence

(Frequency) Policejní důstojník Jim Caviezel jednoho dne najde starou vysílačku a ke svému údivu zjistí, že díky zvláštní atmosférické poruše komunikuje se svým otcem Dennisem Quaidem, který přesně p řed třiceti lety zahynul při požáru. Nyní dostává šanci změnit minulost a tragickému neštěstí zabránit, ale netuší, že tím spustí řetězec brutálních vražd… Americký t hriller (2000). Dále hrají Sh. Doyle, E. Mitchell, A. Braugher a další. Režie G. Hoblit (110 min)

22:20 – Smrt na dálnici *

(Highwaymen) Od té doby, co někdo před pěti lety srazil autem jeho ženu na dálnici a ujel, putuje James Caviezel napříč Amerikou ve svém speciálně upraveném voze a hledá vraha své manželky. Mužem, kterého v t éto hře na kočku a myš hledá, je Colm Feore, nemilosrdný, ochrnutý psychopat… Kanadsko – americký thriller (2004). Dále hrají R. Mitra, F. Faison, G. Currie, A. Roth, N. Jenkins a další. Režie R. Harmon (78 min)

23:45 – Romeo musí zemřít *

(Romeo Must Die) Bývalý policista Jet Li uprchne z hongkongského vězení, aby pomstil záhadnou smrt svého bratra – gangstera. Během pátrání se ovšem sblíží s krásnou dcerou vůdce konkurenčního černošské ho gangu a uprostřed skryté války dvou gangů se zrodí milostný vztah… Americký akční film (2000). Dále hrají Aaliyah, I. Washington, R. Wong, DMX, D. Lindo, D.B. Woodside a další. Režie A. Bartkowiak (106 min)

01:45 – Dějiny násilí *

(A History of Violence) Viggo Mortensen poklidně žije se svou manželkou a jejich dvěma dětmi na malém městě, když se ze dne na den stane mediální celebritou. Během loupežného přepadení svého bistra zabije v sebeobraně dva nebezpečné kriminálníky a zachrání tak několik životů. Jenže pak se ve městě objeví tajemný a nebezpečný muž Ed Harris a vše je rázem jinak… Americký kriminální film (2005). Dá le hrají M. Bello, W. Hurt, A. Holmes, S. McHattie, P. MacNeill a další. Režie D. Cronenberg (92 min)

20:00 – Nevinnost

(Nevinnost aka S pravdou ven) Uznávaný lékař Ondřej Vetchý je nečekaně obviněn ze sexuálního zneužití své čtrnáctileté pacientky a marně se snaží prokázat svou nevinu. Aby toho nebylo málo, vedoucím vyšetř ování je pověřen policista, kterému přebral ženu a může tak být motivován osobní pomstou. Když se ale nakonec podaří celé obvinění vyvrátit a lékař je propuštěn z vazby, netuší, že to nejhorší ho teprve čeká… Český film (2010). Dále hrají Z. Morávková, A. Geislerová, H. Čermák, A. Linhartová, A. Mihulová, R. Lizlerová, M. Hanuš, L. Munzar, D. Czeizel a další. Rež ie J. Hřebejk (98 min)

22:00 – Koktejl

(Cocktail) Jamajka je pro Toma Cruise to pravé místo pro získání peněz i lásky. Díky svému barmanskému umění si brzy přijde na své, jenže nebezpečnému pokušení nejde odolat… Americký film (1988). D ále hrají B. Brown, E. Shue, L. Banes, L. Luckinbill a další. Režie R. Donaldson (103 min)

23:55 – Smrt na dálnici *

(Highwaymen) Od té doby, co někdo před pěti lety srazil autem jeho ženu na dálnici a ujel, putuje James Caviezel napříč Amerikou ve svém speciálně upraveném voze a hledá vraha své manželky. Mužem, kterého v t éto hře na kočku a myš hledá, je Colm Feore, nemilosrdný, ochrnutý psychopat… Kanadsko – americký thriller (2004). Dále hrají R. Mitra, F. Faison, G. Currie, A. Roth, N. Jenkins a další. Režie R. Harmon (78 min)

01:25 – Poslední výstřel

(The Last Shot) Aby zkušený agent FBI Alec Baldvin dostal za mříže tvrdého gangstera Tony Shalhouba, rozhodl se vydávat za filmového producenta. Jeho krytí musí být dokonalé a tak se společně s Matthewem Broderickem vrhnou do natáčení opravdového filmu… Americká komedie (2004). Dále hrají T. Collette, C. Flockhart, T. Blake, R. Liotta a další. Režie J. Nathanson (90 min)

02:45 – Dějiny násilí *

(A History of Violence) Viggo Mortensen poklidně žije se svou manželkou a jejich dvěma dětmi na malém městě, když se ze dne na den stane mediální celebritou. Během loupežného přepadení svého bistra zabije v sebeobraně dva nebezpečné kriminálníky a zachrání tak několik životů. Jenže pak se ve městě objeví tajemný a nebezpečný muž Ed Harris a vše je rázem jinak… Americký kriminální film (2005). Dá le hrají M. Bello, W. Hurt, A. Holmes, S. McHattie, P. MacNeill a další. Režie D. Cronenberg (92 min)

20:00 – Námořní vyšetřovací služba VIII (20)

(Navy NCIS VIII) Tým NCIS je přivolán k mrtvému tělu ve Virginii. Tělo leží uprostřed pole zabalené v igelitu a oběť má svázané kotníky. Je zjevné, že ho někdo po vraždě převlékl a jeho oči nasm ěroval tak, aby se upíraly směrem k Washingtonu. Podle otisků jde o Derricka Balfoura, který má za několik týdnů nastoupit na svoji druhou misi v Afghanistánu. Zivu překvapí příjezd jejího pří tele Raye ze CIA… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

20:55 – Námořní vyšetřovací služba VIII (21)

(Navy NCIS VIII) V Pentagonu je nalezeno tělo poručíka Rosové. Ze záznamu kamery je patrné, že vrahem je rotný Donner. Jenomže ten je pár dní nato nalezen mrtvý a Doug při ohledání zjistí, že zemřel už dva dny předtím, než měl v Pentagonu vraždit… Osmá řada amerického krimi seriálu (2010). Hrají M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.

21:50 – Mrazivá vášeň *

(Final Analysis) Stačí jen málo, aby se Richard Gere zamiloval do svůdné Kim Basinger, sestry své pacientky. Pravdu odhalil příliš pozdě a stal se tak obětí lstivých intrik. Americký thriller (1992). Dále hrají U. Thurman, E. Roberts, P. Guilfoyle a další. Režie Ph. Joanou (119 min)

00:10 – Koktejl

(Cocktail) Jamajka je pro Toma Cruise to pravé místo pro získání peněz i lásky. Díky svému barmanskému umění si brzy přijde na své, jenže nebezpečnému pokušení nejde odolat… Americký film (1988). D ále hrají B. Brown, E. Shue, L. Banes, L. Luckinbill a další. Režie R. Donaldson (103 min)

02:00 – Smrt na dálnici *

(Highwaymen) Od té doby, co někdo před pěti lety srazil autem jeho ženu na dálnici a ujel, putuje James Caviezel napříč Amerikou ve svém speciálně upraveném voze a hledá vraha své manželky. Mužem, kterého v t éto hře na kočku a myš hledá, je Colm Feore, nemilosrdný, ochrnutý psychopat… Kanadsko – americký thriller (2004). Dále hrají R. Mitra, F. Faison, G. Currie, A. Roth, N. Jenkins a další. Režie R. Harmon (78 min)

20:00 – 102 dalmatinů

(102 Dalmatians) Ïábelská Glen Close, která pronásledovala psy, je po léčení najednou jako beránek. Jenže stačí zvuk Big Benu a hrozba se vrací! Alice Evans a její kamarádi budou mít hodně napilno, aby zachrá nili všechny dalmatiny z celého města… Americká komedie (2000). Dále hrají G. Depardieu, I. Gruffudd a další. Režie K. Lima (94 min)

21:55 – Dobré ráno, Vietname

(Good Morning, Vietnam) V roce 1965 přijíždí do Saigonu Robin Williams, aby zde pracoval jako DJ pro armádní radiovou stanici ARS Radio Saigon. Nový moderátor si okamžitě získá ostatní pracovníky rádia a na vlnách armádn ího rozhlasu zásadně změní ranní vysílání. Humor a rock and roll osloví stovky amerických vojáků a ti jsou vysíláním nadšeni. Nadšení však nesdílejí jeho nadřízení. Americké drama (1987). Dále hrají F. Whitaker, T. T. Tran, Ch. Sukapatana, B. Kirby, R. Wuhl a další. Režie B. Levinson (116 min) (Premiéra)

00:15 – Lovec policajtů *

(Exit Wounds) Policista Steven Seagal se po sérii průšvihů propadne až na pouličního strážníka. Jednoho dne začne své kolegy podezírat ze spolupráce se zloději a pozná, že získat znovu důvěru své nad řízené nebude jednoduché… Americký akční film (2001). Dále hrají DMX, I. Washington, A. Anderson, B. Duke, J. Hennessy a další. Režie A. Bartkowiak (95 min)

02:05 – Mrazivá vášeň *

(Final Analysis) Stačí jen málo, aby se Richard Gere zamiloval do svůdné Kim Basinger, sestry své pacientky. Pravdu odhalil příliš pozdě a stal se tak obětí lstivých intrik. Americký thriller (1992). Dále hrají U. Thurman, E. Roberts, P. Guilfoyle a další. Režie Ph. Joanou (119 min)