Tv Program Nova Cinema na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den
Dnes
Zítra
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

05:50 – Vzpomínky na Afriku

(Out of Africa) Meryl Streep odjela s baronem Klaus Maria Brandauerem do Keni na jeho farmu a provdala se za něj. Tam potkala Roberta Redforda a vzájemná náklonnost sílí… Americký romantický film (1985). Dále hrají M. Kitchen, J. Thiaka, M. Gough a další. Režie S. Pollack (150 min)

08:45 – Jesse Stone: Radikální změna

(Jesse Stone: Sea Change) Policejní šéf Tom Selleck řeší tentokrát dva případy znásilnění. Zjistí, že oním násilníkem je jeden místní chlapík, který se ho dokonce pokusí zabít… Americký kriminální film (2007). Dále hrají K. Baker, W. Sadler, S. Young a další. Režie R. Harmon (84 min)

10:35 – Mezi námi zvířaty

(Barnyard) Hodný farmář je pryč a to je příležitost, aby si zvířátka uspořádala velkolepou párty. Jenže téže noci je bezstarostný mladý býček Otis nečekaně postaven před nelehký ú kol. Musí se sám postavit smečce kojotů, která se chystá snadno přijít na farmě k tučné kořisti… Německo-americký animovaný film (2006). Režie S. Oedekerk (80 min)

05:30 – Rivalové

(Happy Gilmore) Mladík Adam Sandler sní o kariéře slavného hokejisty, ale přes své nadšení postrádá potřebný talent. Když ale hokej zamění za golf, daří se mu o mnoho lépe a ještě zachrání dů m babičky, který má být zabaven kvůli dluhům. Americká komedie (1996). Dále hrají Ch. McDonald, F. Bay, J. Bowen a další. Režie D. Dugan (85 min)

07:15 – Kriminálka Miami VI (19)

(CSI: Miami VI) Brian, syn patoložky Alex, je zapleten do vraždy propuštěného drogového dealera. Toho kdosi zabil pomocí kusu břidlice, který mu shodil z mostu na hlavu. Problém je v tom, že kámen pochází pří mo ze zahrady Alex… Šestá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli David Caruso, dále hrají E. Procter, A. Rodriguez a další.

08:10 – Kriminálka Miami VI (20)

(CSI: Miami VI) Do domu bohatého Michaela Maddoxe vtrhne zásahová jednotka, protože dostali hlášení, že otec napadl své děti zbraní. Šokovaný muž vyběhne z pokoje s nožem v ruce a policista ho zastřelí. Uká že se, že žádné děti v domě nejsou a manželé ani potomky nemají. Je jasné, že někdo chtěl tímto způsobem nechat muže zlikvidovat… Šestá řada amerického seriálu (2007). V hlavní roli David Caruso, dále hrají E. Procter, A. Rodriguez a další.

09:05 – Já, padouch

(Despicable Me) Ve chvíli, kdy vyjde najevo, že slavná pyramida v Gíze je nafukovací atrapa, protože originál byl ukraden, začnou si všechny státy bedlivě hlídat své památky. Ale v Americe už padouch jménem Gru chyst á se svou armádou mimoňů krádež daleko většího kalibru – hodlá z vesmíru ukrást Měsíc! Americko-francouzský animovaný film (2010). Režie P. Coffin a Ch. Renaud (88 min)

10:55 – Ready Player One: Hra začíná

(Ready Player One) Píše se rok 2045. Reálnému světu hrozí naprostý chaos a zánik. Lidstvo však nachází spásu v Oasis, světě virtuální reality, který navrhl a naprogramoval svérázný muž jmé nem James Halliday. Když Halliday zemře, odkáže ve své závěti veškeré bohatsví člověku, který jako první najde v Oasis Velikonoční vajíčko. Rozpoutá tím nelítostný závod… Americký sci-fi film (2018). Hrají T. Sheridan, O. Cooke, B. Mendelsohn, L. Waithe, M. Rylance, S. Pegg, T.J. Miller a další. Režie S. Spielberg (124 min)

05:40 – Loganovi parťáci

(Logan Lucky) V ospalém městečku v Západní Virginii žije rodina Loganů, která je v širokém okolí pověstná svou smůlou. Nejstarší Jimmy se živí jako stavební dělník. Když je propuštěn ze zam ěstnání, vymyslí plán, jak se s pomocí své rodiny dostat k pořádným penězům… Americká krimi komedie (2017). Hrají Ch. Tatum, A. Driver, D. Craig, R. Keough, J. Quaid, B. Gleeson, F. Mackenzie, K. Holmes a dal ší. Režie S. Soderbergh (114 min)

07:30 – Otcové a dcery

(Fathers & Daughters) Jake Davis je spisovatel oceněný Pulitzerovou cenou. Žije s manželkou a pětiletou dcerou Katie, kterou velmi miluje. Jednoho dne však mají autonehodu. Jakeova žena umírá a on sám utrpí vážné poranění mozku. Odchází na sedm měsíců do sanatoria na léčení, zatímco jeho dcera Katie zůstává u sestry jeho zesnulé manželky Elizabeth a jeho švagra Williama. Po svém návratu Elizabeth a William navrhují, že budou Katie adoptovat. Americké drama (2015). Hrají R.l Crowe, A. Seyfried, A. Paul, D. Kruger, Q. Wallis, B. Greenwood a další. Režie G. Muccino (112 min)

09:35 – Kriminálka Miami VI (21)

(CSI: Miami VI) Kriminalisté jsou povoláni k vraždě obchodníka se zbraněmi. Při ohledávání těla někdo spustí palbu na policisty a zabije patoložku. Tým musí co nejrychleji rozplést složité vztahy mezi př ekupníky zbraní a najít vraha… Závěr šesté řady amerického seriálu (2007). V hlavní roli David Caruso, dále hrají E. Procter, A. Rodriguez a další.

10:30 – Kriminálka Miami VII (1)

(CSI: Miami VII) Horatia zasáhne kulka neznámého střelce. Eric a Calleigh jsou zděšeni z Ryanovy informace, že je Horatio mrtev. Začíná usilovné pátrání a snaha odhalit vraha. Jenže na celé události je něco podivn ého… Sedmá řada kanadsko – amerického kriminálního seriálu (2008). V hlavní roli David Caruso, dále hrají Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

11:25 – Divoká řeka

(The River Wild) Prázdninový výlet po řece se pro Meryl Streep a její rodinu mění v boj na život a na smrt… Americký dobrodružný film (1994). Dále hrají K. Bacon, D. Strathairn, J. Mazzello, J. C. Reilly, B. Bratt a dalš í. Režie C. Hanson (103 min)

05:40 – Divoká řeka

(The River Wild) Prázdninový výlet po řece se pro Meryl Streep a její rodinu mění v boj na život a na smrt… Americký dobrodružný film (1994). Dále hrají K. Bacon, D. Strathairn, J. Mazzello, J. C. Reilly, B. Bratt a dalš í. Režie C. Hanson (103 min)

07:20 – Jesse Stone: Radikální změna

(Jesse Stone: Sea Change) Policejní šéf Tom Selleck řeší tentokrát dva případy znásilnění. Zjistí, že oním násilníkem je jeden místní chlapík, který se ho dokonce pokusí zabít… Americký kriminální film (2007). Dále hrají K. Baker, W. Sadler, S. Young a další. Režie R. Harmon (84 min)

09:00 – Kriminálka Miami VII (2)

(CSI: Miami VII) Policisté vyšetřují smrt muže, který hořící proběhl mezi účastníky plážové party a zemřel několik kroků od břehu moře. Horatio se svým týmem brzy zjistí, že mladí k kradl společně se svým komplicem ze zaparkovaných aut benzín. Jeden rozčilený majitel ho polil benzínem a chtěl ho zranit paralyzérem, jenže vzniklá jiskra způsobila oheň… Sedmá řada kanadsko-americké ho kriminálního seriálu (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

10:00 – Kriminálka Miami VII (3)

(CSI: Miami VII) Kdosi ubodal dceru psychoanalytičky přímo v její pracovně. Policisté díky ženině povolání mají velké množství podezřelých, neboť mezi jejími pacienty je řada násilníků … Kanadsko-americký kriminální seriál (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

10:55 – Spiklenci

(Associate) Whoopi Goldberg si otevřela firmu s neexistujícím společníkem a dokázala, že je ve svém oboru nejlepší. Problém je ale v tom, že časem ho chtějí všichni poznat… Americký film (1996). Dále hraj í D. Wiest, E. Wallach, T. Daly, B. Neuwirth, L. Kazan a další. Režie D. Petrie (109 min)

05:55 – Malá mořská víla

(Die kleine Meerjungfrau) Malá mořská víla zachrání život tonoucímu princi a okouzlena jeho krásou okamžitě se do něj zamiluje. Jenže aby mohla svou lásku následovat do paláce, musí se vzdát dosavadního ž ivota, opustit otce i milované sestry. Jenže tím její oběť zdaleka nekončí… Německá pohádka (2013). Hrají Z. Moore, P. Danne, B. Becker, M. Becker, F. Breite, M. Ehrich, C. Gerst a další. Rež ie I. Popow (59 min)

06:55 – Spiklenci

(Associate) Whoopi Goldberg si otevřela firmu s neexistujícím společníkem a dokázala, že je ve svém oboru nejlepší. Problém je ale v tom, že časem ho chtějí všichni poznat… Americký film (1996). Dále hraj í D. Wiest, E. Wallach, T. Daly, B. Neuwirth, L. Kazan a další. Režie D. Petrie (109 min)

08:55 – Kriminálka Miami VII (4)

(CSI: Miami VII) Uprostřed pustiny nalezne ekolog se svou přítelkyní zkrvaveného muže. Policisté na místě zjistí, že mrtvý má několik bodných ran v břiše, na jejichž následky zemřel. Překvapení nastane na pitevně, kde patoložka v žaludku mrtvého najde kus lidské tkáně… Kanadsko-americký kriminální seriál (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

09:50 – Kriminálka Miami VII (5)

(CSI: Miami VII) Děvčata si v kabince módního salónu zkouší šaty a najednou jednu z nich zabije výbuch. Horatiův tým zjistí, že v šatech, které měla zrovna na sobě, byla zabudovaná bomba. Najdou u ní pět tis íc dolarů a důkazy o četných krádežích v obchodě. Otisky prstů z bankovek je zavedou k plastickému chirurgovi Langleymu… Kanadsko-americký kriminální seriál (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

10:40 – Poseidon

Cestující na luxusní lodi Poseidon jsou v dobré náladě a protože se blíží příchod Nového roku, oslavuje se bez zábran. Spokojení pasažéři pozvedají sklenky k přípitku na budoucnost. Ta p řichází ve zlomku vteřiny v podobě obří vlny, která loï převrátí. Zoufalý zápas o přežití začíná… Americký dobrodružný film (2006). Hrají J. Lucas , K. Russell, J. Barrett, R. Dreyfuss, E. Rossum a další. Režie W. Petersen (86 min)

05:20 – Velký den slečny Pettigrewové

(Miss Pettigrew Lives for a Day) Slečna Pettigrewová nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi, se kterou se velmi rychle spřátelí. Své nové přítelkyni pomáhá v komplikovaných profesních i milostných vztazích a zárove ň se učí pohybovat v prostředí „vyšší společnosti“. Obě přítelkyně se vzájemně podporují v rozhodnutí vydat se na cestu za svým snem. Britsko-americká komedie (2008). Hrají F. McDormand, A. Adams, C. Hinds, S. Henderson, M. Strong, C. Cole, C. Mansfield a další. Režie B. Nalluri (84 min)

07:00 – Kriminálka Miami VII (6)

(CSI: Miami VII) Vyšetřovatelé se snaží přesvědčit klíčového svědka, aby vypovídal v případě vraždy mladého muže. Nájemný vrah ho měl zastřelit na záchodě v restauraci, ale tě lo se nikdy nenašlo. Když muž konečně se svědectvím souhlasí, do policejní budovy narazí jeřáb, podlaha se propadne a svědek umírá… Kanadsko-americký kriminální seriál (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

07:55 – Kriminálka Miami VII (7)

(CSI: Miami VII) V hotelovém pokoji je nalezen vedle spící ženy ubodaný mladý muž. Mrtvola byla připoutána k posteli. Ve chvíli, kdy se podaří ženu probudit, policisté zjistí, že ji kdosi omámil. Ukáže se, ž e je příležitostnou prostitutkou a k posteli muže pouty přivázala sama… Kanadsko-americký kriminální seriál (2008). Hrají D. Caruso, Kh. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter, R. Cochrane a další.

08:55 – Jak Honza ke štěstí přišel

(Hans Im Glück) Za sedm let služby dostal Honza valoun zlata, za který si může koupit, nač jen pomyslí. Jenže on touží jen po jediném, aby už byl zpátky doma, u milovaného moře. Ale než tam dojde, zjistí, že ke š těstí zlato vůbec nepotřebuje… Německý film na motivy pohádky bratří Grimmů (2016). Hrají A. Spieker, M. Barthel, G. P. Wöhler, S. Ströbel, M. Hopp a další. Režie Ch. Theede (59 min)

10:10 – Poslední plavky

Každé léto tráví Petr Čtvrtníček u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Rozmarné letní dny jsou ale náhle narušeny zjevením monstrózních rozměrů . Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral psa! Česká komedie (2007). Dále hrají H. Chmelař, K. Farkašová, J. Lábus, J. Polášek a další. Režie M. Krajňá k (90 min)

05:05 – Poseidon

Cestující na luxusní lodi Poseidon jsou v dobré náladě a protože se blíží příchod Nového roku, oslavuje se bez zábran. Spokojení pasažéři pozvedají sklenky k přípitku na budoucnost. Ta p řichází ve zlomku vteřiny v podobě obří vlny, která loï převrátí. Zoufalý zápas o přežití začíná… Americký dobrodružný film (2006). Hrají J. Lucas, K. Russell, J. Barrett, R. Dreyfuss, E. Rossum a další. Režie W. Petersen (86 min)

06:50 – Beethoven: Velký trhák

(Beethoven’s Big Break) Vdovec Eddie je otec desetiletého syna Billyho. Pracuje jako asistent cvičitele filmových zvířat Sala DeMarco. Oba byli najati pro film, kde má být hlavní hvězdou fenka bišonka Frizzy. Sal si však chce vydělat v íc, a tak nechá Frizzy unést dvěma kumpány a požaduje vysoké výkupné. Americká komedie (2008). Hrají J. Silverman, J. Finnigan, M. Arias, E. Griffin, R. Perlman, S. Tobolowsky a další. Režie M. Elliott (95 min)

08:45 – Lorax

(The Lorax aka Dr. Seuss‘ The Lorax) Dvanáctiletý Ted žije ve Všechnovsi. Městě, kde je vše náramně umělé, včetně zvířat, kytek a stromů, u kterých si můžete dálkovým ovladačem nastavit jarní, letní, podzimní, zi mní a disco variantu. Zdejší lidé si na to zvykli a většina z nich už dávno zapomněla, jak vypadá opravdová příroda. Ted je bláznivě zamilován do dívky Audrey, která by si moc přála mí t na zahradě opravdový strom. Ted by jí přání rád vyplnil, ale kde takový strom vzít? Americký animovaný film (2012). Režie Ch. Renaud, K. Balda (78 min)

10:20 – Trable v ráji

(Couples Retreat) Lákavá nabídka levné luxusní dovolené na tropickém rajském ostrově v sobě pro čtyři páry v různé fázi vztahu skrývá nepříjemné překvapení. Součástí balíč ku je i intenzivní partnerská terapie, při které všichni podstoupí proces zpytování svědomí, na který opravdu nebyli připraveni. Poslední legrační pokus o záchranu svých manželství i toho, co mě la původně být nejlepší dovolená jejich životů, se změní v peklo…Americký film (2009). Hrají V. Vaughn, J. Bateman, J. Favreau, F. Love, K. Davis, M. Akerman, K. Bell, T. Morrison, J. Reno, P. Serafinowicz, C. Ponce a další. Režie P. Billingsley (105 min)

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Středa – 12:00
Čtvrtek – 12:00
Pátek – 12:00
Sobota – 12:00
Neděle – 12:00

12:15 – Otcové a dcery

(Fathers & Daughters) Jake Davis je spisovatel oceněný Pulitzerovou cenou. Žije s manželkou a pětiletou dcerou Katie, kterou velmi miluje. Jednoho dne však mají autonehodu. Jakeova žena umírá a on sám utrpí vážné poranění mozku. Odchází na sedm měsíců do sanatoria na léčení, zatímco jeho dcera Katie zůstává u sestry jeho zesnulé manželky Elizabeth a jeho švagra Williama. Po svém návratu Elizabeth a William navrhují, že budou Katie adoptovat. Americké drama (2015). Hrají R.l Crowe, A. Seyfried, A. Paul, D. Kruger, Q. Wallis, B. Greenwood a další. Režie G. Muccino (112 min)

14:35 – Rivalové

(Happy Gilmore) Mladík Adam Sandler sní o kariéře slavného hokejisty, ale přes své nadšení postrádá potřebný talent. Když ale hokej zamění za golf, daří se mu o mnoho lépe a ještě zachrání dů m babičky, který má být zabaven kvůli dluhům. Americká komedie (1996). Dále hrají Ch. McDonald, F. Bay, J. Bowen a další. Režie D. Dugan (85 min)

13:35 – Prázdniny pro psa

Malý Tomáš Holý tráví prázdniny na venkově u babičky a dědy a s ním je tam i jeho psí kamarád Blek. Ale nejsou to úplně pohodové prázdniny, na Bleka si brousí zuby zákeřný pan Plavec, zat ímco Petr má problémy s místní partou kluků, kteří nemají „Pražáka“ zrovna moc v lásce. Český film (1980). Dále hrají B. Vávra, V. Tichánková, J. Hrzán, H. Maciuchová, O. Navrátil a dalš í. Režie J. Vošmiková (78 min)

15:10 – Taková normální holka

(She’s All That) Třídní hezoun Freddie Prinze Jr. se výborně učí, skvěle hraje fotbal a všechny slečny mu leží u nohou. Těsně před maturitním plesem mu ale jeho holka dá košem a on si musí rychle najít ná hradu. A tak s kamarády uzavře sázku, že z dívky, kterou mu vyberou, udělá královnu plesu. Jenže upjatá a obrýlená Rachael Leigh Cook očividně velké šance nemá… Americká romantická komedie (1999). Dále hrají M. Lillard, P. Walker, J. L. O´Keefe, K. Pollak, K. Culkin a další. Režie R. Iscove (89 min)

13:45 – Croodsovi: Nový věk

(The Croods: A New Age) Ochranářský táta Grug stále hledá místo, kde by se usadil. Vede Croodsovi do velkého neznáma a narazí na odlehlý Eden hojnosti, kde se nachází vše, co hledali. Má to však háček. Toto zelené nebe na Zemi je již obsazeno výrazně vyvinutějšími Lepšíky. Nyní, když mezi nepřátelskými klany vře napětí, ohrožuje budoucnost obou rodin nová hrozba. Dokážou Croodsovi a Lepšíci odlož it své neshody v boji proti společnému nepříteli? Americká rodinná animovaná komedie (2020). Hrají R. Reynolds, N. Cage, E. Stone, L. Mann, C. Keener, K. M. Tran, C. Leachman a další. Režie J. Crawford (84 min)

15:40 – Let’s Dance

(Step Up) Potížista a pouliční tanečník Tyler Gage zdemoloval jeviště v umělecké škole. Díky tomu se mu naskytne životní příležitost – má šanci získat stipendium a tančit se začínající tanečnicí Norou… Americký taneční film (2006). Hrají Ch. Tatum, J. Dewan, A. Fletcher, D. Radcliff, R. Griffiths, D. Sidora, Mario a další. Režie A. Fletcher (95 min)

13:10 – Velký den slečny Pettigrewové

(Miss Pettigrew Lives for a Day) Slečna Pettigrewová nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi, se kterou se velmi rychle spřátelí. Své nové přítelkyni pomáhá v komplikovaných profesních i milostných vztazích a zárove ň se učí pohybovat v prostředí „vyšší společnosti“. Obě přítelkyně se vzájemně podporují v rozhodnutí vydat se na cestu za svým snem. Britsko-americká komedie (2008). Hrají F. McDormand, A. Adams, C. Hinds, S. Henderson, M. Strong, C. Cole, C. Mansfield a další. Režie B. Nalluri (84 min)

15:00 – 10 pravidel jak sbalit holku

Nadaný, ale nesmělý Matouš Ruml žije se svými kamarády v pronajatém bytě a jeho největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. Jednoho dne mu ale cestu zkříží dívka snů. On se zamiluje tak beznad ějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. Odhodlaní přátelé se rozhodnou povolat na pomoc jeho otce Miroslava Donutila, aby synovi poradil a vše vzal do svých rukou… Česká komedie (2014). Dá le hrají K. Svarinská, J. Prachař, J. Dolanský, T. Nvotová, P. Buchta, A. Šišková a další. Režie K. Janák (93 min)

12:25 – Poslední plavky

Každé léto tráví Petr Čtvrtníček u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Rozmarné letní dny jsou ale náhle narušeny zjevením monstrózních rozměrů . Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral psa! Česká komedie (2007). Dále hrají H. Chmelař, K. Farkašová, J. Lábus, J. Polášek a další. Režie M. Krajňá k (90 min)

14:20 – Beethoven: Velký trhák

(Beethoven’s Big Break) Vdovec Eddie je otec desetiletého syna Billyho. Pracuje jako asistent cvičitele filmových zvířat Sala DeMarco. Oba byli najati pro film, kde má být hlavní hvězdou fenka bišonka Frizzy. Sal si však chce vydělat v íc, a tak nechá Frizzy unést dvěma kumpány a požaduje vysoké výkupné. Americká komedie (2008). Hrají J. Silverman, J. Finnigan, M. Arias, E. Griffin, R. Perlman, S. Tobolowsky a další. Režie M. Elliott (95 min)

12:10 – Mars útočí!

(Mars Attacks!) Stovky létajících talířů z Marsu míří k Zemi. Americký prezident a jeho tým se rozhodnou pro přátelské přijetí, ale uvítací ceremoniál dopadne tragicky. V masakr se změní i další setkání na půdě Kongresu. Je zřejmé, že Marťani se rozhodli zničit vše na Zemi… Americký film (1996). Hrají J. Nicholson, P. Brosnan, S. J. Parker, G. Close, A. Bening, D. DeVito a další. Rež ie T. Burton (97 min)

14:15 – Já, padouch 2

(Despicable Me 2) Když se z největšího světového superpadoucha Grua stane superotec, rekrutuje ho tým úředníků, aby splnil novou misi. Napravený padouch je pozván do ligy hrdinů, kde musí zabránit novému super mocn ému padouchovi, aby se zmocnil Země. Za pomoci půvabné agentky Lucy Wilde vyřídí protřelého zločince Eduarda a nakonec svým holčičkám obstará vytouženou maminku… Americká animovaná dobrodružná komedie (2013). Režie P. Coffin a Ch. Renaud (90 min)

12:45 – Já, padouch 2

(Despicable Me 2) Když se z největšího světového superpadoucha Grua stane superotec, rekrutuje ho tým úředníků, aby splnil novou misi. Napravený padouch je pozván do ligy hrdinů, kde musí zabránit novému super mocn ému padouchovi, aby se zmocnil Země. Za pomoci půvabné agentky Lucy Wilde vyřídí protřelého zločince Eduarda a nakonec svým holčičkám obstará vytouženou maminku… Americká animovaná dobrodružná komedie (2013). Režie P. Coffin a Ch. Renaud (90 min)

14:40 – Velký Gatsby

(The Great Gatsby) V honbě za svým americkým snem přijíždí na jaře roku 1922 Tobey Maguire do New Yorku vyzkoušet své obchodní štěstí na Wall Street. Usadí se v sousedství záhadného milionář e Leonarda DiCapria, jehož vila hostí nekonečné večírky. Postupně se stává součástí světa mimořádně bohatých lidí, ale netuší, že brzy bude svědkem jedné velké tragé die… Australsko-americký film (2013). Dále hrají C. Mulligan, J. Edgerton, I. Fisher, J. Clarke, E. Debicki, G. Ward a další. Režie B. Luhrmann (125 min)

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Středa – 16:00
Čtvrtek – 16:00
Pátek – 16:00
Sobota – 16:00
Neděle – 16:00

16:30 – Croodsovi: Nový věk

(The Croods: A New Age) Ochranářský táta Grug stále hledá místo, kde by se usadil. Vede Croodsovi do velkého neznáma a narazí na odlehlý Eden hojnosti, kde se nachází vše, co hledali. Má to však háček. Toto zelené nebe na Zemi je již obsazeno výrazně vyvinutějšími Lepšíky. Nyní, když mezi nepřátelskými klany vře napětí, ohrožuje budoucnost obou rodin nová hrozba. Dokážou Croodsovi a Lepšíci odlož it své neshody v boji proti společnému nepříteli? Americká rodinná animovaná komedie (2020). Hrají R. Reynolds, N. Cage, E. Stone, L. Mann, C. Keener, K. M. Tran, C. Leachman a další. Režie J. Crawford (84 min)

18:25 – Prázdniny pro psa

Malý Tomáš Holý tráví prázdniny na venkově u babičky a dědy a s ním je tam i jeho psí kamarád Blek. Ale nejsou to úplně pohodové prázdniny, na Bleka si brousí zuby zákeřný pan Plavec, zat ímco Petr má problémy s místní partou kluků, kteří nemají „Pražáka“ zrovna moc v lásce. Český film (1980). Dále hrají B. Vávra, V. Tichánková, J. Hrzán, H. Maciuchová, O. Navrátil a dalš í. Režie J. Vošmiková (78 min)

17:05 – Hříchy pro pátera Knoxe (6)

Ruce s dlouhými prsty Ochrnutá a amnézií trpící Jana se stává pacientkou věhlasného lékaře, profesora Halla, který praktikuje hypnózu. Eva Adamová se díky hudbě s Janou spřátelí a postupně odhaluje dávné tajemství. Někdo se zřejmě snaží, aby se Janě paměť nevrátila… Československý komediální krimi seriál (1992). Hrají D. Klein, Z. Adamovská, J. Jirásková, V. Freimanová , S. Skopal, J. Schwarz, V. Beneš a další. Režie D. Klein

18:05 – 10 pravidel jak sbalit holku

Nadaný, ale nesmělý Matouš Ruml žije se svými kamarády v pronajatém bytě a jeho největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. Jednoho dne mu ale cestu zkříží dívka snů. On se zamiluje tak beznad ějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. Odhodlaní přátelé se rozhodnou povolat na pomoc jeho otce Miroslava Donutila, aby synovi poradil a vše vzal do svých rukou… Česká komedie (2014). Dá le hrají K. Svarinská, J. Prachař, J. Dolanský, T. Nvotová, P. Buchta, A. Šišková a další. Režie K. Janák (93 min)

17:50 – Spiklenci

(Associate) Whoopi Goldberg si otevřela firmu s neexistujícím společníkem a dokázala, že je ve svém oboru nejlepší. Problém je ale v tom, že časem ho chtějí všichni poznat… Americký film (1996). Dále hraj í D. Wiest, E. Wallach, T. Daly, B. Neuwirth, L. Kazan a další. Režie D. Petrie (109 min)

17:00 – Arabela se vrací (25)

Rumburak kontra Fantomas V Říši pohádek se Fantomas s Rumburakem utkají ve velkém souboji. Honzík s Mařenkou přivezou z Pultanely kouzelné červené jablko, kterým chtějí proměnit vousatá dvojčata zpě t v miminka. Podle pultanelských zákonů se ale z miminek brzy mají stát motýli… Český pohádkový seriál (1993). Hrají J. Lábus, M. Šafránková, V. Dlouhý, M. Labuda st., J. Kretschmerová , O. Kepka, P. Nárožný, P. Zedníček a další. Režie V. Vorlíček.

17:35 – Arabela se vrací (26)

Pan děkan mění názor Konečně se vše daří podle plánu. Děkan fakulty díky Honzíkově semestrální práci nakonec uvěří, že pohádkový svět existuje a vousatá dvojčata se dočkají vytoužené promě ny v roztomilá miminka. A jak to dopadne s Rumburakem? Vyslouží si od Viga zasloužený trest? Závěrečný díl českého pohádkového seriálu (1993). Hrají J. Lábus, M. Šafránková, V. Dlouhý , M. Labuda st., J. Kretschmerová, O. Kepka, P. Nárožný, P. Zedníček a další. Režie V. Vorlíček.

18:10 – Poseidon

Cestující na luxusní lodi Poseidon jsou v dobré náladě a protože se blíží příchod Nového roku, oslavuje se bez zábran. Spokojení pasažéři pozvedají sklenky k přípitku na budoucnost. Ta p řichází ve zlomku vteřiny v podobě obří vlny, která loï převrátí. Zoufalý zápas o přežití začíná… Americký dobrodružný film (2006). Hrají J. Lucas, K. Russell, J. Barrett, R. Dreyfuss, E. Rossum a další. Režie W. Petersen (86 min)

16:20 – Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

(Alvin and the Chipmunks: The Road Chip) Alvin, Simon a Theodore mají podezření, že Dave chce požádat svou přítelkyni o ruku. Tím ale získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave mo žná nakonec i úplně opustí. Žádost o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili té to naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové snaží udělat správnou věc, nakonec se všechno neuvěřitelně zvrtne… Americká rodinná komedie (2015). Režie W. Becker (82 min)

18:00 – Mars útočí!

(Mars Attacks!) Stovky létajících talířů z Marsu míří k Zemi. Americký prezident a jeho tým se rozhodnou pro přátelské přijetí, ale uvítací ceremoniál dopadne tragicky. V masakr se změní i další setkání na půdě Kongresu. Je zřejmé, že Marťani se rozhodli zničit vše na Zemi… Americký film (1996). Hrají J. Nicholson, P. Brosnan, S. J. Parker, G. Close, A. Bening, D. DeVito a další. Rež ie T. Burton (97 min)

16:10 – Lorax

(The Lorax aka Dr. Seuss‘ The Lorax) Dvanáctiletý Ted žije ve Všechnovsi. Městě, kde je vše náramně umělé, včetně zvířat, kytek a stromů, u kterých si můžete dálkovým ovladačem nastavit jarní, letní, podzimní , zimní a disco variantu. Zdejší lidé si na to zvykli a většina z nich už dávno zapomněla, jak vypadá opravdová příroda. Ted je bláznivě zamilován do dívky Audrey, která by si moc přála mí t na zahradě opravdový strom. Ted by jí přání rád vyplnil, ale kde takový strom vzít? Americký animovaný film (2012). Režie Ch. Renaud, K. Balda (78 min)

17:50 – Trable v ráji

(Couples Retreat) Lákavá nabídka levné luxusní dovolené na tropickém rajském ostrově v sobě pro čtyři páry v různé fázi vztahu skrývá nepříjemné překvapení. Součástí balíč ku je i intenzivní partnerská terapie, při které všichni podstoupí proces zpytování svědomí, na který opravdu nebyli připraveni. Poslední legrační pokus o záchranu svých manželství i toho, co mě la původně být nejlepší dovolená jejich životů, se změní v peklo…Americký film (2009). Hrají V. Vaughn, J. Bateman, J. Favreau, F. Lo ve, K. Davis, M. Akerman, K. Bell, T. Morrison, J. Reno, P. Serafinowicz, C. Ponce a další. Režie P. Billingsley (105 min)

17:25 – Oheň

(Backdraft) Dva bratři, Kurt Russel a William Baldwin, chicagští hasiči, jsou ve službě velcí rivalové. A jeden z nich se dostane do podezření, že právě on je žhářem… Americký thriller (1991). Dále hrají R. de Niro, D. Sutherland, J. J. Leigh a další. Režie R. Howard (125 min)

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Středa – 20:00
Čtvrtek – 20:00
Pátek – 20:00
Sobota – 20:00
Neděle – 20:00

20:00 – Spiknutí

(Conspiracy Theory) Mel Gibson odhaluje spiknutí všude, kam se podívá. Jeho nepřátelé ho chtějí mrtvého a Julia Roberts je jediná, které může věřit… Americký thriller (1997). Dále hrají P. Stewart, C. Cozart, T. Alexander a další. Režie R. Donner (125 min)

22:50 – Prci, prci, prcičky: Holky sobě

(American Pie Presents: Girls‘ Rules) Čtyři kamarádky Annie, Kayla, Michelle a Stephanie začínají poslední rok střední školy. Domluví se, že v tomto ročníku konečně dosáhnou toho, po čem touží. Do školy ale přichází nový sexy spolužák Grant, který vše zkomplikuje… Americká komedie (2020). Hrají M. Pettis, L. Broadway, N. Behnam, P. Curda, L. Adams, B. Bostwick, Z. Emory a další. Režie M. Elliott (91 min)

00:45 – Zúčtování *

(The Accountant) Geniální matematik Ben Affleck pracuje pro nejnebezpečnější organizace světa. Když přijme zakázku od dodavatele americké vlády, objeví se v jeho okolí první mrtví… Americký film (2016). Dá le hrají A. Kendrick, J.K. Simmons, J. Bernthal, C. Addai-Robinson, J. Smart a další. Režie G. O´Connor (117 min)

03:10 – Mariňák

(Jarhead) Dvacetiletý zelenáč Jake Gyllenhaal chtěl pouze pokračovat v rodinné vojenské tradici. Netušil ale, že ho tato touha vyhodí se snajperskou puškou v ruce a padesátikolovým batohem na zádech uprostřed nekone čné arabské pouště tváří v tvář vražednému horku a nepřátelským iráckým vojákům… Válečný film v koprodukci USA, Velká Británie a Německo (2005). Dále hrají J. Foxx, P. Sarsgaard, Ch. Cooper, D. Haysbert, K. Foster, L. Black, L. Alonso, H. Bell a další. Režie S. Mendes (109 min)

20:00 – Expedice: Džungle

(Jungle Cruise) Roku 1916 se anglická doktorka botaniky Emily Blunt vydává na nebezpečnou misi změnit svět a zachránit bezpočet životů. Spolu se svým bratrem požádá o pomoc moudrého kapitána říčního č lunu, Dwayna Johnsona, aby je provedl hadovitou řekou Amazonkou. Když se neohrožené trio vydává stále hlouběji do nitra neprostupné džungle a hledá něco, co nelze najít, objeví se hrozba staletí staré kletby… Americký dobrodružný fantasy film (2021). Dále hrají J. Whitehall, É. Ramírez, J. Plemons, P. Giamatti, V. Falcón, D. Rovira, Q. Gutiérrez, A. Nyman a další. Režie J. Collet-Serra (117 min)

22:40 – Kokain

(Blow) Psal se začátek šedesátých let a Johnny Depp žil v obyčejné americké rodině. Jeho otec měl svou vlastní firmu, ale nebyl moc úspěšný a brzy zkrachoval. Matka od nich několikrát odeš la a zase se vrátila. Johnny si proto slíbil, že on nikdy nebude chudý. Sen o bohatství ovšem nebylo jednoduché naplnit, a tak se rozhodl začít jako dealer marihuany. Brzy se vzrůstajícími nároky se objevila lá ska v podobě Penelope Cruz a také nová droga – kokain… Americký krimi film (2001). Dále hrají R. Liotta, F. Potente, R. Griffiths, P. Reubens, J. Molla, C. Curtis a další. Režie T. Demme (119 min)

01:10 – Ava: Bez soucitu *

(Ava) Ava je nájemná vražedkyně, která pracuje pro organizaci Black Ops, cestuje po celém světě a specializuje se na vraždy vysoce postavených lidí. Když se však jedna zakázka nebezpečně zvrtne, pochopí, že tentokrát je cílem ona. Od této chvíle se vše mění a Ava je nucena bojovat o vlastní přežití. Americký film (2020). Hrají J. Chastain, C. Farrell, J. Malkovich, G. Davis, Common, J. Weixler, J. Chen, D. Silvers, I. Gruffudd a další. Režie T. Taylor (89 min)

02:55 – Smrtihlav *

(HHhH) Reinhard Heydrich slouží v německé armádě jako důstojník námořnictva. Ožení se s Linou a stejně jako ona vstoupí do nacistické strany. Seznamuje se s Himmlerem a je jmenován šéfem kontrarozvě dky SS. Po Hitlerově jmenování německým kancléřem se Heydrich stává šéfem gestapa… Film v koprodukci Francie, Velké Británie, Belgie a USA (2017). Hrají J. C larke, R. Pike, J. O’Connell, J. Reynor, M. Wasikowska, G. Bell, E. Cilenti a další. Režie C. Jimenez (112 min)

04:50 – Kriminálka Las Vegas V (8)

(CSI V) Proměny Policisté vyšetřují smrt ženy, která byla nalezena zavražděná ve svém kabrioletu. Až na pitevně vyjde najevo, že se jednalo o muže, transsexuála, jehož přerod v ženu dosud úplně neprobě hl… Pátá řada amerického seriálu (2004). Hrají W. L. Petersen, G. Dourdan, G. Eads, J. Fox, M. Helgenberger a další.

20:00 – Sherlock Holmes: Hra stínů

(Sherlock Holmes: A Game of Shadows) Genialita Sherlocka Holmese se zdála být nepřekonatelná, dokud se neobjevil nebezpečný rival, profesor Moriarty. Když je nalezen mrtev korunní princ Rakouska, vypadá to, že spáchal sebevraž du. Sherlock ale pojme podezření, že se jednalo o vraždu spojenou s mnohem zlověstnější záhadou zkonstruovanou právě Moriartym. Společně s Dr. Watsonem se proto vydávají napříč Evropou, aby jeho plá ny na ovládnutí světa zhatili. Zločinecký génius je však stále o krok napřed… Americký film (2011). Hrají R. Downey Jr., J. Law, N. Rapace, S. Fry, J. Harris, K. Reilly, R. McAdams, E. Marsan, G. James a další. Re žie G. Ritchie (116 min)

22:35 – Neviditelný

(The Invisible Man) Cecilii se podaří uprchnout z domu, kde žila s násilnickým manželem Adrianem, bohatým inženýrem zabývajícím se optickými vlákny. S pomocí sestry Emily se skrývá u detektiva Jamese a jeho dcery Sydney. Po čtrnácti dnech se Cecilia od právníka dozvídá, že Adrian neunesl její odchod a spáchal sebevraždu. I po jeho smrti však stále cítí, že je jím pronásledová na… Americký thriller (2020). Hrají E. Moss, O. Jackson-Cohen, S. Reid, A. Hodge, H. Dyer, B. Hardie (110 min)

00:55 – Kokain

(Blow) Psal se začátek šedesátých let a Johnny Depp žil v obyčejné americké rodině. Jeho otec měl svou vlastní firmu, ale nebyl moc úspěšný a brzy zkrachoval. Matka od nich několikrát odeš la a zase se vrátila. Johnny si proto slíbil, že on nikdy nebude chudý. Sen o bohatství ovšem nebylo jednoduché naplnit, a tak se rozhodl začít jako dealer marihuany. Brzy se vzrůstajícími nároky se objevila lá ska v podobě Penelope Cruz a také nová droga – kokain… Americký krimi film (2001). Dále hrají R. Liotta, F. Potente, R. Griffiths, P. Reubens, J. Molla, C. Curtis a další. Režie T. Demme (119 min)

03:05 – Prci, prci, prcičky: Holky sobě

(American Pie Presents: Girls‘ Rules) Čtyři kamarádky Annie, Kayla, Michelle a Stephanie začínají poslední rok střední školy. Domluví se, že v tomto ročníku konečně dosáhnou toho, po čem touží. Do školy ale přichází nový sexy spolužák Grant, který vše zkomplikuje… Americká komedie (2020). Hrají M. Pettis, L. Broadway, N. Behnam, P. Curda, L. Adams, B. Bostwick, Z. Emory a další. Režie M. Elliott (91 min)

04:30 – Malá mořská víla

(Die kleine Meerjungfrau) Malá mořská víla zachrání život tonoucímu princi a okouzlena jeho krásou okamžitě se do něj zamiluje. Jenže aby mohla svou lásku následovat do paláce, musí se vzdát dosavadního ž ivota, opustit otce i milované sestry. Jenže tím její oběť zdaleka nekončí… Německá pohádka (2013). Hrají Z. Moore, P. Danne, B. Becker, M. Becker, F. Breite, M. Ehrich, C. Gerst a další. Rež ie I. Popow (59 min)

20:00 – Poslední plavky

Každé léto tráví Petr Čtvrtníček u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Rozmarné letní dny jsou ale náhle narušeny zjevením monstrózních rozměrů . Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral psa! Česká komedie (2007). Dále hrají H. Chmelař, K. Farkašová, J. Lábus, J. Polášek a další. Režie M. Krajňá k (90 min)

22:00 – Matrix

(The Matrix) Keanu Reeves žije dvojím životem. Ve dne je počítačový expert a zároveň je obávaný hacker. Právě pro jeho schopnosti je vyvolený – imlantováním vědomostí do mozku je připraven projít speci álním výcvikem a musí ovládnout virtuální realitu Matrixu a tím zachránit civilizaci. Americký sci-fi thriller (1999). Dále hrají L. Fishburne, C. – A. Moss, H. Weaving, G. Foster, J. Pantoliano a další. Rež ie A. a L. Wachowski (131 min)

00:40 – Neviditelný

(The Invisible Man) Cecilii se podaří uprchnout z domu, kde žila s násilnickým manželem Adrianem, bohatým inženýrem zabývajícím se optickými vlákny. S pomocí sestry Emily se skrývá u detektiva Jamese a jeho dcery Sydney. Po čtrnácti dnech se Cecilia od právníka dozvídá, že Adrian neunesl její odchod a spáchal sebevraždu. I po jeho smrti však stále cítí, že je jím pronásledová na… Americký thriller (2020). Hrají E. Moss, O. Jackson-Cohen, S. Reid, A. Hodge, H. Dyer, B. Hardie (110 min)

02:45 – Tajemství jejich očí *

(Secret in Their Eyes) Agent FBI Ray a jeho přítelkyně Jess dostanou za úkol vyšetřit nález brutálně zavražděné dívky. K jejich zděšení zjistí, že se jedná o Jessinu nezletilou dceru. Další rána ná sleduje, když se případ zhroutí, údajný vrah zůstane na svobodě a zmizí neznámo kam. Po třinácti letech posedlého pátrání na vlastní pěst objeví Ray novou stopu. Na šokující tajemství ale není nikdo zdaleka připravený… Koprodukční film USA, Velké Británie, Španělska a Jižní Koreje (2015). Hrají Ch. Ejiofor, N. Kidman, J. Roberts, D. Norris, A. Molina, J. Cole, M. Kelly a další. Rež ie B. Ray (101 min)

04:25 – Ava: Bez soucitu *

(Ava) Ava je nájemná vražedkyně, která pracuje pro organizaci Black Ops, cestuje po celém světě a specializuje se na vraždy vysoce postavených lidí. Když se však jedna zakázka nebezpečně zvrtne, pochopí, že tentokrát je cílem ona. Od této chvíle se vše mění a Ava je nucena bojovat o vlastní přežití. Americký film (2020). Hrají J. Cha stain, C. Farrell, J. Malkovich, G. Davis, Common, J. Weixler, J. Chen, D. Silvers, I. Gruffudd a další. Režie T. Taylor (89 min)

20:00 – Já, padouch 2

(Despicable Me 2) Když se z největšího světového superpadoucha Grua stane superotec, rekrutuje ho tým úředníků, aby splnil novou misi. Napravený padouch je pozván do ligy hrdinů, kde musí zabránit novému super mocn ému padouchovi, aby se zmocnil Země. Za pomoci půvabné agentky Lucy Wilde vyřídí protřelého zločince Eduarda a nakonec svým holčičkám obstará vytouženou maminku… Americká animovaná dobrodružná komedie (2013). Režie P. Coffin a Ch. Renaud (90 min)

22:00 – Dunkerk

(Dunkirk) V roce 1940, po úspěšném německém útoku na Francii, ustoupily stovky tisíc spojeneckých vojáků do Dunkerku. Sevření v pasti čekají na evakuaci do Velké Británie. Tommy, Gibson a Alex, stejně jako statisíce vojáků, se tak snaží z jediného mola dostat na lodě, které by je evakuovaly. Jejich situace je ale čím dál zoufalejší a musejí udělat nemožné, aby přežili… Válečný film natočený podle skutečných událostí v koprodukci USA, Velké Británie, Francie a Nizozemska (2017). Hrají F. Whitehead, T. Hardy, C. Murphy, K. Branagh, M. Rylance, H. Styles, A. Barnard, J. Lowden a další. Rež ie Ch. Nolan (96 min)

00:05 – Matrix

(The Matrix) Keanu Reeves žije dvojím životem. Ve dne je počítačový expert a zároveň je obávaný hacker. Právě pro jeho schopnosti je vyvolený – imlantováním vědomostí do mozku je připraven projít speci álním výcvikem a musí ovládnout virtuální realitu Matrixu a tím zachránit civilizaci. Americký sci-fi thriller (1999). Dále hrají L. Fishburne, C. – A. Moss, H. Weaving, G. Foster, J. Pantoliano a další. Rež ie A. a L. Wachowski (131 min)

02:25 – Neviditelný

(The Invisible Man) Cecilii se podaří uprchnout z domu, kde žila s násilnickým manželem Adrianem, bohatým inženýrem zabývajícím se optickými vlákny. S pomocí sestry Emily se skrývá u detektiva Jamese a jeho dcery Sydney. Po čtrnácti dnech se Cecilia od právníka dozvídá, že Adrian neunesl její odchod a spáchal sebevraždu. I po jeho smrti však stále cítí, že je jím pronásledová na… Americký thriller (2020). Hrají E. Moss, O. Jackson-Cohen, S. Reid, A. Hodge, H. Dyer, B. Hardie (110 min)

04:15 – Můj přítel Monk (1)

(Monk) Pan Monk a psychotronička Monk nabídne kapitánu Stottlemeyerovi pomoc při pátrání po pohřešované ženě bývalého policejního komisaře. Mrtvou ženu objeví podvodnice, která tvrdí, že má nadpřirozené schopnosti a na místo ji dovedl duch zesnulé. Monk ale jasnovidce nevěří, a když zjistí, jak rychle se komisař zbavuje věcí své ženy, je si téměř ihned jist, že komisař svoji ženu zabil… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2002).

20:00 – Batman

(The Batman) Na Halloween je zavražděn starosta Gotham City Don Mitchella Jr. Bruce Wayne, který už dva roky působí jako Batman, se spolu s policií, pouští do vyšetřování. Jenže mezi zkorumpovanou sítí městský ch úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců… Americký akční film (2022). Hrají R. Pattinson, Z. Kravitz , J. Wright, C. Farrell, P. Dano, J. Turturro a další. Režie M. Reeves (165 min) (Premiéra)

23:45 – Mariňák 2

(Jarhead 2: Field of Fire) Četa velitele Chrise Merrimetta dostává bojový úkol, převézt zásoby na operační základnu Owlett, což je oblast ovládaná Talibanem. Jenže o pár kilometrů dál je zastaví americká hlídka n ámořní pěchoty, se kterou cestuje i afgánská bojovnice za ženská práva, kterou chce Taliban zabít. Chris a jeho četa se rozhodnou dostat ženu do bezpečí, což rozhodně nebude snadné… Americký film (2014). Hrají C. Hauser, J. Kelly, B. Woodbine, D. Savre, J. Garcia, E. Morales, S. Lang, V. Pavlov, M. Straub, R. Paskaleva a další. Režie D. Michael Paul (95 min)

01:45 – Matrix

(The Matrix) Keanu Reeves žije dvojím životem. Ve dne je počítačový expert a zároveň je obávaný hacker. Právě pro jeho schopnosti je vyvolený – imlantováním vědomostí do mozku je připraven projít speci álním výcvikem a musí ovládnout virtuální realitu Matrixu a tím zachránit civilizaci. Americký sci-fi thriller (1999). Dále hrají L. Fishburne, C. – A. Moss, H. Weaving, G. Foster, J. Pantoliano a další. Rež ie A. a L. Wachowski (131 min)

04:15 – Můj přítel Monk (2)

(Monk) Pan Monk a obr Dale Policie přizve Monka k řešení případu vraždy soudkyně Laviniové. Než ženu zabili, stihla zavolat na tísňovou linku 911 a sdělit jméno svého vraha. Jenomže člověk, kterého označ ila, je neskutečně tlustý muž, přezdívaný Obr Dale. Už dlouhá léta je na lůžku v pokoji, z něhož nemůže vyjít… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2002).

20:00 – Power Rangers: Strážci vesmíru

(Power Rangers) Osudem vybraných pět teenagerů musí spojit své síly a stát se mimořádnými bojovníky. Brzy totiž hrozí, jejich městu a celému světu, zničení od mimozemských bytostí. Jedině tito mladí lidé mohou planetu zachránit. Film v koprodukci USA, Kanady, Hong Kongu, Japonska, Mexika a Nového Zélandu (2017). Hrají D. Montgomery, N. Scott, RJ Cyler, L. Lin, B. G, E. Banks a další. Režie D. Israelite (112 min)

22:30 – Blade *

Wesley Snipes, napůl člověk a napůl upír, s pomocí starého a nemocného učitele Krise Kristoffersona bojuje proti upírům, aby svět neovládl Bůh krve. Americký horor (1998). Dále hrají S. Dorff, N´ Bushe Wright, D. Logue, U. Kier, T. Lords a další. Režie S. Norrington (114 min)

00:55 – Batman

(The Batman) Na Halloween je zavražděn starosta Gotham City Don Mitchella Jr. Bruce Wayne, který už dva roky působí jako Batman, se spolu s policií, pouští do vyšetřování. Jenže mezi zkorumpovanou sítí městský ch úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců… Americký akční film (2022). Hrají R. Pattinson, Z. Kravitz, J. Wright, C. Farrell, P. Dano, J. Turturro a další. Režie M. Reeves (165 min)

04:05 – Můj přítel Monk (3)

(Monk) Poručík Kirk, detektiv a bývalý parťák kapitána Stottlemeyera, je obviněn z vraždy. Tím je vyloučeno jeho svědectví v soudním procesu proti Stokesovi, kterého zatkl. Muž je pro nedostatek důkazů propuštěn z vazby. Kirk opakovaně přísahá, že se oběti ani nedotkl. Kapitán Stottlemeyer požádá Monka o pomoc… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2002).