Tv Program Nova Gold na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den
Dnes
Zítra
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota

06:00 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

06:45 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

07:35 – MasterChef Česko VII (13)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Na 7 nejlepších amatérských kuchařů čekají dnes dvě výzvy. První výzva zavede soutěžící do netradiční spižírny. Ve druhé budou muset soutěžící bojovat o suroviny v aukci.

08:50 – Nová cestománie

USA: V hlavní roli příroda Hledání olympijské, indiánské i geologické historie. Režie J. Mančuška (2005)

09:20 – Nová cestománie

Makedonie: Touha po jihu V hornatém srdci Balkánu. Režie R. Procházka (2005)

09:55 – Z pamětí Sherlocka Holmese (1)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Dům U tří štítů Sherlocku Holmesovi přijde do jeho bytu vyhrožovat boxer Steve Dixie, jehož poslal jistý Barney Stockdale, a radí mu, aby se držel dále od domu staré paní Maberlyové, která detektiva požádala o pomoc. Po nedá vné smrti jejího vnuka k ní domů přišel licitátor a odhadce s nabídkou od vážného zájemce ohledně koupi jejího domu. Z pochopitelných důvodů odmítla a Holmesovi je jasné, že je v domě ně co, po čem touží Stockdaleova banda… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

10:55 – Médium III (13)

Názor odborníka Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

11:50 – Specialisté (18)

Šmírák Lenka, dcera majora Vondráčka, má v patách nebezpečného stalkera. Neváhá napadnout jejího přítele a v ohrožení života se ocitá i další její blízká osoba. Stopy př ivedou Specialisty do novinářské redakce. Pochází pachatel z okruhu Lenčiných kolegů? Český kriminální seriál (2017). Hrají D. Prachař, J. Štáfek, Z. Kajnarová, J. Zadražil, V. Kubařová, K. He řmánek ml., V. Šanda, L. Jůza, J. Čapka a další. Režie L. Hanulák

06:35 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

07:20 – Na lovu II

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

08:15 – MasterChef Česko VII (14)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes čeká soutěžící další obávaná výzva, na jejímž konci bude muset nejméně jeden kuchař soutěž opustit.

09:25 – Můj přítel Monk III (5)

(Monk III) Pan Monk se setkává s kmotrem Kmotr mafiánské rodiny Sal Lucarelli si najímá Monka, aby vyšetřil pětinásobnou vraždu v holičství, které mu sloužilo jako krytí při provozování hazardních her. Stopa vedoucí k čínské mu gangu se ukáže jako falešná. Monk ale pátrá dál… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004).

10:15 – Z pamětí Sherlocka Holmese (2)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Umírající detektiv Sherlocka Holmese vyhledá mladá dáma Adelaide, která chce pomoci svému muži, finančníkovi Victorovi, co je silně závislý na opiu. Holmes je pozván k nim na večeři, kde ale Victor zkolabuje a na místě skoná… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

11:15 – Médium III (14)

Náš společný sen Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

06:25 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

07:10 – Na lovu II

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

08:05 – MasterChef Česko VII (15)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes čeká na 5 nejlepších amatérských kuchařů Česka třetí venkovní výzva, která v sobě skrývá nečekaný zvrat.

09:15 – Můj přítel Monk III (6)

(Monk III) Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach Sharona má pocit, že se zbláznila. Ztrácí věci a nachází je na nečekaných místech, vidí zakrvácené mrtvoly a cítí se naprosto vyčerpaná. Ukáže se, že za tím může být její u čitelka tvůrčího psaní… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004).

10:10 – Z pamětí Sherlocka Holmese (3)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Zlatý skřipec Mladý asistent profesora Corama byl nalezen mrtev v domě svého zaměstnavatele s tržnou ránou na krku. Poslední slova umírajícího zněla: „Profesor. Byla to ona“. Sherlocka stopy vedou ke spolku sufražetek, bojují cích za politická práva žen… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

11:10 – Médium III (15)

Chlapec odvedle Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

06:05 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

06:50 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

07:40 – MasterChef Česko VII (16)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes se 4 nejlepší amatérští kuchaři utkají v semifinálovém kole. Na soutěžící čekají obtížné výzvy, které je mohou poslat rovnou do finále anebo domů. Cena pro vítěze soutěže Masterchef Česko je na dosah!

09:05 – Můj přítel Monk III (7)

(Monk III) Pan Monk a zaměstnanec měsíce Monka požádá bývalý kolega, aby vyšetřil smrt vzorné pracovnice. Původně vše vypadá jako nehoda. Monk však za přispění náhody dojde k jinému závěru. Aby svou teorii dokázal, musí se p řemoci a nastoupit v utajení jako zaměstnanec MegaMartu… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004).

09:55 – Z pamětí Sherlocka Holmese (4)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Rudý kruh Za detektivem Holmesem přichází bytná paní Warrenová, neboť je znepokojena svým nájemníkem, který již deset dní nevyšel ze svého bytu. Holmes si vzpomene, že kdysi řešil případ jejího b ývalého podnájemníka Firmaniho, uprchlíka z Neapole. Když je vzápětí nato Firmani zavražděn a také je unesen manžel paní Warrenové, Holmes začne mít podezření, že Černý Gorgiano – krvela čný vrah a vůdce tajemného Rudého kruhu, je v Londýně a hodlá si s někým vyřídit účty… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

10:55 – Médium III (16)

Záhadná posedlost Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

11:45 – Beze stopy VII (15)

(Without a Trace VII) Chameleon Policisté pátrají po studentu Jackovi, který zmizel ze své party. Byl velmi oblíbený a jeho spolubydlící Tim tvrdí, že mu pomohl zbavit se depresí. Jenže policisté zjistí, že Jack není tí m, za koho se vydává. Navíc se zapletl se zločinci, kteří ho nutí, aby je ošetřoval… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

06:00 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

06:45 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

07:40 – MasterChef Česko VII (17)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes se rozhodne, kdo ze tří finalistů je tím nejlepším amatérským kuchařem a stane se tak novým Masterchefem pro rok 2023!

09:05 – Můj přítel Monk III (8)

(Monk III) Pan Monk a televizní soutěž Otec Monkovy zemřelé ženy Trudy se nečekaně objeví v San Franciscu. Požádá Adriana, aby s ním jel do Los Angeles. Produkuje tam televizní vědomostní soutěž a má podezření, že moderá tor s jedním ze soutěžících podvádějí… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004).

09:55 – Z pamětí Sherlocka Holmese (5)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Mazarinův drahokam Z muzea je ukraden Mazarinův drahokam – kámen nepředstavitelné ceny, který měl být navrácen Francii. Holmes odjel na několik týdnů pryč, tak musí spolu s Watsonem řešit pří pad jeho bratr Mycroft… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

11:00 – Médium III (17)

Joeovo odpoledne Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

11:50 – Beze stopy VII (16)

(Without a Trace VII) Kostlivec ve skříni Z tělocvičny klubu, kde se učí ženy sebeobraně, zmizí matka s tříměsíčním synem. Zprvu vše vypadá, že jejich únos zorganizoval manžel Jonah. Pod tíhou okolností se Jonah přizná k dá vné loupeži, za kterou si jeho tehdejší kumpán Brody odseděl pět let. Teï se vrátil a začal Jonaha vydírat… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

06:25 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

07:10 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

08:05 – MasterChef Česko (1)

Nejznámější a největší soutěž amatérských kuchařů začíná. Po prvních castingových kolech bude několik desítek odvážlivců poprvé vařit pro pří snou porotu Miroslava Kalinu, Marka Fichtnera a Marka Raditsche (2015)

09:20 – Můj přítel Monk III (9)

(Monk III) Pan Monk začal brát léky Monk dostal od svého psychiatra nový lék. Nikdo z jeho spolupracovníků ho nemůže poznat. Je veselý, vtipný, směje se, ale neuvažuje racionálně. Není schopen vyřešit zranění kapitá na Stottlemeyera, na kterého někdo vystřelil. Teprve když na naléhání Sharony prášky vyhodí, je z něj opět starý Monk… Americký detektivní seriál s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2004).

10:10 – Z pamětí Sherlocka Holmese (6)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Lepenková krabice Jsou Vánoce, a přestože to jsou svátky klidu a míru, tak v Londýně řádí vykradač hrobů. Sherlocka Holmese v tento čas přichází Susan Cushingová žádat o pomoc s hledáním své zmizelé mladší sestry Mary. Holmes ji nejprve odkáže na Oddělení pohřešovaných osob, když se ale po Štědrém večeru dozví, že pod stromečkem nalezla zabalený pár lidských uší v soli, př estane zmizení Mary brát na lehkou váhu… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

11:10 – Médium III (18)

Senzibil na telefonu Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

05:20 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

06:05 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

07:00 – MasterChef Česko (2)

Amatérští kuchaři z celé republiky vaří pro tři porotce – špičkové české šéfkuchaře Miroslava Kalinu, Marka Fichtnera a Marka Raditsche. Kdo ze soutěžících dostane bílou zástě ru, která znamená postup do dalšího kola? (2015)

08:10 – Záhady pro začátečníky: Smrtící hra

(Mystery 101: Playing Dead) Claire Tateová, kolegyně detektiva Travise Burkeho, si při nočním joggingu všimne rozbité výkladní skříně lékárny. Vejde dovnitř, ale někdo ji zezadu udeří do hlavy a omráčí. Když se Claire probere, nemůže si na nic vzpomenout kromě toho, že na podlaze viděla mechanickou hračku – opičku… Americko-kanadský film (2019). Hrají J. Wagner, K. Polaha, R. Thomas, L. Tronco, P. Vanderslice, S. Dugdale, R. Sharma, D. Green a další. Režie B. Hayes (82 min)

09:55 – Zločiny v zahradách (1)

(Rosemary and Thyme) Díky bohu za stromy Dendroložka Rosemary Boxerová právě dostala zakázku zachránit nemocnou alej v sídle bohatého Daniela Kellawaye. Sám Daniel trpí jakýmsi záhadným kožním onemocněním, které ho upoutalo na lůž ko. Rosemary se ubytuje v místním hotelu, kde se vzápětí seznámí s nešťastnou Laurou Thymeovou, od které utekl manžel a Lauřin příbuzný Sam právě zahynul při autonehodě. Obě ženy spojí touha zjistit, proč Sam zemřel a jaké má jeho smrt spojení s nemocným Danielem. Britský detektivní seriál (2003). Hrají F. Kendal, P. Ferris a další.

10:50 – Médium III (19)

Když mě nemá kdo chránit Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

11:45 – Specialisté (19)

Smrtící hra Majitel realitky Ivo Bulan byl zastřelen ve svém bytě. Nepřátel měl hodně. Jeden z nich mu posílal výhružné dopisy. Podezřelý je také zahořklý manžel Bulanovy kolegyně a milenky. Vypátrají Specialisté kdo ho nenáviděl tak, že byl schopen vraždy? Český kriminální seriál (2017). Hrají D. Prachař, J. Štáfek, Z. Kajnarová, J. Zadražil, O. Brousek, V. Čermáková, K. Halbich, D. Barešov á a další. Režie P. Magát

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Úterý – 12:00
Středa – 12:00
Čtvrtek – 12:00
Pátek – 12:00
Sobota – 12:00

12:55 – Teleshopping

13:10 – MasterChef Česko VII (14)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes čeká soutěžící další obávaná výzva, na jejímž konci bude muset nejméně jeden kuchař soutěž opustit.

14:20 – Z pamětí Sherlocka Holmese (2)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Umírající detektiv Sherlocka Holmese vyhledá mladá dáma Adelaide, která chce pomoci svému muži, finančníkovi Victorovi, co je silně závislý na opiu. Holmes je pozván k nim na večeři, kde ale Victor zkolabuje a na místě skoná… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

15:25 – Médium III (14)

Náš společný sen Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:10 – Beze stopy VII (13)

(Without a Trace VII) Ztracená Tentokrát policisté hledají bývalou kolegyni Bianku, která se ztratila po nepovedeném zatýkání. Okolnosti naznačují, že se jí kolegové chtěli pomstít. Stopy vedou k několik let starému pří padu, na němž Bianca pracovala s členkou vyšetřovacího týmu Elenou. Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPagllia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

13:05 – Teleshopping

13:20 – MasterChef Česko VII (15)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes čeká na 5 nejlepších amatérských kuchařů Česka třetí venkovní výzva, která v sobě skrývá nečekaný zvrat.

14:30 – Tescoma s chutí

Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

14:35 – Z pamětí Sherlocka Holmese (3)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Zlatý skřipec Mladý asistent profesora Corama byl nalezen mrtev v domě svého zaměstnavatele s tržnou ránou na krku. Poslední slova umírajícího zněla: „Profesor. Byla to ona“. Sherlocka stopy vedou ke spolku sufražetek, bojují cích za politická práva žen… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

15:40 – Médium III (15)

Chlapec odvedle Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:00 – Beze stopy VII (14)

(Without a Trace VII) Přátelé a sousedé Zmizí Julie a její sousedka Cate. Svědkové viděli šedou dodávku, ale nikdo se k únosu nepřihlásil. Vyšetřování probíhá podle zaběhlých stereotypů, ale ukáže se, že ani jeden z manž elů nepřichází jako pachatel v úvahu. Po pár hodinách je na lesní cestě nalezena postřelená Julie… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

12:50 – Teleshopping

13:10 – MasterChef Česko VII (16)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes se 4 nejlepší amatérští kuchaři utkají v semifinálovém kole. Na soutěžící čekají obtížné výzvy, které je mohou poslat rovnou do finále anebo domů. Cena pro vítěze soutěže Masterchef Česko je na dosah!

14:35 – Tescoma s chutí

Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

14:40 – Z pamětí Sherlocka Holmese (4)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Rudý kruh Za detektivem Holmesem přichází bytná paní Warrenová, neboť je znepokojena svým nájemníkem, který již deset dní nevyšel ze svého bytu. Holmes si vzpomene, že kdysi řešil případ jejího b ývalého podnájemníka Firmaniho, uprchlíka z Neapole. Když je vzápětí nato Firmani zavražděn a také je unesen manžel paní Warrenové, Holmes začne mít podezření, že Černý Gorgiano – krvela čný vrah a vůdce tajemného Rudého kruhu, je v Londýně a hodlá si s někým vyřídit účty… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

15:40 – Médium III (16)

Záhadná posedlost Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:35 – Teleshopping

12:55 – MasterChef Česko VII (17)

Boj o titul MasterChef a dva a půl milionu korun pokračuje! Dnes se rozhodne, kdo ze tří finalistů je tím nejlepším amatérským kuchařem a stane se tak novým Masterchefem pro rok 2023!

14:20 – Tescoma s chutí

Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

14:25 – Z pamětí Sherlocka Holmese (5)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Mazarinův drahokam Z muzea je ukraden Mazarinův drahokam – kámen nepředstavitelné ceny, který měl být navrácen Francii. Holmes odjel na několik týdnů pryč, tak musí spolu s Watsonem řešit pří pad jeho bratr Mycroft… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

15:25 – Médium III (17)

Joeovo odpoledne Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:45 – Teleshopping

13:00 – MasterChef Česko (1)

Nejznámější a největší soutěž amatérských kuchařů začíná. Po prvních castingových kolech bude několik desítek odvážlivců poprvé vařit pro pří snou porotu Miroslava Kalinu, Marka Fichtnera a Marka Raditsche (2015)

14:15 – Tescoma s chutí

Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

14:20 – Z pamětí Sherlocka Holmese (6)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Lepenková krabice Jsou Vánoce, a přestože to jsou svátky klidu a míru, tak v Londýně řádí vykradač hrobů. Sherlocka Holmese v tento čas přichází Susan Cushingová žádat o pomoc s hledáním své zmizelé mladší sestry Mary. Holmes ji nejprve odkáže na Oddělení pohřešovaných osob, když se ale po Štědrém večeru dozví, že pod stromečkem nalezla zabalený pár lidských uší v soli, př estane zmizení Mary brát na lehkou váhu… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

15:25 – Médium III (18)

Senzibil na telefonu Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:05 – Beze stopy VII (17)

(Without a Trace VII) Výběr poroty Policisté vyšetřují zmizení pracovníka advokátní kanceláře Zacka Portera. Mladík pracoval na případu velké chemické firmy a tak padá podezření, že někdo z žalobců stojí za jeho zmizením. Zackova kolegyně několik okamžiků před jeho zmizením byla svědkem toho, jak jakási mladá žena předala Zackovi obálku. Brzy se zjistí, že v obálce byla nábojnice… Americký krimin ální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

12:55 – Teleshopping

13:10 – MasterChef Česko (2)

Amatérští kuchaři z celé republiky vaří pro tři porotce – špičkové české šéfkuchaře Miroslava Kalinu, Marka Fichtnera a Marka Raditsche. Kdo ze soutěžících dostane bílou zástě ru, která znamená postup do dalšího kola? (2015)

14:25 – Tescoma s chutí

Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

14:30 – Zločiny v zahradách (1)

(Rosemary and Thyme) Díky bohu za stromy Dendroložka Rosemary Boxerová právě dostala zakázku zachránit nemocnou alej v sídle bohatého Daniela Kellawaye. Sám Daniel trpí jakýmsi záhadným kožním onemocněním, které ho upoutalo na lůž ko. Rosemary se ubytuje v místním hotelu, kde se vzápětí seznámí s nešťastnou Laurou Thymeovou, od které utekl manžel a Lauřin příbuzný Sam právě zahynul při autonehodě. Obě ženy spojí touha zjistit, proč Sam zemřel a jaké má jeho smrt spojení s nemocným Danielem. Britský detektivní seriál (2003). Hrají F. Kendal, P. Ferris a další.

15:30 – Médium III (19)

Když mě nemá kdo chránit Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

12:55 – Teleshopping

13:10 – MasterChef Česko (3)

Čtyřicet soutěžících nastupuje k bitvě, ve které mají předvést základní dovednosti dobrého kuchaře. A jen ti nejlepší se probojují mezi 16 finalistů. V roli přísných porotců se p ředstaví Miroslav Kalina, Marek Fichtner a Marek Raditsch (2015)

14:25 – Zločiny v zahradách (2)

(Rosemary and Thyme) Tak zhynou všichni nepřátelé Práce na obnově zahrad venkovského sídla jsou přerušeny, když jsou na místě nalezeny dvě kostry… Britský detektivní seriál (2003). Hrají F. Kendal, P. Ferris a další.

15:25 – Médium III (20)

Hlava za hlavou 1. část Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Úterý – 16:00
Středa – 16:00
Čtvrtek – 16:00
Pátek – 16:00
Sobota – 16:00

16:15 – To je vražda, napsala III (2)

(Murder, She Wrote III) Smrt si vybírá nejvyšší daň – 2.část Jessičino pátrání po příbuzném, o němž se dlouho věřilo, že je mrtvý, ji zavede do cirkusu. Jedna vražda vede k další, když spisovatelka zjistí, že se honí za falešným alibi a zamě stnanci konkurenčního cirkusu… Americký seriál s Angelou Lansbury v hlavní roli (1985)

17:15 – To je vražda, napsala III (3)

(Murder, She Wrote III) Nevyřízené účty Policista ve výslužbě se rozhodne znovu prošetřit starý případ a vrátí se do chatek u jezera, kde k vraždě došlo, a znovu prověřit všechny podezřelé… Třetí řada amerického seriá lu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

18:10 – Kriminálka Las Vegas IX (8)

(CSI IX) Mladík a jeho ságo V podjezdu je nalezen balík s mrtvolou dívky, finalistky pěvecké soutěže. Kriminalisté udeří na producenta soutěže a na dívčina pěveckého partnera. Oba tvrdí, že nemají s její smrtí nic společného. Ale ubrus, do kterého byla mrtvá zabalena, určí další směr pátrání… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají W. Petersen, P. Guilfoyle, M. Helgenberger, E. Szmanda a další

19:05 – Kriminálka Las Vegas IX (9)

(CSI IX) 19 svisle Na těle nalezeném v koši na odpadky objeví vyšetřovatelé vlasy známého mnohonásobného vraha, který před časem zabil nejméně sedm mladých párů, za což dostal doživotí. Pokud mě l vrah spolupachatele, oběť může být jedním z nich. Grissom se tajně spojí s prestižním soudním patologem dr. Langstonem, aby mu pomohl dostat se vrahovi na stopu a vyřešit případ… Devátá ř ada amerického seriálu (2008). Hrají W. Petersen, L. Fishburne, P. Guilfoyle, M. Helgenberger a další.

16:30 – Kriminálka Las Vegas IX (6)

(CSI IX) Hodný strýček Uprostřed korejské čtvrti byl zastřelen čerstvě propuštěný vězeň a matka malého chlapce, který z místa střelby zmizel. Policisté hocha najdou ve velmi zbědovaném stavu a brzy zjistí, ž e je od narození HIV pozitivní a matka na něm povolila provádět podivné pokusy… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají P. Guilfoyl, W. L. Petersen, M. Helgenberger, G. Dourdan, J. Fox a další.

17:20 – Kriminálka Las Vegas IX (7)

(CSI IX) Kdyby, třeba, možná Ve svém domě je nalezena potlučená a zastřelená žena, vedle ní leží v bezvědomí její malá dcera. Podezření padne na manžela. Údajně mohl stát za zmizením detektiva, kterého si na ně j najala bývalá manželka. Muž však policistům ukazuje, že on sám dostával výhružné dopisy… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají P. Guilfoyle, W. Petersen, M. Helgenberger, J. Fox a dalš í.

18:15 – Kriminálka Miami IX (19)

(CSI: Miami IX) V kleci Z věznice Miami West uteče zločinec a bývalý zápasník Dante Kroll. Policisté se obávají, že se chystá zabít svého někdejšího rivala Logana Sheparda, jehož výpověï ho dostala do vězen í. Má v Miami zápasit a obhajovat titul. Kroll si podle všeho opatřil plánky sportovní arény a zavraždil jednoho ze členů ochranky… Devátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2010). Hraj í D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

19:05 – Kriminálka Miami IX (20)

(CSI: Miami IX) Spolubydlící Policisté jsou přivoláni k případu ubodané studentky. Právě ji našla u bazénu její spolubydlící a kamarádka. Ta byla chvíli předtím společně s ní v bazénu, ale měla pocit, ž e je kdosi sleduje, a proto odešla pro telefon. Než se vrátila, někdo její kamarádku zavraždil… Devátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2010). Hrají D. Caruso, A. Rodrig uez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

16:30 – Kriminálka Las Vegas IX (8)

(CSI IX) Mladík a jeho ságo V podjezdu je nalezen balík s mrtvolou dívky, finalistky pěvecké soutěže. Kriminalisté udeří na producenta soutěže a na dívčina pěveckého partnera. Oba tvrdí, že nemají s její smrtí nic společného. Ale ubrus, do kterého byla mrtvá zabalena, určí další směr pátrání… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají W. Petersen, P. Guilfoyle, M. Helgenberger, E. Szmanda a další

17:20 – Kriminálka Las Vegas IX (9)

(CSI IX) 19 svisle Na těle nalezeném v koši na odpadky objeví vyšetřovatelé vlasy známého mnohonásobného vraha, který před časem zabil nejméně sedm mladých párů, za což dostal doživotí. Pokud mě l vrah spolupachatele, oběť může být jedním z nich. Grissom se tajně spojí s prestižním soudním patologem dr. Langstonem, aby mu pomohl dostat se vrahovi na stopu a vyřešit případ… Devátá ř ada amerického seriálu (2008). Hrají W. Petersen, L. Fishburne, P. Guilfoyle, M. Helgenberger a další.

18:15 – Kriminálka Miami IX (21)

(CSI: Miami IX) Hra na vraždu Tým je přivolán ke zvláštnímu případu. Údajně měl být host z baru nalezen zkrvavený nad mrtvým mužem. Po příjezdu policie ale útočník i mrtvola chybí. Pouze zakrvácený pánský záchod dokládá, že se zde něco podivného stalo… Devátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2010). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

19:05 – Kriminálka Miami IX (22)

(CSI: Miami IX) Mayday Ve chvíli, kdy Frank a Horatio eskortují posledního uprchlíka Tollera do vězení, dojde k neočekávané změně kurzu letadla. Policisté se začnou o průběh letu zajímat a rázem se ocitnou v ohrožení života. Při následné potyčce letadlo přistane a Toller stihne uprchnout… Závěr deváté řady kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2010). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

16:15 – To je vražda, napsala III (4)

(Murder, She Wrote III) Jedna bílá růže pro smrt Během návštěvy koncertu ve Washingtonu Jessica řeší politickou špionáž a vraždu… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

17:15 – To je vražda, napsala III (5)

(Murder, She Wrote III) Krvavý sendvič Jessičina neteř je hlavním podezřelým v případu vraždy jejího chlípného šéfa… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

18:10 – Kriminálka Miami X (1)

(CSI: Miami X) Protiopatření Horatio se po svém postřelení vzpamatuje právě včas, aby z potápějícího se auta osvobodil vystrašenou Natalii. Tu do kufru zavřel kumpán vraha Jacka Tollera, Randy North. Ačkoliv jsou Horatio i Natalia zran ěni, nechtějí zůstat v nemocnici a znovu se zapojí do stíhání obou zločinců… Desátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

19:05 – Kriminálka Miami X (2)

(CSI: Miami X) Nebožtík V apartmánu hotelového komplexu je nalezen mrtvý muž. Záhy se ukáže, že se živil jako gigolo. Když se Ryan díval na mrtvého zvenku, zdálo se mu, že se vedle muže vznáší klobouk. Walter přich ází s vysvětlením, že v místnosti zřejmě unikal plyn. To potvrdí i následná exploze. Vyšetřovatelé musí postupně prověřit celou řadu podezřelých… Desátá řada kanadsko-americké ho kriminálního seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

16:15 – To je vražda, napsala III (6)

(Murder, She Wrote III) Zlato mrtvých Skupina mladých lovců pokladů přichází do Cabot Cove hledat potopený poklad. Jeden z nich však skončí mrtvý… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

17:15 – To je vražda, napsala III (7)

(Murder, She Wrote III) Vražda před uzávěrkou Jessica odhaluje temnou minulost zkorumpovaného vydavatele novin… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

18:10 – Kriminálka Miami X (3)

(CSI: Miami X) Lovci tornád Ryan s Walterem zajišťují místo činu, kde došlo k vraždě mladé ženy. Situaci jim však komplikuje blížící se tornádo, při kterém je Ryan zraněn. Živel navíc zničil veškeré dů kazy, dokonce se hledá i tělo dívky. To je nakonec nalezeno v koruně stromu. Jedním z hlavních podezřelých je dívčin přítel, ale jen do chvíle, kdy je poblíž objeveno další tělo, tentokrát zraněn ého muže… Desátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

19:05 – Kriminálka Miami X (4)

(CSI: Miami X) Kdo se směje naposled Tým pátrá po unesené dívce, jejíž sestru kontaktoval samotný únosce. Zároveň jí předal jméno muže, který zemřel již v roce 1948. U jeho hrobu pak vyšetřovatelé najdou tělo jiné mrtv é ženy. Živila se prostitucí, stejně jako unesená dívka, proto vyšetřovatelé začnou pátrat mezi jejich klienty… Desátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

16:20 – To je vražda, napsala III (8)

(Murder, She Wrote III) Detektiv Magnum na tenkém ledě Během dovolené na Havaji Jessica přichází na pomoc Magnumovi, který je obviněn ze dvou vražd… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

17:20 – To je vražda, napsala III (9)

(Murder, She Wrote III) Nekrolog pro televizní hvězdu Když je zavražděna otravná televizní osobnost, je na Jessice, aby odhalila vraha… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

18:15 – Kriminálka Miami X (5)

(CSI: Miami X) Smrtící výčitky U domu mexické šerifky Anity Torresové dojde k explozi vozu, ve kterém zahyne její přítel. Žena se domnívá, že jí a její rodině hrozí ze strany drogových kartelů smrtelné nebezpečí a vydá se společně se svým bratrem Carlosem za Horatiem s prosbou o pomoc. Je přesvědčena, že za útokem je Mala Noche a muž, jenž zabil Horatiovu ženu, Memmo Fiero… Desátá řada kanadsko-amerického kriminální ho seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

19:10 – Kriminálka Miami X (6)

(CSI: Miami X) Kousnutí z lásky V téměř opuštěném domě je nalezena mrtvá dívka. Oběť má na krku rány po kousnutí. Vše působí dojmem, že jde o dílo upíra. Možnou příčinou její smrti by mohla bý t otrava jedovatou rostlinou a podezření padá na místního zahradníka. Jenže nalezený dopis přivede policisty k autorce upířích příběhů… Desátá řada kanadsko-amerického kriminálního seri álu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

16:15 – To je vražda, napsala III (10)

(Murder, She Wrote III) Vražda na jevišti Zahajovací večer k uvedení divadelní komedie se dvěma slavnými hvězdami přináší smrt a drama… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

17:15 – To je vražda, napsala III (11)

(Murder, She Wrote III) Noc bezhlavého jezdce Dorian, plachý zamilovaný básník, který se stal obětí posměchu ?bezhlavého jezdce?, se stává hlavním podezřelým z vraždy, když je mrtvé tělo jeho trýznitele nalezeno bez hlavy… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

18:10 – Kriminálka Las Vegas IX (10)

(CSI IX) Ještě jedna Pokračuje pátrání po vrahovi, který se rozhodl navázat na to, kde přestal uvězněný sériový vrah Haskell. Grissomova služba u kriminálky končí, tento poslední případ chce ale dotá hnout do konce. I když se nakonec podaří zjistit, kdo je oním novým vrahem, nedaří se vypátrat, kde se právě nachází. Ví se jen, že je někde se svou poslední obětí. Ta je dosud naživu, čas se j í ale krátí… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají W. Petersen, L. Fishburne, P. Guilfoyle, M. Helgenberger a další.

19:05 – Kriminálka Las Vegas IX (11)

(CSI IX) Temná šichta Na oddělení nastoupí nový kolega a první případ, který má řešit, je loupež. Ve chvíli, kdy vyšetřovatelé přijíždějí na místo činu, ozve se ohlušující rána a v dá li se objeví záblesk a následný sloup kouře… Devátá řada amerického seriálu (2008). Hrají P. Guilfoyl, W. L. Petersen. M. Helgenberger, G. Dourdan, J. Fox a další.

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Úterý – 20:00
Středa – 20:00
Čtvrtek – 20:00
Pátek – 20:00
Sobota – 20:00

20:00 – Myšlenky zločince VII (15)

(Criminal Minds VII) Speciální tým FBI odlétá do San Bernardina v Kalifornii, kde došlo už dvakrát k vyvraždění celé rodiny. Na místě zůstali i zastřelení pachatelé, kteří pocházeli z chudší č tvrti. Jeden byl členem gangu, druhý naopak vzorným studentem. Něco tady nehraje… Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

20:50 – Myšlenky zločince VII (16)

(Criminal Minds VII) Atlantská pobočka FBI řeší případ sériového vraha, který zabíjí prostitutky. Speciální tým Aarona Hotchnera je požádán o pomoc s profilováním. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

21:40 – Myšlenky zločince VII (17)

(Criminal Minds VII) Speciální tým FBI řeší vraždy manželských párů. Profilováním se odhalí, že vrahem je žena. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

22:35 – Médium III (15)

Chlapec odvedle Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:25 – Z pamětí Sherlocka Holmese (2)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Umírající detektiv Sherlocka Holmese vyhledá mladá dáma Adelaide, která chce pomoci svému muži, finančníkovi Victorovi, co je silně závislý na opiu. Holmes je pozván k nim na večeři, kde ale Victor zkolabuje a na místě skoná… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

00:25 – Myšlenky zločince VII (15)

(Criminal Minds VII) Speciální tým FBI odlétá do San Bernardina v Kalifornii, kde došlo už dvakrát k vyvraždění celé rodiny. Na místě zůstali i zastřelení pachatelé, kteří pocházeli z chudší č tvrti. Jeden byl členem gangu, druhý naopak vzorným studentem. Něco tady nehraje… Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

01:05 – Myšlenky zločince VII (16)

(Criminal Minds VII) Atlantská pobočka FBI řeší případ sériového vraha, který zabíjí prostitutky. Speciální tým Aarona Hotchnera je požádán o pomoc s profilováním. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

01:45 – Myšlenky zločince VII (17)

(Criminal Minds VII) Speciální tým FBI řeší vraždy manželských párů. Profilováním se odhalí, že vrahem je žena. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

02:25 – Médium III (15)

Chlapec odvedle Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:05 – Z pamětí Sherlocka Holmese (1)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Dům U tří štítů Sherlocku Holmesovi přijde do jeho bytu vyhrožovat boxer Steve Dixie, jehož poslal jistý Barney Stockdale, a radí mu, aby se držel dále od domu staré paní Maberlyové, která detektiva požádala o pomoc. Po nedá vné smrti jejího vnuka k ní domů přišel licitátor a odhadce s nabídkou od vážného zájemce ohledně koupi jejího domu. Z pochopitelných důvodů odmítla a Holmesovi je jasné, že je v domě ně co, po čem touží Stockdaleova banda… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

03:55 – Víkend

Příběhy štěstí, proher a objevů

04:25 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

05:05 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:45 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – To je vražda, napsala III (4)

(Murder, She Wrote III) Jedna bílá růže pro smrt Během návštěvy koncertu ve Washingtonu Jessica řeší politickou špionáž a vraždu… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

20:55 – To je vražda, napsala III (5)

(Murder, She Wrote III) Krvavý sendvič Jessičina neteř je hlavním podezřelým v případu vraždy jejího chlípného šéfa… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

21:50 – Beze stopy VII (14)

(Without a Trace VII) Přátelé a sousedé Zmizí Julie a její sousedka Cate. Svědkové viděli šedou dodávku, ale nikdo se k únosu nepřihlásil. Vyšetřování probíhá podle zaběhlých stereotypů, ale ukáže se, že ani jeden z manž elů nepřichází jako pachatel v úvahu. Po pár hodinách je na lesní cestě nalezena postřelená Julie… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

22:40 – Médium III (16)

Záhadná posedlost Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:30 – Z pamětí Sherlocka Holmese (3)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Zlatý skřipec Mladý asistent profesora Corama byl nalezen mrtev v domě svého zaměstnavatele s tržnou ránou na krku. Poslední slova umírajícího zněla: „Profesor. Byla to ona“. Sherlocka stopy vedou ke spolku sufražetek, bojují cích za politická práva žen… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

00:30 – To je vražda, napsala III (4)

(Murder, She Wrote III) Jedna bílá růže pro smrt Během návštěvy koncertu ve Washingtonu Jessica řeší politickou špionáž a vraždu… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

01:20 – To je vražda, napsala III (5)

(Murder, She Wrote III) Krvavý sendvič Jessičina neteř je hlavním podezřelým v případu vraždy jejího chlípného šéfa… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

02:05 – Beze stopy VII (14)

(Without a Trace VII) Přátelé a sousedé Zmizí Julie a její sousedka Cate. Svědkové viděli šedou dodávku, ale nikdo se k únosu nepřihlásil. Vyšetřování probíhá podle zaběhlých stereotypů, ale ukáže se, že ani jeden z manž elů nepřichází jako pachatel v úvahu. Po pár hodinách je na lesní cestě nalezena postřelená Julie… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptis te, P. Montgomery, E. Murciano a další.

02:45 – Médium III (16)

Záhadná posedlost Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:25 – Z pamětí Sherlocka Holmese (2)

Umírající detektiv Sherlocka Holmese vyhledá mladá dáma Adelaide, která chce pomoci svému muži, finančníkovi Victorovi, co je silně závislý na opiu. Holmes je pozván k nim na večeři, kde ale Victor zkolabuje a na místě skoná… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

04:15 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:30 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – To je vražda, napsala III (6)

(Murder, She Wrote III) Zlato mrtvých Skupina mladých lovců pokladů přichází do Cabot Cove hledat potopený poklad. Jeden z nich však skončí mrtvý… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

20:55 – To je vražda, napsala III (7)

(Murder, She Wrote III) Vražda před uzávěrkou Jessica odhaluje temnou minulost zkorumpovaného vydavatele novin… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

21:50 – Beze stopy VII (15)

(Without a Trace VII) Chameleon Policisté pátrají po studentu Jackovi, který zmizel ze své party. Byl velmi oblíbený a jeho spolubydlící Tim tvrdí, že mu pomohl zbavit se depresí. Jenže policisté zjistí, že Jack není tí m, za koho se vydává. Navíc se zapletl se zločinci, kteří ho nutí, aby je ošetřoval… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

22:45 – Médium III (17)

Joeovo odpoledne Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:35 – Z pamětí Sherlocka Holmese (4)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Rudý kruh Za detektivem Holmesem přichází bytná paní Warrenová, neboť je znepokojena svým nájemníkem, který již deset dní nevyšel ze svého bytu. Holmes si vzpomene, že kdysi řešil případ jejího b ývalého podnájemníka Firmaniho, uprchlíka z Neapole. Když je vzápětí nato Firmani zavražděn a také je unesen manžel paní Warrenové, Holmes začne mít podezření, že Černý Gorgiano – krvela čný vrah a vůdce tajemného Rudého kruhu, je v Londýně a hodlá si s někým vyřídit účty… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

00:40 – To je vražda, napsala III (6)

(Murder, She Wrote III) Zlato mrtvých Skupina mladých lovců pokladů přichází do Cabot Cove hledat potopený poklad. Jeden z nich však skončí mrtvý… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

01:25 – To je vražda, napsala III (7)

(Murder, She Wrote III) Vražda před uzávěrkou Jessica odhaluje temnou minulost zkorumpovaného vydavatele novin… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

02:10 – Beze stopy VII (15)

(Without a Trace VII) Chameleon Policisté pátrají po studentu Jackovi, který zmizel ze své party. Byl velmi oblíbený a jeho spolubydlící Tim tvrdí, že mu pomohl zbavit se depresí. Jenže policisté zjistí, že Jack není tí m, za koho se vydává. Navíc se zapletl se zločinci, kteří ho nutí, aby je ošetřoval… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

02:50 – Médium III (17)

Joeovo odpoledne Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:30 – Z pamětí Sherlocka Holmese (3)

Zlatý skřipec Mladý asistent profesora Corama byl nalezen mrtev v domě svého zaměstnavatele s tržnou ránou na krku. Poslední slova umírajícího zněla: „Profesor. Byla to ona“. Sherlocka stopy vedou ke spolku sufražetek, bojují cích za politická práva žen… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

04:20 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:35 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – To je vražda, napsala III (8)

(Murder, She Wrote III) Detektiv Magnum na tenkém ledě Během dovolené na Havaji Jessica přichází na pomoc Magnumovi, který je obviněn ze dvou vražd… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

20:55 – To je vražda, napsala III (9)

(Murder, She Wrote III) Nekrolog pro televizní hvězdu Když je zavražděna otravná televizní osobnost, je na Jessice, aby odhalila vraha… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

21:50 – Beze stopy VII (16)

(Without a Trace VII) Kostlivec ve skříni Z tělocvičny klubu, kde se učí ženy sebeobraně, zmizí matka s tříměsíčním synem. Zprvu vše vypadá, že jejich únos zorganizoval manžel Jonah. Pod tíhou okolností se Jonah přizná k dá vné loupeži, za kterou si jeho tehdejší kumpán Brody odseděl pět let. Teï se vrátil a začal Jonaha vydírat… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

22:45 – Médium III (18)

Senzibil na telefonu Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:35 – Z pamětí Sherlocka Holmese (5)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Mazarinův drahokam Z muzea je ukraden Mazarinův drahokam – kámen nepředstavitelné ceny, který měl být navrácen Francii. Holmes odjel na několik týdnů pryč, tak musí spolu s Watsonem řešit pří pad jeho bratr Mycroft… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

00:40 – To je vražda, napsala III (8)

(Murder, She Wrote III) Detektiv Magnum na tenkém ledě Během dovolené na Havaji Jessica přichází na pomoc Magnumovi, který je obviněn ze dvou vražd… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

01:25 – To je vražda, napsala III (9)

(Murder, She Wrote III) Nekrolog pro televizní hvězdu Když je zavražděna otravná televizní osobnost, je na Jessice, aby odhalila vraha… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

02:10 – Beze stopy VII (16)

(Without a Trace VII) Kostlivec ve skříni Z tělocvičny klubu, kde se učí ženy sebeobraně, zmizí matka s tříměsíčním synem. Zprvu vše vypadá, že jejich únos zorganizoval manžel Jonah. Pod tíhou okolností se Jonah přizná k dá vné loupeži, za kterou si jeho tehdejší kumpán Brody odseděl pět let. Teï se vrátil a začal Jonaha vydírat… Americký kriminální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

02:50 – Médium III (18)

Senzibil na telefonu Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:30 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

04:10 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:25 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – To je vražda, napsala III (10)

(Murder, She Wrote III) Vražda na jevišti Zahajovací večer k uvedení divadelní komedie se dvěma slavnými hvězdami přináší smrt a drama… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

20:55 – To je vražda, napsala III (11)

(Murder, She Wrote III) Noc bezhlavého jezdce Dorian, plachý zamilovaný básník, který se stal obětí posměchu ?bezhlavého jezdce?, se stává hlavním podezřelým z vraždy, když je mrtvé tělo jeho trýznitele nalezeno bez hlavy… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

21:50 – Beze stopy VII (17)

(Without a Trace VII) Výběr poroty Policisté vyšetřují zmizení pracovníka advokátní kanceláře Zacka Portera. Mladík pracoval na případu velké chemické firmy a tak padá podezření, že někdo z žalobců stojí za jeho zmizením. Zackova kolegyně několik okamžiků před jeho zmizením byla svědkem toho, jak jakási mladá žena předala Zackovi obálku. Brzy se zjistí, že v obálce byla nábojnice… Americký krimin ální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

22:45 – Médium III (19)

Když mě nemá kdo chránit Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:40 – Z pamětí Sherlocka Holmese (6)

(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Lepenková krabice Jsou Vánoce, a přestože to jsou svátky klidu a míru, tak v Londýně řádí vykradač hrobů. Sherlocka Holmese v tento čas přichází Susan Cushingová žádat o pomoc s hledáním své zmizelé mladší sestry Mary. Holmes ji nejprve odkáže na Oddělení pohřešovaných osob, když se ale po Štědrém večeru dozví, že pod stromečkem nalezla zabalený pár lidských uší v soli, př estane zmizení Mary brát na lehkou váhu… Britský detektivní seriál (1994). Hrají J. Brett, E. Hardwicke, R. Williams, C. Auger, G. Cady, B. Pullen, C. Blakiston, M. Ellis, P. Wyngarde a další.

00:40 – To je vražda, napsala III (10)

(Murder, She Wrote III) Vražda na jevišti Zahajovací večer k uvedení divadelní komedie se dvěma slavnými hvězdami přináší smrt a drama… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

01:25 – To je vražda, napsala III (11)

(Murder, She Wrote III) Noc bezhlavého jezdce Dorian, plachý zamilovaný básník, který se stal obětí posměchu ?bezhlavého jezdce?, se stává hlavním podezřelým z vraždy, když je mrtvé tělo jeho trýznitele nalezeno bez hlavy… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

02:10 – Beze stopy VII (17)

(Without a Trace VII) Výběr poroty Policisté vyšetřují zmizení pracovníka advokátní kanceláře Zacka Portera. Mladík pracoval na případu velké chemické firmy a tak padá podezření, že někdo z žalobců stojí za jeho zmizením. Zackova kolegyně několik okamžiků před jeho zmizením byla svědkem toho, jak jakási mladá žena předala Zackovi obálku. Brzy se zjistí, že v obálce byla nábojnice… Americký krimin ální seriál (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

02:50 – Médium III (19)

Když mě nemá kdo chránit Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:35 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

04:15 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:30 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – To je vražda, napsala III (12)

(Murder, She Wrote III) Mrtvý letěl první třídou Během letu do Londýna dojde k vraždě a ztratí se vzácný náhrdelník… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

20:55 – To je vražda, napsala III (13)

(Murder, She Wrote III) Špatné spojení Během bouře přeskakuje telefonní linka a Jessica nemůže nikoho přesvědčit, že to, co v telefonu slyšela, bylo skutečně vražedné spiknutí… Třetí řada amerického seriá lu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

21:55 – Beze stopy VII (18)

(Without a Trace VII) Světlo na konci tunelu Policisté vyšetřují zmizení mladého psychologa Justina. Brzy zjistí, že má bratra Matthewa, který si odpykává trest za znásilnění několika žen. Zdá se, že se Justin snažil doká zat bratrovu nevinu, a zaplatil to rozchodem s přítelkyní Monikou. Jenže policisté dojdou ke zjištění, že Matthew nebyl útočníkem a sedí ve vězení neprávem… Americký kriminální seriá l (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

22:45 – Médium III (20)

Hlava za hlavou 1. část Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:40 – Zločiny v zahradách (1)

(Rosemary and Thyme) Díky bohu za stromy Dendroložka Rosemary Boxerová právě dostala zakázku zachránit nemocnou alej v sídle bohatého Daniela Kellawaye. Sám Daniel trpí jakýmsi záhadným kožním onemocněním, které ho upoutalo na lůž ko. Rosemary se ubytuje v místním hotelu, kde se vzápětí seznámí s nešťastnou Laurou Thymeovou, od které utekl manžel a Lauřin příbuzný Sam právě zahynul při autonehodě. Obě ženy spojí touha zjistit, proč Sam zemřel a jaké má jeho smrt spojení s nemocným Danielem. Britský detektivní seriál (2003). Hrají F. Kendal, P. Ferris a další.

00:40 – To je vražda, napsala III (12)

(Murder, She Wrote III) Mrtvý letěl první třídou Během letu do Londýna dojde k vraždě a ztratí se vzácný náhrdelník… Třetí řada amerického seriálu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

01:25 – To je vražda, napsala III (13)

(Murder, She Wrote III) Špatné spojení Během bouře přeskakuje telefonní linka a Jessica nemůže nikoho přesvědčit, že to, co v telefonu slyšela, bylo skutečně vražedné spiknutí… Třetí řada amerického seriá lu s Angelou Lansbury v hlavní roli (1986)

02:10 – Beze stopy VII (18)

(Without a Trace VII) Světlo na konci tunelu Policisté vyšetřují zmizení mladého psychologa Justina. Brzy zjistí, že má bratra Matthewa, který si odpykává trest za znásilnění několika žen. Zdá se, že se Justin snažil doká zat bratrovu nevinu, a zaplatil to rozchodem s přítelkyní Monikou. Jenže policisté dojdou ke zjištění, že Matthew nebyl útočníkem a sedí ve vězení neprávem… Americký kriminální seriá l (2008). Hrají A. LaPaglia, E. Close, M. Jean-Baptiste, P. Montgomery, E. Murciano a další.

02:50 – Médium III (20)

Hlava za hlavou 1. část Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:30 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

04:15 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

04:50 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)

20:00 – Myšlenky zločince VII (18)

(Criminal Minds VII) Speciální tým odlétá do Arizony, kde byl nalezen týraný chlapec. Někdo ho držel v řetězech. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

20:50 – Myšlenky zločince VII (19)

(Criminal Minds VII) V Oregonu byla nalezena zavražděná žena oblečená v šatech ze šestnáctého století. Speciální tým FBI se okamžitě pouští do vyšetřování. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

21:45 – Myšlenky zločince VII (20)

(Criminal Minds VII) Tým Aarona Hotchnera otevírá starý případ, který se týká dávného zmizení jedné dívky. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

22:40 – Médium III (21)

Hlava za hlavou 2. část Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

23:30 – Zločiny v zahradách (2)

(Rosemary and Thyme) Tak zhynou všichni nepřátelé Práce na obnově zahrad venkovského sídla jsou přerušeny, když jsou na místě nalezeny dvě kostry… Britský detektivní seriál (2003). Hrají F. Kendal, P. Ferris a další.

00:30 – Myšlenky zločince VII (18)

(Criminal Minds VII) Speciální tým odlétá do Arizony, kde byl nalezen týraný chlapec. Někdo ho držel v řetězech. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

01:15 – Myšlenky zločince VII (19)

(Criminal Minds VII) V Oregonu byla nalezena zavražděná žena oblečená v šatech ze šestnáctého století. Speciální tým FBI se okamžitě pouští do vyšetřování. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness, Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

01:55 – Myšlenky zločince VII (20)

(Criminal Minds VII) Tým Aarona Hotchnera otevírá starý případ, který se týká dávného zmizení jedné dívky. Americký krimiseriál (2011). Hrají J. Mantegna, P. Brewster, Sh. Moore, M. Gray Gubler, A. J. Cook, K. Vangsness , Th. Gibson, S. Murphy, I. Hofmann, D. Bennett a další.

02:35 – Médium III (21)

Hlava za hlavou 2. část Žena v domácnosti a matka z předměstí Allison DuBoisová může prostřednictvím svých snů a náhodných vizí mluvit s mrtvými lidmi a sledovat události minulé i budoucí. Tyto mimořádné schopnosti využívá při vyšetřování kriminálních zločinů, se kterým pomáhá vrchnímu státnímu zástupci. Někdy však záhadné předtuchy nemusejí znamenat to, co zpočátku nazna čují… Třetí řada amerického kriminálního seriálu (2007). Hrají P. Arquette, M. Sandoval, D. Cubitt, S. Vassilieva, M. Lark, J. Weber, A. Coppola, J. Frain, R. Perkins, H. Colemana další.

03:20 – Koření

Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojïte se dívat…

03:35 – Na lovu

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.

04:20 – Co na to Češi

Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019).

05:00 – Riskuj!

Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)