Tv Program Nova na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den
Dnes
Zítra

05:50 – Bernieho dobrodružství

(The Adventures of Bernie) Bernie je ztracen na dně oceánu, v tomto nepřátelském prostředí se geniální vynálezce neúnavně snaží vrátit na svůj ostrov a znovu se spojit se Zigem. Francouzský animovaný seriál (2021)

05:55 – Zig a Sharko III

(Zig and Sharko III) Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

06:10 – Looney Tunes: Nové příběhy (2, 3)

(New Looney Tunes) Zdánlivě bezbranný, avšak velmi vychytralý králíček Bugs Bunny vyjde takřka vždy z jakékoliv nepříjemné situace vítězně… Americký animovaný seriál (2015)

07:00 – Scooby-Doo (4, 5)

(The Scooby-Doo Show) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde může, ale svým kamarádům vždy pomůže všechny záhady vyřešit. Americký animovaný seriál (1976)

07:55 – Víkendová Snídaně

Vstaňte i o víkendu s TV Nova. Dopoledne plné zajímavostí, zpravodajství ale i hudby a zábavy. Uvařte si společně s hvězdnými kuchaři oběd nebo získejte inspiraci na výlet. To vše v živém vys ílání, které vám pomůže nastartovat sobotní dopoledne.

11:40 – Výměna manželek X

Jak si poradí excentrická Marie s nemluvným partnerem a domácností plnou kočičích chlupů? Dokáže se Lucka začlenit do rodiny se třemi dětmi a dvěma psy? Úspěšná reality show, ve které si dv ě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! (2018)

05:50 – Bernieho dobrodružství

(The Adventures of Bernie) Bernie je ztracen na dně oceánu, v tomto nepřátelském prostředí se geniální vynálezce neúnavně snaží vrátit na svůj ostrov a znovu se spojit se Zigem. Francouzský animovaný seriál (2021)

05:55 – Zig a Sharko III

(Zig and Sharko III) Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

06:10 – Looney Tunes: Nové příběhy (4, 5)

(New Looney Tunes) Zdánlivě bezbranný, avšak velmi vychytralý králíček Bugs Bunny vyjde takřka vždy z jakékoliv nepříjemné situace vítězně… Americký animovaný seriál (2015)

07:00 – Scooby-Doo (6, 7)

(The Scooby-Doo Show) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde může, ale svým kamarádům vždy pomůže všechny záhady vyřešit. Americký animovaný seriál (1976)

07:55 – Víkendová Snídaně

Vstaňte i o víkendu s TV Nova. Dopoledne plné zajímavostí, zpravodajství ale i hudby a zábavy. Uvařte si společně s hvězdnými kuchaři oběd nebo získejte inspiraci na výlet. To vše v živém vys ílání, které vám pomůže nastartovat nedělní dopoledne.

11:55 – Jménem krále

Aby dopadl vraha, musí nasadit vlastní život… Karel Roden v roli Oldřicha z Chlumu odjíždí z pověření svého panovníka na hrad Vartemberk. Cestou na zásnuby, jež mají usmířit dva znesvářené rody, nalezne se svými pomocníky mrtvolu přepadeného a oloupeného kupce. V noci po slavnostní hostině je pak zavražděn Markvart z Vartemberka. Ale není to poslední mrtvý… Český historický film (2009). Dá le hrají K. Issová, J. Kanyza, L. Vaculík, M. Hrubešová, M. Štěpánek, D. Prachař, J. Dolanský, D. Matásek, S. Rašilov a další. Režie P. Nikolaev (74 min)

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
– 12:00
– 12:00
– 12:00
– 12:00
– 12:00

13:00 – Cesta na Hrad: Rozhodnutí

Prezidentské volby jsou u konce. Kdo zvítězí, kdo bude příštím českým prezidentem? Buïte u toho jako první. Nejrozsáhlejší volební vysílání z prezidentských voleb v historii TV Nova. Živ ě z volebních štábů i volebních místností, kde se budou pod dohledem kamer počítat hlasy. Exkluzivní hosté ve studiu TV Nova, pohled do jednotlivých volebních okrsků nebo jedinečná 3D grafika pří mo od Pražského hradu. Volební studio v moderním kabátu 21. století. Moderují společně živě Rey Koranteng a Bára Divišová. (Premiéra)

13:30 – Hněv Titánů

(Wrath of the Titans) Perseus si užívá zaslouženého válečného odpočinku a živí se jako rybář. Mezitím se ovšem rozpoutává boj o moc mezi Titány v čele s pánem času Kronosem a olympskými bohy v č ele s Diem. Síla Titánů je stále větší, ale Diovi jeho božská moc dochází. Perseus vyslyší volání spravedlnosti a vydává se na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí , aby osvobodil Dia, přemohl Titány a zachránil tak celé lidstvo… Americko-španělský film (2012). Hrají S. Worthington, L. Neeson, É. Ramírez, D. Huston, T. Kebbell, R. Pike, R. Fiennes a další. Rež ie J. Liebesman (87 min)

15:25 – Rozpoutané peklo

(Dante´s Peak) Do idylického městečka Dante´s Peak na úpatí již dlouhou dobu nečinné sopky přijíždí zkušený vulkanolog Pierce Brosnan a zjistí, že se sopkou něco není v pořádku. Marně se snaží přesvědčit svého šéfa o evakuaci celého města. Americký film (1997). Dále hrají L. Hamilton, Ch. Hallahan, J. R. Smith, J. Foley a další. Režie R. Donaldson (97 min)

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
– 16:00
– 16:00
– 16:00
– 16:00
– 16:00

17:00 – Greenland: Poslední úkryt

(Greenland) Gerard Butler s manželkou a malým synem se vydávají na útěk před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Pokud chtějí přežít, musí najít poslední úkryt před smrtící apokalypsou… Americko-britský akční film (2020). Dále hrají M. Baccarin, D. Denman, R. Dale Floyd, S. Glenn, D. Denman, H. Davis, H. McCallany, A. Bachelor, M. Dungey a další. Režie R. R. Waugh (110 min)

19:30 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

17:30 – Deník Bridget Jones

(Bridget Jones´s Diary) Bridget Jones je trochu kulatější „třicítka“ a má zdánlivě jednoduchá a splnitelná předsevzetí – shodit nějaké kilo a najít opravdový vztah. Nový rok, deník a její optimizmus jí ale přin ášejí jednu pohromu za druhou. Zamilovala se do svého šéfa Daniela, aby časem zjistila, že je pro něj jenom „bokovka“. Dala výpověï, vrhla se na kariéru televizní moderátorky, což není jen profese o ú směvu a úspěchu. Jenže pak se v jejím životě stane něco, s čím skutečně nepočítala… Britsko-francouzská romantická komedie (2001). Hrají R. Zellweger, H. Grant, C. Firth, G. Jones a další. Rež ie S. Maguire (91 min)

19:30 – Televizní noviny

Sportovní noviny, Počasí

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
– 20:00
– 20:00
– 20:00
– 20:00
– 20:00

20:20 – Šifra mistra Leonarda

(The Da Vinci Code) Proslulý symbolog Tom Hanks je přivolán do Louvru k vraždě místního správce, který za sebou zanechal spoustu mystických stop a symbolů. S pomocí policejní kryptoložky Audrey Tautou začíná odkrý vat sérii ohromujících tajemství ukrytých v dílech Leonarda da Vinciho, která neomylně vedou k pradávné organizaci. Ta střeží dva tisíce let staré tajemství… Americký thriller (2006). Dále hrají J. Reno, I. McKellen, A. Molina, P. Bettany, J. Prochnow a další. Režie R. Howard (136 min)

23:20 – Rallye smrti *

(Death Race) Bývalý slavný automobilový závodník Frank se dostal do basy za vraždu, kterou nespáchal. Bezskrupulózní ředitelka věznice mu nabídne lákavý úkol. Ukrytý v děsivé masce by měl dublovat legend árního závodníka Frankensteina v populární Rallye smrti. Stačí vyhrát jeden závod, a Frank se vrátí na svobodu. Bude ale muset dokázat víc, než jen točit volantem a šlapat na plyn. Bude muset zabí jet… Akční film v koprodukci Německo, USA, Velká Británie (2008). Hrají J. Statham, J. Allen, I. McShane, T. Gibson, N. Martinez, M. Ryan a další. Režie Paul W. S. Anderson (101 min)

01:35 – Terminator Salvation

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl osudem určen k tomu, aby vedl lidský odpor vůč i Skynetu a jeho armádě Terminátorů, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Budoucnost, na kterou byl Conner připravován, se změní v okamžiku, kdy se seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jeho ž poslední vzpomínka je vlastní smrt… Americký akční film (2009). Hrají Ch. Bale, A. Yelchin, M. Bloodgood, S. Worthington, Common, B. D. Howard, H. B. Carter a další. Režie McG (103 min)

03:20 – Novashopping

03:50 – Život ve hvězdách

Pořad plný exkluzivních reportáží nejen z českého showbyznysu. Vystoupejte s námi ke hvězdám. Moderuje Gábina Partyšová

04:20 – Mise nový domov II

Život Romana a jeho okolí připomíná děj filmu Pošli to dál. 22letý Roman před nějakou dobou utekl z domova a jeho kamarád Lukáš mu nabídl, že u nich může bydlet. Letos na jaře se vš e zamotalo ještě více, Romanovi zavolala sociálka, že si k sobě musí vzít své 3 sourozence, nebo skončí v dětském domově. Roman navzdory svému věku děti přijal. Jenže nyní už Roman svů j byt má a pomoci s jeho rekonstrukcí dorazí Tereza Pergnerová se svým týmem. A nejen to. Aby byla Mise úplná, chce Romanovi splnit přání. Jenže ten nechce nic pro sebe.

05:20 – Novashopping

20:00 – Cesta na Hrad

Rozhovor s vítězem prezidentské volby. Jaká bude budoucnost prezidentského úřadu? Živě se bude ptát Rey Koranteng. (Premiéra)

20:30 – Odznak Vysočina (4) AD

Vlčí kraj Chovatele vlků zabije jeho vlastní smečka – tak to alespoň na první pohled vypadá. Vlci utekli a úkolem Skálové a jejího týmu bude předejít tomu, aby je lidé začali lovit. Nejnadšenější m lovcem je Bachův otec, se kterým nemá dobrý vztah. Brzy se navíc ukáže, že vlci byli jen zástěrkou pro vraždu – podaří se policistům ochránit vlky a najít vraha? Původní český kriminální seriál (2022). Hrají M. Hilmerová, S. Zmrzlá, M. Hofmann, P. Děrgel, M. Suchánek, M. Jindrová, P. Soukup, L. Žáčková, O. Nosálek, A. Nosálková, M. Kubačák, L. Noha, M. Zavičár, J. Holý. Rež ie P. Soukup

21:40 – Kriminálka Anděl II (2) AD

Lidská skládačka Části mužského těla, které byly nalezeny na různých místech Prahy, zavedly detektivy do azylového domu plného žen, které by si rády vyřídily účty s bývalými partnery, kteří jim ztrp čují život. Vraždila některá z nich? Nebo části lidské skládačky patří jinému zámožnému muži, jenž opustil manželku bez rozloučení? Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010). Hrají M. Stropnický, D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, L. Frej, M. Mejzlík, P. Tomicová, P. Hřebíčková, K. Cibulková, H. Igonda – Ševčíková, M. Holubcová , L. Krobotová, A. Elsnerová a další. Režie D. Wlodarzyk

22:50 – Střepiny

Nazýváme věci pravými jmény (Premiéra)

23:25 – Street Kings *

(Street Kings) Neústupný policista Keanu Reeves je oporou losangeleské policie, ale pak se stane něco, co zcela otřese jeho pozicí i životem. Když je zavražděn jeho parťák, vynoří se důkazy, které ze zločinu usv ědčují právě jeho. Policista pochopí, že jeho vlastní život je v nebezpečí, nemůže nikomu důvěřovat a musí bojovat proti všem… Americký film (2008). Dále hrají F. Whitaker, H. Laurie, Ch. Evans, Cedric the Entertainer, J. Mohr, T. Crews, N. Harris a další. Režie D. Ayer (99 min)

01:40 – Hněv Titánů

(Wrath of the Titans) Perseus si užívá zaslouženého válečného odpočinku a živí se jako rybář. Mezitím se ovšem rozpoutává boj o moc mezi Titány v čele s pánem času Kronosem a olympskými bohy v č ele s Diem. Síla Titánů je stále větší, ale Diovi jeho božská moc dochází. Perseus vyslyší volání spravedlnosti a vydává se na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí , aby osvobodil Dia, přemohl Titány a zachránil tak celé lidstvo… Americko-španělský film (2012). Hrají S. Worthington, L. Neeson, É. Ramírez, D. Huston, T. Kebbell, R. Pike, R. Fiennes a další. Rež ie J. Liebesman (87 min)

03:05 – Novashopping

03:40 – Kriminálka Miami IV *

(CSI: Miami IV) Přibitý V rozestavěné části domu je nalezena žena zastřelená pomocí nastřelovací pistole na hřebíky. Zprvu vše nasvědčuje, že šlo o vraždu v afektu, a že vrahem byl manžel. Jenž e ten, jak se zjistí, měl alibi. Tým kriminalistů z Miami pod vedením Davida Carusa je často postaven před zdánlivě neřešitelný úkol… Epizoda z amerického krimi seriálu (2005). Dále hrají K. Alexander, E. Procter, A. Rodriguez, S. Milos a další.

04:25 – Utajený šéf I

Toi Toi Petr Benáčan je jedním z ředitelů české pobočky firmy Toi Toi. Na týden opustí voňavé korporátní kanceláře a pustí se do boje s těžko představitelným pachem a špínou mobilní ch toalet. Chce zjistit, jestli se zaměstnanci firmy dostatečně dobře starají o naše intimní záležitosti. Neopustí jej humor na této ne zrovna vábné cestě?

05:20 – Novashopping