TV Relax lehce mění svou skladbu

Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. Přesto o něm však můžeme mluvit jako o televizním kanálu, který už je na obrazovkách přece jenom nějakou dobu. Daná konkrétní doba je 5 let a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by se měl stahovat. Právě naopak. V souvislosti s podzimem totiž televize ukazuje, že chce lehce změnit svou celkovou programovou skladbu.

Přichází nová show s názvem Top relax

Pokud jde o hlavní novinku, tak to bude pořad, který ponese název Top relax. Jedná se o takzvanou quick show. Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, je to celkem jednoduché. Dnes se jedná o poměrně zajímavý formát i na jiných obrazovkách. Jde o sled rychlých zpráv a reportáží z řady oblastí denního života. Jde tedy o pořad čistě automatický, který bude každý den trvat jednu hodinu. Cílem je dodat sledujícím informace do praktického života, stejně jako jim přinést mnoho zajímavých zpráv. Pokud jste již něco podobného viděli v létě, tak máte pravdu. To Top relax daný formát testovala a přidělila mu pracovní název Střípky.

Chystá se inovace pořadů Pohodové zprávy a To nej z regionů

Jak už plyne ze sotného označení daných pořadů, tak jde o téma založené na zpravodajství. Jde tedy o programové bloky, které jsou spojeny s mezinárodním a také s lokálním zpravodajstvím. Oba pořady mají přinést několik novinek, které mají zpravodajství zatraktivnit a které by tak měly přinést i více diváků. Unikátem bude, že bude výrazně potlačen trend negativních zpráv, který je patrný u konkurence.

Cílení více na ženy

Změna směru má být spojena také s nový grafickým i hudebním podtextem, který bude celo televizi charakterizovat. Nemá chybět ani zcela nové motto, které nese jednoduché sdělení: Pohodová televize. Pokud jde  cílení, tak i tady má televize jasno v tom, kdo má být hlavním divákem. Cílit má primárně na ženy. To budou potvrzovat i pořady, jako je Esmeralda, Stefanie, Labyrinty vášně, nebo také Dámská jízda s Heidi Janků.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019