TV Relax lehce mění svou skladbu

Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. Přesto o něm však můžeme mluvit jako o televizním kanálu, který už je na obrazovkách přece jenom nějakou dobu. Daná konkrétní doba je 5 let a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by se měl stahovat. Právě naopak. V souvislosti s podzimem totiž televize ukazuje, že chce lehce změnit svou celkovou programovou skladbu.

Přichází nová show s názvem Top relax

Pokud jde o hlavní novinku, tak to bude pořad, který ponese název Top relax. Jedná se o takzvanou quick show. Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, je to celkem jednoduché. Dnes se jedná o poměrně zajímavý formát i na jiných obrazovkách. Jde o sled rychlých zpráv a reportáží z řady oblastí denního života. Jde tedy o pořad čistě automatický, který bude každý den trvat jednu hodinu. Cílem je dodat sledujícím informace do praktického života, stejně jako jim přinést mnoho zajímavých zpráv. Pokud jste již něco podobného viděli v létě, tak máte pravdu. To Top relax daný formát testovala a přidělila mu pracovní název Střípky.

Chystá se inovace pořadů Pohodové zprávy a To nej z regionů

Jak už plyne ze sotného označení daných pořadů, tak jde o téma založené na zpravodajství. Jde tedy o programové bloky, které jsou spojeny s mezinárodním a také s lokálním zpravodajstvím. Oba pořady mají přinést několik novinek, které mají zpravodajství zatraktivnit a které by tak měly přinést i více diváků. Unikátem bude, že bude výrazně potlačen trend negativních zpráv, který je patrný u konkurence.

Cílení více na ženy

Změna směru má být spojena také s nový grafickým i hudebním podtextem, který bude celo televizi charakterizovat. Nemá chybět ani zcela nové motto, které nese jednoduché sdělení: Pohodová televize. Pokud jde  cílení, tak i tady má televize jasno v tom, kdo má být hlavním divákem. Cílit má primárně na ženy. To budou potvrzovat i pořady, jako je Esmeralda, Stefanie, Labyrinty vášně, nebo také Dámská jízda s Heidi Janků.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018