TV Relax lehce mění svou skladbu

Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. Přesto o něm však můžeme mluvit jako o televizním kanálu, který už je na obrazovkách přece jenom nějakou dobu. Daná konkrétní doba je 5 let a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by se měl stahovat. Právě naopak. V souvislosti s podzimem totiž televize ukazuje, že chce lehce změnit svou celkovou programovou skladbu.

Přichází nová show s názvem Top relax

Pokud jde o hlavní novinku, tak to bude pořad, který ponese název Top relax. Jedná se o takzvanou quick show. Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, je to celkem jednoduché. Dnes se jedná o poměrně zajímavý formát i na jiných obrazovkách. Jde o sled rychlých zpráv a reportáží z řady oblastí denního života. Jde tedy o pořad čistě automatický, který bude každý den trvat jednu hodinu. Cílem je dodat sledujícím informace do praktického života, stejně jako jim přinést mnoho zajímavých zpráv. Pokud jste již něco podobného viděli v létě, tak máte pravdu. To Top relax daný formát testovala a přidělila mu pracovní název Střípky.

Chystá se inovace pořadů Pohodové zprávy a To nej z regionů

Jak už plyne ze sotného označení daných pořadů, tak jde o téma založené na zpravodajství. Jde tedy o programové bloky, které jsou spojeny s mezinárodním a také s lokálním zpravodajstvím. Oba pořady mají přinést několik novinek, které mají zpravodajství zatraktivnit a které by tak měly přinést i více diváků. Unikátem bude, že bude výrazně potlačen trend negativních zpráv, který je patrný u konkurence.

Cílení více na ženy

Změna směru má být spojena také s nový grafickým i hudebním podtextem, který bude celo televizi charakterizovat. Nemá chybět ani zcela nové motto, které nese jednoduché sdělení: Pohodová televize. Pokud jde  cílení, tak i tady má televize jasno v tom, kdo má být hlavním divákem. Cílit má primárně na ženy. To budou potvrzovat i pořady, jako je Esmeralda, Stefanie, Labyrinty vášně, nebo také Dámská jízda s Heidi Janků.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018