TV Sport 5 posílí hokejista Procházka

Milovníci automobilového sportu a rychlých kol všeobecně ji už jistě důvěrně znají. Televizní stanice Sport 5 se nezaměřuje na mainstreamového diváka, ale nabízí to nejlepší (hlavně) z motosportů. A už má nejen řadu příznivců, ale i mnoho stálých tváří. Mezi ně nyní přibude hokejista Martin Procházka.

Co bude hokejista dělat v televizi? A navíc v takové, která hokeji zrovna moc nedá? Inu, Procházka už hokej aktivně nehraje, a tak se začal poohlížet po jiné práci, která by ho obstojně uživila. A když tento čtyřnásobný mistr světa a navíc také olympijský vítěz dostal tuto nabídku, příliš neváhal. Ostatně, když může vícebojař Roman Šebrle moderovat televizní zprávy, proč by hokejista nemohl moderovat svůj vlastní pořad na sportovně zaměřeném kanále?

O hokeji zasvěceně

Je jistě nutno říct, že Procházka se bude dál držet svého kopyta. Na TV Sport 5 se ujme moderování hned dvou pořadů, a to Extraligová tříšť a Hokejová pětka. Bude tedy stále u svého šálku kávy a diváci si pořady o mládežnickém hokeji a prvoligových zápasech v tomto sportu užijí jistě mnohem více. Provázet jimi totiž bude skutečný odborník a mistr.

Muž mnoha tváří

Pro Martina Procházku nejde o jeho první televizní angažmá. A před kamerami proto není roztřesený jako malý prvňáček. Před několika lety se objevil třeba v taneční soutěži StarDance, kterou pravidelně vysílá Česká televize. A milovníkům sportu tehdy jeho účast jistě neunikla. Kromě toho se Procházka stále snaží nevypadnou ze svého srdcového sportu, který se stal jeho životem, a tak pracuje i pro agenturu Global Management Group, jíž vlastní Jiří Hamala. To, jaký je moderátor a jestli by radši neměl trénovat mladé hokejisty, už musejí posoudit sami diváci. TV Sport 5 se své nové tváře ale zřejmě jen tak nehodlá vzdát.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018