Tvoje tvář má známý hlas bude pokračovat

Jenom těžko bychom za poslední roky viděli na televizních obrazovkách tak oblíbenou show, jako je ta s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Tu aktuálně můžeme sledovat každou sobotu na TV Nova. A jelikož daný koncept doslova trhá rekordy sledovanosti, je více než jasné, že televize chce vytěžit maximum. Pokud nepatříte mezi náruživé diváky této televize, připomeňme, že tento pořad využívá známých osobností, které zkušeným tým maskérů dokáže přetvořit do podoby známých zpěvaček a zpěváků. A cílem daných tuzemských interpretů je samozřejmě to, aby je co nejlépe napodobili. A to nejenom zpěvem, ale i chováním a samozřejmě již zmíněnou maskou.

Tvoje tvář má známý hlas bude mít druhou řadu

V souvislosti s doslova raketovým úspěchem je už nyní jasné, že TV Nova nešlápla vedle a tak oznámila, že show Tvoje tvář má známý hlas bude mít druhé pokračování. A že to myslí se svým vyjádřením skutečně vážně, bylo potvrzeno také to, že přípravy druhé řady již v podstatě vrcholí. A to z toho důvodu, že ona první, tedy pětidílná série je již u konce a diváci si žádají další dávku. Konkrétně diváci ve věku 15 – 54 let, kterých se v daný vysílací čas dostavilo k obrazovkám lehce přes 55 procent. A to je v současné konkurenci skutečně velký úspěch.

Inspirace v zahraničí

Nezapomínejme na to, že show Tvoje tvář má známý hlas není přímo novým počinem Novy, jelikož inspirace pro tento pořad vznikla v zahraničí. A to konkrétně podle formátu, který má název Your Face Sounds Familiar, za kterým stojí poměrně známá produkční společnost Endemol. A úspěch zatím zaručuje nejenom u nás, ale i v mnoha desítkách zemí, kde se místní komerční televize také nechali inspirovat a nakoupili tak právě k natáčení. A to i přesto, že vzhledem k nutnosti masek není natočení jednoho dílu nijak levnou záležitostí. Právě naopak.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018