Unikátní reality show můžeme vidět na ČT

Různé reality show dnes milují lidé po celém světě. A tak není divu, že se řada z nich objevuje i u nás. Pokud si myslíte, že v tomto ohledu znáte skutečně vše, jste na omylu. Je třeba se totiž podívat na to, co přináší Česká televize. Ta totiž nabídne unikátní pohled do naší minulosti, a to prostřednictvím reality show s názvem Dovolená v protektorátu. Již nyní probíhají na televizních obrazovkách upoutávky na tento unikátní pořad, který bude poprvé k vidění v sobotu, 23. května. Další epizody budou samozřejmě následovat a celkem je jich natočených 8. Ačkoliv se to zdá málo, měla by daná show splnit očekávání i náročnějšího diváka.

Zpátky do období 1939 až 1945

Právě to jsou roky, do kterých je umístěna rodina Lustykových-Dočekalových. Jedná se o běžnou tuzemskou rodinu, která reagovala na výzvu ČT a která samozřejmě vyhrála také casting právě na tento pořad. Tato rodina se tak ocitne na opuštěném venkovském statku, kde vše vypadá, jako by se vrátili i zpět v čase. Tomu samozřejmě odpovídá i dobové oblečení a vše, co bylo v této době k dispozici. Na tomto statku je poté čeká život po dobu 2 měsíců. A jak dokládají samotné upoutávky, rozhodně se nejedná o pobyt příjemný, jelikož ČT připravila i několik nástrah, kterým museli lidé v dané době také čelit – třeba Gestapo a udavači.

Co rodinu čeká?

Jednoduše život, který v protektorátu byl. Jídlo je možné zajistit pouze pomocí potravinových lístků, řada vyhlášek a zákonů, stejně jako nutnost být na pozoru před ostatními. Samozřejmě do děje se zapojí i řada dalších postav z řad komparzistů, kteří mají za cíl samotný historický dojem ještě umožnit. Tím se tak show Dovolená v protektorátu může stát nejenom zajímavou zábavou, ale i důležitým okénkem do dob dávno minulých. Přiblíží tak významné období naší historie, na které možná mnozí z nás pomalu ale jistě zapomínají.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018