Utajený šéf přichází do TV Nova

Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany lehká mystifikace. Utajený šéf je totiž nový pořad, který chce naše největší komercí televize nabídnout divákům. Jak už napovídá samotný název, jedná se o poměrně zajímavý koncept. Šéfové firem totiž začnou pracovat na pozicích běžných zaměstnanců.

Inspirace v zahraničí

Pokud se vám zdá pořad Utajený šéf jako cekem zajímavý nápad, tak musíme říci, že nepochází od nás. Jedná se o zahraniční koncept, který je znám podnázvem Undercover Boss. Ten je po celém světě celkem oblíbený a je založený právě na to, že zkušení a dobří manažeři začnou pracovat na řadových pozicích.

Zajímavý pohled do firem

Co je na pořadu unikátní? Rozhodně to, že utajený šéf může celkem snadno zjistit, co si zaměstnanci myslí o něm, ale i o firmě samotné. Dozví se také mnoho o celkové produktivitě, nebo o tom, zda jsou jeho kolegové lepší nebo horší, než on. Jde také o zajímavý pohled na řadové pozice v tom směru, že si lze udělat obrázek o jejich náročnosti, i o tom, co může zaměstnancům chybět pro lepší výkon i lepší spokojenost. I proto byl o casting celkem velký zájem, jelikož i z tohoto praktického hlediska si chtělo mnoho firem daný směr vyzkoušet.

Mnoho nečekaných okamžiků

Co by měl pořad Utajený šéf přinést divákům? Je to hlavně humor, jelikož mnoho zkušených šéfů si těžko poradí se základními pracemi. Na řadu přijdou ale i napínavé chvilky, založené na různých konfrontacích. Chybět nebudou ani city, jelikož ne v každé firmě se na šéfa jenom nadává. A kdy se na tuto novou reality show těšit? Od středy 25. dubna. Tímto dnem je středa a ta bude i pravidelným vysílacím dnem. A to vždy od 20:20, čímž bude nahrazena ukončená série Výměny manželek. Zda bude pořad úspěšný je ve hvězdách. Zahraniční originál úspěšný je.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019