Utajený šéf přichází do TV Nova

Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany lehká mystifikace. Utajený šéf je totiž nový pořad, který chce naše největší komercí televize nabídnout divákům. Jak už napovídá samotný název, jedná se o poměrně zajímavý koncept. Šéfové firem totiž začnou pracovat na pozicích běžných zaměstnanců.

Inspirace v zahraničí

Pokud se vám zdá pořad Utajený šéf jako cekem zajímavý nápad, tak musíme říci, že nepochází od nás. Jedná se o zahraniční koncept, který je znám podnázvem Undercover Boss. Ten je po celém světě celkem oblíbený a je založený právě na to, že zkušení a dobří manažeři začnou pracovat na řadových pozicích.

Zajímavý pohled do firem

Co je na pořadu unikátní? Rozhodně to, že utajený šéf může celkem snadno zjistit, co si zaměstnanci myslí o něm, ale i o firmě samotné. Dozví se také mnoho o celkové produktivitě, nebo o tom, zda jsou jeho kolegové lepší nebo horší, než on. Jde také o zajímavý pohled na řadové pozice v tom směru, že si lze udělat obrázek o jejich náročnosti, i o tom, co může zaměstnancům chybět pro lepší výkon i lepší spokojenost. I proto byl o casting celkem velký zájem, jelikož i z tohoto praktického hlediska si chtělo mnoho firem daný směr vyzkoušet.

Mnoho nečekaných okamžiků

Co by měl pořad Utajený šéf přinést divákům? Je to hlavně humor, jelikož mnoho zkušených šéfů si těžko poradí se základními pracemi. Na řadu přijdou ale i napínavé chvilky, založené na různých konfrontacích. Chybět nebudou ani city, jelikož ne v každé firmě se na šéfa jenom nadává. A kdy se na tuto novou reality show těšit? Od středy 25. dubna. Tímto dnem je středa a ta bude i pravidelným vysílacím dnem. A to vždy od 20:20, čímž bude nahrazena ukončená série Výměny manželek. Zda bude pořad úspěšný je ve hvězdách. Zahraniční originál úspěšný je.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018