Utajený šéf přichází do TV Nova

Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany lehká mystifikace. Utajený šéf je totiž nový pořad, který chce naše největší komercí televize nabídnout divákům. Jak už napovídá samotný název, jedná se o poměrně zajímavý koncept. Šéfové firem totiž začnou pracovat na pozicích běžných zaměstnanců.

Inspirace v zahraničí

Pokud se vám zdá pořad Utajený šéf jako cekem zajímavý nápad, tak musíme říci, že nepochází od nás. Jedná se o zahraniční koncept, který je znám podnázvem Undercover Boss. Ten je po celém světě celkem oblíbený a je založený právě na to, že zkušení a dobří manažeři začnou pracovat na řadových pozicích.

Zajímavý pohled do firem

Co je na pořadu unikátní? Rozhodně to, že utajený šéf může celkem snadno zjistit, co si zaměstnanci myslí o něm, ale i o firmě samotné. Dozví se také mnoho o celkové produktivitě, nebo o tom, zda jsou jeho kolegové lepší nebo horší, než on. Jde také o zajímavý pohled na řadové pozice v tom směru, že si lze udělat obrázek o jejich náročnosti, i o tom, co může zaměstnancům chybět pro lepší výkon i lepší spokojenost. I proto byl o casting celkem velký zájem, jelikož i z tohoto praktického hlediska si chtělo mnoho firem daný směr vyzkoušet.

Mnoho nečekaných okamžiků

Co by měl pořad Utajený šéf přinést divákům? Je to hlavně humor, jelikož mnoho zkušených šéfů si těžko poradí se základními pracemi. Na řadu přijdou ale i napínavé chvilky, založené na různých konfrontacích. Chybět nebudou ani city, jelikož ne v každé firmě se na šéfa jenom nadává. A kdy se na tuto novou reality show těšit? Od středy 25. dubna. Tímto dnem je středa a ta bude i pravidelným vysílacím dnem. A to vždy od 20:20, čímž bude nahrazena ukončená série Výměny manželek. Zda bude pořad úspěšný je ve hvězdách. Zahraniční originál úspěšný je.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018