Utajený šéf přichází do TV Nova

Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany lehká mystifikace. Utajený šéf je totiž nový pořad, který chce naše největší komercí televize nabídnout divákům. Jak už napovídá samotný název, jedná se o poměrně zajímavý koncept. Šéfové firem totiž začnou pracovat na pozicích běžných zaměstnanců.

Inspirace v zahraničí

Pokud se vám zdá pořad Utajený šéf jako cekem zajímavý nápad, tak musíme říci, že nepochází od nás. Jedná se o zahraniční koncept, který je znám podnázvem Undercover Boss. Ten je po celém světě celkem oblíbený a je založený právě na to, že zkušení a dobří manažeři začnou pracovat na řadových pozicích.

Zajímavý pohled do firem

Co je na pořadu unikátní? Rozhodně to, že utajený šéf může celkem snadno zjistit, co si zaměstnanci myslí o něm, ale i o firmě samotné. Dozví se také mnoho o celkové produktivitě, nebo o tom, zda jsou jeho kolegové lepší nebo horší, než on. Jde také o zajímavý pohled na řadové pozice v tom směru, že si lze udělat obrázek o jejich náročnosti, i o tom, co může zaměstnancům chybět pro lepší výkon i lepší spokojenost. I proto byl o casting celkem velký zájem, jelikož i z tohoto praktického hlediska si chtělo mnoho firem daný směr vyzkoušet.

Mnoho nečekaných okamžiků

Co by měl pořad Utajený šéf přinést divákům? Je to hlavně humor, jelikož mnoho zkušených šéfů si těžko poradí se základními pracemi. Na řadu přijdou ale i napínavé chvilky, založené na různých konfrontacích. Chybět nebudou ani city, jelikož ne v každé firmě se na šéfa jenom nadává. A kdy se na tuto novou reality show těšit? Od středy 25. dubna. Tímto dnem je středa a ta bude i pravidelným vysílacím dnem. A to vždy od 20:20, čímž bude nahrazena ukončená série Výměny manželek. Zda bude pořad úspěšný je ve hvězdách. Zahraniční originál úspěšný je.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018