Utajený šéf přichází do TV Nova

Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany lehká mystifikace. Utajený šéf je totiž nový pořad, který chce naše největší komercí televize nabídnout divákům. Jak už napovídá samotný název, jedná se o poměrně zajímavý koncept. Šéfové firem totiž začnou pracovat na pozicích běžných zaměstnanců.

Inspirace v zahraničí

Pokud se vám zdá pořad Utajený šéf jako cekem zajímavý nápad, tak musíme říci, že nepochází od nás. Jedná se o zahraniční koncept, který je znám podnázvem Undercover Boss. Ten je po celém světě celkem oblíbený a je založený právě na to, že zkušení a dobří manažeři začnou pracovat na řadových pozicích.

Zajímavý pohled do firem

Co je na pořadu unikátní? Rozhodně to, že utajený šéf může celkem snadno zjistit, co si zaměstnanci myslí o něm, ale i o firmě samotné. Dozví se také mnoho o celkové produktivitě, nebo o tom, zda jsou jeho kolegové lepší nebo horší, než on. Jde také o zajímavý pohled na řadové pozice v tom směru, že si lze udělat obrázek o jejich náročnosti, i o tom, co může zaměstnancům chybět pro lepší výkon i lepší spokojenost. I proto byl o casting celkem velký zájem, jelikož i z tohoto praktického hlediska si chtělo mnoho firem daný směr vyzkoušet.

Mnoho nečekaných okamžiků

Co by měl pořad Utajený šéf přinést divákům? Je to hlavně humor, jelikož mnoho zkušených šéfů si těžko poradí se základními pracemi. Na řadu přijdou ale i napínavé chvilky, založené na různých konfrontacích. Chybět nebudou ani city, jelikož ne v každé firmě se na šéfa jenom nadává. A kdy se na tuto novou reality show těšit? Od středy 25. dubna. Tímto dnem je středa a ta bude i pravidelným vysílacím dnem. A to vždy od 20:20, čímž bude nahrazena ukončená série Výměny manželek. Zda bude pořad úspěšný je ve hvězdách. Zahraniční originál úspěšný je.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018