V kinech bude 23. Června premiéra nového filmu

Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži touží.

Film je o postavě jménem Kateřina Čechová, kterou hraje Anna Geislerová. Tuto herečku můžete znát z filmu Božena nebo Havel.

Kateřina Čechová je historicky první prezidentka, která má již rok v úřadu za sebou. Kateřina jakožto prezidentka má mnoho práce, každý den má nabytí program a nemá ani kousek času na své záliby na dobrodružství a celkově na to žít svůj život bez toho aby každý její krok sledovala celé republika. Jednoho dne se odhodlá zažít dobrodružství a trochu opustit páru. V převleku a paruce se v podvečer vykrade z hradu a jde se podívat mezi lidi. Samozřejmě se jí toto dobrodružství zalíbí a opakuje ho častěji. Jednou v podvečer se setká se sochařem Petrem, kterého hraje Ondřej Vetchý, kterého jistě znáte z pohádky z Čerty nejsou žerty.

Kateřina se za Petrem vykrádá každou noc a zažívá s ním dobrodružství, o kterém na zámku může jen snít. Postupem času začne Kateřina chovat nějaké city k Petrovi a on to začne cítit stejně. Bohužel se na tyto její noční výlety přijde a samozřejmě v nich nemůže pokračovat.

Zjisti nakonec Petr kdo jeho tajemná láska je? Bude jim dopřáno aby spolu byli? Nebo to vše dopadne jinak a už se nikdy nesetkají a budou muset na sebe zapomenout?

Tohle vše se můžete dozvědět 23.června v kinech nebo později na obrazovkách televize na stanici TV Prima.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022