V Mixxxeru jste mohli vidět vítěze Clash of the stars

Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na rozhovorech se známějšími osobami. A jelikož byl v sobotu odvysílán další díl Clash of the stars, rozhodli se do dalšího dílu pozvat jejich vítěze.

A co je to vlastně Clash of the stars? Jsou to zápasy slavných osobností, zpěváků, herců, raperů, influencerů z České republiky. Do tady těch zápasu se většinou sami slavné osobnosti vyzvou, třeba z důvodu, že mají mezi sebou nějaký veřejný spor a chtějí ho tady tím uzavřít. Tím, že vyhraje lepší.

V sobotním díle jsme viděli zápas Marka Valáška, který se přezdívá jako Datel a Jakuba Smreka, známého jako Freescoot.

Marka jste mohli vidět v prvním dílu Like Housu, kde většina drama byla díky němu. Jakuba jste zase mohli vidět v druhém dílu Like Housu.

Marek začínal jako youtuber, kdy natáčel vtipný kontext. Doposud natáčí videa, ale teď už to jsu spíše challenge, nějaké ochutnávky jídel nebo odpovídá na dotazy fanoušků. V Like House 1 se více proslavil jeho aférkou s Bárou, v době kdy byl ještě s jeho bývalou přítelkyní Nikolou.

Jakub natáčí také videa na YouTube, ale zároveň nahrává i písně.

Tyto dva youtubeři mají mezi sebou veřejný spor, který ventilují přes sociální sítě a tento boj byl pro ně takovým rozhodnutím, kdo má v podstatě pravdu a kdo je lepší.

V show Mixxer můžete vidět rozhovor s výhercem Datlem, který vám popíše všechny své pocity během zápasu, jak se na zápas připravoval a další věci s tím spojené

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022