Vánoce na Primě – co nás čeká?

V minulém článku jsme vás informovali o tom, na co se během vánočních svátků můžete těšit na obrazovkách České televize. Nyní už víme i to, co nabídne Prima, která také odtajnila své vánoční vysílací schéma. Dá se říci, že to se nijak výrazně neliší od toho, které bylo dostupné minulé roky. Zatímco ČT chce přinést hlavně řadu novinek, Prima se rozhodne vsadit na osvědčenou klasiku, což na druhou stranu také není nijak špatný krok.

Jaké nás čekají pohádky?

Nejprve začněme tím nejdůležitějším, což jsou zcela přirozeně pohádky. Zde musíme říci, že televize vsadí spíše na zahraniční produkci. Tuzemskou budou reprezentovat třeba Hrátky s čertem. Pokud se podíváme na zahraniční, můžeme se těšit na film Grinch, nebo Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana. Velkou klasiku tedy v tomto segmentu nehledejme.

Bohatý výběr zahraničních filmů

Prima se rozhodne během svátků vsadit i na oblíbené zahraniční filmy, které nejsou vždy spojeny jenom s romantikou. Tu sice může přinést Film Notting Hill s Julií Roberts, nebo oblíbený, ale starší film Duch. Dále je v plánu odvysílat třeba film Mizerové, která se řadí spíše do žánru akční komedie, která se k Vánocům zase až tak nehodí. Své diváky si ale jistě najde.

Těšit se mohou i starší generace

I když na ně myslí především naše veřejnoprávní televize, letošní Vánoce je potěší také Prima. V segmentu filmů pro pamětníky můžeme najít třeba komedii Nezlobte dědečka, film Tetička, nebo oblíbená díla Roztomilý člověk, nebo Falešná kočička.

I pro mladší generace

Pokud máte raději filmy novějšího data, rozhodně se budete moci bavit. Stěžejním filmem bude v tomto případě oblíbená a nestárnoucí klasika, kterou je komedie Marie Poledňákové – S tebou mě baví svět. Těšit se na ni můžete 25.12. , v odpoledních hodinách. Tolik k tomu nejzajímavějšímu, co nás na televizní obrazovce Primy během vánočních tří dní čeká.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018