Vánoce na Primě – co nás čeká?

V minulém článku jsme vás informovali o tom, na co se během vánočních svátků můžete těšit na obrazovkách České televize. Nyní už víme i to, co nabídne Prima, která také odtajnila své vánoční vysílací schéma. Dá se říci, že to se nijak výrazně neliší od toho, které bylo dostupné minulé roky. Zatímco ČT chce přinést hlavně řadu novinek, Prima se rozhodne vsadit na osvědčenou klasiku, což na druhou stranu také není nijak špatný krok.

Jaké nás čekají pohádky?

Nejprve začněme tím nejdůležitějším, což jsou zcela přirozeně pohádky. Zde musíme říci, že televize vsadí spíše na zahraniční produkci. Tuzemskou budou reprezentovat třeba Hrátky s čertem. Pokud se podíváme na zahraniční, můžeme se těšit na film Grinch, nebo Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana. Velkou klasiku tedy v tomto segmentu nehledejme.

Bohatý výběr zahraničních filmů

Prima se rozhodne během svátků vsadit i na oblíbené zahraniční filmy, které nejsou vždy spojeny jenom s romantikou. Tu sice může přinést Film Notting Hill s Julií Roberts, nebo oblíbený, ale starší film Duch. Dále je v plánu odvysílat třeba film Mizerové, která se řadí spíše do žánru akční komedie, která se k Vánocům zase až tak nehodí. Své diváky si ale jistě najde.

Těšit se mohou i starší generace

I když na ně myslí především naše veřejnoprávní televize, letošní Vánoce je potěší také Prima. V segmentu filmů pro pamětníky můžeme najít třeba komedii Nezlobte dědečka, film Tetička, nebo oblíbená díla Roztomilý člověk, nebo Falešná kočička.

I pro mladší generace

Pokud máte raději filmy novějšího data, rozhodně se budete moci bavit. Stěžejním filmem bude v tomto případě oblíbená a nestárnoucí klasika, kterou je komedie Marie Poledňákové – S tebou mě baví svět. Těšit se na ni můžete 25.12. , v odpoledních hodinách. Tolik k tomu nejzajímavějšímu, co nás na televizní obrazovce Primy během vánočních tří dní čeká.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018