Vánoce na Primě – co nás čeká?

V minulém článku jsme vás informovali o tom, na co se během vánočních svátků můžete těšit na obrazovkách České televize. Nyní už víme i to, co nabídne Prima, která také odtajnila své vánoční vysílací schéma. Dá se říci, že to se nijak výrazně neliší od toho, které bylo dostupné minulé roky. Zatímco ČT chce přinést hlavně řadu novinek, Prima se rozhodne vsadit na osvědčenou klasiku, což na druhou stranu také není nijak špatný krok.

Jaké nás čekají pohádky?

Nejprve začněme tím nejdůležitějším, což jsou zcela přirozeně pohádky. Zde musíme říci, že televize vsadí spíše na zahraniční produkci. Tuzemskou budou reprezentovat třeba Hrátky s čertem. Pokud se podíváme na zahraniční, můžeme se těšit na film Grinch, nebo Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana. Velkou klasiku tedy v tomto segmentu nehledejme.

Bohatý výběr zahraničních filmů

Prima se rozhodne během svátků vsadit i na oblíbené zahraniční filmy, které nejsou vždy spojeny jenom s romantikou. Tu sice může přinést Film Notting Hill s Julií Roberts, nebo oblíbený, ale starší film Duch. Dále je v plánu odvysílat třeba film Mizerové, která se řadí spíše do žánru akční komedie, která se k Vánocům zase až tak nehodí. Své diváky si ale jistě najde.

Těšit se mohou i starší generace

I když na ně myslí především naše veřejnoprávní televize, letošní Vánoce je potěší také Prima. V segmentu filmů pro pamětníky můžeme najít třeba komedii Nezlobte dědečka, film Tetička, nebo oblíbená díla Roztomilý člověk, nebo Falešná kočička.

I pro mladší generace

Pokud máte raději filmy novějšího data, rozhodně se budete moci bavit. Stěžejním filmem bude v tomto případě oblíbená a nestárnoucí klasika, kterou je komedie Marie Poledňákové – S tebou mě baví svět. Těšit se na ni můžete 25.12. , v odpoledních hodinách. Tolik k tomu nejzajímavějšímu, co nás na televizní obrazovce Primy během vánočních tří dní čeká.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018