Vánoce na TV Prima budou spojeny hlavně s klasikou

Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout především novinkami. Jinak na to jde TV Prima, která chce vsadit na osvědčenou klasiku, v podobě pohádek a filmů, které jsou vytaženy spíše z archivu. Na co se konkrétně těšit, to se podíváme.

Pohádky

Těmi začneme, jelikož v době Vánoc bývají největším lákadlem napříč všemi televizemi. Když se tedy podíváme na to, s čím přichází TV Prima, nelze zapomenout stálice, jako je třeba Pyšná princezna, Princ a Večernice, stejně jako Třetí princ. Lákadlem však může být i Princ Bajaja, nebo také Sedmero krkavců, popřípadě něco modernějšího, čímž je rozhodně Kozí příběh.

Filmy

Ani ty v nabídce pochopitelně nesmí chybět. Když začneme tím, co je o Vánocích velmi očekávané, tak to bude stále populární komedie Sám doma, kterou letos uvede právě Prima. Dále se diváci mohou těšit i na rodinný film Hon na myš, nebo něco vytaženého ze skutečně starých archivů, čímž má být Kristián.

Zábava

Na tu se bude myslet hlavně v souvislosti se silvestrovským programe. Hlavním bodem celého večera má být Český mejdan s Impulsem, na kterém se představí řada tuzemských kapel, zpěváků a tako zpěvaček. Dále by neměla chybět ani silvestrovská Prima Partička, nebo speciální vysílání aktuálně poměrně populární show s názvem Česko Slovensko má talent. Zajímavou novinkou má být také Komici s.r.o. The Tour.

Ještě něco navíc

Pro následné dva pořady vhodnou kategorii nemáme, ale je na místě uvést, že je TV Prima v rámci své vánoční skladby také odvysílá. O co se bude jednat? Je to koncert Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla. Druhým pořadem má být záznam koncertu, který ponese název Karel Svoboda 80. jak už u obou dvou napovídají samotné názvy, první bude mít charitativní a druhý bude mít vzpomínkový podtext.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019