Vánoce na TV Prima budou spojeny hlavně s klasikou

Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout především novinkami. Jinak na to jde TV Prima, která chce vsadit na osvědčenou klasiku, v podobě pohádek a filmů, které jsou vytaženy spíše z archivu. Na co se konkrétně těšit, to se podíváme.

Pohádky

Těmi začneme, jelikož v době Vánoc bývají největším lákadlem napříč všemi televizemi. Když se tedy podíváme na to, s čím přichází TV Prima, nelze zapomenout stálice, jako je třeba Pyšná princezna, Princ a Večernice, stejně jako Třetí princ. Lákadlem však může být i Princ Bajaja, nebo také Sedmero krkavců, popřípadě něco modernějšího, čímž je rozhodně Kozí příběh.

Filmy

Ani ty v nabídce pochopitelně nesmí chybět. Když začneme tím, co je o Vánocích velmi očekávané, tak to bude stále populární komedie Sám doma, kterou letos uvede právě Prima. Dále se diváci mohou těšit i na rodinný film Hon na myš, nebo něco vytaženého ze skutečně starých archivů, čímž má být Kristián.

Zábava

Na tu se bude myslet hlavně v souvislosti se silvestrovským programe. Hlavním bodem celého večera má být Český mejdan s Impulsem, na kterém se představí řada tuzemských kapel, zpěváků a tako zpěvaček. Dále by neměla chybět ani silvestrovská Prima Partička, nebo speciální vysílání aktuálně poměrně populární show s názvem Česko Slovensko má talent. Zajímavou novinkou má být také Komici s.r.o. The Tour.

Ještě něco navíc

Pro následné dva pořady vhodnou kategorii nemáme, ale je na místě uvést, že je TV Prima v rámci své vánoční skladby také odvysílá. O co se bude jednat? Je to koncert Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla. Druhým pořadem má být záznam koncertu, který ponese název Karel Svoboda 80. jak už u obou dvou napovídají samotné názvy, první bude mít charitativní a druhý bude mít vzpomínkový podtext.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019