Vánoce na TV Prima budou spojeny hlavně s klasikou

Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout především novinkami. Jinak na to jde TV Prima, která chce vsadit na osvědčenou klasiku, v podobě pohádek a filmů, které jsou vytaženy spíše z archivu. Na co se konkrétně těšit, to se podíváme.

Pohádky

Těmi začneme, jelikož v době Vánoc bývají největším lákadlem napříč všemi televizemi. Když se tedy podíváme na to, s čím přichází TV Prima, nelze zapomenout stálice, jako je třeba Pyšná princezna, Princ a Večernice, stejně jako Třetí princ. Lákadlem však může být i Princ Bajaja, nebo také Sedmero krkavců, popřípadě něco modernějšího, čímž je rozhodně Kozí příběh.

Filmy

Ani ty v nabídce pochopitelně nesmí chybět. Když začneme tím, co je o Vánocích velmi očekávané, tak to bude stále populární komedie Sám doma, kterou letos uvede právě Prima. Dále se diváci mohou těšit i na rodinný film Hon na myš, nebo něco vytaženého ze skutečně starých archivů, čímž má být Kristián.

Zábava

Na tu se bude myslet hlavně v souvislosti se silvestrovským programe. Hlavním bodem celého večera má být Český mejdan s Impulsem, na kterém se představí řada tuzemských kapel, zpěváků a tako zpěvaček. Dále by neměla chybět ani silvestrovská Prima Partička, nebo speciální vysílání aktuálně poměrně populární show s názvem Česko Slovensko má talent. Zajímavou novinkou má být také Komici s.r.o. The Tour.

Ještě něco navíc

Pro následné dva pořady vhodnou kategorii nemáme, ale je na místě uvést, že je TV Prima v rámci své vánoční skladby také odvysílá. O co se bude jednat? Je to koncert Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla. Druhým pořadem má být záznam koncertu, který ponese název Karel Svoboda 80. jak už u obou dvou napovídají samotné názvy, první bude mít charitativní a druhý bude mít vzpomínkový podtext.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018