Vánoce v České televizi budou poměrně zajímavé

Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat s nabídkou televizních pořadů, na které bude možné se dívat. Pokud vás zajímá, o jaké pořady půjde, pojďme se podívat na první přehled. Ten souvisí s tím, co na Vánoce bude vysílat Česká televize.

Klasika nebude chybět

Je jasné, že nových pohádek zase až tolik není a tak se na televizních obrazovkách objeví i klasika. Pokud jde o pohádku, kterou musíme jasně vypíchnout, půjde o známé Tři oříšky pro Popelku, která doplní řadu dalších jiných, které dnes patří mezi stálice. O nich ale mluvit nebudeme, jelikož se raději podíváme na to, jaké novinky si televize připravila.

Těšte se na Anděl Páně 2

Pokud jste viděli první díl, kde doslova exceloval Ivan Trojan, potom se v rámci letošních vánočních svátků můžete těšit na to, že vám Česká televize připraví i pokračování této moderní a rozhodně zajímavé pohádky. Anděl Páně 2 bude k dispozici na Štědrý den a tak rozhodně doporučujeme přizpůsobit svůj denní režim tak, abyste danou pohádku mohli sledovat.

Objeví se další nová pohádka, pod názvem Nejlepší přítel

Podívejme se i na další novinku, kterou je pohádka nesoucí název Nejlepší přítel. Za ní stojí Karel Janák a v hlavní roli se na obrazovkách představí Zdeněk Piškula a Kristína Svarinská. Více prozrazovat určitě nebudeme a doporučujeme se dívat. Kdy? Bude to hned následující den, tedy 25.12.

ČT chystá i několik unikátů

Nejde jenom o pohádky, se kterými bude v době Vánoc přicházet. Ukazuje, že do svého programu dokáže zařadit i něco, co má historický význam. Pokud vás konkrétně zajímá, o jaká díla se jedná, potom jde o historický velkofilm Marie Terezie. I když se do daného pohádkového schématu ne tak úplně hodí, musíme říci, že si své diváky rozhodně najde, jelikož má co nabídnout. Zkuste ho také.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018