Vánoce v České televizi budou poměrně zajímavé

Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat s nabídkou televizních pořadů, na které bude možné se dívat. Pokud vás zajímá, o jaké pořady půjde, pojďme se podívat na první přehled. Ten souvisí s tím, co na Vánoce bude vysílat Česká televize.

Klasika nebude chybět

Je jasné, že nových pohádek zase až tolik není a tak se na televizních obrazovkách objeví i klasika. Pokud jde o pohádku, kterou musíme jasně vypíchnout, půjde o známé Tři oříšky pro Popelku, která doplní řadu dalších jiných, které dnes patří mezi stálice. O nich ale mluvit nebudeme, jelikož se raději podíváme na to, jaké novinky si televize připravila.

Těšte se na Anděl Páně 2

Pokud jste viděli první díl, kde doslova exceloval Ivan Trojan, potom se v rámci letošních vánočních svátků můžete těšit na to, že vám Česká televize připraví i pokračování této moderní a rozhodně zajímavé pohádky. Anděl Páně 2 bude k dispozici na Štědrý den a tak rozhodně doporučujeme přizpůsobit svůj denní režim tak, abyste danou pohádku mohli sledovat.

Objeví se další nová pohádka, pod názvem Nejlepší přítel

Podívejme se i na další novinku, kterou je pohádka nesoucí název Nejlepší přítel. Za ní stojí Karel Janák a v hlavní roli se na obrazovkách představí Zdeněk Piškula a Kristína Svarinská. Více prozrazovat určitě nebudeme a doporučujeme se dívat. Kdy? Bude to hned následující den, tedy 25.12.

ČT chystá i několik unikátů

Nejde jenom o pohádky, se kterými bude v době Vánoc přicházet. Ukazuje, že do svého programu dokáže zařadit i něco, co má historický význam. Pokud vás konkrétně zajímá, o jaká díla se jedná, potom jde o historický velkofilm Marie Terezie. I když se do daného pohádkového schématu ne tak úplně hodí, musíme říci, že si své diváky rozhodně najde, jelikož má co nabídnout. Zkuste ho také.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018