Vánoce v České televizi budou poměrně zajímavé

Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat s nabídkou televizních pořadů, na které bude možné se dívat. Pokud vás zajímá, o jaké pořady půjde, pojďme se podívat na první přehled. Ten souvisí s tím, co na Vánoce bude vysílat Česká televize.

Klasika nebude chybět

Je jasné, že nových pohádek zase až tolik není a tak se na televizních obrazovkách objeví i klasika. Pokud jde o pohádku, kterou musíme jasně vypíchnout, půjde o známé Tři oříšky pro Popelku, která doplní řadu dalších jiných, které dnes patří mezi stálice. O nich ale mluvit nebudeme, jelikož se raději podíváme na to, jaké novinky si televize připravila.

Těšte se na Anděl Páně 2

Pokud jste viděli první díl, kde doslova exceloval Ivan Trojan, potom se v rámci letošních vánočních svátků můžete těšit na to, že vám Česká televize připraví i pokračování této moderní a rozhodně zajímavé pohádky. Anděl Páně 2 bude k dispozici na Štědrý den a tak rozhodně doporučujeme přizpůsobit svůj denní režim tak, abyste danou pohádku mohli sledovat.

Objeví se další nová pohádka, pod názvem Nejlepší přítel

Podívejme se i na další novinku, kterou je pohádka nesoucí název Nejlepší přítel. Za ní stojí Karel Janák a v hlavní roli se na obrazovkách představí Zdeněk Piškula a Kristína Svarinská. Více prozrazovat určitě nebudeme a doporučujeme se dívat. Kdy? Bude to hned následující den, tedy 25.12.

ČT chystá i několik unikátů

Nejde jenom o pohádky, se kterými bude v době Vánoc přicházet. Ukazuje, že do svého programu dokáže zařadit i něco, co má historický význam. Pokud vás konkrétně zajímá, o jaká díla se jedná, potom jde o historický velkofilm Marie Terezie. I když se do daného pohádkového schématu ne tak úplně hodí, musíme říci, že si své diváky rozhodně najde, jelikož má co nabídnout. Zkuste ho také.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018