Vánoce v České televizi budou poměrně zajímavé

Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat s nabídkou televizních pořadů, na které bude možné se dívat. Pokud vás zajímá, o jaké pořady půjde, pojďme se podívat na první přehled. Ten souvisí s tím, co na Vánoce bude vysílat Česká televize.

Klasika nebude chybět

Je jasné, že nových pohádek zase až tolik není a tak se na televizních obrazovkách objeví i klasika. Pokud jde o pohádku, kterou musíme jasně vypíchnout, půjde o známé Tři oříšky pro Popelku, která doplní řadu dalších jiných, které dnes patří mezi stálice. O nich ale mluvit nebudeme, jelikož se raději podíváme na to, jaké novinky si televize připravila.

Těšte se na Anděl Páně 2

Pokud jste viděli první díl, kde doslova exceloval Ivan Trojan, potom se v rámci letošních vánočních svátků můžete těšit na to, že vám Česká televize připraví i pokračování této moderní a rozhodně zajímavé pohádky. Anděl Páně 2 bude k dispozici na Štědrý den a tak rozhodně doporučujeme přizpůsobit svůj denní režim tak, abyste danou pohádku mohli sledovat.

Objeví se další nová pohádka, pod názvem Nejlepší přítel

Podívejme se i na další novinku, kterou je pohádka nesoucí název Nejlepší přítel. Za ní stojí Karel Janák a v hlavní roli se na obrazovkách představí Zdeněk Piškula a Kristína Svarinská. Více prozrazovat určitě nebudeme a doporučujeme se dívat. Kdy? Bude to hned následující den, tedy 25.12.

ČT chystá i několik unikátů

Nejde jenom o pohádky, se kterými bude v době Vánoc přicházet. Ukazuje, že do svého programu dokáže zařadit i něco, co má historický význam. Pokud vás konkrétně zajímá, o jaká díla se jedná, potom jde o historický velkofilm Marie Terezie. I když se do daného pohádkového schématu ne tak úplně hodí, musíme říci, že si své diváky rozhodně najde, jelikož má co nabídnout. Zkuste ho také.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018