Vánoční TV Nova sází na pohádky a rodinné filmy

Podobu vánočního vysílání představila také TV Nova. Samozřejmě vsadila na koktejl sloužený z domácích českých pohádek a také úspěšných kvalitních zahraničních filmů.

Příběhy o boji dobra se zlem

Pohádka Tři bratři režiséra Jana Svěráka zaplní vysílací čas na Štědrý den, tedy 24. prosince 2020. I následující dny vánočních svátků budou ve znamení pohádkových příběhů. Na obrazovkách tak diváci budou moci vidět příběhy vítězství dobra nad zlem jako Nejkrásnější hádanka, O statečném kováři a Čertova nevěsta. Hlavní náplň vysílání budou během Vánoc tvořit hlavně pohádky a také žádané rodinné komedie, to ve svém vyjádření potvrdila i ředitelka programové sekce TV NOVA, paní Alex Ruzek.

Něco pro příznivce Harryho Pottera

Na Štědrý den tak zmiňované Tři bratry doplní oblíbená klasika, a sice film Pretty woman s Julií Robertsovou a Richardem Gerem v hlavních rolích. O den později, tedy na Boží hod zajásají všichni příznivci Harryho Potter. 25. prosince 2020 budou moci shlédnout příběh Harry Potter a Relikvie smrti. Svátek svatého Štěpána, tedy 26. prosince 2020 bude ve 20:20 hodin na programu příběh Čertova nevěsta. Tento den bude patřit také Vánočnímu poselství prezidenta republiky,

Animovaná premiéra

Mezi pohádkami, které se dostanou vysílací prostor, se nalézá i Princezna se zlatou hvězdou na čele, Řachanda, O princezně Jasněnce a létajícím ševci a Honza málem králem, Mrazík a Nebojsa. Děti i jejich rodiče potěší i premiéra animované pohádky Yeti: Ledové dobrodružství, potom příběhyLedové království (v rámci toho nebudou chybět speciály Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem), a také Hledá se Dory, Hledá se Nemo a Auta 3. Celou rodinu potěší komedie S Tebou mě baví svět.

Silvestr se speciálem Tváře

Na Silvestra, 31. prosince 2020 odvysílá Nova klasicky v 19:30 hodin Silvestrovské televizní noviny, poté bude následovat ve 20:40 hodin premiéra speciálu. Tvoje tvář má známý hlas VII. Popůlnoční čas na tomto televizním kanálu bude patřit záznamu koncertu hudebníka Marka Ztraceného, který se konal v letošním roce v O2 aréně.

Aktuálně v tv světě
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021
Na osvědčenou reality show nyní opět vsadí televize Nova. Bude vysílat už osmou řadu programu Tvoje tvář má ..
18.03.2021
Skupina TV Prima spustila 8. března 2021 kampaň, která má název Lásky není nikdy dost! Touto kampaní upozorňuje, že ..
14.03.2021
Doba pandemie přináší i určité očekávané trendy ve sledovanosti. Boduje veřejnoprávní Česká televize, klasika, mnoho ..
12.03.2021
Loňský rok spojený s pandemií přiměl více lidí setrvat u televizních obrazovek, což se samozřejmě projevilo ..
06.03.2021
Aktuální situace lockdownu přiměla televizní kanál ČT ke drobným inovacím ve zpravodajském programu. Ke sledovanosti ..
03.03.2021