Ve slovenské televizi běží už 3 měsíce nový seriál, sklidil úspěch nebo je to propadák?

9.3.2022 byl odvysílán první díl nového seriálu Svätý Max na stanici Televíza Markíza. Nové dily se pravidelně vysílají každou středu ve 20:30, mezitím se v týdnu opakuje několikrát díl předešlý.

Svätý Max je komediální a rodinný seriál natáčený na Slovensku, takže samozřejmě je ve slovenském jazyce, ale jsou tam také čeští herci, kteří mluví normálně rodným jazykem. Takže je to takový slovensko-český seriál.

Hlavní roly obsadil zrovna český herec Vincent Navrátil, který hrál například V Kameňáku nebo v Románu pro pokročilé. Dalším českým hercem je Adam Mišík, který nejen hraje, ale také zpívá, znát ho můžete například z filmu Andílek na nervy.

Hlavní postava tedy Max je takový drobný podvodníček a zloděj, ve vlaku se vydává za revizora. Bohužel se mu situace ve vlaku vymkne z rukou a musí vystoupit okamžitě, aby unikl spravedlnosti. Dostane se do městečka Kralovany kde ho nějakým nedopatřením považují za nového faráře. Max v této roli zůstává a hraje nového faráře.

Nový farář pomáhá místním s jejich problémy a vše možné co by měl farář dělat, ovšem velmi zvláštním způsobem. I přesto místní faráře vřele uvítají a velmi rychle mezi sebe přijmou. Po nějaké chvilce začnou místní brát faráře jako autoritu.

Max se snaží, ale také pomoct svému bratrovi v Bratislavě, který se jak jinak dostal do dalšího problému. Tentokrát, ale dost vážného problému. Udělal si dluh u bossa podsvětí, místního takzvaného mafiána, z kterého má každý respekt a nechce s ním přijít do problému. Max se snaží vyřešit jak by jeho bratr mohl splatit dluh. A aby toho Max neměl málo začne o něj projevovat zájem Eva. Eva vede sbor amatérských zpěváku ve faře, ale také je to místní policistka, což pro Maxe v jeho situaci není moc dobré.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022