Ve slovenské televizi běží už 3 měsíce nový seriál, sklidil úspěch nebo je to propadák?

9.3.2022 byl odvysílán první díl nového seriálu Svätý Max na stanici Televíza Markíza. Nové dily se pravidelně vysílají každou středu ve 20:30, mezitím se v týdnu opakuje několikrát díl předešlý.

Svätý Max je komediální a rodinný seriál natáčený na Slovensku, takže samozřejmě je ve slovenském jazyce, ale jsou tam také čeští herci, kteří mluví normálně rodným jazykem. Takže je to takový slovensko-český seriál.

Hlavní roly obsadil zrovna český herec Vincent Navrátil, který hrál například V Kameňáku nebo v Románu pro pokročilé. Dalším českým hercem je Adam Mišík, který nejen hraje, ale také zpívá, znát ho můžete například z filmu Andílek na nervy.

Hlavní postava tedy Max je takový drobný podvodníček a zloděj, ve vlaku se vydává za revizora. Bohužel se mu situace ve vlaku vymkne z rukou a musí vystoupit okamžitě, aby unikl spravedlnosti. Dostane se do městečka Kralovany kde ho nějakým nedopatřením považují za nového faráře. Max v této roli zůstává a hraje nového faráře.

Nový farář pomáhá místním s jejich problémy a vše možné co by měl farář dělat, ovšem velmi zvláštním způsobem. I přesto místní faráře vřele uvítají a velmi rychle mezi sebe přijmou. Po nějaké chvilce začnou místní brát faráře jako autoritu.

Max se snaží, ale také pomoct svému bratrovi v Bratislavě, který se jak jinak dostal do dalšího problému. Tentokrát, ale dost vážného problému. Udělal si dluh u bossa podsvětí, místního takzvaného mafiána, z kterého má každý respekt a nechce s ním přijít do problému. Max se snaží vyřešit jak by jeho bratr mohl splatit dluh. A aby toho Max neměl málo začne o něj projevovat zájem Eva. Eva vede sbor amatérských zpěváku ve faře, ale také je to místní policistka, což pro Maxe v jeho situaci není moc dobré.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022