Ve slovenské televizi běží už 3 měsíce nový seriál, sklidil úspěch nebo je to propadák?

9.3.2022 byl odvysílán první díl nového seriálu Svätý Max na stanici Televíza Markíza. Nové dily se pravidelně vysílají každou středu ve 20:30, mezitím se v týdnu opakuje několikrát díl předešlý.

Svätý Max je komediální a rodinný seriál natáčený na Slovensku, takže samozřejmě je ve slovenském jazyce, ale jsou tam také čeští herci, kteří mluví normálně rodným jazykem. Takže je to takový slovensko-český seriál.

Hlavní roly obsadil zrovna český herec Vincent Navrátil, který hrál například V Kameňáku nebo v Románu pro pokročilé. Dalším českým hercem je Adam Mišík, který nejen hraje, ale také zpívá, znát ho můžete například z filmu Andílek na nervy.

Hlavní postava tedy Max je takový drobný podvodníček a zloděj, ve vlaku se vydává za revizora. Bohužel se mu situace ve vlaku vymkne z rukou a musí vystoupit okamžitě, aby unikl spravedlnosti. Dostane se do městečka Kralovany kde ho nějakým nedopatřením považují za nového faráře. Max v této roli zůstává a hraje nového faráře.

Nový farář pomáhá místním s jejich problémy a vše možné co by měl farář dělat, ovšem velmi zvláštním způsobem. I přesto místní faráře vřele uvítají a velmi rychle mezi sebe přijmou. Po nějaké chvilce začnou místní brát faráře jako autoritu.

Max se snaží, ale také pomoct svému bratrovi v Bratislavě, který se jak jinak dostal do dalšího problému. Tentokrát, ale dost vážného problému. Udělal si dluh u bossa podsvětí, místního takzvaného mafiána, z kterého má každý respekt a nechce s ním přijít do problému. Max se snaží vyřešit jak by jeho bratr mohl splatit dluh. A aby toho Max neměl málo začne o něj projevovat zájem Eva. Eva vede sbor amatérských zpěváku ve faře, ale také je to místní policistka, což pro Maxe v jeho situaci není moc dobré.

Aktuálně v tv světě
Jak s jistotou poznáte, že přišlo léto? Přece podle toho, že se na obrazovce České televize objeví Vinnetou a Old ..
14.07.2024
Věříte na náhodu? Nebo na osud? Co když je to všechno jinak a váš osud má v rukou několik lidí, kteří bedlivě ..
10.07.2024

Každý milovník cyklistiky jistě dobře ví, že první červencové týdny jsou zasvěceny ..

09.07.2024
O Venus a Sereně Williamsových slyšel snad úplně každý. Tyto sestry ohromily celý svět a na tenisových kurtech ..
07.07.2024
V roce 2017 se obrazovkách České televize objevil seriál Svět pod hlavou. Jeho děj se zasazen do let 2016 a 1982. Režijně ..
30.06.2024
Od natočení kultovní české komedie Zdeňka Trošky uběhlo již 35 let, ale stále se jedná o film, který Češi milují. ..
26.06.2024
Mistryně romantických komedií Nancy Meyers do svého filmu Lepší pozdě nežli později v roce 2003 obsadila Diane Keaton a ..
23.06.2024
Hokejové šílenství je za námi, titul Mistrů světa máme doma a od pátku 14. června se všichni soustředíme na ..
20.06.2024
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024