Ve slovenské televizi běží už 3 měsíce nový seriál, sklidil úspěch nebo je to propadák?

9.3.2022 byl odvysílán první díl nového seriálu Svätý Max na stanici Televíza Markíza. Nové dily se pravidelně vysílají každou středu ve 20:30, mezitím se v týdnu opakuje několikrát díl předešlý.

Svätý Max je komediální a rodinný seriál natáčený na Slovensku, takže samozřejmě je ve slovenském jazyce, ale jsou tam také čeští herci, kteří mluví normálně rodným jazykem. Takže je to takový slovensko-český seriál.

Hlavní roly obsadil zrovna český herec Vincent Navrátil, který hrál například V Kameňáku nebo v Románu pro pokročilé. Dalším českým hercem je Adam Mišík, který nejen hraje, ale také zpívá, znát ho můžete například z filmu Andílek na nervy.

Hlavní postava tedy Max je takový drobný podvodníček a zloděj, ve vlaku se vydává za revizora. Bohužel se mu situace ve vlaku vymkne z rukou a musí vystoupit okamžitě, aby unikl spravedlnosti. Dostane se do městečka Kralovany kde ho nějakým nedopatřením považují za nového faráře. Max v této roli zůstává a hraje nového faráře.

Nový farář pomáhá místním s jejich problémy a vše možné co by měl farář dělat, ovšem velmi zvláštním způsobem. I přesto místní faráře vřele uvítají a velmi rychle mezi sebe přijmou. Po nějaké chvilce začnou místní brát faráře jako autoritu.

Max se snaží, ale také pomoct svému bratrovi v Bratislavě, který se jak jinak dostal do dalšího problému. Tentokrát, ale dost vážného problému. Udělal si dluh u bossa podsvětí, místního takzvaného mafiána, z kterého má každý respekt a nechce s ním přijít do problému. Max se snaží vyřešit jak by jeho bratr mohl splatit dluh. A aby toho Max neměl málo začne o něj projevovat zájem Eva. Eva vede sbor amatérských zpěváku ve faře, ale také je to místní policistka, což pro Maxe v jeho situaci není moc dobré.

Aktuálně v tv světě
Je na televizní obrazovce dostatek humoru? Některé pořady se jako humorné tváří, přitom ho v nich příliš nenajdete. To ..
04.06.2023
Už jsme si zvykli, že televizní stanice Nova Cinema pravidelně vysílá filmy různých žánrů. Mezi stabilně oblíbené ..
03.06.2023

Filmy pro pamětníky si drží trvalou oblibu. Diváci se rádi ..

28.05.2023
ČT2 se rozhodla do svého vysílacího programu zařadit film Motýlek z roku 2017. Jedná se o filmové drama o útěku ..
26.05.2023
Napínavé thrillery, ve kterých jde o záchranu ohrožených životů, patří mezi oblíbené. A tak není divu, že si tento ..
21.05.2023
Rande v Římě je americká romantická komedie z roku 2010, která přináší divákům osvěžující směsici romantiky, ..
20.05.2023
V roce 1992 vznikl televizní cyklus detektivních příběhů pod názvem Hříchy pro pátera Knoxe. Předlohou byla ..
15.05.2023
Když se řekne tvůrčí dvojice Smoljak-Svěrák, je to zárukou dobré zábavu a vkusného humoru. Platí to i o české ..
14.05.2023
Americký film Nesvatbovi z roku 2005 přivádí na filmové plátno hereckou dvojici Owen Wilson a Vince Vaughn. Už to je ..
08.05.2023
Novinářské prostředí je poměrně oblíbeným námětem filmů. Můžete z něho vytěžit komedii, drama i kriminální ..
07.05.2023