Ve slovenské televizi běží už 3 měsíce nový seriál, sklidil úspěch nebo je to propadák?

9.3.2022 byl odvysílán první díl nového seriálu Svätý Max na stanici Televíza Markíza. Nové dily se pravidelně vysílají každou středu ve 20:30, mezitím se v týdnu opakuje několikrát díl předešlý.

Svätý Max je komediální a rodinný seriál natáčený na Slovensku, takže samozřejmě je ve slovenském jazyce, ale jsou tam také čeští herci, kteří mluví normálně rodným jazykem. Takže je to takový slovensko-český seriál.

Hlavní roly obsadil zrovna český herec Vincent Navrátil, který hrál například V Kameňáku nebo v Románu pro pokročilé. Dalším českým hercem je Adam Mišík, který nejen hraje, ale také zpívá, znát ho můžete například z filmu Andílek na nervy.

Hlavní postava tedy Max je takový drobný podvodníček a zloděj, ve vlaku se vydává za revizora. Bohužel se mu situace ve vlaku vymkne z rukou a musí vystoupit okamžitě, aby unikl spravedlnosti. Dostane se do městečka Kralovany kde ho nějakým nedopatřením považují za nového faráře. Max v této roli zůstává a hraje nového faráře.

Nový farář pomáhá místním s jejich problémy a vše možné co by měl farář dělat, ovšem velmi zvláštním způsobem. I přesto místní faráře vřele uvítají a velmi rychle mezi sebe přijmou. Po nějaké chvilce začnou místní brát faráře jako autoritu.

Max se snaží, ale také pomoct svému bratrovi v Bratislavě, který se jak jinak dostal do dalšího problému. Tentokrát, ale dost vážného problému. Udělal si dluh u bossa podsvětí, místního takzvaného mafiána, z kterého má každý respekt a nechce s ním přijít do problému. Max se snaží vyřešit jak by jeho bratr mohl splatit dluh. A aby toho Max neměl málo začne o něj projevovat zájem Eva. Eva vede sbor amatérských zpěváku ve faře, ale také je to místní policistka, což pro Maxe v jeho situaci není moc dobré.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024