Velikonoce v TV přinesou klasické pohádky i nový film Gump

O Velikonocích se mohou diváci těšit na pohádkovou klasiku, ale také na nové filmy, které ještě v televizi nebyly.

V pátek se diváci dočkají na ČT1 pohádek O princezně, která ráčkovala, Pošťácká pohádka, Boháč a Chudák, Císař a Tambor, Dešťová víla, Tři veteráni, Princezna a půl království nebo Tajemství staré bambitky. Nova si přichystala na dopoledne pohádku O zatoulané princezně, na televizi Prima bude odpoledne Princ Bajaja a Nebojsa, Seznam nabídne kultovní pohádku Dařbuján a Pandrhola. Nova a Prima ponechávají na hlavní vysílací čas Survivor a Máme rádi Česko.

Pátek přinese také oblíbené české filmy. Na Nově diváci uvidí Dobrého vojáka Švejka nebo Cestu do hlubin študákovy duše. Na Primě poběží Dovolená s Andělem nebo Pátek není svátek. Česká televize si z českých filmů nachystala Krakonoše a lyžníky nebo Hostinec u Kamenného stolu. Na Seznamu bude připraven Limonádový Joe.

V sobotu je program až na výjimky běžný. Na Nova Cinema byla do programu zařazena Cesta do študákovy duše. Česká televize připravila na první program první díl Babičky, Vrchní prchni nebo pohádku Kouzla králů. Televize Seznam bude opakovat Dařbujána a Pandrholu, dále bude vysílat pohádku Za humny je drak nebo film Škola základ života. Večer po pořadu Peče celá země bude na ČT1 tradiční benefiční koncert sbírky Pomozte dětem.

V neděli bude na televizi Nova oblíbený dětský velikonoční film Hop, český film Pod jezevčí skálou nebo pohádka O statečném kováři. Česká televize bude na prvním programu odpoledne vysílat pohádku Lotrando a Zubejda, druhý díl Babičky, pohádku Korunní princ a po 21. hodině uvede Slavnosti sněženek.  Televize Prima má v neděli přes den běžný program, večer ale uvede v televizní premiéře rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít.

Na Velikonoční pondělí si ČT1 připravila pohádky Tři životy, Nesmrtelná teta, Pravý rytíř, Nejlepší přítel, Byl jednou jeden král, Císařův pekař. Dále se mohou diváci těšit na komedie Jáchyme hoď ho do stroje a Dívka na koštěti. Nova odvysílá pohádku O statečném kováři a dále filmy Poslušně hlásím, Nebe a dudy nebo Pětka s hvězdičkou. Prima nabídne komedie V podstatě jsme normální, Anděl na horách a pohádky Honza málem králem a Princezna se zlatou hvězdou. Večerní program bude na ČT1 pohádkový, ostatní stanice mají běžný program.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022