Velké zprávy moderuje nové duo

Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem na to, jak se relace jmenuje. Její současný název je Velké zprávy. A tím změny nekončí. Kdo tento důležitý pořad sleduje pravidelně, ten zjistil, že se na obrazovkách objevila nová moderátorská dvojice. Poprvé k tomu došlo poslední neděli v září, tedy dne 30. září 2018.

O koho jde?

Sice jsme uvedli, že Velké zprávy mají novou moderátorskou dvojici, ale kdo tento pořad sleduje pravidelně, tomu musíme říci, že zase až tak úplně nová není. To proto, že jednou osobou je Matěj Misař, který se ve zprávách objevuje již od roku 2007 a to stále, pravidelně.

Nás však zajímá spíše druhé jméno, o kterém v souvislosti s těmito změnami mluvíme. Tím jménem je Gabriela Lašková. Tu diváci velmi dobře znají z minulosti. A to hlavně z důvodu, že na obrazovkách se ve zpravodajské relaci objevovala již od léta roku 2004.

Proč zmizela a proč je zpět?

Pokud aktuální Velké Zprávy, nebo dříve pojmenované Zprávy FTP Prima nepatřily mezi pravidelně sledované pořady, dost možná vám tato informace unikla. Došlo totiž k tomu, že Gabriela Lašková byla těhotná a tak byla nucena odejít na mateřskou dovolenou. Stalo se tak již v únoru letošního roku, kdy z obrazovek zmizela. Nejednalo se tedy o žádný vyhazov nebo podanou výpověď. Šlo o nucenou přestávku spojenou s osobním životem.

Nyní se na obrazovky opět vrací, a to po celkem krátké, jenom několikaměsíční pauze. To jistě potěší jak fanoušky, tak i TV Prima, která už má své moderátorské dvojice opět kompletní. A jak jsme zmínili výše, jejím pracovním partnerem je stále ještě nováček Matěj Misař. Sice má zkušenosti z rádia, ale televize je přece jenom něco jiného. Hlavně potom když mluvme o hlavní zpravodajské relaci, která patří k nejsledovanějším pořadům.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018