Velké zprávy moderuje nové duo

Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem na to, jak se relace jmenuje. Její současný název je Velké zprávy. A tím změny nekončí. Kdo tento důležitý pořad sleduje pravidelně, ten zjistil, že se na obrazovkách objevila nová moderátorská dvojice. Poprvé k tomu došlo poslední neděli v září, tedy dne 30. září 2018.

O koho jde?

Sice jsme uvedli, že Velké zprávy mají novou moderátorskou dvojici, ale kdo tento pořad sleduje pravidelně, tomu musíme říci, že zase až tak úplně nová není. To proto, že jednou osobou je Matěj Misař, který se ve zprávách objevuje již od roku 2007 a to stále, pravidelně.

Nás však zajímá spíše druhé jméno, o kterém v souvislosti s těmito změnami mluvíme. Tím jménem je Gabriela Lašková. Tu diváci velmi dobře znají z minulosti. A to hlavně z důvodu, že na obrazovkách se ve zpravodajské relaci objevovala již od léta roku 2004.

Proč zmizela a proč je zpět?

Pokud aktuální Velké Zprávy, nebo dříve pojmenované Zprávy FTP Prima nepatřily mezi pravidelně sledované pořady, dost možná vám tato informace unikla. Došlo totiž k tomu, že Gabriela Lašková byla těhotná a tak byla nucena odejít na mateřskou dovolenou. Stalo se tak již v únoru letošního roku, kdy z obrazovek zmizela. Nejednalo se tedy o žádný vyhazov nebo podanou výpověď. Šlo o nucenou přestávku spojenou s osobním životem.

Nyní se na obrazovky opět vrací, a to po celkem krátké, jenom několikaměsíční pauze. To jistě potěší jak fanoušky, tak i TV Prima, která už má své moderátorské dvojice opět kompletní. A jak jsme zmínili výše, jejím pracovním partnerem je stále ještě nováček Matěj Misař. Sice má zkušenosti z rádia, ale televize je přece jenom něco jiného. Hlavně potom když mluvme o hlavní zpravodajské relaci, která patří k nejsledovanějším pořadům.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018