Velké zprávy moderuje nové duo

Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem na to, jak se relace jmenuje. Její současný název je Velké zprávy. A tím změny nekončí. Kdo tento důležitý pořad sleduje pravidelně, ten zjistil, že se na obrazovkách objevila nová moderátorská dvojice. Poprvé k tomu došlo poslední neděli v září, tedy dne 30. září 2018.

O koho jde?

Sice jsme uvedli, že Velké zprávy mají novou moderátorskou dvojici, ale kdo tento pořad sleduje pravidelně, tomu musíme říci, že zase až tak úplně nová není. To proto, že jednou osobou je Matěj Misař, který se ve zprávách objevuje již od roku 2007 a to stále, pravidelně.

Nás však zajímá spíše druhé jméno, o kterém v souvislosti s těmito změnami mluvíme. Tím jménem je Gabriela Lašková. Tu diváci velmi dobře znají z minulosti. A to hlavně z důvodu, že na obrazovkách se ve zpravodajské relaci objevovala již od léta roku 2004.

Proč zmizela a proč je zpět?

Pokud aktuální Velké Zprávy, nebo dříve pojmenované Zprávy FTP Prima nepatřily mezi pravidelně sledované pořady, dost možná vám tato informace unikla. Došlo totiž k tomu, že Gabriela Lašková byla těhotná a tak byla nucena odejít na mateřskou dovolenou. Stalo se tak již v únoru letošního roku, kdy z obrazovek zmizela. Nejednalo se tedy o žádný vyhazov nebo podanou výpověď. Šlo o nucenou přestávku spojenou s osobním životem.

Nyní se na obrazovky opět vrací, a to po celkem krátké, jenom několikaměsíční pauze. To jistě potěší jak fanoušky, tak i TV Prima, která už má své moderátorské dvojice opět kompletní. A jak jsme zmínili výše, jejím pracovním partnerem je stále ještě nováček Matěj Misař. Sice má zkušenosti z rádia, ale televize je přece jenom něco jiného. Hlavně potom když mluvme o hlavní zpravodajské relaci, která patří k nejsledovanějším pořadům.

Aktuálně v tv světě
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019
Ve většině případů každý z nás platí koncesionářský poplatek. V současné době je tento poplatek stanoven na 135 ..
14.04.2019
Český skvělý režisér, scénárista a herec Tomáš Magnusek americký seriál Dallas zřejmě rád měl, a tak se rozhodl ..
09.04.2019
Vždy na jaře také čekáte, co nového se bude v televizi vysílat a jaké nové seriály nás budou každý večer bavit u ..
07.04.2019
Jestliže patříte mezi ty, kteří rádi sledují především zpravodajství z celé České republiky, pak se máte na co ..
04.04.2019
Česká republika je rodištěm mnoha detektivních filmů a seriálů. Není se vlastně čemu divit, protože diváci je ..
31.03.2019
Sobotní večer se měl nést ve znamení českých filmů a filmových cen. Český lev věnoval lákání diváků poměrně ..
27.03.2019
Dětská televizní stanice Tuty TV ukončila v úterý 12. března své vysílání. Za tímto krokem se skrývají především ..
24.03.2019