Velké zprávy moderuje nové duo

Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem na to, jak se relace jmenuje. Její současný název je Velké zprávy. A tím změny nekončí. Kdo tento důležitý pořad sleduje pravidelně, ten zjistil, že se na obrazovkách objevila nová moderátorská dvojice. Poprvé k tomu došlo poslední neděli v září, tedy dne 30. září 2018.

O koho jde?

Sice jsme uvedli, že Velké zprávy mají novou moderátorskou dvojici, ale kdo tento pořad sleduje pravidelně, tomu musíme říci, že zase až tak úplně nová není. To proto, že jednou osobou je Matěj Misař, který se ve zprávách objevuje již od roku 2007 a to stále, pravidelně.

Nás však zajímá spíše druhé jméno, o kterém v souvislosti s těmito změnami mluvíme. Tím jménem je Gabriela Lašková. Tu diváci velmi dobře znají z minulosti. A to hlavně z důvodu, že na obrazovkách se ve zpravodajské relaci objevovala již od léta roku 2004.

Proč zmizela a proč je zpět?

Pokud aktuální Velké Zprávy, nebo dříve pojmenované Zprávy FTP Prima nepatřily mezi pravidelně sledované pořady, dost možná vám tato informace unikla. Došlo totiž k tomu, že Gabriela Lašková byla těhotná a tak byla nucena odejít na mateřskou dovolenou. Stalo se tak již v únoru letošního roku, kdy z obrazovek zmizela. Nejednalo se tedy o žádný vyhazov nebo podanou výpověď. Šlo o nucenou přestávku spojenou s osobním životem.

Nyní se na obrazovky opět vrací, a to po celkem krátké, jenom několikaměsíční pauze. To jistě potěší jak fanoušky, tak i TV Prima, která už má své moderátorské dvojice opět kompletní. A jak jsme zmínili výše, jejím pracovním partnerem je stále ještě nováček Matěj Misař. Sice má zkušenosti z rádia, ale televize je přece jenom něco jiného. Hlavně potom když mluvme o hlavní zpravodajské relaci, která patří k nejsledovanějším pořadům.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019