Velké zprávy moderuje nové duo

Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem na to, jak se relace jmenuje. Její současný název je Velké zprávy. A tím změny nekončí. Kdo tento důležitý pořad sleduje pravidelně, ten zjistil, že se na obrazovkách objevila nová moderátorská dvojice. Poprvé k tomu došlo poslední neděli v září, tedy dne 30. září 2018.

O koho jde?

Sice jsme uvedli, že Velké zprávy mají novou moderátorskou dvojici, ale kdo tento pořad sleduje pravidelně, tomu musíme říci, že zase až tak úplně nová není. To proto, že jednou osobou je Matěj Misař, který se ve zprávách objevuje již od roku 2007 a to stále, pravidelně.

Nás však zajímá spíše druhé jméno, o kterém v souvislosti s těmito změnami mluvíme. Tím jménem je Gabriela Lašková. Tu diváci velmi dobře znají z minulosti. A to hlavně z důvodu, že na obrazovkách se ve zpravodajské relaci objevovala již od léta roku 2004.

Proč zmizela a proč je zpět?

Pokud aktuální Velké Zprávy, nebo dříve pojmenované Zprávy FTP Prima nepatřily mezi pravidelně sledované pořady, dost možná vám tato informace unikla. Došlo totiž k tomu, že Gabriela Lašková byla těhotná a tak byla nucena odejít na mateřskou dovolenou. Stalo se tak již v únoru letošního roku, kdy z obrazovek zmizela. Nejednalo se tedy o žádný vyhazov nebo podanou výpověď. Šlo o nucenou přestávku spojenou s osobním životem.

Nyní se na obrazovky opět vrací, a to po celkem krátké, jenom několikaměsíční pauze. To jistě potěší jak fanoušky, tak i TV Prima, která už má své moderátorské dvojice opět kompletní. A jak jsme zmínili výše, jejím pracovním partnerem je stále ještě nováček Matěj Misař. Sice má zkušenosti z rádia, ale televize je přece jenom něco jiného. Hlavně potom když mluvme o hlavní zpravodajské relaci, která patří k nejsledovanějším pořadům.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019