Vinaři stále nabízejí zajímavé výhry pro diváky

Televize Prima boduje v nedělním vysílacím čase se seriálem Vinaři. Aby ještě více přitáhla diváky k obrazovkám, připravuje soutěže.

Nabitý děj

Poslední, čtvrtý díl vysílaný v neděli 20.9.2015 ve 20.15 nabídl nejenom zajímavý děj, kdy se farář Tomica snaží zaplnit místní kostel, který při mších bohužel zůstává prázdný. Dostane proto radu, aby zde uspořádal koncerty metalové kapely. Hraní přímo v kostele by spolehlivě přitáhlo lidi přímo do svatostánku. Za Karasem, který celou kapelu vede, sem totiž spolehlivě dorazí všechny ženy ze Strdína a nejenom odsud. Jako magnet přitáhne holky z okolí. Jenže Tomica na zkoušce kapely zjistí, že hraje písně se satanistickou tematikou. Proto dospěje k názoru, že takhle asi lidi do kostela nedostane. Pavlíček sice vládne na vinohradu, ale Moravákům za jejich pomoc nabídne dobrou odměnu: klobásky i dobré vínko.  Co zajímavého se chystá nyní, na to si počkejte do 27.9.2015 ve 20.15 hodin.

Zajímavé ceny

Co je ale velmi důležité, stále pokračují soutěže, díky kterým mohou diváci seriálu vyhrávat velice zajímavé ceny. Dělo se tak v prvních třech dílech a čtvrtý proto nebyl výjimkou. Soutěžní otázky budou pokračovat i nadále. Ten, kdo odpoví nejrychleji, se může těšit na karton opravdu kvalitního vína. Sympatické je, že Prima zvolila skutečně tematickou cenu, takže milovníci kvalitního vinného moku se mohou těšit na posezení s rodinou či přáteli při sklence. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, kteří se při odpovídání do soutěže o malou chviličku zdrží. Pro ty, kteří odpoví v pořadí jako druzí až desátí, čeká účast na natáčení seriálu. Na vlastní kůži tak budou moci nahlédnout do zákulisí vzniku seriálu a setkat se se svými oblíbenými hrdiny.  Na zajímavou výhru se ale mohou těšit i ti, kteří se ukážou na 11.-20.místě. Obdrží DVD s díly první řady seriálu Vinaři a navíc ještě CD skupiny Chinaski s podpisy jejích členů.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018