Vznikne nová televize. Bude zaměřena na cvičení

Tematické televize jsou dnes hitem. Doslova dominují ty zaměřené na vaření, různé dokumenty, historii, ale třeba i domácí mazlíčky, nebo pohádky. Nyní to vypadá, že by se měla objevit ještě jedna další. Její název bude Fit HD. Ten už celkem dobře napovídá, o co by mělo jít. Půjde o televizi, která bude zaměřená na každého, kdo chce začít cvičit a kdo chce něco udělat se svou postavou. A to hlavně ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechce navštívit fit centrum, ale chce cvičit doma.

Fit HD přichází z Maďarska

U nás to bude úplná novinka, ale když se podíváme do zahraničí, je třeba říci, že zde už televize zaměřené právě na zdravý životní styl existují. Konkrétně je to i tato zmíněná Fit HD, která už více než rok existuje v Maďarsku. A když se podíváme na její oblibu, tak má zhruba 1,5 milionu předplatitelů. A to je celkem dost. Je tedy logické, že se plány začínají realizovat směrem do dalších zemí.

Cílení hlavně na ženy

Stejně jako v Maďarsku, tak i u nás by měla být zcela jasná cílová skupina. Budou to primárně ženy. Na základě toho budou vysílány i jednotlivé videobloky s různými cvičícími programy. Ty by měly být skutečně rozmanité, což znamená, že Fit HD nabídne cvičení pro ženy mladší i starší, pro ženy různé hmotnosti i kondice, stejně jako pro ženy, které mohou být i těhotné. Cílem tak bude nabídnout to, co dnes nabízejí velká fit centra ve formě osobních trenérů, nebo skupinových lekcí. Takto ale jednoduše v pohodlí domova.

Již od roku 2018

A kdy Fit HD začne? Mělo by to být příští rok, tedy v roce 2018. Očekává se, že by k tomu mělo začít již v prvním čtvrtletí roku. Roli však hraje to, s jakou rychlostí bude poskytnuta televizní licence. A zařazení? Nebudou to volné televizní stanice, ale Fit HD bude vysílána na placených službách. Zatím se aktivně mluví o možnostech, jako je Skylink, UPC a dále také O2 TV.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018