Vznikne nová televize. Bude zaměřena na cvičení

Tematické televize jsou dnes hitem. Doslova dominují ty zaměřené na vaření, různé dokumenty, historii, ale třeba i domácí mazlíčky, nebo pohádky. Nyní to vypadá, že by se měla objevit ještě jedna další. Její název bude Fit HD. Ten už celkem dobře napovídá, o co by mělo jít. Půjde o televizi, která bude zaměřená na každého, kdo chce začít cvičit a kdo chce něco udělat se svou postavou. A to hlavně ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechce navštívit fit centrum, ale chce cvičit doma.

Fit HD přichází z Maďarska

U nás to bude úplná novinka, ale když se podíváme do zahraničí, je třeba říci, že zde už televize zaměřené právě na zdravý životní styl existují. Konkrétně je to i tato zmíněná Fit HD, která už více než rok existuje v Maďarsku. A když se podíváme na její oblibu, tak má zhruba 1,5 milionu předplatitelů. A to je celkem dost. Je tedy logické, že se plány začínají realizovat směrem do dalších zemí.

Cílení hlavně na ženy

Stejně jako v Maďarsku, tak i u nás by měla být zcela jasná cílová skupina. Budou to primárně ženy. Na základě toho budou vysílány i jednotlivé videobloky s různými cvičícími programy. Ty by měly být skutečně rozmanité, což znamená, že Fit HD nabídne cvičení pro ženy mladší i starší, pro ženy různé hmotnosti i kondice, stejně jako pro ženy, které mohou být i těhotné. Cílem tak bude nabídnout to, co dnes nabízejí velká fit centra ve formě osobních trenérů, nebo skupinových lekcí. Takto ale jednoduše v pohodlí domova.

Již od roku 2018

A kdy Fit HD začne? Mělo by to být příští rok, tedy v roce 2018. Očekává se, že by k tomu mělo začít již v prvním čtvrtletí roku. Roli však hraje to, s jakou rychlostí bude poskytnuta televizní licence. A zařazení? Nebudou to volné televizní stanice, ale Fit HD bude vysílána na placených službách. Zatím se aktivně mluví o možnostech, jako je Skylink, UPC a dále také O2 TV.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018