Vznikne nová televize. Bude zaměřena na cvičení

Tematické televize jsou dnes hitem. Doslova dominují ty zaměřené na vaření, různé dokumenty, historii, ale třeba i domácí mazlíčky, nebo pohádky. Nyní to vypadá, že by se měla objevit ještě jedna další. Její název bude Fit HD. Ten už celkem dobře napovídá, o co by mělo jít. Půjde o televizi, která bude zaměřená na každého, kdo chce začít cvičit a kdo chce něco udělat se svou postavou. A to hlavně ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechce navštívit fit centrum, ale chce cvičit doma.

Fit HD přichází z Maďarska

U nás to bude úplná novinka, ale když se podíváme do zahraničí, je třeba říci, že zde už televize zaměřené právě na zdravý životní styl existují. Konkrétně je to i tato zmíněná Fit HD, která už více než rok existuje v Maďarsku. A když se podíváme na její oblibu, tak má zhruba 1,5 milionu předplatitelů. A to je celkem dost. Je tedy logické, že se plány začínají realizovat směrem do dalších zemí.

Cílení hlavně na ženy

Stejně jako v Maďarsku, tak i u nás by měla být zcela jasná cílová skupina. Budou to primárně ženy. Na základě toho budou vysílány i jednotlivé videobloky s různými cvičícími programy. Ty by měly být skutečně rozmanité, což znamená, že Fit HD nabídne cvičení pro ženy mladší i starší, pro ženy různé hmotnosti i kondice, stejně jako pro ženy, které mohou být i těhotné. Cílem tak bude nabídnout to, co dnes nabízejí velká fit centra ve formě osobních trenérů, nebo skupinových lekcí. Takto ale jednoduše v pohodlí domova.

Již od roku 2018

A kdy Fit HD začne? Mělo by to být příští rok, tedy v roce 2018. Očekává se, že by k tomu mělo začít již v prvním čtvrtletí roku. Roli však hraje to, s jakou rychlostí bude poskytnuta televizní licence. A zařazení? Nebudou to volné televizní stanice, ale Fit HD bude vysílána na placených službách. Zatím se aktivně mluví o možnostech, jako je Skylink, UPC a dále také O2 TV.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018