Vznikne nová televize. Bude zaměřena na cvičení

Tematické televize jsou dnes hitem. Doslova dominují ty zaměřené na vaření, různé dokumenty, historii, ale třeba i domácí mazlíčky, nebo pohádky. Nyní to vypadá, že by se měla objevit ještě jedna další. Její název bude Fit HD. Ten už celkem dobře napovídá, o co by mělo jít. Půjde o televizi, která bude zaměřená na každého, kdo chce začít cvičit a kdo chce něco udělat se svou postavou. A to hlavně ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechce navštívit fit centrum, ale chce cvičit doma.

Fit HD přichází z Maďarska

U nás to bude úplná novinka, ale když se podíváme do zahraničí, je třeba říci, že zde už televize zaměřené právě na zdravý životní styl existují. Konkrétně je to i tato zmíněná Fit HD, která už více než rok existuje v Maďarsku. A když se podíváme na její oblibu, tak má zhruba 1,5 milionu předplatitelů. A to je celkem dost. Je tedy logické, že se plány začínají realizovat směrem do dalších zemí.

Cílení hlavně na ženy

Stejně jako v Maďarsku, tak i u nás by měla být zcela jasná cílová skupina. Budou to primárně ženy. Na základě toho budou vysílány i jednotlivé videobloky s různými cvičícími programy. Ty by měly být skutečně rozmanité, což znamená, že Fit HD nabídne cvičení pro ženy mladší i starší, pro ženy různé hmotnosti i kondice, stejně jako pro ženy, které mohou být i těhotné. Cílem tak bude nabídnout to, co dnes nabízejí velká fit centra ve formě osobních trenérů, nebo skupinových lekcí. Takto ale jednoduše v pohodlí domova.

Již od roku 2018

A kdy Fit HD začne? Mělo by to být příští rok, tedy v roce 2018. Očekává se, že by k tomu mělo začít již v prvním čtvrtletí roku. Roli však hraje to, s jakou rychlostí bude poskytnuta televizní licence. A zařazení? Nebudou to volné televizní stanice, ale Fit HD bude vysílána na placených službách. Zatím se aktivně mluví o možnostech, jako je Skylink, UPC a dále také O2 TV.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018