Zahájení StarDance s písněmi Karla Gotta se stalo nejsledovanějším pořadem večera

Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo předpokládanou a odhadovanou popularitu mezi diváky a stalo se nejsledovanějším pořadem večera. Mohli jste vidět nové taneční páry, které si v tento den zvolili jako téma večera písničky od Karla Gotta.

Zahájení desáté řady StarDance na písničky Karla Gotta

V sobotu 12. října začala již 10. řada divácky oblíbeného pořadu StarDance na ČT1, kde můžete pravidelně vidět páry tvořené profesionálními tanečníky a slavnými osobnostmi, které se tanci ve svém oboru nevěnují. Průvodci večerem byli již tradičně Tereza Kostková a Marek Eben. Zahájení nové řady bylo rozdílné v tom, že si tanečníci zvolili písně nedávno zesnulého zpěváka Karla Gotta na jeho památku. Zajímavostí je, že StarDance sklidilo větší úspěch než jiné pořady, které vysílaly téže tematicky k památce Gott, jako například TV Prima a „Zrcadlo tvého života – Karel Gott“.

Nejúspěšnější pořad večera

StarDance je celkově oblíbeným pořadem a jinak tomu nebylo ani při zahájení desáté řady. Z velké konkurence, která ten večer byla, se StarDance stalo vůbec nejsledovanějším vysíláním v rámci programů, které se objevily na televizních obrazovkách v tomto časovém období, tzn. po osmé hodině večerní. Celkově ČT1 získala s pořademStarDance:

  • početní sledovanost: 1,3 mil. diváků (15+)
  • procentuální sledovanost: 36%

Po skončení StarDance jste na ČT mohli vidět Ocenění E.ONEnergy Globe 2019, které se však již takové popularity nedočkalo (sledovanost 10,5%).Divácký úspěch zaznamenala i Prima, která vysílala Temný kraj II (sledovanost 16,5%), což byl druhý nejoblíbenější pořad večera, a následně Zrcadlo tvého života – Karel Gott (sledovanost 10%), jež skončilo na čtvrtém místě. Třetí příčku v žebříčku popularity u diváků má pro tento večer Nova se svým Tvoje tvář má známý hlas VI (sledovanost 10%).

Aktuálně v tv světě
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019
Společnost CentralEuropean Media Enterprises (CME) potvrdila v neděli večer, že uzavřela definitivní smlouvu o akvizici s ..
31.10.2019
Televizní festival v Cannes byl pro Českou televizi úspěšný. Veze si z něj hned několik nových zahraničních ..
27.10.2019
Málokdy jsou další díly a série úspěšných seriálů oblíbenější než ty předchozí. Přesto se i v českém ..
23.10.2019
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019