Zahájení StarDance s písněmi Karla Gotta se stalo nejsledovanějším pořadem večera

Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo předpokládanou a odhadovanou popularitu mezi diváky a stalo se nejsledovanějším pořadem večera. Mohli jste vidět nové taneční páry, které si v tento den zvolili jako téma večera písničky od Karla Gotta.

Zahájení desáté řady StarDance na písničky Karla Gotta

V sobotu 12. října začala již 10. řada divácky oblíbeného pořadu StarDance na ČT1, kde můžete pravidelně vidět páry tvořené profesionálními tanečníky a slavnými osobnostmi, které se tanci ve svém oboru nevěnují. Průvodci večerem byli již tradičně Tereza Kostková a Marek Eben. Zahájení nové řady bylo rozdílné v tom, že si tanečníci zvolili písně nedávno zesnulého zpěváka Karla Gotta na jeho památku. Zajímavostí je, že StarDance sklidilo větší úspěch než jiné pořady, které vysílaly téže tematicky k památce Gott, jako například TV Prima a „Zrcadlo tvého života – Karel Gott“.

Nejúspěšnější pořad večera

StarDance je celkově oblíbeným pořadem a jinak tomu nebylo ani při zahájení desáté řady. Z velké konkurence, která ten večer byla, se StarDance stalo vůbec nejsledovanějším vysíláním v rámci programů, které se objevily na televizních obrazovkách v tomto časovém období, tzn. po osmé hodině večerní. Celkově ČT1 získala s pořademStarDance:

  • početní sledovanost: 1,3 mil. diváků (15+)
  • procentuální sledovanost: 36%

Po skončení StarDance jste na ČT mohli vidět Ocenění E.ONEnergy Globe 2019, které se však již takové popularity nedočkalo (sledovanost 10,5%).Divácký úspěch zaznamenala i Prima, která vysílala Temný kraj II (sledovanost 16,5%), což byl druhý nejoblíbenější pořad večera, a následně Zrcadlo tvého života – Karel Gott (sledovanost 10%), jež skončilo na čtvrtém místě. Třetí příčku v žebříčku popularity u diváků má pro tento večer Nova se svým Tvoje tvář má známý hlas VI (sledovanost 10%).

Aktuálně v tv světě
Pandemie tvrdě dopadla i na televizní sektor a většina televizních skupin musela začít přehodnocovat své plány a ..
20.09.2020
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020