Září bude ve znamení nových seriálů

Letní prázdniny ještě nejsou ani za svou polovinou a televize už postupně uvádějí informace o tom, co mají v plánu nachystat svým televizním divákům. Jak se ukazuje, budou to především nové seriály. Některé z televizí začnou dokonce podstatně dříve, a to již v průběhu srpna. A to s cílem natáhnout si případné diváky již i něco dříve. Jako příklad nám může posloužit televize Prima a nový seriál nesoucí název Jetelín. O tom jsme vás v minulosti již informovali. Půjde o cyklus minikomedií, které mají za cíl mapovat život třech čtyřicátníků v obci, která se nachází nedaleko Prahy.

Není to ale jediná novinka, se kterou plánuje TV Prima přijít. V plánu má také seriál nesoucí název Mordparta. Jak už napovídá sám její název, půjde přirozeně o seriál z kriminalistického prostředí. Více informací si televize zatím nechává pro sebe.

Na co vsadí Česká televize?

Ani ta nebude stát stranou a ti ta přirozeně vsadí na detektivky. Ty patří právě na veřejnoprávní televizi mezi jeden z nejúspěšnějších žánrů v posledních letech. Konkrétně se jedná o detektivku Rapl, která by měla mít celkem 13 jednotlivých dílů. Neméně zajímavým dílem by měla být i životopisná sága nesoucí název Já, Mattoni, která je natočena podle úspěšné literární předlohy. Režie se v tomto případě ujal Marek Najbrt.

Nova? Ta plánuje spíše zábavu

Zapomenout nesmíme ani na TV Nova, která samozřejmě plánuje pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů v dějinách, kterým není žádný jiný, než Ulice. Dále však chystá spíše pořady, které budou mít zábavný charakter. Půjde o další řadu oblíbené kuchařské show MasterChef, kde jeden ze soutěžících nejenom vyhrává zajímavou finanční výhru, ale vydá i svou kuchařku. Vysílat by se měla i další řada známé show Tvoje tvář má známý hlas, která byla v rámci první řady spojována s enormním úspěchem.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018