Září bude ve znamení nových seriálů

Letní prázdniny ještě nejsou ani za svou polovinou a televize už postupně uvádějí informace o tom, co mají v plánu nachystat svým televizním divákům. Jak se ukazuje, budou to především nové seriály. Některé z televizí začnou dokonce podstatně dříve, a to již v průběhu srpna. A to s cílem natáhnout si případné diváky již i něco dříve. Jako příklad nám může posloužit televize Prima a nový seriál nesoucí název Jetelín. O tom jsme vás v minulosti již informovali. Půjde o cyklus minikomedií, které mají za cíl mapovat život třech čtyřicátníků v obci, která se nachází nedaleko Prahy.

Není to ale jediná novinka, se kterou plánuje TV Prima přijít. V plánu má také seriál nesoucí název Mordparta. Jak už napovídá sám její název, půjde přirozeně o seriál z kriminalistického prostředí. Více informací si televize zatím nechává pro sebe.

Na co vsadí Česká televize?

Ani ta nebude stát stranou a ti ta přirozeně vsadí na detektivky. Ty patří právě na veřejnoprávní televizi mezi jeden z nejúspěšnějších žánrů v posledních letech. Konkrétně se jedná o detektivku Rapl, která by měla mít celkem 13 jednotlivých dílů. Neméně zajímavým dílem by měla být i životopisná sága nesoucí název Já, Mattoni, která je natočena podle úspěšné literární předlohy. Režie se v tomto případě ujal Marek Najbrt.

Nova? Ta plánuje spíše zábavu

Zapomenout nesmíme ani na TV Nova, která samozřejmě plánuje pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů v dějinách, kterým není žádný jiný, než Ulice. Dále však chystá spíše pořady, které budou mít zábavný charakter. Půjde o další řadu oblíbené kuchařské show MasterChef, kde jeden ze soutěžících nejenom vyhrává zajímavou finanční výhru, ale vydá i svou kuchařku. Vysílat by se měla i další řada známé show Tvoje tvář má známý hlas, která byla v rámci první řady spojována s enormním úspěchem.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018