Září bude ve znamení nových seriálů

Letní prázdniny ještě nejsou ani za svou polovinou a televize už postupně uvádějí informace o tom, co mají v plánu nachystat svým televizním divákům. Jak se ukazuje, budou to především nové seriály. Některé z televizí začnou dokonce podstatně dříve, a to již v průběhu srpna. A to s cílem natáhnout si případné diváky již i něco dříve. Jako příklad nám může posloužit televize Prima a nový seriál nesoucí název Jetelín. O tom jsme vás v minulosti již informovali. Půjde o cyklus minikomedií, které mají za cíl mapovat život třech čtyřicátníků v obci, která se nachází nedaleko Prahy.

Není to ale jediná novinka, se kterou plánuje TV Prima přijít. V plánu má také seriál nesoucí název Mordparta. Jak už napovídá sám její název, půjde přirozeně o seriál z kriminalistického prostředí. Více informací si televize zatím nechává pro sebe.

Na co vsadí Česká televize?

Ani ta nebude stát stranou a ti ta přirozeně vsadí na detektivky. Ty patří právě na veřejnoprávní televizi mezi jeden z nejúspěšnějších žánrů v posledních letech. Konkrétně se jedná o detektivku Rapl, která by měla mít celkem 13 jednotlivých dílů. Neméně zajímavým dílem by měla být i životopisná sága nesoucí název Já, Mattoni, která je natočena podle úspěšné literární předlohy. Režie se v tomto případě ujal Marek Najbrt.

Nova? Ta plánuje spíše zábavu

Zapomenout nesmíme ani na TV Nova, která samozřejmě plánuje pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů v dějinách, kterým není žádný jiný, než Ulice. Dále však chystá spíše pořady, které budou mít zábavný charakter. Půjde o další řadu oblíbené kuchařské show MasterChef, kde jeden ze soutěžících nejenom vyhrává zajímavou finanční výhru, ale vydá i svou kuchařku. Vysílat by se měla i další řada známé show Tvoje tvář má známý hlas, která byla v rámci první řady spojována s enormním úspěchem.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018