Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky s novou show Superšéf

Chybí vám na obrazovkách drsný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich? Pak se těšte na novinku, kterou uvádí TV Prima. Páteční prime-time bude ve vysílání této televize letos na jaře vyplněn novým pořadem s tímto oblíbeným kuchařem.

Šéf se vrací

Nový pořad ponese jméno Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět. Během 24 hodin si má známý kuchař vzít do péče jednu z restaurací a vyvést ji ze svízelné situace, ve které se aktuálně nachází. Informace o restauraci nejprve získává v utajení. Prima pro natáčení pořadu využila i pojízdnou kuchyni. Nový formát má přinést jak novinky, tak také to, na co jste od Pohlreicha zvyklí. Nebudou chybět silné emoce, napětí, možná i křik, nespokojenost, ale i skvělá zlepšení, která budou šokovat i samotné majitele restaurací. Těšit se můžete i na řadu překvapení a samozřejmě na kritické oko známého šéfkuchaře, kterému skutečně neunikne vůbec nic. Pokud se vám jeho styl líbí, pak si tento pořad rozhodně nenechte ujít.

Spolupráce s KB

S pořadem se marketingově spojila Komerční banka. „Spolupráce se Zdeňkem Pohlreichem na jeho pořadech se pro nás za poslední roky stala již tradicí. To, co pro českou gastronomii, a vůbec kulturu stravování, dokázal a nadále dělá, je hodno obdivu a podpory. Svým zaníceným přístupem profesionalizuje svůj obor a přispívá k jeho prestiži. A v mnohém tak koresponduje s naší značkou,“ sdělil vedoucí marketingové komunikace David Šmahel.

Zdeněk Pohlreich se v novém pořadu vrací na obrazovky po necelých dvou letech televizní pauzy. Na jaře 2018 sám ukončil po dlouhých deseti letech svůj pořad Ano, šéfe!. Ten přitom patřil k nadprůměrně sledovaným pořadům TV Prima a kdyby se Pohlreichovi natáčení již nepřejedlo, dost možná by na obrazovkách byl dodnes. Nový pořad bude v některých ohledech velmi podobný, takže své diváky si s největší pravděpodobností také najde.

Aktuálně v tv světě
Česká televize velice rychle zareagovala na změny, které krize přinesla. Nejprve zavedla zcela nový formát programu ..
05.04.2020
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020