Zdeněk Pohlreich v novém pořadu

Možná si ještě vzpomínáte na vyjádření spojené s tím, že po prvních řadách Ano šéfe Zdeněk Pohlreich prohlásil, že s tímto pořadem již končí. Pokud jste jeho fanoušky, tak víte, že nyní proběhla již sedmá řada. A to s touto hlavní postavou. Navíc se objevila i řada zcela nových kuchařských pořadů, kde měl hlavní roli právě tento známý šéfkuchař. A nyní se objevila další novinka, která nese název Rozpal to ve Španělsku, šéfe! Už označení napovídá, že by mělo jít o volné pokračování původního grilovacího konceptu. Nyní však s jasný nejenom geografickým zaměřením.

Láká vás Španělsko?

Původní pořad o grilování se přesouvá do Španělska. Zdeněk Pohlreich v něm pochopitelně ukáže to, co umí nejlépe. Tedy jídla, spojená s tradiční i modernější španělskou kuchyní. Jelikož se ale pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! přímo ve Španělsku natáčel, tak se nezůstane jenom u jídla. Jako diváci se budete moci o této zemi dozvědět mnoho zajímavého. A to třeba i místních zvycích, stejně jako o místní kultuře, nebo dokonce také o místní přírodě. Kdo tuto zemi miluje, nebo ho láká, je tento pořad zajímavým okénkem. Hlavní roli zde však stále bude hrát jídlo, primárně potom to z grilu.

Celkem osm dílů

Nepůjde samozřejmě o žádný cestopis, ale v první řadě o gastronomický pořad, který se okrajově zmíní o řadě dalších lákadel, které Španělsko nabízí. Pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! se tak může stát i zajímavou pozvánkou. Pokud máte zájem podívat se na to, co Zdeněk Pohlreich v této zemi vykouzlí na talíři, tak můžete. První díl byl odvysílaný již v neděli v podvečer. A toto bude také termín, kdy se budou na hlavním kanále, tedy na TV Prima vysílat i další. Celkově jich je naplánovaných 8. a co potom? To nevíme, ale jelikož se Zdeněk na obrazovkách objevuje stále poměrně často, dalo by se očekávat, že to nebude jeho jediný počin.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018