Zdeněk Pohlreich v novém pořadu

Možná si ještě vzpomínáte na vyjádření spojené s tím, že po prvních řadách Ano šéfe Zdeněk Pohlreich prohlásil, že s tímto pořadem již končí. Pokud jste jeho fanoušky, tak víte, že nyní proběhla již sedmá řada. A to s touto hlavní postavou. Navíc se objevila i řada zcela nových kuchařských pořadů, kde měl hlavní roli právě tento známý šéfkuchař. A nyní se objevila další novinka, která nese název Rozpal to ve Španělsku, šéfe! Už označení napovídá, že by mělo jít o volné pokračování původního grilovacího konceptu. Nyní však s jasný nejenom geografickým zaměřením.

Láká vás Španělsko?

Původní pořad o grilování se přesouvá do Španělska. Zdeněk Pohlreich v něm pochopitelně ukáže to, co umí nejlépe. Tedy jídla, spojená s tradiční i modernější španělskou kuchyní. Jelikož se ale pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! přímo ve Španělsku natáčel, tak se nezůstane jenom u jídla. Jako diváci se budete moci o této zemi dozvědět mnoho zajímavého. A to třeba i místních zvycích, stejně jako o místní kultuře, nebo dokonce také o místní přírodě. Kdo tuto zemi miluje, nebo ho láká, je tento pořad zajímavým okénkem. Hlavní roli zde však stále bude hrát jídlo, primárně potom to z grilu.

Celkem osm dílů

Nepůjde samozřejmě o žádný cestopis, ale v první řadě o gastronomický pořad, který se okrajově zmíní o řadě dalších lákadel, které Španělsko nabízí. Pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! se tak může stát i zajímavou pozvánkou. Pokud máte zájem podívat se na to, co Zdeněk Pohlreich v této zemi vykouzlí na talíři, tak můžete. První díl byl odvysílaný již v neděli v podvečer. A toto bude také termín, kdy se budou na hlavním kanále, tedy na TV Prima vysílat i další. Celkově jich je naplánovaných 8. a co potom? To nevíme, ale jelikož se Zdeněk na obrazovkách objevuje stále poměrně často, dalo by se očekávat, že to nebude jeho jediný počin.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018