Zdeněk Pohlreich v novém pořadu

Možná si ještě vzpomínáte na vyjádření spojené s tím, že po prvních řadách Ano šéfe Zdeněk Pohlreich prohlásil, že s tímto pořadem již končí. Pokud jste jeho fanoušky, tak víte, že nyní proběhla již sedmá řada. A to s touto hlavní postavou. Navíc se objevila i řada zcela nových kuchařských pořadů, kde měl hlavní roli právě tento známý šéfkuchař. A nyní se objevila další novinka, která nese název Rozpal to ve Španělsku, šéfe! Už označení napovídá, že by mělo jít o volné pokračování původního grilovacího konceptu. Nyní však s jasný nejenom geografickým zaměřením.

Láká vás Španělsko?

Původní pořad o grilování se přesouvá do Španělska. Zdeněk Pohlreich v něm pochopitelně ukáže to, co umí nejlépe. Tedy jídla, spojená s tradiční i modernější španělskou kuchyní. Jelikož se ale pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! přímo ve Španělsku natáčel, tak se nezůstane jenom u jídla. Jako diváci se budete moci o této zemi dozvědět mnoho zajímavého. A to třeba i místních zvycích, stejně jako o místní kultuře, nebo dokonce také o místní přírodě. Kdo tuto zemi miluje, nebo ho láká, je tento pořad zajímavým okénkem. Hlavní roli zde však stále bude hrát jídlo, primárně potom to z grilu.

Celkem osm dílů

Nepůjde samozřejmě o žádný cestopis, ale v první řadě o gastronomický pořad, který se okrajově zmíní o řadě dalších lákadel, které Španělsko nabízí. Pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! se tak může stát i zajímavou pozvánkou. Pokud máte zájem podívat se na to, co Zdeněk Pohlreich v této zemi vykouzlí na talíři, tak můžete. První díl byl odvysílaný již v neděli v podvečer. A toto bude také termín, kdy se budou na hlavním kanále, tedy na TV Prima vysílat i další. Celkově jich je naplánovaných 8. a co potom? To nevíme, ale jelikož se Zdeněk na obrazovkách objevuje stále poměrně často, dalo by se očekávat, že to nebude jeho jediný počin.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019