Zdeněk Pohlreich v novém pořadu

Možná si ještě vzpomínáte na vyjádření spojené s tím, že po prvních řadách Ano šéfe Zdeněk Pohlreich prohlásil, že s tímto pořadem již končí. Pokud jste jeho fanoušky, tak víte, že nyní proběhla již sedmá řada. A to s touto hlavní postavou. Navíc se objevila i řada zcela nových kuchařských pořadů, kde měl hlavní roli právě tento známý šéfkuchař. A nyní se objevila další novinka, která nese název Rozpal to ve Španělsku, šéfe! Už označení napovídá, že by mělo jít o volné pokračování původního grilovacího konceptu. Nyní však s jasný nejenom geografickým zaměřením.

Láká vás Španělsko?

Původní pořad o grilování se přesouvá do Španělska. Zdeněk Pohlreich v něm pochopitelně ukáže to, co umí nejlépe. Tedy jídla, spojená s tradiční i modernější španělskou kuchyní. Jelikož se ale pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! přímo ve Španělsku natáčel, tak se nezůstane jenom u jídla. Jako diváci se budete moci o této zemi dozvědět mnoho zajímavého. A to třeba i místních zvycích, stejně jako o místní kultuře, nebo dokonce také o místní přírodě. Kdo tuto zemi miluje, nebo ho láká, je tento pořad zajímavým okénkem. Hlavní roli zde však stále bude hrát jídlo, primárně potom to z grilu.

Celkem osm dílů

Nepůjde samozřejmě o žádný cestopis, ale v první řadě o gastronomický pořad, který se okrajově zmíní o řadě dalších lákadel, které Španělsko nabízí. Pořad Rozpal to ve Španělsku, šéfe! se tak může stát i zajímavou pozvánkou. Pokud máte zájem podívat se na to, co Zdeněk Pohlreich v této zemi vykouzlí na talíři, tak můžete. První díl byl odvysílaný již v neděli v podvečer. A toto bude také termín, kdy se budou na hlavním kanále, tedy na TV Prima vysílat i další. Celkově jich je naplánovaných 8. a co potom? To nevíme, ale jelikož se Zdeněk na obrazovkách objevuje stále poměrně často, dalo by se očekávat, že to nebude jeho jediný počin.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018