ZOH 2018 – Zimní Olympijské hry Jižní Korea

ZOH Program

ZOH Online

ZOH Hokej

Pokud je událost, která je označovaná doslova jako sportovní svátek, je to rozhodně olympiáda. Ta může být nejenom letní, ale je také zimní. Každý konkrétní se pravidelně opakuje po čtyřech letech. A nyní přišel čas na to, aby se fanoušci netrpělivě těšili na ZOH 2018. Zimní olympijské hry 2018 se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu, což znamená, že dostat se na místo nebude zase až tak jednoduché. Naštěstí je to náš web, který díky bohaté nabídce televizních kanálů pomůže každému sortovnímu fanouškovi najít ten, kde je k vidění právě přenos, který ho zajímá nejvíce.

Kdy se ZOH 2018 budou konat?

Sportovní fanoušci to jistě velmi dobře ví, ale je lepší to připomenout. ZOH 2018 jsou naplánovány na únorový termín roku 2018. Samotné zahájení her proběhne 9. února 2018. Ukončení je následně naplánováno na 25. února 2018. To nejdůležitější se samozřejmě uskuteční v místě, kterým je Olympijský stadion v Pchjongčchang. Nejde pochopitelně o sportoviště jediné, jelikož klání jednotlivých sportovců bude realizováno i na jiných sportovištích v okolí daného města, v celkem dobré vzdálenosti, což je pro sportovce plus.

Zimní olympijské hry 2018 nabídnou celkem 15 sportovních odvětví

Rozhodně bude na co se dívat, jelikož Zimní olympijské hry 2018 budou skutečnou přehlídkou celé řady zajímavých sportů. Pokud bychom se měli podívat na ty hlavní, na které se tuzemští fanoušci těší nejvíce a které budu k vidění na řadě televizí právě u nás. Musíme začít sporty, jako je stále populárnější biatlon, stejně jako nelze zapomenout na vyhlodávaný lední hokej, ale třeba také rychlobruslení. Opomíjet ale nelze ani sporty další, jako je snowboarding, nebo také běh na lyžích, nebo skoky na lyžích. A to je stále jenom výčet těch hlavních.

Olympijské hry 2018 budou mít zajímavého maskota

Ke každým hrám vždy patří zajímavý maskot. Olympijské hry 2018 nebudou rozhodně žádnou výjimkou. Návštěvníci přímo v místě, ale i vy jako diváci se s ním budete jistě také pravidelně setkávat. O jakého maskota půjde? Bude to postava z jedné místní pohádky, a to tygr. Nejenom, že se jedná na první pohled o maskota povedeného, ale nelze zapomínat také na to, že by měl symbolizovat důvěru a stejně tak by měl symbolizovat i sílu. Jeho anglický název je Suhorang.

Olympiáda v Pchjongčchangu není pro zemi první

Jednou ze zajímavostí, které ZOH 2018 přinesou, je rozhodně to, že olympiáda v Pchjongčchangu není pro danou zemi první. Jedná se již v pořadí o druhou, kterou bude Jižní Korea pořádat. Ta první se však uskutečnila celkem dávno, a to v roce 1988. V té době se konala v hlavním městě této země, tedy v Soulu.

Jací sportovci nás budou na ZOH 2018 reprezentovat?

Když se rozhodnete sledovat prostřednictvím našeho webu jednotlivá klání v rámci ZOH 2018, určitě se vám budou hodit i informace o tom, jak je to s našimi sportovci. Stejně jako každý rok, i letos budeme mít zastoupení v řadě sportů. Početná výprava je spojena hlavně s biatlonem, stejně jako bude rozhodně lákat i snowboarding. Zapomínat dále nelze také na krasobruslení, nebo na pro mnohé atraktivnější rychlobruslení. Zimní olympijské hry 2018 však budou spojeny s účastí našich sportovců také v jiných spotech. Aby byl náš výčet úplný, tak nesmíme zapomínat také na akrobatické lyžování a dále alpské lyžování, stejně jako nelze zapomínat na severskou kombinaci a také skoky na lyžích. Toto všechno jsou odvětví v rámci olympiády, kde budou k vidění naši sportovci, kteří se zcela pochopitelně budou snažit o dobré umístění, ideálně takové, aby si mohli odvézt domů nějakou tu medaili. K tomu jim můžete pomoci. Stačí si u nás najít konkrétní přenos a u něho alespoň na dálku fandit.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018