ZOH 2018 – Zimní Olympijské hry Jižní Korea

ZOH Program

ZOH Online

ZOH Hokej

Pokud je událost, která je označovaná doslova jako sportovní svátek, je to rozhodně olympiáda. Ta může být nejenom letní, ale je také zimní. Každý konkrétní se pravidelně opakuje po čtyřech letech. A nyní přišel čas na to, aby se fanoušci netrpělivě těšili na ZOH 2018. Zimní olympijské hry 2018 se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu, což znamená, že dostat se na místo nebude zase až tak jednoduché. Naštěstí je to náš web, který díky bohaté nabídce televizních kanálů pomůže každému sortovnímu fanouškovi najít ten, kde je k vidění právě přenos, který ho zajímá nejvíce.

Kdy se ZOH 2018 budou konat?

Sportovní fanoušci to jistě velmi dobře ví, ale je lepší to připomenout. ZOH 2018 jsou naplánovány na únorový termín roku 2018. Samotné zahájení her proběhne 9. února 2018. Ukončení je následně naplánováno na 25. února 2018. To nejdůležitější se samozřejmě uskuteční v místě, kterým je Olympijský stadion v Pchjongčchang. Nejde pochopitelně o sportoviště jediné, jelikož klání jednotlivých sportovců bude realizováno i na jiných sportovištích v okolí daného města, v celkem dobré vzdálenosti, což je pro sportovce plus.

Zimní olympijské hry 2018 nabídnou celkem 15 sportovních odvětví

Rozhodně bude na co se dívat, jelikož Zimní olympijské hry 2018 budou skutečnou přehlídkou celé řady zajímavých sportů. Pokud bychom se měli podívat na ty hlavní, na které se tuzemští fanoušci těší nejvíce a které budu k vidění na řadě televizí právě u nás. Musíme začít sporty, jako je stále populárnější biatlon, stejně jako nelze zapomenout na vyhlodávaný lední hokej, ale třeba také rychlobruslení. Opomíjet ale nelze ani sporty další, jako je snowboarding, nebo také běh na lyžích, nebo skoky na lyžích. A to je stále jenom výčet těch hlavních.

Olympijské hry 2018 budou mít zajímavého maskota

Ke každým hrám vždy patří zajímavý maskot. Olympijské hry 2018 nebudou rozhodně žádnou výjimkou. Návštěvníci přímo v místě, ale i vy jako diváci se s ním budete jistě také pravidelně setkávat. O jakého maskota půjde? Bude to postava z jedné místní pohádky, a to tygr. Nejenom, že se jedná na první pohled o maskota povedeného, ale nelze zapomínat také na to, že by měl symbolizovat důvěru a stejně tak by měl symbolizovat i sílu. Jeho anglický název je Suhorang.

Olympiáda v Pchjongčchangu není pro zemi první

Jednou ze zajímavostí, které ZOH 2018 přinesou, je rozhodně to, že olympiáda v Pchjongčchangu není pro danou zemi první. Jedná se již v pořadí o druhou, kterou bude Jižní Korea pořádat. Ta první se však uskutečnila celkem dávno, a to v roce 1988. V té době se konala v hlavním městě této země, tedy v Soulu.

Jací sportovci nás budou na ZOH 2018 reprezentovat?

Když se rozhodnete sledovat prostřednictvím našeho webu jednotlivá klání v rámci ZOH 2018, určitě se vám budou hodit i informace o tom, jak je to s našimi sportovci. Stejně jako každý rok, i letos budeme mít zastoupení v řadě sportů. Početná výprava je spojena hlavně s biatlonem, stejně jako bude rozhodně lákat i snowboarding. Zapomínat dále nelze také na krasobruslení, nebo na pro mnohé atraktivnější rychlobruslení. Zimní olympijské hry 2018 však budou spojeny s účastí našich sportovců také v jiných spotech. Aby byl náš výčet úplný, tak nesmíme zapomínat také na akrobatické lyžování a dále alpské lyžování, stejně jako nelze zapomínat na severskou kombinaci a také skoky na lyžích. Toto všechno jsou odvětví v rámci olympiády, kde budou k vidění naši sportovci, kteří se zcela pochopitelně budou snažit o dobré umístění, ideálně takové, aby si mohli odvézt domů nějakou tu medaili. K tomu jim můžete pomoci. Stačí si u nás najít konkrétní přenos a u něho alespoň na dálku fandit.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018