Zprávy na TV Prima s novou moderátorkou

Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je jasné, že se televize doslova perou o každého diváka. A to jak tím, nakolik budou aktuální, tak i tím, kdo bude jejich zprávy uvádět. Když se podíváme na TV Prima, tak musíme říci, že tato televize se rozhodně nebála experimentů. Třeba i proto, že v minulosti neobsadila žádného zkušeného moderátora, ale sportovce, kterým byl Roman Šebrle. Nyní TV Prima ohlásila další změnu na moderátorských postech.

Přichází nová moderátorka

Daná novinka je spojena s tím, že zprávy na TV Prima bude uvádět nová moderátorka. Nikoliv sama, ale bude to právě ona, která vytvoří dvojici se zmíněným Romanem. Pokud se zajímáte o dané jméno, tak to bude Eva Perkausová. I o ní můžeme říci, že z hlediska zkušeností je to spíše experiment. To proto, že pokud se podíváme na její profesní kariéru, tak zde dominuje hlavně modeling, nebo několik rolí.

V TV Prima není nováčkem

Druhým dechem ale musíme říci, že určité moderátorské zkušenosti přece jenom má. Od loňského roku v televizi nastoupila jako moderátorka pořadu Top Star. Ten je ale zaměřený spíše bulvárním směrem, a tak se nedá s klasickými zprávami zase až tak srovnávat. Na druhou stranu je lepší alespoň nějaká průprava, než žádná. Sama Eva však zmiňuje, že musela hodně trénovat, aby byla schopna nasadit seriózní a vážný výraz.

Od prvního víkendu v březnu

Jste zvědavi, jak bude Eva Perkausová při moderování zprávy vypadat a jak jí to půjde? A jak bude vypadat celá moderátorská dvojice, která v podstatě nemá nijak velké zkušenosti? Pokud ano, je třeba i říci, kdy se na ni můžete těšit. V plánu je, že se poprvé objeví na televizních obrazovkách hned první víkend v měsíci březnu. A jak dlouho zde vydrží? To už záleží jenom na tom, jak jim to půjde a jaká bude sledovanost.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018