Zprávy na TV Prima s novou moderátorkou

Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je jasné, že se televize doslova perou o každého diváka. A to jak tím, nakolik budou aktuální, tak i tím, kdo bude jejich zprávy uvádět. Když se podíváme na TV Prima, tak musíme říci, že tato televize se rozhodně nebála experimentů. Třeba i proto, že v minulosti neobsadila žádného zkušeného moderátora, ale sportovce, kterým byl Roman Šebrle. Nyní TV Prima ohlásila další změnu na moderátorských postech.

Přichází nová moderátorka

Daná novinka je spojena s tím, že zprávy na TV Prima bude uvádět nová moderátorka. Nikoliv sama, ale bude to právě ona, která vytvoří dvojici se zmíněným Romanem. Pokud se zajímáte o dané jméno, tak to bude Eva Perkausová. I o ní můžeme říci, že z hlediska zkušeností je to spíše experiment. To proto, že pokud se podíváme na její profesní kariéru, tak zde dominuje hlavně modeling, nebo několik rolí.

V TV Prima není nováčkem

Druhým dechem ale musíme říci, že určité moderátorské zkušenosti přece jenom má. Od loňského roku v televizi nastoupila jako moderátorka pořadu Top Star. Ten je ale zaměřený spíše bulvárním směrem, a tak se nedá s klasickými zprávami zase až tak srovnávat. Na druhou stranu je lepší alespoň nějaká průprava, než žádná. Sama Eva však zmiňuje, že musela hodně trénovat, aby byla schopna nasadit seriózní a vážný výraz.

Od prvního víkendu v březnu

Jste zvědavi, jak bude Eva Perkausová při moderování zprávy vypadat a jak jí to půjde? A jak bude vypadat celá moderátorská dvojice, která v podstatě nemá nijak velké zkušenosti? Pokud ano, je třeba i říci, kdy se na ni můžete těšit. V plánu je, že se poprvé objeví na televizních obrazovkách hned první víkend v měsíci březnu. A jak dlouho zde vydrží? To už záleží jenom na tom, jak jim to půjde a jaká bude sledovanost.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018