Zprávy na TV Prima s novou moderátorkou

Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je jasné, že se televize doslova perou o každého diváka. A to jak tím, nakolik budou aktuální, tak i tím, kdo bude jejich zprávy uvádět. Když se podíváme na TV Prima, tak musíme říci, že tato televize se rozhodně nebála experimentů. Třeba i proto, že v minulosti neobsadila žádného zkušeného moderátora, ale sportovce, kterým byl Roman Šebrle. Nyní TV Prima ohlásila další změnu na moderátorských postech.

Přichází nová moderátorka

Daná novinka je spojena s tím, že zprávy na TV Prima bude uvádět nová moderátorka. Nikoliv sama, ale bude to právě ona, která vytvoří dvojici se zmíněným Romanem. Pokud se zajímáte o dané jméno, tak to bude Eva Perkausová. I o ní můžeme říci, že z hlediska zkušeností je to spíše experiment. To proto, že pokud se podíváme na její profesní kariéru, tak zde dominuje hlavně modeling, nebo několik rolí.

V TV Prima není nováčkem

Druhým dechem ale musíme říci, že určité moderátorské zkušenosti přece jenom má. Od loňského roku v televizi nastoupila jako moderátorka pořadu Top Star. Ten je ale zaměřený spíše bulvárním směrem, a tak se nedá s klasickými zprávami zase až tak srovnávat. Na druhou stranu je lepší alespoň nějaká průprava, než žádná. Sama Eva však zmiňuje, že musela hodně trénovat, aby byla schopna nasadit seriózní a vážný výraz.

Od prvního víkendu v březnu

Jste zvědavi, jak bude Eva Perkausová při moderování zprávy vypadat a jak jí to půjde? A jak bude vypadat celá moderátorská dvojice, která v podstatě nemá nijak velké zkušenosti? Pokud ano, je třeba i říci, kdy se na ni můžete těšit. V plánu je, že se poprvé objeví na televizních obrazovkách hned první víkend v měsíci březnu. A jak dlouho zde vydrží? To už záleží jenom na tom, jak jim to půjde a jaká bude sledovanost.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018