Zprávy na TV Prima s novou moderátorkou

Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je jasné, že se televize doslova perou o každého diváka. A to jak tím, nakolik budou aktuální, tak i tím, kdo bude jejich zprávy uvádět. Když se podíváme na TV Prima, tak musíme říci, že tato televize se rozhodně nebála experimentů. Třeba i proto, že v minulosti neobsadila žádného zkušeného moderátora, ale sportovce, kterým byl Roman Šebrle. Nyní TV Prima ohlásila další změnu na moderátorských postech.

Přichází nová moderátorka

Daná novinka je spojena s tím, že zprávy na TV Prima bude uvádět nová moderátorka. Nikoliv sama, ale bude to právě ona, která vytvoří dvojici se zmíněným Romanem. Pokud se zajímáte o dané jméno, tak to bude Eva Perkausová. I o ní můžeme říci, že z hlediska zkušeností je to spíše experiment. To proto, že pokud se podíváme na její profesní kariéru, tak zde dominuje hlavně modeling, nebo několik rolí.

V TV Prima není nováčkem

Druhým dechem ale musíme říci, že určité moderátorské zkušenosti přece jenom má. Od loňského roku v televizi nastoupila jako moderátorka pořadu Top Star. Ten je ale zaměřený spíše bulvárním směrem, a tak se nedá s klasickými zprávami zase až tak srovnávat. Na druhou stranu je lepší alespoň nějaká průprava, než žádná. Sama Eva však zmiňuje, že musela hodně trénovat, aby byla schopna nasadit seriózní a vážný výraz.

Od prvního víkendu v březnu

Jste zvědavi, jak bude Eva Perkausová při moderování zprávy vypadat a jak jí to půjde? A jak bude vypadat celá moderátorská dvojice, která v podstatě nemá nijak velké zkušenosti? Pokud ano, je třeba i říci, kdy se na ni můžete těšit. V plánu je, že se poprvé objeví na televizních obrazovkách hned první víkend v měsíci březnu. A jak dlouho zde vydrží? To už záleží jenom na tom, jak jim to půjde a jaká bude sledovanost.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018