Česká televize natáčí nový seriál s Miroslavem Donutilem

Pokud je některý z českých herců, který má své stálé místo na televizních obrazovkách, a konkrétně tedy na kanálu ČT1, potom je to určitě Miroslav Donutil. A všechny jeho příznivce zcela jistě potěší i fakt, že právě tento televizní kanál ho obsadil do hlavní role nového seriálu, který je připravován. Natáčet se bude na našem území, a to v malebných Beskydech. Zde si tento herec zahraje doktora, a to konkrétně špičkového chirurga, který se do této oblasti přestěhoval, a bude zde pracovat jako praktický lékař.

Samotná postava by sice měla být zvládnout vyřešit veškeré případy, které dostane na stůl, ale rozhodně se nebude jednat o postavu milou a vlídnou. Právě naopak. Bude se totiž jednat o velmi arogantního doktora, který samozřejmě do samotné malé beskydské vesničky vůbec nezapadne, a to jak svým chováním, tak svým životním stylem. Samozřejmě volba hlavní postavy byla v tomto ohledu jasná, jelikož samotný seriál má přinést také celou řadu vtipných situací a zábavných scén, na které je právě Miroslav Donutil opravdovým přeborníkem.

Samotný koncept tohoto seriálu bude vycházet z poměrně úspěšného britského originálu, který zní Doc Martin. A stejně jako v něm, i v tomto seriálu se bude každá epizoda, tedy každý díl zabývat jedním konkrétním případem, přičemž bude samozřejmě doplněna o starosti a strasti, které hlavní postavě přináší nový styl života. A jelikož sám Miroslav Donutil pozitivně okomentoval samotný scénář a příběh, rozhodně bychom se tedy měli na co těšit.

Zatím sice není stoprocentně jisté, kdy se seriál na obrazovky dostane, ale co jisté je, že zatím jeho používaný pracovní název je Doktor Martin, a mimo hlavní postavy si v něm zahrají stálice, jako je Jitka Čvančarová, Václav Kopta, nebo také Jana Štěpánková, a samozřejmě i celá řada dalších více či méně známých herců, kteří podají velmi kvalitní výkony.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017