Česká televize přichází s novým pořadem

Česká televize je známá tím, že se její pořady zaměřují především na oblast zpravodajství a informace o aktuálním dění. To by se rozhodně nemělo měnit, jelikož na televizní obrazovky vstupuje zcela nový pořad, který ponese název Týden v justici. Jak už napovídá sám jeho název, bude se zaměřovat skutečně na to, co se v oblasti tuzemské justice událo a jaká hlavní rozhodnutí se konala. Ačkoliv je daný pořad svým konceptem rozhodně poměrně zajímavý, jeho negativem je vysílací čas. Na televizních obrazovkách se s ním budeme moci setkávat každou neděli, a to až ve 22:30. To už je pro mnoho lidí hodina, kdy mají televizi vypnutou. Přesto si od pořadu Česká televize slibuje poměrně+ hodně.

Kdo pořadem provede?

Dvojice, která se zhostí roli moderátorů, bude Jiří Václavek a Barbora Pražanová. Samotný pořad poté vzniká v rámci zpravodajské části brněnského televizního studia. Je to dáno i tím, že právě v Brně sídlí řada významných soudních institucí a tak je jasné, že členové týmu tak budou mít k jednotlivým kauzám a k jednotlivým rozhodnutím poměrně blízko. A díky tomu o nich mohou informovat hlavně veřejnost. Logické je, že hlavní místo dostanou ty nejzajímavější kauzy, které se mou týkat třeba i našeho života.

Vždy ty nejaktuálnější

Pořad samozřejmě bude mít za cíl informovat nejenom objektivně, ale logicky také aktuálně. A právě nedělní vysílací čas k tomu přímo pomáhá, jelikož Týden v justici tak bude moci vždy zmapovat všechna nejdůležitější rozhodnutí daného uplynulého týdne. Kromě objektivního sdělení faktů nebudou chybět ale ani další zprávy, jako třeba rozhovory názory. Pro toho, kdo se o zajímavá rozhodnutí tuzemských soudů zajímá, bude tento pořad rozhodně zajímavým přínosem, díky kterému mu už žádná kauza a její definitivní rozhodnutí zcela určitě neuteče. A to ať už se týká jakékoliv oblasti, protože v tomto se pořad nebude vymezovat.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017