Česká televize přichází se sérii Kosmo

Satira je nejenom v rámci televizního vysílání velmi oblíbený žánr, který má mnoho lidí rádo. Pokud i vy, přinášíme vám jednu dobrou zprávu, jelikož Česká televize dnes přichází s celkem zajímavou novinkou, která nese název Kosmo. Jedná se o satirickou sérii, která bude vysílána vždy jednou týdně, a to pravidelně v neděli. Drobným zklamáním může být to, že se jí nedočkáme v hlavním vysílacím čase, jelikož konkrétně budce začínat poměrně pozdě, a to ve 21:30. Kanálem, na kterém bude tento pořad vysílaný je hlavní program České televize, tedy zcela logicky ČT1.

Pouze pět dílů

Půjde skutečně o velmi krátkou sérii, jelikož k dispozici je jenom pět dílů. Přesto by se mělo jednat o zajímavou podívanou, což uvedli i zástupci tuzemské televize. Jelikož jde právě o satiru, je cílem seriálu to, aby urazil skutečně každého diváka. Samozřejmě je to myšleno s nadsázkou. Mnozí už mohli seriál vidět i dříve, jelikož je natočený poměrně dlouhou dobu. Byl vysílán už na filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeho uvedení na televizní obratovky bylo naplánováno až na současnou dobu, tedy na období podzimu, kdy se televize zcela logicky předhánějí v tom, jaké novinky představí.

Na co se můžeme těšit?

Primárně má jít o seriál, který bude popisovat fiktivní projekt českého letu do vesmíru. Zde nechybí hlavně ironie a nadsázka, která v tomto duchu popisuje právě českou republiku a popisuje tak v mnohém naprostou unikátnost Čechů. Kromě tohoto zajímavého zaměření se diváci mohou určitě těšit také na řadu poměrně zajímavých jmen, která v seriálu hrají. Pokud si zmíníme několik z nich, jedná se třeba o jména, jako: Martin Myšička, David Novotný, Jiří Hána, Jakub Žáček, ale je to také Martin Dejdar. Už to samo o sobě může slibovat zajímavou podívanou, což se také potvrdilo, jelikož první díl tohoto satirického sitcomu byl již odvysílán.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017